Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lena oyle poz veriyorsa bende veririm dedi yatti yere 🤣🤣🤣 Bal0ncuk Bal0ncuk
20210721_183407.jpg

Tamamdır kuzumm sen niye ağladın çok yedim diye mi ağladın 😂😂😂
Midem bulandı kusmaya çalıştım olmadı ona ağladım.neyseki tuvalete çıkınca rahatladım 😅 ailevi sıkıntılar her evde olur canısı sıkma canını geçer yakında inşallah 🤲🏻 Fevri karar verme vücuduna olumsuz enerji yollama.birkaç ay sonra düşünürsün şimdilik keyfine bak kimse senden önemli değil ❤️
Merhaba teyzelerim beni cok sormuşsunuz ben geldim 🎈
Ama şimdi sıra sizde... Hadi arkadaşlarımı yapında oynayalım ♥️
Annem hepinize doğumda dua etti 🤲
oyy maşallah fıstığımıza pek de süslü 🥰🧿

Bağa daha çok var. DusunceBulutu DusunceBulutu ve @dayler dayler var önce. Sonra @MNbeyaz ve @Saron var. Başka var mıydı
Sana da çok yok bal0ncuğun gebeliğini sanki dün öğrenmiştik bak bugün bebesi yanında.ben bu zamandan hiçbir şey anlamıyorum su gibi hep anı yakalayamıyorum 😅 Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin 🌸 zamanını bekleyen bebeleri de bir an önce annelerinin karnına yollasın ☺️🌼

Sana da çok yok bal0ncuğun gebeliğini sanki dün öğrenmiştik bak bugün bebesi yanında.ben bu zamandan hiçbir şey anlamıyorum su gibi hep anı yakalayamıyorum 😅 Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin 🌸 zamanını bekleyen bebeleri de bir an önce annelerinin karnına yollasın ☺️🌼
Amin amin inşallah. Benim günler birbirinin hep aynı, hala meskenim koltuk. Belki ondan zaman geçmiyor gibi geliyordur ya da hala inanamadığım için mi bilmiyorum. Karnı burnunda haller bana çoook uzakmış gibi geliyor

Amin amin inşallah. Benim günler birbirinin hep aynı, hala meskenim koltuk. Belki ondan zaman geçmiyor gibi geliyordur ya da hala inanamadığım için mi bilmiyorum. Karnı burnunda haller bana çoook uzakmış gibi geliyor
Ne uzağı bir adım ötesi çok yakında çıkar göbüşün 🙈 burda çok zayıf olan bir arkadaş vardı o sen miydin o sensen daha çabuk çıkar karnın 🙈😅 İnan İnan artık bebişin seninle bir ay sonra cinsiyeti öğreneceksiniz 🥰 ben pek sevmem ama cinsiyet partisi yaparsınız belki 😅 lekelenme azaldıysa kalkabilirsin aslında doktor hep yatış mı dedi 🧐

Ne uzağı bir adım ötesi çok yakında çıkar göbüşün 🙈 burda çok zayıf olan bir arkadaş vardı o sen miydin o sensen daha çabuk çıkar karnın 🙈😅 İnan İnan artık bebişin seninle bir ay sonra cinsiyeti öğreneceksiniz 🥰 ben pek sevmem ama cinsiyet partisi yaparsınız belki 😅 lekelenme azaldıysa kalkabilirsin aslında doktor hep yatış mı dedi 🧐
Benimdir, 44'e düştüm :KK43: İnşallah daha fazla vermem çünkü çok sağlıksız bir yere doğru gidiyor artık

Ay yok canım ne cinsiyet partisi, sevmem ben de öyle şeyleri. Kalkmama izin var da kafamı kaldıramıyorum. Bulantı ilacından galiba. Sürekli uzanmak istiyorum. Arada da uyuyakalıyorum öyle yata yata

Pazartesiye kadar dayansın. :KK70: Kontrol var,, tövbe tövbe. Lena geliyorum diyo içerden. Bekle Lena diyor. :KK70:
Bekliyor lena :KK70:
Gelin gelin teker teker gelinde dünyanın kaç bucak olduğınu görün dio :KK70:

Senin kız instagirl pozu vermiş. O işlere girerse senin yatırımlar tez vakitte misliyle geri döner çil çil altın olarak 😃 Sağlıklı, mutlu mutlu, uzuuun bir ömrü olsun 🧿

Oo seninki de iniş takımlarını hazırlamaya başlamış. Adı belli miydi? Ben "Gülfem olmaz" aşamasında kaldım
Hahahaha sexsi şempazem :KK70:
Ayaklar eller hep bi şekil :KK70:
Anne karnındaki usg pozlarını yaşıoruz :KK70:
Saol cnmmm darısı başına

Seni unutmaya ömrüm yeter mi dön desem dünya tekrar döner mi 😂😂😂😂
Lenam güzel lenam ana kız başbaşa bırakyım dedim biraz 🥰🥰💃🏼❤️😎
Fazlasıyla baş başayız anamı ağlatıo :KK70:

Lena teyzem neler etti bu annen bana tek tek anlatıcam :KK70::KK70::KK70::KK70::olamaz:şimdi lohusa da pek bişey diyemiıom 😎
İyi ki doğdun teyzem arefe gününde bayram ayında lenam lenam güzel lenam:KK6::KK6::KK6:
Pardon ne etmişim :KK70:
Asıl lena ne ettn anana.. Bu anan o anan değil demelisin :KK70:

Arefe çiçeği lena :)
Cnmmm gelin 🎈

Kurban olurum nasil sirin bir tulumdur o nasil guzel poz vermektir o 😍😍😍
Surekli atabilirsin baluşum prensesin totosunu ayaklarini ellerini biz bakariz 😍

Sen nasil oldun? Daha iyimisin?
Daha iyiyim cnm cok saol..
Darısı başına cok cok dua ettm hepinize 🤲

Lena oyle poz veriyorsa bende veririm dedi yatti yere 🤣🤣🤣 Bal0ncuk Bal0ncuk
Eki Görüntüle 2891259
Senin bebe cok şanslı olacak 🎈
Ben hayvan=bebe ilişkisini cok datlu buluorm 🙈

Midem bulandı kusmaya çalıştım olmadı ona ağladım.neyseki tuvalete çıkınca rahatladım 😅 ailevi sıkıntılar her evde olur canısı sıkma canını geçer yakında inşallah 🤲🏻 Fevri karar verme vücuduna olumsuz enerji yollama.birkaç ay sonra düşünürsün şimdilik keyfine bak kimse senden önemli değil ❤️

oyy maşallah fıstığımıza pek de süslü 🥰🧿
Cnmm bulutum ♥️ cok tşk
Hadi arkamdan gel

Bekliyor lena :KK70:
Gelin gelin teker teker gelinde dünyanın kaç bucak olduğınu görün dio :KK70:

Hahahaha sexsi şempazem :KK70:
Ayaklar eller hep bi şekil :KK70:
Anne karnındaki usg pozlarını yaşıoruz :KK70:
Saol cnmmm darısı başına

Fazlasıyla baş başayız anamı ağlatıo :KK70:

Pardon ne etmişim :KK70:
Asıl lena ne ettn anana.. Bu anan o anan değil demelisin :KK70: