2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba ayın 20 sinde benimde transferim olucak ama çok korkuyorum açıkçası bayıltmadan yapılacağı için nasıl işlemler yapıyorlar bilgi verirmisiniz
Korkmana hiç gerek yok canım.belkide tüp bebek sürecindeki en acısız işlem transfer işlemi.hiç korkma o anın keyfini çıkar 😉gerçi idrara sıkışık olacağın için o an aman kaçırmayım derdi daha çok oluyor 🤭 inşallah hayırlı haberler alırsın 🙏

Merhabalar bu topiği tedaviye başlamadan önce okumuştum çoğunuzu takip ettim inşallah çocuklarınız sağlıklı sıhhattedir 🤗şunu merak ediyorum ikiz olan arkadaşlar beta değeriniz nasıldı? Yada Beta yüksek olup tek çocuk olan var mı aranızda

Evet benim katlama çok değil ama değer yüksek olunca aklıma gelmiyor değil 😊 gerçi ikiz biraz gözümü korkutuyor benim 🙈 sizin nasıl gidiyor ikiz anneliği 🦋🦋

Merhaba Kizlar Tup bebek ile ilgili bir sorum olcakti cevaplarsaniz sevinirim 9 gun once transferim oldu 3 gunlik embriyo du ve dun Idrar testi yaptim negativti benim gibi olanlar varmi sonradan positivi gorenler

Canım sen numaranı birumutbekleyen arkadaşımıza gönder o alır zaten

denmiş ve 21 ocaktan sonra hiç biri bir daha bu başlığa uğramamış. Whastapp konusuna bu başlık çok iyi bir örnek. Hayır gidiyorsunuz siteden kovulunca da burası sizin için değerli oluyor bir anda yeni üyelikler vs vs vs. Yaptığınızın bir arkasında durun gittiniz mi gidin ....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X