2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

0294D8C1-4FA1-49AD-AB53-3657C212F600.png
Bu arkadaşları davet ettim 🥰

Kızlar iyi akşamlar :KK76:
13şubatta 5günlük çift embriyo transferi oldum.
transferin 2.gününden beri mide bulantısından mahvolmuş halde burdayım😂😂 naber nasıl gidiyo hamişlik☺️

transferin 2.gününden beri mide bulantısından mahvolmuş halde burdayım😂😂 naber nasıl gidiyo hamişlik☺
Hoşgeldin 😍😍 o kdr mi ya bulantın oldu kıyamam. Dayan azck geçicek elbet 😍 bnm bulantı lar var ama fena değil artçı şeklinde devam ediyoruz ama hiç hassas bir midem de yok zaten böyle gecick heralde 😂

transferin 2.gününden beri mide bulantısından mahvolmuş halde burdayım😂😂 naber nasıl gidiyo hamişlik☺
Bulantın çok erken başlamış , benim henüz bulantım yok. Bende 13 şubat ta trasfer oldum , 2 ad 5. Gün blast transfer edildi 🙏🏻🥰😘

Oh oh iyi yaptın 😍 bu arada kızlar doktor bna beslenme konusunda meyve sebze bol su dedi sadece Bi şeyler araştırıyorum ama kaliteli beslenmek istiyorum. Neler yiyorsunuz?
Ekstra bişey yemiyorum canım zaten sağlıksız beslenen biri değilim et, balık, tavuk, sebze, baklagiller tüketiyorumeyve yemiyorum fazla onada başladım ara öğün portakal yedim ne varsa artık.. Sabahta yumurta yoğurt peynir zeytin domates salatalık bal tereyağı gibi şeyler yiyiyoruz.. Yani normaldede böyleyiz biz..

Oh oh iyi yaptın 😍 bu arada kızlar doktor bna beslenme konusunda meyve sebze bol su dedi sadece Bi şeyler araştırıyorum ama kaliteli beslenmek istiyorum. Neler yiyorsunuz?
Ben her gün 3 litre su içiyorum, kavrulmamış kabak,badem,ceviz Hurma, incir, kan üzümü,kayısı bunlardan az tüketiyorum.
Her gün kivi portakal yiyorum
Her gün 1 yumurta, 1 200ml kutu süt, peynir, yoğurt, et yiyorum.
Annemde kalıyorum evde pişen yemeklerden de yiyorum.
Bana çay kahve sigara içme dedi , hiç içmiyorum.
Bol bol dinleniyorum.
Bide ev sütü yoğurdu , ev peyniri .çiğ yada az pişmiş yumurta et yeme dedi. Paketli hazır süt ürünleri kullan dedi .

Ekstra bişey yemiyorum canım zaten sağlıksız beslenen biri değilim et, balık, tavuk, sebze, baklagiller tüketiyorumeyve yemiyorum fazla onada başladım ara öğün portakal yedim ne varsa artık.. Sabahta yumurta yoğurt peynir zeytin domates salatalık bal tereyağı gibi şeyler yiyiyoruz.. Yani normaldede böyleyiz biz..
Aynen bende genel olarak böyle ama bekledim bsyler desin şunu ye yeme diye demedi bsy 🙄 bnm de sebze eksik kalıyor biraz bulantidan sanırım o da almiyo içim. O zmn böyle devam edelim.

Kizlar selam,
Yeni topik hayirli olsun insallah🙏🏻 Doguma kadar nasipse bilgileri birbimize paylasmak nasip olsun insallah🙏🏻 Kizlar kac haftadir crinole jel kullaniyorum ilk defa sjmdi kullanmadan once kalanlari temizlerken bazisi kanli gibi pembe olmus.. bunu yasayan var mi aranizda? 12 subat transfer tarihim 9 martta insallah keseyi gormeye gidicez...

Pozitif haberi alanlar olarak burada toplanıp dertleşelim taze anneler bizler anlıyoruz birbirimizi 😍😍 kese görmeyi bekliyoruz heyecanlı sonra inşallah kalp atışı için beklicez. Burdan destek olalım birbirimize... Benim bugün sata gore 5+1 cuma kese randevum var çok stresliyim ayrıca heyecanlı... Kimler pozitifi gördü toplanalım 😍

canim 5+1 de keseyi gorebildinmi? Kalp atisini duydunmu? Ayy cok merak ediyorum:) 9 mart kese gunu dedi insallab kalp atisinida duymak nasip olur🙏🏻

Ben her gün 3 litre su içiyorum, kavrulmamış kabak,badem,ceviz Hurma, incir, kan üzümü,kayısı bunlardan az tüketiyorum.
Her gün kivi portakal yiyorum
Her gün 1 yumurta, 1 200ml kutu süt, peynir, yoğurt, et yiyorum.
Annemde kalıyorum evde pişen yemeklerden de yiyorum.
Bana çay kahve sigara içme dedi , hiç içmiyorum.
Bol bol dinleniyorum.
Bide ev sütü yoğurdu , ev peyniri .çiğ yada az pişmiş yumurta et yeme dedi. Paketli hazır süt ürünleri kullan dedi .
Evet pastörize olması lazımmis ona bnde dikkat ediyorum. Kahve çok nadir sigara çok isterse canım otlanjyorum ona çok takık zaten bnde istemiyorum ama sinir de yapmiyo değil hani. Ayran çok içiyorum ben Bi de 😍 inşallah yarasın.

Hoşgeldin 😍😍 o kdr mi ya bulantın oldu kıyamam. Dayan azck geçicek elbet 😍 bnm bulantı lar var ama fena değil artçı şeklinde devam ediyoruz ama hiç hassas bir midem de yok zaten böyle gecick heralde 😂
Ya benim hep reflüm vardı zaten transferin 2.gününden beri de 24saat boyunca yanma ve bulantı benimle sağolsun😂hamile olduğumu hiç unutturmuyor bana.
Bulantın çok erken başlamış , benim henüz bulantım yok. Bende 13 şubat ta trasfer oldum , 2 ad 5. Gün blast transfer edildi 🙏🏻🥰😘
Ahh ahh erken ne kelime kuzum daha bebekler bile bana transfer olduklarını bilmeden ben bulantı sayesinde anladım hamile olduğumu😂
Annemlere hamileyim hamileyim dedim dalga geçtiler mideni üşütmüssündür diye😂

X