2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ay en öyle 😍 şuanda bebişe pek faydası yok yediklerimizin. Ben de dışardan yemeyip ev yemeği yemeye çalışıyorum. Bol su içiyorum corba içiyorum her gün ki kabız olmiim progestan dan ötürü. Zaten folik asit alıyoruz gerekli destek ondan geliyor suan.
Saka maka bir senedir folik asit kullanıyorum düzenli inşallah yarasın 😍😍

Kızlar benim karnım renk değiştirdi 4 gündür. Transferden beri karından progestan yapıyordum hiçbirşey yoktu, kan iğnrsinede başlayınca ilave ( oksapar) böyle oldu. Siz ne durumdasınız biraz korktuyorum bu durumdan. 2 gündür o gördüğünüz kızarıklığın üst tarafına göbek deliğimin sırasına yapıyorum 3-4 parmak yanına.bu konu hakkında bilginiz var mı?
6CA3F980-BE47-40C8-8E8F-E501A7D8AEAC.jpeg

Kızlar benim karnım renk değiştirdi 4 gündür. Transferden beri karından progestan yapıyordum hiçbirşey yoktu, kan iğnrsinede başlayınca ilave ( oksapar) böyle oldu. Siz ne durumdasınız biraz korktuyorum bu durumdan. 2 gündür o gördüğünüz kızarıklığın üst tarafına göbek deliğimin sırasına yapıyorum 3-4 parmak yanına.bu konu hakkında bilginiz var mı?Eki Görüntüle 2598423
İyi bile senin, benim siyaha yakın morardı maalesef oksapar kan sulandırıcı olduğundan vurulukça morarma lar da artıyor. Ara sıra soğuk kompres yapıyorum ben rahatlatıyor. Bir de morluk kremi var eczanede onu sürüyorum

Ya benim hep reflüm vardı zaten transferin 2.gününden beri de 24saat boyunca yanma ve bulantı benimle sağolsun😂hamile olduğumu hiç unutturmuyor bana.

Ahh ahh erken ne kelime kuzum daha bebekler bile bana transfer olduklarını bilmeden ben bulantı sayesinde anladım hamile olduğumu😂
Annemlere hamileyim hamileyim dedim dalga geçtiler mideni üşütmüssündür diye😂
Bendede reflü var, can sıkıcı

Kızlar benim karnım renk değiştirdi 4 gündür. Transferden beri karından progestan yapıyordum hiçbirşey yoktu, kan iğnrsinede başlayınca ilave ( oksapar) böyle oldu. Siz ne durumdasınız biraz korktuyorum bu durumdan. 2 gündür o gördüğünüz kızarıklığın üst tarafına göbek deliğimin sırasına yapıyorum 3-4 parmak yanına.bu konu hakkında bilginiz var mı?Eki Görüntüle 2598423
😳😳😳😳 bunee doktora danış kuzum çok kötü gözüküyor ben busefer göbekten iğne kullanmıyorum ama claxane kullanıyordum daha önce böyle değilde morartiyordu sadece..

Çok alta yapmışsın sanki ben tam göbekten 3 parmak yana olcuyorum canım prolutex oksapar benim de ama kızarıklık yok morarmalar var ufak. Senin ki alerji gibi duruyor sanki bacaktan koldan da yapabilirsin oksapari öyle dön istersen.

Kızlar randevu alıcam da doktordan, kese için olduğunu özellikle belirtmem gerekiyor mu sizce?
bu doktora ilk defa gideceğim.
yoksa normal randevu mu alayım?

Canım muhakkak doktora danış bunu, kaşıntı var mı?

Şükür bak hamilesin artık inşallah kucağına almakta nasip olsun kuzum 😍
Amin heşimize nasib olsun 🙏🏻🥰😘
Ben de 17 şubat transfer oldum ama aynı gün gösteriyor tahmini doğum tarihi 😍 sağlıkla gelsinler insallah. Senin hangi gün kaçtı değerlerin? Bana umut ol 💛💛
8. Gün 420
10. Gün 1002
12. Gün 2493 hcg değerim daha bakmadım🙏🏻🥰
Ben tahmini bebek haftasını yaklaşık indirdim 🥰

maşallah ikiz mi acaba değerlerin çok iyi🥰🥰
inşallah canım
12. Günümde alttan baktı minnoş bir kese gördü, ikinciside sonradan tutunduysa hayır demem mutlu olurum 🙏🏻🥰
Ama biraz bakındım nette, hcg değerleri çok düşükten başlayanlarında ikizi olduğunu gördüm. Yani hcg değerleri yanıltıcı olabiliyor .
Hayırlısı olsun her birimiz için sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🙏🏻👶🏻🥰😘♥️🎈🌈

Eklentiler

• 58AF50F6-470B-4E3A-9FD6-3DD9D2DE2B87.jpeg
    58AF50F6-470B-4E3A-9FD6-3DD9D2DE2B87.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 55
Çok alta yapmışsın sanki ben tam göbekten 3 parmak yana olcuyorum canım prolutex oksapar benim de ama kızarıklık yok morarmalar var ufak. Senin ki alerji gibi duruyor sanki bacaktan koldan da yapabilirsin oksapari öyle dön istersen.
Bana allerji yapıyor zaten ilaçlar sağ bacağımı görseniz kaşımaktan yara tamamı. Göbeğimdekilerde kaşınıyor ara ara kaşımamaya çalışıyorum 😞

X