2020 Şubat Anneleri

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Buyudukce duzelcegine yeni yeni huylar cikariyo bu cocuk yaaa 😩😩 geceleri uyuyodu ne guzel 2 3 saatte bir aciktiginda kalkiyodu 2 geceden beri ne uyku var ne bir sey dikiyo bizi ayaga 🤦🏻‍♀️ yuz ustu yatip deliksiz uyumak istiyorumm
Kolik bebek masajı var instagramda denk geldim bi bak istersen canım görüş, rezene içiyomusun benim kızda dün gündüz hiç durmadı gözünden uyku akıyo uyumadı uyusa bile gaz yada kaka sancısından uyandı hep normalde uykusunun arasında hallediyodu bunları, rezene içmiştim yatarkende içtim gece kalktı ama emip uyudu hemen uykusu açılmadı hala uyuyo ama gündüz anamı ağlatcak gibi yine 🤣 rezene belki onuda rahatlatmıştır diye düşündüm

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Kolik bebek masajı var instagramda denk geldim bi bak istersen canım görüş, rezene içiyomusun benim kızda dün gündüz hiç durmadı gözünden uyku akıyo uyumadı uyusa bile gaz yada kaka sancısından uyandı hep normalde uykusunun arasında hallediyodu bunları, rezene içmiştim yatarkende içtim gece kalktı ama emip uyudu hemen uykusu açılmadı hala uyuyo ama gündüz anamı ağlatcak gibi yine 🤣 rezene belki onuda rahatlatmıştır diye düşündüm
İciyorum canim onunda ayak altindaki oyuntuya ve karnina zeytinyagi ile masaj yapiyorum bagirsaklari hareketlensin diye normalde aksam 9 dan gece 12 ye kadar huysuzlanirdi sonra uyurdu gece ama 2 gecedir uyumuyo da 😣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

sekerim00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
6.124
9.616
Canim sari gibi de gelio bazen kanli da oluyor ayni dedin gibi bendedd mevcut 3 gundur normal kana döndü ondan once senin dedin gibiydi
Aynen sarı su gibi zaten senin kaç gün sonra gelmeye başladı canım
Seninkidemi aynı şekilde oldu geldiğini hissetmedin heryerin ıslandı?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.507
10.549
Canım karışmak istemem ama evde yalnız kalmak seni daha çok yormaz mı bence gitmeliydin anne evinde bi odada kalırdınız illaki hem kafan dağılırdı böyle daha çok bunalım geçire bilirsin anneninde aklı sizde kalır böyle olursa,
Biz oturma odasından çıkarmadık annemdeyken evet rahat olmuyo babam vardı yanında emziriyodum arkasını dönüyodu yatıyofu mutfağa gidiyodu bi şekilde oluyodu evde insan daha çok sıkılıyo ki sen şuan daha hassassın tabi bu benim düşüncem sen daha doğru karar verirsin
Canim ya evde kalmak da sana iyi gelmeyecek ki ev ustune gelir daralırsın nefes alamazsin rabbim icine ferahlik versin insallah bebegin nasil iyiimi annende kalmak evet rahst olmaya bilirsin bilemedim ki ne diyecegimi yanliz basina nasil olacak boyle😞

Annemle anlaşamıyoruz.Bide onlara gidersem hepten Sinir olucam orda . Evde de kalmak istemiyorum ama ordan daha iyi olacağını düşünüyorum.

kaderdene varsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
2.160
2.354
28
Aynen sarı su gibi zaten senin kaç gün sonra gelmeye başladı canım
Seninkidemi aynı şekilde oldu geldiğini hissetmedin heryerin ıslandı?
1 hafta sonra oldu cnm geldini hissetmedim 3 gundur kanamaya döndü 17.gunum Bugun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 456 gün geçti.

kaderdene varsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
2.160
2.354
28
Buyudukce duzelcegine yeni yeni huylar cikariyo bu cocuk yaaa 😩😩 geceleri uyuyodu ne guzel 2 3 saatte bir aciktiginda kalkiyodu 2 geceden beri ne uyku var ne bir sey dikiyo bizi ayaga 🤦🏻‍♀️ yuz ustu yatip deliksiz uyumak istiyorumm
Icimden gecenlerrrr🤣🤣🙄 yuz ustu uyumak deliksiz ahhh ahhh bir sene sonra bilr diyemiyom oglum 3 yasindan sonra birakdi🙄

kaderdene varsa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2014
2.160
2.354
28
Annemle anlaşamıyoruz.Bide onlara gidersem hepten Sinir olucam orda . Evde de kalmak istemiyorum ama ordan daha iyi olacağını düşünüyorum.
Evet anlasamiyorsan olmaz senin icin orasi canim yokmu hic can dostun dertlesebilcen yada fikir alabilcen kararin ne ne yapmayi planliyorsun😞

sekerim00

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2013
6.124
9.616
Kızlar benim yapıştırma yerimde sızıntı var anladım şimdi napicam ben :KK43:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
Ben yüzüstü yatabiliyorum🤣 tabi göğüsler boşaltılmılsa. Dün gece 4.5 saat uyumuşuz kızda kalkmamış. Sonra memeye bir saldırdı . Tabi ben nasıl kalkıyorum yataktan çocuk aç kaldı diye. Annemde Allah versin kadında yılların yorgunluğu var 🤣 bir gece eşimi deneyeceğim bakalım gece kalkıyor mu.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Ben yüzüstü yatabiliyorum🤣 tabi göğüsler boşaltılmılsa. Dün gece 4.5 saat uyumuşuz kızda kalkmamış. Sonra memeye bir saldırdı . Tabi ben nasıl kalkıyorum yataktan çocuk aç kaldı diye. Annemde Allah versin kadında yılların yorgunluğu var 🤣 bir gece eşimi deneyeceğim bakalım gece kalkıyor mu.
Bizde durum soyle sanki annem dogum yapmista ben ona yardima gelmis gibiyim 🤣🤣 bi emziriyorum onun disinda alti gazi uyutmasi annemde gece sen uyu diyo o ugrasiyo hep o gittikten sonra halim duman ama 😩 esimin uykusu cok agir kalksa bile soyledigim seyi uyku sersemliginde idrak edip yapana kadar ben cinnet geciririm tek umudum su 40ina kadar birazda olsa duzene girmesi 🥺🥺

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Benimde dikişin bittiği yerde ip var ne zaman düşecek bilmiyorum. İlki yapıştırmaydı. Sızıntıyı doktorunla konuş istersen.
Benimkiside yapistirma ama dedigin gibi sag tarafta tek 1 tane dikis var bende merak ediyorum ne zaman dusecegini makasla kesesim var orayi cok gicigima gidiyo 😃