2020 Şubat Anneleri

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Bugün bı kere biberon verdim sadece oda doyup doymadigini anlamak içindi onun dışında memeden ve kaşıkla besledim
Gece verdim ağlamasına dayanamadım umarım yavaş yavaş azaltiriz
Sen biberonu nasıl veriyosun önce memeden emip sonramı veriyosun
Reddemeyecegini bilsem biberondan bende vermek istiyorum
Çünkü bebişim küçük doğdu 40.haftada 2340 kg dogdu
Instagram'da bı ebeyle konustum prematüre bebekleri bile emzirmeye alistiriyoruz çabala sabret demiş zaten gogsumu aliyo şükür ama memeden sonra biberonla verip yine ona alismasindan korkum
Bide diyorlar ya emme düzeni diye daha onu oturtamamaktan korkuyorum
Bence siz kısa sürede biberonu bırakırsınız. İkisini eş zamanlı kullandıkça red yaşaman düşük ihtimal.
Ben de artık gündüz emziriyorum ama gece hala biberonla veriyorum çünkü doyup uyuması ikimiz için de şart.
Ben biberondan önce emzirmiyorum. Kızım şuan ikisini de sorgusuz kabul ediyo ben red yaşamadım. Herkesin korkulu rüyası ama her bebek için geçerli değil ki. Memeye karşı isteksizlik olursa önlem alırsın bence şimdiden bunları düşünme bence gerek kalmayacak.

alihan ve ben

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2019
620
887
31
Sağol cnm iyi olduğum söyleneme hatta çok kötüyüm görünürde iyiyim. Olayın üstüne tekrar bir kriz yaşadık
😦 telafi edileceği yerde başka bir sorun daha mı yaşadın. Normal bir süreç olsa es gürle ama yeni doşuö yaptın minicik bir bebeğin var. Allah yardımcın olsun. Annenlerde misin ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 441 gün geçti.

AngelicFairy

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2020
8
24
Evet gerçekten son zamanlar zor geçiyormuş benimde yoktur muhtemelen açılma filan ah ah keşke olsada bişeyler bi belirti olsa en azından evet ya yarın son günü kovanın ve benim ablaMında doğum günü ama bizimki yine gelmez🤣🤣aynen öyle en önemlisi sağlık sağlıkla gelsin kuzularımız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin insallah :KK200: tembel cikti bizimkiler😁

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 443 gün geçti.

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
😦 telafi edileceği yerde başka bir sorun daha mı yaşadın. Normal bir süreç olsa es gürle ama yeni doşuö yaptın minicik bir bebeğin var. Allah yardımcın olsun. Annenlerde misin ?
Benimde aklım sendeydi canım 😔 ne krizi yaşadınız gittiniz mi memlekete Beyazıt nasıl sen nasılsın

Hyr evimdeyim hala anneme aldık bilet sadece cumartesi gidiyor bende çok gitmek uzaklaşmak istiyorum ama annemde rahat edemem oyüzden oraya gitmeme kararı verdim bebek olmasaydı kafama göre istediğim yere gidebilseydim keşke.yanlı kalmak istiyorum.

mermermermer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
943
1.315
mermermermer mermermermer canim ne yaptın gittin mi hastahaneye son durum nedir?
Geldim canım saat 6 da girişim yapıldı evrak işlemleri lavman fln yapıldı ve suni sancı almaya başladım öncesinde ebe muayene etti 2 cm açıklığım varmış ve rahimde yumuşama var dedi inşallah suni sancıyla açılma devam eder🙏🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3 gün geçti.

zeynep serdar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
378
497
26
Geldim canım saat 6 da girişim yapıldı evrak işlemleri lavman fln yapıldı ve suni sancı almaya başladım öncesinde ebe muayene etti 2 cm açıklığım varmış ve rahimde yumuşama var dedi inşallah suni sancıyla açılma devam eder🙏🙏
Bende bi kac saate gidecegim ama suni sanci verir diye korkuyorum. Kendi sancilarimda gelmiyor bi türlü. Ne yapacağımı şaşırdım 😔 sancıları hissetmeye basladin mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 446 gün geçti.

sekerim00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
6.124
9.616
Bence siz kısa sürede biberonu bırakırsınız. İkisini eş zamanlı kullandıkça red yaşaman düşük ihtimal.
Ben de artık gündüz emziriyorum ama gece hala biberonla veriyorum çünkü doyup uyuması ikimiz için de şart.
Ben biberondan önce emzirmiyorum. Kızım şuan ikisini de sorgusuz kabul ediyo ben red yaşamadım. Herkesin korkulu rüyası ama her bebek için geçerli değil ki. Memeye karşı isteksizlik olursa önlem alırsın bence şimdiden bunları düşünme bence gerek kalmayacak.
İnşallah içime su serptin sağol valla
Bende bu gece hep biberonla verdim uyuduk
Gunduzleride memeden vericem inşallah böyle devam ederiz 🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

sekerim00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
6.124
9.616
Günaydın kızlar benim akşamdan beri değişik bı kanamam var sanki böyle suyum geliyor gibi kanlı su şeklinde bı kanama geldiğini ben hissetmiyorum pijamamin islakligindan farkediyorum akşamdan beri 3 kere pijama değiştim bu nedir bilen varmı ya

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Hyr evimdeyim hala anneme aldık bilet sadece cumartesi gidiyor bende çok gitmek uzaklaşmak istiyorum ama annemde rahat edemem oyüzden oraya gitmeme kararı verdim bebek olmasaydı kafama göre istediğim yere gidebilseydim keşke.yanlı kalmak istiyorum.
Canım karışmak istemem ama evde yalnız kalmak seni daha çok yormaz mı bence gitmeliydin anne evinde bi odada kalırdınız illaki hem kafan dağılırdı böyle daha çok bunalım geçire bilirsin anneninde aklı sizde kalır böyle olursa,
Biz oturma odasından çıkarmadık annemdeyken evet rahat olmuyo babam vardı yanında emziriyodum arkasını dönüyodu yatıyofu mutfağa gidiyodu bi şekilde oluyodu evde insan daha çok sıkılıyo ki sen şuan daha hassassın tabi bu benim düşüncem sen daha doğru karar verirsin

kaderdene varsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
2.160
2.354
28
Günaydın kızlar benim akşamdan beri değişik bı kanamam var sanki böyle suyum geliyor gibi kanlı su şeklinde bı kanama geldiğini ben hissetmiyorum pijamamin islakligindan farkediyorum akşamdan beri 3 kere pijama değiştim bu nedir bilen varmı ya
Canim sari gibi de gelio bazen kanli da oluyor ayni dedin gibi bendedd mevcut 3 gundur normal kana döndü ondan once senin dedin gibiydi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 456 gün geçti.

kaderdene varsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
2.160
2.354
28
Sağol cnm iyi olduğum söyleneme hatta çok kötüyüm görünürde iyiyim. Olayın üstüne tekrar bir kriz yaşadık
Canim ya evde kalmak da sana iyi gelmeyecek ki ev ustune gelir daralırsın nefes alamazsin rabbim icine ferahlik versin insallah bebegin nasil iyiimi annende kalmak evet rahst olmaya bilirsin bilemedim ki ne diyecegimi yanliz basina nasil olacak boyle😞

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 456 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Buyudukce duzelcegine yeni yeni huylar cikariyo bu cocuk yaaa 😩😩 geceleri uyuyodu ne guzel 2 3 saatte bir aciktiginda kalkiyodu 2 geceden beri ne uyku var ne bir sey dikiyo bizi ayaga 🤦🏻‍♀️ yuz ustu yatip deliksiz uyumak istiyorumm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.