Gebeliğe Hazırlık 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu kimin kaynanası?
C749633E-4001-4C30-9EB9-5ED24E4D9AC1.jpeg

"Onu zaten alacaksınız, açmayın o konuyu" de doktora. Ben de p.tesi endokrinolojiye gideceğim. Tiroide bir de o baksın bakalım, her şey yolundadır inşallah
dedim ama her seferinde bakıyo, geçen sefer ekrana sıpmayacak kadar byümüş boyutunu tahmini yazıyorum dedi.

He ya ates mide bulantısı birde sırtım cok ağrıyordu ama toparladim cok şükür normal boyle olması
Aneeyy.... Geçmiş olsun kuzuu :KK43:

Bal0ncuk Bal0ncuk 'a bak doğurdu, hala herkeşi takip ediyor. Senin neyin eksik, sen de et banne :63:
:KK70: ben doğurduğum gün bile geldim :KK70:

Valla bem gitmedim ama gitmesemde gitsemde böyle nazik görünümlü baklavayla bekleyecek bir kaunanam yk :KK70:

Benim olabilir🤣🤣
Uzak oldugu icin 1sene olucak gormeyeli ve bu senede gitmicem köye esim tek gidicek 💃💃
Topik olarak zilli gelinler :KK70:

Rahim filmi için gün alacağım 🙄🙄
Çok tırsıyorum 🙄🙄
Parem... Hiç hissetmiosunki.. Oluo bitio
Bitti diolar.. Ne bittimi? Felam oluosn

Biz dört bayramdır gitmiyoruz farklı şehirdeler ve uzaktalar ve corona var diye. Zaten beş önceki bayramda da evli değildik. Yani teknik olarak hiçbir bayramda gidemedik
Senin durum benden iyi🤣🤣🤣
Aneeyy.... Geçmiş olsun kuzuu :KK43:

:KK70: ben doğurduğum gün bile geldim :KK70:

Valla bem gitmedim ama gitmesemde gitsemde böyle nazik görünümlü baklavayla bekleyecek bir kaunanam yk :KK70:

Topik olarak zilli gelinler :KK70:

Parem... Hiç hissetmiosunki.. Oluo bitio
Bitti diolar.. Ne bittimi? Felam oluosn
Yapicak bisey yok en kucuk olunca en cok sevilen ben oluyorum ben cok sevilince bunaliyorum 🤣🤣🤣
Yoksa kaynanam bisey yapmiyor yani kendi halinde yasli bir kadin 😄😄

X