2020 Şubat Anneleri

Kızlar 24 bitti 15. Aya girdik bizimki tek başına yürümüyor serçe parmağından dahi olsa tutacak illa bu durum diğer gelişimleri etkiler mi birde konuşmuyor yani anne birde gel diyor başka da yok birlere teyze dedi bir daha yok meme ye de mem diyor 🤣 of yürüse de rahatlasam ayaklarını içe basıyor sanki

Kızlar 24 bitti 15. Aya girdik bizimki tek başına yürümüyor serçe parmağından dahi olsa tutacak illa bu durum diğer gelişimleri etkiler mi birde konuşmuyor yani anne birde gel diyor başka da yok birlere teyze dedi bir daha yok meme ye de mem diyor 🤣 of yürüse de rahatlasam ayaklarını içe basıyor sanki
Bizim 15 bitti 16. Aya girdik. Yürümesini bizde dört gözle beklemiştik elime yapışmıştı hatta burda da yazıyordum bu kezde nereye gitti diye peşinde dolanıyoruz. Bugün kanepeden düştü ben uzanmıştım sesi geldi baya ağladı. Kanepe sevdalısı sürekli çıkıyor ve üzerinde koşmaya çalışıyor. Ordan sehpaya geçiyor. Bu halleri de yorucu olabiliyor. Konuşma anlamında öykü denizden çok ilerde her duyduğunu telaffuz etmeye çalışıyor. Üzerini giymeye çalışıyor. Deniz halen sen giydir modunda.
Denizde akşam beni sevsene diyor. Sarıldık baya. Bu ara çok güzelsin demeye başladı🥰 çok hoşuma gidiyor. Büyüdükçe tatlı tatlı konuşmalarını izlemek çok keyifli oluyor.

Siz corona oldunuz mı canım eğer olduysanız sanırım hastalığın üstünden 6 ay geçmeden aşı yapmıyorlar. Bebek düşünüyorsan da sıran gelince hamile kalmadan ol derim ben daha hamilelerle ilgili çok kesin sonuçlar yok riske atma hiç hamileliği
Evet canım korana oldum 6 ay geçti üzerinden sistem tanımlamış ali nin hemşiresi 6 ay geçmeden olmuş yinr de ramazan sonrası düşünüyorum şimdilik evdeyim çok kimseyi de gördüğüm yok kocayla da ayrı takılıyoruz diye sallıyorum ama tedirginim de

Kardeşim de aşıdan sonra bir yan etki olmamıştı o da ona bağlıyp etkili olmamasını :) ama çok daha hafif atlatı hepimize göre
Hepinizin çok dikkat edin bu sefer herkes daha ağır atlattıyo gibi grliyo hastaneler dolu Allah herkesin yardımcısı olsun tabi brn İstanbuldayım onun da etkisi var

Kızlar merhaba hayırlı ramazanlar 💕
Uzun zaman olmuştu yazmayalı nasılsınız ❤️
özledim burayı ya

Kızlar aşıyı annemle beraber olduk bakalım ne olacak umarım ciddi bir yan etki olmaz.
Hadi hayırlı olsun🙈🙈 inşallah yanetkisiz atlatırsınız
Yani tüm kelimeleri çok düzgün söyleyemiyorlar sanırım daha ya o yüzden kınuşmuyor diye düşünmemek lazım bizimki de mem diyor emme diyor meme demiyor😂 şapka demeye çalışıyor kapka diyor anne baba diyor en güzel onları söylüyor😂 ilk adım ayakkabı bak canım onların taban kısımlarında yükselti oluyor içe basıyorsa belki o şekilde düzelir
Evet canım korana oldum 6 ay geçti üzerinden sistem tanımlamış ali nin hemşiresi 6 ay geçmeden olmuş yinr de ramazan sonrası düşünüyorum şimdilik evdeyim çok kimseyi de gördüğüm yok kocayla da ayrı takılıyoruz diye sallıyorum ama tedirginim de

Kardeşim de aşıdan sonra bir yan etki olmamıştı o da ona bağlıyp etkili olmamasını :) ama çok daha hafif atlatı hepimize göre
Hepinizin çok dikkat edin bu sefer herkes daha ağır atlattıyo gibi grliyo hastaneler dolu Allah herkesin yardımcısı olsun tabi brn İstanbuldayım onun da etkisi var
Bence ol canım aşıyı ya bide 2.ler daha zor atlatılıyormuş sanırım birde istanbuldaymışsın orada vaka daha çok çok çok dikkat etmek lazım
Bende işe gidip geliyorum toplu taşıma kullanıyorum mecburen son 2 günüm kaldı izne ayrılıcam sonra inşallah şu iki günü de sorunsuz atlatırım🙏🙏

Fırat ali 13 ay 22 günlük. Sabah 8 gibi kalkıyoruz uyanınca emiyor 9.30 -10 kahvalti başlangıç. 11 de kahvaltı faslı bitiyor 😊 12 gbi tekrar emme saati . 1 öğlen uyksuu . Tek uyku yapıyoruz. Uyandığında corba yoğurt/ meyve yoğurt vs yiyor. Sonra tekrar emiyor. Aksam 6-8 arası yemek. Yemek isteğine göre ek meyve muhallebi saati yapıyorum. Yani iyi yediyse o gün sadece meyve az yediyse iştahı yoksa muhallebi. Beslenmemiz bu şekilde. Gelişim olarak ise bir sonraki mesajda belirtecegim ☺

Allaha şükür yürüyor hatta koşuyor 😂 dengeyi sağlıyor. Koltuklar a çıkıyor bulduğu her yere tırmanıyor. Sık görüştüğümüz kişileri seçiyor bazılarını seviyor bazılarını ise görünce evden gitsin diye bağıra bağıra ağlıyor. Yabancı kavramı oluşmuş. Sapkani giy diyorum giymeye çalışıyor. Kopek ne der deyince hav hav diyor mesela. Kedi tavuk dinozor panda horoz civciv bunları tanıyor.masallah Kendi kendine ninni söyluyor ama kendi uyumuyor 😂 topu getir top oynayalım dersem gidip topu getiriyor aklıma gelenler bunlar. Birzz da olumsuz özelliklerden bahsedelim

Cok ağlak çok miz miz . Ve inatçı. Sebepsiz ağlamaları o kadar cok ki. Sabrım taşıyor. Kızıyorum. Siz kızıyor musunuz. Yoksa o bebek diye sakın kalıyor musunz

Öykü haftaya 15 aylık olacak
2 gündür filan elinden bişeyi Aldığımjzda çığlık çığlığa ağlıyor
Mesela dün dışardaydık arabanın anahtarı kızımdaydı anahtarlığıyla oynuyordu
Elinden alamadık sıkı sıkı tutuyor

sizinkilerde öyle mi

Öykü haftaya 15 aylık olacak
2 gündür filan elinden bişeyi Aldığımjzda çığlık çığlığa ağlıyor
Mesela dün dışardaydık arabanın anahtarı kızımdaydı anahtarlığıyla oynuyordu
Elinden alamadık sıkı sıkı tutuyor

sizinkilerde öyle mi
Bizimkiler de öyle. Genelde abimiz alıyor elinden. öykü defne direkt yere yatıp basıyor çığlığı.
Denizde tehlikeli yada hassas bir malzemeyi elinden almak istediğimizde söyleniyor yeter artık bu hiç iyi bişey değil diyor 🤣🤣🤣 baya isyan ediyor bize.

Kızlar aşının ilk gününden bildiriyorum🤪 Kolumda ağrı yaptı kaldırırken acıyor biraz. Sabah vücudum sıcaktı hasta gibiydim kalkmak istemedim. Onun dışında oruç olduğum için yan etki varsa da karıştılar birbirlerine. Öğretmenlere de açılmış ablam yarın yaptıracak.

Kızlar aşının ilk gününden bildiriyorum🤪 Kolumda ağrı yaptı kaldırırken acıyor biraz. Sabah vücudum sıcaktı hasta gibiydim kalkmak istemedim. Onun dışında oruç olduğum için yan etki varsa da karıştılar birbirlerine. Öğretmenlere de açılmış ablam yarın yaptıracak.
Kimlere yapılıyor aşı

X