2021 (22mart-31 mart) tüp bebek transfer tedavisine başlayacak 20 hamile adayı burayaa..

Wahtsap grubu kurduk bilginiz olsun gelmek istiyen ozelden no atsin gayet guzel bi grup bilgi paylasimi

Selam kızlar benimde 22 martta transferim var. 5. Gün 2 embriyo transferi olacak. Embriyo kaliteleriniz nasıl acaba?
Hadi hayirlisi az kalmis😍
Ben bilmiorum hic. Doktor soylemedi bende sormadim. Blast oldular vs. Guzel fln die anlatinca hic aklima sormak gelmedi

Merhaba arkadaşlar..
Açtığım bu topiğin amacı; 20 kişi olup (takip etmek zor olacağı için sınırlama yaptım) , hemen hemen aynı günlerde başlayacağımız tedavimizi birlikte takip edelim, birbirimize danışalım,bilgi paylaşalım,sohbet edelim, kafamızı dağıtalım

Bir tablo oluşturdum topiğin başında kalacak. Yazışmaları takip ettikçe bilgilerinizi oraya yazacağım.inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz
Benim de 24mart 1 embriyo 5 gun ıns🤲

Merhabalar herkese ben de reglimin ikinci günü 11inde başladım tedaviye o günden beri iğne oluyorum ve yumurta takibi . Dün gece de çatlatma iğnelerimi vuruldum yarın öğlen yumurta toplama var inşallah her şey sorunsuz giderse 26 mart gibi transfer yapılacak. :dua:

26 mart 5. gün enbryosu çift transfer.hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah kızlar

Merhaba arkadaslar benimde bu hafta transferim var yarin doktor randevum var galiba catlatma ignesini vericek ve hafta ici transferim gerceklesicek. 2. Tup bebek denemem ilki 2 subatta olmustu. Insallah bu defa tutar ve hayat sevincim baslar 😔😔 benide topige eklerseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar..
Açtığım bu topiğin amacı; 20 kişi olup (takip etmek zor olacağı için sınırlama yaptım) , hemen hemen aynı günlerde başlayacağımız tedavimizi birlikte takip edelim, birbirimize danışalım,bilgi paylaşalım,sohbet edelim, kafamızı dağıtalım

Bir tablo oluşturdum topiğin başında kalacak. Yazışmaları takip ettikçe bilgilerinizi oraya yazacağım.inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz
Selamlar. Ben şubatta başladım. Transferim 16 martta yapıldı. Sizin tarihlere uymuyorum ama gönülden takip ediyorjm hepinizi 🙏

Merhaba arkadaslar benimde bu hafta transferim var yarin doktor randevum var galiba catlatma ignesini vericek ve hafta ici transferim gerceklesicek. 2. Tup bebek denemem ilki 2 subatta olmustu. Insallah bu defa tutar ve hayat sevincim baslar 😔😔 benide topige eklerseniz sevinirim.
merhabalar ben aslında o tarihlerb arasında adet olup transfer sürecine başlayacak arkadaşları ekliyordum.eklerim sizi tabiki ama siz bize bilgi verirsiniz bizden bilgi alamazsınız :)

merhabalar ben aslında o tarihlerb arasında adet olup transfer sürecine başlayacak arkadaşları ekliyordum.eklerim sizi tabiki ama siz bize bilgi verirsiniz bizden bilgi alamazsınız :)
Galiba ben yanlis anladim . Sadece 22 ve 31 mart arasinda olanlar katilabiliyor. Cok arkadasla tarihlerimiz uyusunca katilmak istedim. Sorun degil yinedr tesekkurler.

Merhabalar ben bu cumartesi dondurulmuş transfer olacağım listeye ekleyebilir misiniz🥰

Canım inşallah bu olumlu olur. Olumsuz sonuç aldıktan sonra ne kadar bekletti doktorun ikinci transfer için . Opu mu yapıldı tekrar sana bu ay. Ben şimdi olumsuz aldım adet oldum. Ne zaman ikimciyi deneyebilirim acaba dondurulmuşlarla. Rahme çizik atarız demişti doktor en son

TRNFER SNRA KUL. İLAÇLAR
TAHMİNİ ADET GÜNÜ
TRANSFER TARİHİ
KAÇ ADET,
KAÇINCI GÜN EMBRİYOSU
HCG 1.
GÜNveSONUÇÇ
HCG 2.
GÜNveSONUÇ
HCG 3.
GÜNveSONUÇ
KESE
KALP ATIŞI
TRNSFR ÖNCE KUL. İLAÇLAR
TRNFER SNRA KUL. İLAÇLAR
1)tupaaaaa
29 mart​
.​
1emb 5.gün​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
2)Sabr Sukur-Dua
26 mart​
.​
1emb 5gün​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
3)Bulutumsu7
23 mart​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
4).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
5).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
6).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
7).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
8).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
9).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
10).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
11).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
12).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
13).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
14).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
15).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
16).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
17).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
18).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
19).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
20).
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
.​
beni de eklermisiniz acaba

Canım inşallah bu olumlu olur. Olumsuz sonuç aldıktan sonra ne kadar bekletti doktorun ikinci transfer için . Opu mu yapıldı tekrar sana bu ay. Ben şimdi olumsuz aldım adet oldum. Ne zaman ikimciyi deneyebilirim acaba dondurulmuşlarla. Rahme çizik atarız demişti doktor en son
Amin insallah hepimizinkisi olumlu olur. Ilk denemem subat 2 de olmustu sonra tutmayinca adetim geldi bir dahaki adetimle geri basladik martin 14u yani. Dolu dolu bir ay oluyor.ilkinde taze alindi dondurulcak kadar yoktu insallah bunda dondurulcak kadar olur. Rahime cizik atmanin ne oldugunu bilmiyorum. Benim doktorum cok islem uygulamiyor.

Merhaba arkadaşlar..

Slm benimde dondurulmuş ebriyo transferi yapicaz yarın transfer günümü soylicek en geç salı olur diye düşünüyorum iki adet koyulucak bursa bahcecide zaten embriyo dondurma yılda İst fulya bahcecide yaptırmıştım ❤️🙏

X