2021 Ağustos ayı burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
Screenshot_20210802-232438_Instagram.jpg
Kenan Yasin
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
🍀

ağustos aylık (1).jpg

KOÇ: Olmak istediğiniz kişiyi belirlemenize yardımcı olacağından, içinizdeki çocuğun kilidini açın. Şu anda kendinizi dünyaya sunma şeklinizde büyük değişiklikler yapılıyor, ancak bir süredir devam eden bir metamorfozsunuz, bu nedenle meydana gelen değişikliklere çok şaşırmamalısınız. Yeni itibarınızı kazanmaya hazırlanırken, olayların nasıl olacağına dair ayrıntılar hakkında çok fazla endişelenmeyin. Kendinizi doğru insanlarla kuşatın yolunuzu bulacaksınız.


BOĞA: Bu ay itibarınızın yükseleceği güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız. Son birkaç yıldır kendinizi yenilemek ve yeniden tanımlamak için yorulmadan çalışıyorsunuz. Dünyaya değerli biri olarak çıkmak istediğiniz konusunda netsiniz. Bununla birlikte,yeni şeyler öğrenip işinizde farklılıklar yaratacaksınız. Eleştirileri duymayın ve acele etmeyin; harika gidiyorsunuz sonuçları mükemmel olacak sizler için. Organizasyon becerilerinizi geliştirmek için bir ders alın, çünkü gelecek yıllarda size yardımcı olduklarını göreceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşk var sizlere.


İKİZLER: Bu ay gökyüzü kendinizi ifade etme biçiminize dikkat etmeniz için sizi zorluyor, ama dilbilim kendini ifade etmenin sadece bir yönü. Bütünsel bir sunum ustalığı geliştirdiğinizde gelişirsiniz. Giyinme biçiminiz, ifade biçiminiz ve fiziksel hareketlerinizle kendinizi nasıl ifade edeceğinizi öğrenin. İfadeniz üzerinde düşünmeye çağrılıyorsunuz çünkü sonsuz fırsatlar kendilerini size sunmaya hazırlanıyor. Onlar için hazır olduğunuzdan emin olun.


YENGEÇ:
Gökyüzü ömür boyu sürecek ortaklıklar geliştirebileceğiniz fırsatlara dikkat çekiyor sizler için. Etrafınızdakileri takdir etmek için biraz zaman ayırın ve onların en büyük nimetleriniz olduğunu kabul edin. Ağustos, değerleriniz söz konusu olduğunda mümkün olduğunca netleşmenizin zamanıdır. Neye inanıyorsunuz ve etrafınızı sizin ahlaki kodunuza uyan insanlarla mı kuşatıyorsunuz? Sevdikleriniz arasındaki felsefeler her zaman farklı olacaktır ve düşünce çeşitliliği önemlidir, ancak standartlarınızı koruduğunuzdan emin olun.


ASLAN:
İşinizi geliştirirken ve kendinizi ortaya koymaya devam ederken, kendiniz için yarattığınız itibar konusunda bilinçli olmak önemlidir. Dünya acımasız olabilir ama kendinizle ne kadar barışıksınız hatalarınızı telafi etmek için neler yapıyorsunuz şimdi kendinize bunları sorma zamanı. Öne bakan kişiliğinizi geliştirmekte zorlanıyorsanız, endişelenmeyin! Etrafınızı saran insanlar, kendinizi, kişilik özelliklerinizi ve sizin hakkınızda öne çıkan özellikleri tanımanıza yardımcı olabilir. Sosyal çevrenizdeki rolünüzü öğrenmek, kendinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.Özel yaşamınızda ise hatalarınızı telafi edebilme şansı ile karşı karşıyasınız.


BAŞAK:
Geçen yıl çok yaratıcı ve ustaca davrandınız, bu yüzden lütfen kendinize bir alkış verin. Çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Ağustos ayının başlangıcı özellikle zor olabilir ve kendinizi aşırı derecede eleştirebilirsiniz. Yapıcı eleştiri faydalıdır, ancak kendinizin en büyük düşmanınız haline gelmeyin. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza güvenin ve uygulamaya devam ettikçe kaçınılmaz olarak daha iyi olacaksınız. Henüz başlangıç aşamasındayken kimse sizden mükemmellik beklemiyor.


TERAZİ:
Muazzam bir büyüme aşamasına girmeye hazırlanıyorsunuz, bu yüzden kendinizi güçlendirin, Şimdi kontrol edebileceğiniz şey, yaratıcılığınıza odaklanma yeteneğinizdir. Kendinizi yaratıcılar ve sanatçılarla kuşatmak, kendinizi ifade etmeniz için bir çıkış noktası sağlayacaktır. Hayal gücünüzü serbest bıraktığınız zaman, kutunun dışında düşünmek sizin için daha kolay olacaktır. Normal olana çok fazla odaklanmak kendini ifade etmeni engelleyecektir. Başarısızlıklar ve hatalar sayesinde mutlu olaylar meydana gelebilir.


AKREP:
Bu yaz dikkatler üzerinizde sosyal ağınız ve kariyeriniz için bir nimet olacak daha fazla fırsat getirir. Acı kısım? Birlikte hareket etmezseniz, pişman olacaksınız. Yeteneklerinizi geliştirin anlık kararlar ile hareket etmeyin. Hedeflerinizi tanıyın, hayallerinize nasıl ulaşacağınız konusunda kendinizi eğitin ve ardından sağlam bir temele sahip olduğunuzda gerçekleştirin. Ağustos başında yapacağınız araştırma, yılın geri kalanında sizi güçlü kılacak.


YAY:
Sizin için zorlu bir yıl oldu. Ruhunuzun derinliklerine inmek ve sizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu bulmak için çağrıldınız. Birçok Yay burcu özlerini deşifre etmek için risk alıyor, ancak diğerleri kendilerini sıkışmış gibi hissedebilir. Kendinizi hangi kapsamda bulursanız bulun, sürecin aceleye getirilmeyeceğini unutmayın. Ağustos'u kendinizi inceleyerek geçirin ve kişiliğinize uygun gördüğünüz yeni eklemeleri memnuniyetle karşılayın. Tüm hedeflerinize ulaşmadıysanız veya hedeflerinizin ne olmasını istediğiniz konusunda kafanız karıştıysa, kendinize yüklenmeyin. Hayat hikayenizin sayfaları geçtikçe ayrıntıları anlayacağınıza güvenin. Gerektiğinde arkadaşlarınıza ulaşın.


OĞLAK:
Bu ay, Onarımın çok ötesinde gibi görünseler bile, bir şeyleri iyileştirme yeteneğine değer vereceksiniz. Her şeyin bir yeri olduğuna inanıyorsunuz ve bu çoğunlukla nereye sığacaklarını bulmakla ilgili. Ağustos bilgeliğinizi başkalarına aktarmanız için size mikrofonu veriyor. Değer verdiğiniz ve gerekli olduğunu düşündüğünüz şey konusunda net olun. Kendinizi geliştireceksiniz pek çok konuda İnançlarınız değişmeye ve dönüşmeye çağrılıyor, ancak konfor alanınızın dışına çıkmaya istekliyseniz harekete geçin.


KOVA:
Kendinizi asla küçümsememelisiniz, Kendini küçümseyen mizah, alçakgönüllülüğü korumak için bir araç olabilir, ancak dezavantajları benlik saygınız üzerinde büyük ölçüde zararlı etkilere sahip olabilir. Sizin için en iyi olanı yalnızca siz bilirsiniz. Ağustos size biraz ruh araştırması yapma fırsatı veriyor. Bir kişisel gelişim kitabı alın ve kişilik tipinizi, en iyi nasıl çalıştığınızı ve ihtiyaçlarınızın neler olduğunu not edin. Bazen kendinize karşı biraz fazla sert olursunuz ve çözümsüz özeleştiri enerji kaybıdır. Kendinize biraz şefkat gösterin. Gerekirse sevdiklerinizin size yardım etmesine izin verin.


BALIK:
Ağustos içgüdünüz, kaynaklarınızı başkalarıyla nasıl paylaşacağınız konusunda bilinçlendirecek sizleri. Cömertlik güzel bir şeydir, ancak kendi pahasına geldiğinde o kadar da sevimli değildir, Balık. Ağustos sizi zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dinlemeye zorluyor. Gerginliği nereye taşıdığınıza dikkat edin. Yavaşlamanızı veya ara vermenizi söyleyen sezgisel mesajlara güvenin. Sen sadece bir kişisin ve kendini korumak bu ay önceliğin olmalı.

Şenay Yangel
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
🍀

ağustos aylık (7).jpgKOÇ​

Sevgili Koçlar; bu ay kendinizi tamamen çocuklarınıza, hobilerinize, kendi özel zevklerinize, ufak tefek risk içeren oyunlara, eğlenceye ve flörtlere adıyorsunuz. Güneş’in ve Merkür’ün Aslan burcunda yer alması sizi pek çok konuda destekliyor, duygusal anlamda yıprandığınız konularda gezegenler sizi bu ay toparlayacaklar. Daha mantıklı düşünecek, daha akıllı kararlar alacaksınız. 8 Ağustos’taki Yeniay da çocuklarınızla ilgili bir karar alabilir, onların gelecek hayatları için bir yandan endişe duyarken, bir yandan da yapılması gerekenleri listeleyebilirsiniz. 15 Ağustos’ta Venüs Terazi geçişi ikili ilişkileri güzelleştiriyor. Partnerinizle birlikte alacağınız güzel bir karar, ailenizi de sevindirecek. 22 Ağustos’taki Dolunayla beraber arkadaşlarınızla aranızda bir gerginlik çıkabilir, geçen ay olduğu gibi bu ay da Kova burcunda Dolunay meydana geliyor; geçen ay sonunda ne yaşadıysanız tekrarı önünüze gelebilir. Aşk konularında bu ay popülerliğiniz zirvede.

BOĞA​

Sevgili Boğalar; iş ve aile konularını dengede tutmanız gereken bir aydasınız. Ağustos ayı boyunca özellikle ev teması gündeminizde; ev almak, ev satmak, ev değiştirmek veya ev içinde tadilat, değişiklik, dekor gibi konular vurgu kazanırken aile büyükleriniz veya kendi çekirdek ailenizdeki gelişmelere de tanıklık edeceğiniz, onların sorumluluğunu alacağınız bir dönem sizler için... 8 Ağustos’ta Aslan burcundaki Yeniay sizi aile konusunda bir karar almaya iterken, 22 Ağustos’taki Dolunay iş ortamınızda sizi çekemeyen veya önünüzü kesmek isteyenleri ortaya çıkaracak cinsten.. .Bu ay aşk konularında özellikle ay sonu dikkat çekici; önemli girişimleri ay başında halletmeye çalışmalısınız. 15 Ağustos’ta Venüs Terazi’ye geçtiğinde, iş çevrenizle diyaloglarınız düzelecek. Kısa seyahatler yeniden gündeminize düşebilir.

İKİZLER​

Sevgili İkizler; iletişim, medya, yayın, pazarlama konularının vurgu kazanacağı bir ay sizler için; bir diğer taraftan yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili gelişmeler dikkat çekici sizler için... 8 Ağustos’ta Aslan burcunda bir Yeniay meydana geliyor, bu Yeniay sizi yeni bir şey almaya teşvik edebilir; yeni bir araba veya cep telefonu, bilgisayar gibi bir araç gereç alışverişiniz olacaktır. 15 Ağustos’ta Venüs Terazi geçişi ile hayattan keyif aldığınız ne varsa onlarla ilgileneceksiniz. 22 Ağustos’ta Kova burcunda bir Dolunay var; bu da sizin yurtdışı konularda bir sonlanma yaşamanıza vesile olabilir. Yurtdışı bağlantılı bir işi sonlandırabilir veya bir tatil programını neticelendirebilirsiniz. Aşk konularında ise zorlu bir ay sizi bekliyor olacak.

YENGEÇ​

Sevgili Yengeçler; biraz evhamlı, biraz kaygılı ve sinirsel etkilere açık bir aya başlıyorsunuz fakat özellikle para konuları dikkat çekici, elinize gerçekten değerlendirmeniz gereken fırsatlar ve teklifler geçecek; bunları mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu ay bu konularda atacağınız adımlar, tüm sene sizi idare edecektir. 8 Ağustos’ta bir Yeniay var; maddi imkanlarınızda artış görünüyor, maddi güvence sizler için önem taşıyacak. Kendinizi garanti altında görmek isteyeceksiniz. 15 Ağustos’ta ayın ortasında Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu dönem sizler için ev, dekorasyon işleri başlıyor olabilir. 22 Ağustos’taki Dolunay da ise eşinize veya partnerinize bir teklif olabilir işle ilgili; bu ay ödemeler ve para çıkışları, ortak kazanç kapılarınız önem kazanıyor. Aşk konularında sevgiye olan ihtiyacınız artıyor.

ASLAN​

Sevgili Aslanlar; evet bu ay sizin ayınız, Ağustos ayında gözler sizin üzerinizde, ışığınızla parlamak, etrafınıza neşe saçmak, kendinize olan güveninizi tazelemek için güzel fırsatlarınız olacak. Yalnız tek bir detay var, ‘kendi kendinizin düşmanı’ olmayın bu ay, yani kendi fikirlerinizi kendinize saklayın ve çok fazla ortada konuşmayın; çekemeyenler etrafınızda dolaşıyor. 8 Ağustos’ta sizin burcunuzda meydana gelen Yeniay, yeni kararlar almak için uygun etkiler barındırıyor, ay ortasında Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile kısa seyahatler vurgu yapacak, kardeşler ve yakınlarla ilgili güzel gelişmeler duyacaksınız. 22 Ağustos’taki Dolunay ise kadın erkek ilişkilerine dikkat çekiyor olacak; bir gerilim yaşamamak ve dikkatli olmak gereken zaman dilimi sizler için; ayrılık, bitiş ve tartışmaya açıksınız bu süreçte...

BAŞAK​

Sevgili Başaklar; ruhunuzu ve kendinizi dinlendirmeye ihtiyacınız var bu ay... Biraz içe çekilmek, kendi kendinizi dinlemek yoga, nefes çalışması, meditasyon veya dua gibi manevi yönünüzü zenginleştirecek bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. 8 Ağustos’ta meydana gelecek Yeniay bırakmanız gereken bir alışkanlığınızı bıraktırabilir ve yepyeni bir sayfa açtırabilir sizlere; tartışma, rekabet ortamlarından sıyrılmaya çalışın bu ay... Venüs ay ortasında Terazi burcuna geçiş yapacak; maddi anlamda rahatlama olacak sizler için, elinize para geçecek. Yapmak istedikleriniz için rahatça kullanacaksınız. 22 Ağustos’taki Dolunay ile beraber sağlık konusunda titiz davranacak ve üstünüze düşen sorumlulukları alabileceksiniz. Aşk konularında rutin giden bir ay...

TERAZİ​

Sevgili Teraziler; sosyal olmak isteyeceğiniz, arkadaşlar, gruplar ve yeni ideallerle dolu bir ay sizler için. 8 Ağustos’taki Yeniay sizi yepyeni umutlarla dolu, yeni çevrelere adapte edecek cinsten, ayın başında gerçekten iyimser ve duygusalsınız. Venüs 15 Agustos’ta sizin burcunuza geliyor. Özgüveniniz artarken, kendi değerinizi fark edeceksiniz. 22 Ağustos ise flörtler konusuna dikkat çekiyor. Aşk hayatınızda eşinizin veya partnerinizin sık sık seyahat etmesi canınızı sıkabilir veya sürekli meşgul olması sizi yorabilir bu ay. Ona farklı alternatifler, belki birlikte yapmaktan keyif alacağınız öneriler sunmalısınız. Bu ay motivasyon konunuz iyimser olmaya çalışmak, hayattan keyif almak olmalı. Çocukları olanlar, onların ufak tefek sorunlarıyla baş başa kalabilirler.

AKREP​

Sevgili Akrepler; kariyer hedefleriniz ön planda bu ay, iş tekliflerine açıksınız. İş arayan veya terfi bekleyen Akrepler için uygun etkiler söz konusu... 8 Ağustos’taki Yeniay sizi bu konuda motive ediyor. Patronlarınız, üstleriniz veya yanınızda çalışanlarla yepyeni bir sayfa açacaksınız. Toplantılarda, seminerlerde boy gösterecek veya gelecekle ilgili planlama içerisine gireceksiniz. Ay ortasında Venüs Terazi geçişi ile bırakmak istediğiniz alışkanlıkları bırakmak, iç sesinizi dinlemek ve en önemlisi gizli aşklar için uygun olmadığınızı fark edeceksiniz. 22 Ağustos’ta ise bir Dolunay var; uzun süredir aklınızda olan bir ilişkiyi ‘ya devam ya da tamam’ diyerek radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Bu ay parasal konular da ön planda sizler için, harcamalarınız çok fazla, kendinizi kısıtlanmış, çaresiz hissedip, alternatif yollar arayabilirsiniz. Ev değişikliği görünüyor sizlere...

YAY​

Sevgili Yaylar; olgunlaşmış ve hayata gerçekten artık farklı bir bakış açısıyla bakan bir Yay insanı var artık. Siz isteseniz de istemeseniz de yaşadıklarınız, olaylar sizi bu mertebeye taşıdı. Kötü de olmadı aslında; bambaşka bir vizyon kazandınız pek çoğunuz, aşmanız gerekenleri aştınız, inanç kalıplarınızı değiştirdiniz. 8 Ağustos’ta meydana gelen Yeniay sizleri bu konularda motive ederken, yurtdışı gezileri, alternatif yerler keşfetmek, değişik insanlarla bir arada olmak sizlere iyi gelecektir. Ayın ortasında Venüs Terazi geçişi ile sosyal ortamlar sizleri çağıracak. Organizasyonlar için uygun bir dönem. 22 Ağustos’ta bir Dolunay var; bu dolunayla beraber yakın çevreniz veya kardeşlerinizle ilgili bir tartışmaya açıksınız. Tanıtım ve halkla ilişkiler konularınız da bu süreçte süzgeçten geçiyor olabilir. Aşk konusunda ise iş ortamınızdan birileri sizin peşinizde...

OĞLAK​

Sevgili Oğlaklar; zorlu bir ay sizi bekliyor; ortak kazanç kapılarınız açılırken, parasal anlamda harcamalar, krediler, borçlar açısından ise yoğun bir ay olacaktır. Ara ara dinlenmeniz gereken, biraz içe kapanık bir ay, gel-gitler, arkanızdan dönen dolaplar, içsel gerginlikler ön planda. Sizler sabırlı, disipli ve güçlü bireylersiniz, bunların üstesinden kolaylıkla gelebileceğinizi ve her sorunu aşabileceğinizi düşünüyorum. 8 Ağustos’taki Yeniay size bir ortaklık teklifi getirebilir ve sizler için iyi olabilir bu teklif... Ay ortasında Venüs Terazi geçişi ile iş tekliflerine açık olacaksınız. İş yerinde ödül almak, terfi gibi övünç veren durumlarınız olacak. 22 Ağustos’ta ise Kova burcundaki Dolunay, maddi alanda yeniden yapılanmaya gitmenizi gerektirecek etkilere sahip. Aşk hayatınız bu ay oldukça rutin, duygusallığa pek yer yok gibi sizler için.

KOVA​

Sevgili Kovalar, evlilik kararı alabileceğiniz, aşkı aşk gibi yaşayacağınız bir ay sizleri bekliyor. İkili ilişkileriniz ön planda. 8 Ağustos’ta Yeniay, bir evlilik teklifi veya var olan ilişkinizde muhteşem bir zaman dilimine işaret ediyor olacak, partnerinizle sorunlarınızı çözmek, kırgınlık varsa bunları halletmek, bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak mümkün. Ay ortasında Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak ve sizler için medya, yurtdışı konular, seyahatler önem kazanacak. Bu ay da yine geçen ay olduğu gibi 22 Ağustos’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir Dolunay var, kendinizle ilgili bir sayfayı kapatıp, bir karar alma zamanı... İkili ilişkiler, ortaklıklar, imzalar, sözleşmeler vs... Bu ay can alıcı kararlar gerçekten zirve yapıyor olacak sizler için. Önemli bir ay! Yaptığınız planları, kafanızda hayalini kurduğunuz işleri yoluna koymak ve yerli yerine oturtmak için fırsatlarla dolusunuz. Ancak arkadaş çevrenizde bazı kötü niyetli olanları ayırt etmek ve negatif enerjilere karşı dikkatli olmak gereken bir süreç.

BALIK​

Sevgili Balıklar; partnerinizle ortak bir iş yapabilir ve bu işten de gerçekten kazançlı çıkabilirsiniz. Sağlık konularında dikkatli olunması gereken bir ay sizleri bekliyor olacak. Gerekli önlemleri almak; sağlıklı ve düzenli beslenmek, uyku düzeninizi yeniden yerine oturtmak gerekebilir. Çalışma koşullarınız, rutin işleriniz derken temposu yüksek bir ay sizler için; 8 Ağustos’taki yeni ay size yeni çalışma ortamları veya çalışma arkadaşları getirebilir. 15 Ağustos Venüs Terazi geçişi ile kredi, nafaka, vergi gibi konulara ağırlık verebilirsiniz. 22 Ağustos’taki Dolunay’da ise biraz içe çekilen bir enerjiye sahipsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamalı ve gerek bütçe, gerekse plan programınızı iyi yapmalısınız. Taklit edilmeye, sizin fikrinizi kendi fikriymiş gibi ortaya atmaya meraklı insanlar çevrenizde olacaktır. Haberiniz olsun!
Dolunay Karaca
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
ağustos aylık (5).jpg

KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)

Bu ay, özel hayatınızda sürpriz ve ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her zamankinden daha aktif olmak isteyeceğiniz bu dönemde hobilerinize eğilebilir, arkadaş ve dostluk ilişkilerinde daha sosyal hareket etmek isteyebilirsiniz. Toplumsal konulara daha duyarlı davranabilir ve ihtiyacı olanlara destek olabilirsiniz.

BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)

Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile aile ilişkilerinde uyum ve ahenk hissedeceksiniz. Bu süre zarfında onların beklenti ve taleplerini gönüllü karşılamak isteyebilirsiniz. Dolunay ise mesleki hayatınızda iletişim gücünüzü parlatabilir. Haksızlık ve adil olmayan davranışlar konusunda hakkaniyetli davranabilirsiniz.

İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)

8 Ağustos günü Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile koşulları zorlamaya daha açık; risk almaktan kaçınmayan bir tavır gösterebilirsiniz. Stres yaratan ortam ve kişilerden uzak durup, sorunlarla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Dolunay ise yabancılarla yürütülen işlerde birtakım anlaşmaları masaya getirebilir. Kazançlarınızda artış yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)

Maddi kaynaklarınızda bir artış olabilir. Ailenizden, yakın dost ve arkadaşlarınızdan sürpriz destekler görebilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek dolunay olumsuz durumlardan kurtulmanız için bazı fırsatlar sunabilir. Borçlar, krediler gibi maddi konulardan sürpriz bir şekilde elde ettiğiniz gelirlerle kolayca kurtulabilirsiniz.

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Hayata karşı istek ve amaçlarınızı ertelemek istemediğiniz bir sürece gireceksiniz. Birincil önceliğiniz kendiniz ve hayat standartlarınız olabilir. Dolunay ilişkilere ışık tutup, eğriyi doğruyu net görmenize yardımcı olabilir. Gereksiz yere gurur yapıp kendinizi geri çekmek isteyeceğiniz durumlar oluşabilir.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu ay daha detaycı ve hassas davranabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda sorun hâline getirdiğiniz konular zihninizi meşgul edebilir. Dolunay ise çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda gelişen dinamiklerle stres getirebilir. Soğukkanlı ve dikkatli tavrınızı koruduğunuz takdirde her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber sosyalleşmek, göz önünde olmak, parlamak ve dikkat çekmek isteyebilirsiniz. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ise çocuklar, aşk hayatı, yaratıcılık gerektiren konular gibi temaları ön plana çıkartabilir. Aşka daha hazır hâle gelebilirsiniz.

AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)

İş hayatındaki dengelerin belirginleştiği bu süre zarfında kariyerinizde keyifli bir dönemi deneyimleyebilirsiniz. Dolunay ise aile hayatınızda aşılması gereken sorunlara dikkat çekebilir. Zorlukları üstlenerek sorumluluk alabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme gibi konular da bu ay gündeme gelebilir.

YAY | (22 Kasım - 21 Aralık)

8 Ağustos Pazar günü Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile yurt dışı seyahatleri gündeme
gelebilir; harcamalarınız artabilir. Eğitimlere veya yabancı kültürlere karşı ilgi ve merak duyabilir bunlarla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Dolunay ise yakın çevre ve akrabalarla iletişimde birtakım problemleri getirebilir.

OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)

Bu dönem miras, ortaklaşa kazanımlar, çaba göstermeden elde edilen gelirler gibi konularda bilgi ve iletişim trafiği artabilir. Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ise maddi anlamda birtakım zorlanmalar getirebilir. Gelirlerinizde azalma yaşayabilirsiniz. Kemerleri sıkmanızda fayda var.

KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)

Yeniay ile beraber ilişkilerde ego ve kibir tuzağına düşebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklar ve gereksiz çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Dolunayda ise isteklerinizi elde etme konusunda evrenin size çelme taktığını düşünebilirsiniz. Engellenme ve kısıtlanmalara karşı tahammülsüz olabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay ile iş koşullarında gündelik yaşam rutininizi değiştiren dinamikler söz konusu olabilir. Mental yorgunluğunuzu atmak, sağlıklı beslenmek, spor yapmak üzere alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat ettiğiniz bu sürede birtakım şifa çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz.


Dinçer Güner
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
temmuz aylık (2).jpg

KOÇ AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda maddi konularınız ön planda olabilir. Sürpriz bir para elinize geçebilir. Yeni bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Ayın yine ilk 3-4 gününde aşkla ilgili de şansınız açık olacaktır. 8 Ağustos yeniayında sizler için bu aşk konusu daha da öncelikli olacaktır. Yeni bir ilişkinin adımları atılabilir. Ama yeniayın kontaklarından ötürü bu aşk çok aceleye gelmemelidir. Çocuk, bebek konuları da sevindirebilir. Yeniay yakınlarında sağlığınızı ihmal etmemekte fayda var. Ayın ikinci yarısında ise borçlarınız, eşinizin geliri, miras konularınız gündeme gelebilir. Akademik konularınızda, seyahatlerinizde de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ciddi ilişkileri olanlar evlilik yoluna girebilir. 22 Ağustos dolunayı riskli olsa da bireysel olarak sizlere şans bile getirebilir. Çevrenizde kendinizden bahsettireceğiniz başarılar elde edebilirsiniz. Adım attığınız konularda olumlu sonuçlar elde edeceksinizdir. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar ofis hayatınızda yükselişe geçebilirsiniz. Terfiler alabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa çözümlenebilir.BOĞA AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Sabit burçlar için zorlayıcı bir ay olsa da sizler aralarından bir adım önde başlıyorsunuz. Çünkü ansızın mutlu edecek gelişmeleri ayın ilk günlerinde yaşayabilirsiniz. Dış görünümde değişimler içinde ayın başını tercih edebilirsiniz. 8 Ağustos yeniayı, yenilikleri evle ilgili getirebilir. Taşınma, alım-satım gibi işler gündeme gelebilir. Yalnız, sizdeki Uranüs riskli açılarda olduğundan aceleci olmayın. Aile hayatınızda sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Ayın ikinci yarısında ise ilişki, evlilik hayatınız ve maddi konularınız ön plana çıkacaktır. Ayrıca, geliri yüksek bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Duygusal hayatınızda melankolik hava dağılacaktır. 22 Ağustos dolunayı biraz sıkıntılı geçebilir. Her burç için değil ama sabit bir burç olduğunuzdan agresif ruh halini hissedecek olanlardansınız. Ani tepkiler vermekten kaçının. Kariyer hayatında öfkenizi kontrol edin. Sabrettiğinizde iş hayatınızda güzel yerlere geleceksiniz. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar sizlerin aşk hayatında kendine olanı güveni artacaktır. Kalıcı bir ilişkiye adım atılabilir. Bebek beklentisi olanlara müjde gelebilir.İKİZLER AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda, ruhsal olarak değişim vakti geldi diyeceksiniz. Sürekli aynı yerde saplanıp kalmak yerine değişim için düğmeye basabilirsiniz. Ayrıca eski bir gönül ilişkisinden de geri dönüş olabilir. Bu durum ansızın sizi şaşırtabilir. Eğitim hayatında da şansınızın açık olduğu bir ay başı sizi bekliyor. 8 Ağustos yeniayı, yeni bir ortama dahil olmanıza destek olabilir. Bu iş hayatı veya eğitim hayatı ile ilgili olabilir. Bazı riskli görünümler olduğundan sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yeniay yakınlarında iletişim tonunuz da sert olabilir. Ayın ikinci yarısında ise çalışma ortamınızda temponuz artabilir. Evliliğinizle, ilişkinizle ilgili çözmeniz konuları da masaya yatırmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kalbi boş olanlar bir anda bir aşka tutulabilir. 22 Ağustos dolunayı güzel gibi dursa da sizler seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Akademik alanda başarılı bir süreç geçirebilirsiniz. Öte yandan çocukla ilgili, aşkla ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar aile ve ev konularınız gündemde olacaktır. Bu konularda radikal değişimler yaşayabilirsiniz.YENGEÇ AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda şans sizinle olacak. Umudu kestiğiniz bir konuda bile güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun. Bu sürpriz aşk hayatında da bir anda sizi bulabilir. 8 Ağustos yeniayı, parayla ilgili yeni kapılar aralayabilir. Yalnız, riskli bir yeniay ve parayla ilgili hamle yapacaksanız büyük riskler almamalısınız. Aksi halde eldeki paradan da olabilirsiniz. Beklediğiniz bir para varsa elinize geçebilir. Büyük yatırımlar için ise beklemek iyi olacaktır. Ayın ikinci yarısında ise aşk hayatında hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız da çalışma ortamında değişimlere gidebilir. Ayrıca aile hayatında mutluluklar yaşayabilirsiniz. Aileye yeni biri katılabilir. Ev alım-satım işlerinizde şansınız açılabilir. 22 Ağustos dolunayı sizlere borçlar, krediler ile ilgili konularda destek olabilir. Bir yapılandırma veya kredi başvurunuz varsa onaylanabilir. Sadece gelirinizin çok üstünde borçlara girmemelisiniz. Ameliyat düşünenler varsa dolunay yakını pek ideal olmayabilir. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar eğitim hayatında istediğiniz yerlere geleceksinizdir. Kardeşlerinizle ilgili problemlerde yüzünüz gülecektir. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz.ASLAN AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına kariyer gündeminizle başlayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir kariyer gelişmesi ayın başında gelebilir. Ayrıca burcunuzdaki kavuşumlar sebebiyle pozitif gelişmeler her alanda sizi bulabilir. Aklınızdan geçen veya keşke olsa dediğiniz bir şey varsa gerçek olabilir. 8 Ağustos yeniayı, bizzat sizlerin burcunda gerçekleşiyor. Yeni adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. Çok radikal olmamak kaydıyla dış görünümde değişimler yapmak iyi gelecektir. Sadece parayla ilgili hamleler yapacaksanız bu yeniay yakınları ideal olmayabilir. Ayın ikinci yarısında ise ev yaşamınız gündeme gelebilir. Aşk hayatında da mutlu zamanlardan geçeceksinizdir. Ayrıca kardeş, akraba ile ilgili evlilik, nişan konuları gündeme gelebilir. Kalbiniz boşsa yakın çevreniz vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz. 22 Ağustos dolunayı sizlerin tam karşısında oluştuğundan biraz riskli olabilir. Özellikle evlilik hayatında bir bitiş evresi yaşanabilir. Fevri kararlar almayın. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar finansal olarak güçleneceğiniz bir süreçte olacaksınız. Yatırımlar için bu dönemi değerlendirebilirsiniz.BAŞAK AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına pozitif bir giriş yapıyorsunuz. Sert etkiler olsa da sizler bu etkileri ay başı hissetmeyebilirsiniz. Çok arzu ettiğiniz bir şey gerçek olabilir. Akademik alanda sürprizler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız hiç planda yokken bir seyahate çıkabilir. 8 Ağustos yeniayı, sizlere bazı şeyleri göstermek isteyecektir. Psikolojik etkileri olan bir yeniay olacak. Her şeyden kurtulmak, arınmak isteyeceksinizdir. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin. Evlilik, ilişki hayatında hayaller-gerçekler ikilemi yaşayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında ise gerek iş gerek yakın çevrenizde yoğunluğunuz artacak. Eğitim hayatınız gündeme gelebilir. Aileyle ilgili bazı problemler karşınıza gelebilir. Ayrıca, maddi konularda şansınız açılacaktır. 22 Ağustos dolunayı size şansı ofis hayatında getirse de sizler sağlığınıza bu dolunayda da dikkat etmelisiniz. Mars ise size destek olacak ve sürpriz bir gelişmeyi karşınıza getirecektir. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar sizlerin dönemi başlıyor. Burcu Başak olanlar için doğum günü vakitleri olacaktır. Güneş, sizlere bir ay boyunca her konuda destek olacaktır. Yeter ki kararlı ve cesur olun.TERAZİ AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına parayla ilgili sürprizlerle başlayabilirsiniz. Bu gelir değil ama gider kısmıyla ilgili olabilir. Bir borcun kapanması veya bir mirasın kalması gibi konular olabilir. Eşinizin gelirinde de artışlar olabilir. 8 Ağustos yeniayı, riskli olsa da sizler için şanslı olacaktır. İhtimal bile vermediğiniz bir durumla ilgili yeni bir yola girebilirsiniz. Sadece bu yeniayla beraber ameliyat konunuz varsa ve acil değilse ertelemek iyi olacaktır. Ayın ikinci yarısında ise gelirinizde artışlar yaşanabilir. Eğitim hayatınızda bir beklentiniz varsa güzel sonuçlar gelebilir. İletişime dayalı sektörlerde işiniz varsa yükselişe geçebilirsiniz. Ayrıca, aşk hayatında tutkulu bir zaman girecekseniz. Yöneticiniz Venüs ay ortası sizlere gelerek aşkta sizlere mutluluk yaşatacaktır. 22 Ağustos dolunayı, sizlere güzel bir yerde denk geliyor. Aşkta kalıcı adımlar atılabilir. Bu dolunayda her dostunuza güvenmemeyi öğrenmelisiniz. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar hem ruhsal hem fiziksel sağlığınızda iyileşmeler yaşayacaksınız. Başkası için değil kendiniz için yaşamalısınız.AKREP AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınız öne çıkabilir. Hatta bu konularda sürprizler bile yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz sizi şaşırtabilir. İş hayatında da umduğunuz mevkiye veya kazanca ulaşabilirsiniz. 8 Ağustos yeniayı, sizler gibi sabit burçlar için biraz dikkat edilmesi gereken bir süreç olacaktır. Yeni bir kariyer teklifi o an mutlu etse de iyice irdelemeden kararınızı vermeyin. Acele etmek bu yeniayda hata getirir. Genel olarak yeni başlangıçları destekleyen bir yeniay olsa da sizler her alanda sakin düşünerek adımlarınızı atmalısınız. Ayın ikinci yarısında ise enerjiniz yükselişe geçiyor. Kendinize dair yapmak istedikleriniz için harekete geçebilirsiniz. Parayla ilgili de gelişmelere hazır olun. Ayrıca, eski bir sevdiğinizden geri dönüş olabilir. 22 Ağustos dolunayı, aile ve iş hayatında dengesizlikler yaratabilir. Öte yandan ilişki hayatınızda ise tutkulu, beklenmedik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar Akrep’lerin beklediği şans geliyor. Güzel tam bir aylık zaman diliminde olacaksınız. Ters giden konular hayatınızda tam tersine dönecektir. Mutlu zamanlarda olacaksınız. Mucize de varmış diyeceksiniz.
YAY AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda çalışma hayatınızda temponuz yüksek olabilir. Bazılarınız iş değiştirebilir. Sağlığınızla ilgili bir beklentiniz varsa güzel sonuç gelebilir. 8 Ağustos yeniayı sizler için pozitif bir yerde konumlanıyor. Riskleri olsa da sizlere yeni adımlar için destek olabilir. Özellikle yüksek öğrenimde, yurt dışı işlerinde şans verebilir. Riskleri olduğundan sizler seyahatlerde çok dikkatli olmalısınız. Hislerinize güvenmeniz gereken bir yeniayda olacaksınız. Ayın ikinci yarısında, biraz daha içinize kapanık bir ruh haline girebilirsiniz. Rüyalarınızda gördükleriniz çıkabilir. Birkaç gün sonrasında ruhsal ve fiziksel olarak enerjiniz yükselecektir. Dış görünümde değişimler için ayın ikinci yarısı iyi olacaktır. Ayrıca, aşk hayatında da bir hayli şansınız açılacaktır. Yeni bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Arka planda kalmayarak aşkta adım atan taraf olmaktan çekinmemelisiniz. 22 Ağustos dolunayı, eğitim hayatında bir tamamlanma süreci olacaktır. Yakınlarınızla ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar kariyerde zirveye çıkabilirsiniz. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili adımlar atacağınız konularda harekete geçmelisiniz.OĞLAK AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına aşk hayatında sürprizlerle başlayabilirsiniz. Bir anda kendinizi bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz. Her konuda da şansınız olacaktır. Pozitif bir giriş yapıyorsunuz bu aya. 8 Ağustos yeniayı, sizlere finansal olarak yeni kapılar açabilir. Bu konu giderleriniz, borçlarınız konusunda olabilir. Kredi başvurusu düşünebilirsiniz. Riskli açılar olduğundan medikal bir operasyon için bu yeniayı tercih etmeyin. Ayın ikinci yarısında şansınız daha da açılıyor. Böyle sert bir ayda sizler güzel etkiler almaya devam ediyorsunuz. Özellikle aşk hayatında daha da mutlu olacaksınız. Çevrenizde başarılarınızın konuşulacağı bir zamandan geçeceksiniz. Ayrıca, kariyer hayatında gelirinizin artacağı gelişmeler yaşanabilir. 22 Ağustos dolunayı, finansal yatırımlarınızda destek olabilir. Geçmiş yatırımlarınızdan güzel gelirler elde edebilirsiniz. Fakat yüksek harcamalara yatkın olacaksınız dikkat edin. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar en pozitif en iyimser döneminizde olacaksınız. Bazı şeyleri olumlu düşünerek kendinize çektiğinizi göreceksiniz. Hayatında köklü değişimlere giden bir Oğlak olacaksınızdır. Akademik hayatta zirveye çıkabilirsiniz.KOVA AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda ev ve aile hayatınız gündemde olacaktır. Ev ile ilgili değişimler olabilir. Ailede bazı sorunların çözümlenmesi gerekebilir. Genel olarak bu ay yine bazı görünümlerden ötürü burcunuz ön plana çıkacaktır. Risk alınmaması gereken bir ay olarak Kova ve yükselen Kova’lar şimdiden not alsın. Gelelim yeniaya, 8 Ağustos yeniayı sizlerin evlilik ve ilişki hayatına vurgu yapacaktır. Yeni bir adım atılabilir fakat aceleci olmamak gereklidir. Uranüs sert kontaklardayken acele karar yanlış olabilir. Yeni bir ilişki veya bir evlilik teklifi olursa da şaşırmayın. Sadece ilişkide ani kararlar için dikkatli olmalısınız. Ayın ikinci yarısında kariyer hayatınız öncelikli olacaktır. Şansınız da beklentide olduğunuz konularda açılmaya başlayacaktır. Akademik alanda başarılara imza atabilirsiniz. 22 Ağustos dolunayı 24 Temmuz’dan sonra yine ikinci kez sizlerin burcunda gerçekleşiyor. Bu sefer ise kritik bir derece 29 derecede oluştuğundan ciddi anlamda krizler hayatınızda yaşanabilir. Bu konu yine ikili ilişkilerde olabilir. Jüpiter’in burcunuzda olmasıyla sonuç beklediğiniz konularda şansınızın da olacağını gösteriyor. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar borçlarınız konusunda rahat nefes alacaksınız. Toplu paralar elinize geçebilir.BALIK AĞUSTOS 2021 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına iletişim temponuz yüksek başlayabilirsiniz. Yoğun olsanız bile ay başında alacağınız bir telefon veya bir haber ansızın sizi mutlu edecektir. Eğitim konularınız varsa burada da beklentinizden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 8 Ağustos yeniayı, yeni adımları size çalışma hayatında attırabilir. Yalnız kritik açılar var ve iş değişimi konusunda tam emin değilseniz aceleci karar almayın. Yeniaydaki bir diğer konunuz ise sağlık olacaktır. Mevcut bir rahatsızlığınız varsa yeni tedaviler iyi gelecektir. Fakat ani yeni bir belirti olursa doktora gitmeyi ihmal etmemelisiniz. Ayın ikinci yarısında ise yüksek öğrenimle ilgili işleriniz varsa gündeme gelebilir. Seyahatleriniz sıklaşabilir. Ayrıca, finansal olarak da rahata ereceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. 22 Ağustos dolunayı, sizlere psikolojik olarak bir tamamlanma evresi olacaktır. Aklınızda sizi rahatsız eden, külfet olan ne varsa kim varsa ayıklamak isteyeceksinizdir. Özgürlük arzunuzla önce ben demeyi seçerseniz mutlu olacaksınızdır. 23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, 22 Eylül’e kadar evlilik ve ilişki hayatınızda güzel bir sürece gireceksiniz. İlişkisi olanlar ciddiyete ilerleyebilir. Ortaklıkla bir iş kurmak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz.


Astromeri
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761

Ağustos 2021'in En Şanslı 3 Burcu​


Başak

Ay boyunca Venüs ve Mars etkilerini burcunuzda hissedeceksiniz sevgili Başaklar. Bu da maksimum özgüven, cesaret, tutku ve güç katacak size! "Neler yaptım" değil, "daha neler neler yapacağım" diyeceğiniz, dileklerinizi gerçekleştirmek adına ihtiyacınız olan tüm dürtülere sahip olacağınız bir ay olacak bu. Üstelik çevrenizden belki de hiç ummadığınız kişilerden bazı konularda destek görebilirsiniz. Uzattıkları eli tutmakta tereddüt edeceğiniz bu kişileri iyi değerlendirmenizde fayda var.

Aslan

Her ortamın ve her anın en popüleri olmayı başaran Aslanlar bu ay da bu tılsımlı güçlerini yitirmiyorlar! Telefonunuzun susmayacağı ve o etkinlikten bu davete katılacağınız, uykuyla kısa bir süreliğine de olsa vedalaşacağınız bir aya hazır olun. Tüm bunları yaparken bedeninizi ve zihninizi fazla yormamaya dikkat etseniz iyi edersiniz. Ayrıca ay sonuna doğru tatil planları yapabilir, bütün bir ayı bunun heyecanı ve hazırlıklarıyla geçirebilirsiniz.


Koç

Aşka hazır mısınız sevgili Koçlar? Kendinizi kapılmaya, şımartılmaya, yükselmeye ve tutkuya hazırlamanızı öneriyoruz! Bir süredir yalnız bir Koç burcuysanız ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki kapınızda. Bu kişiyi bir süredir tanıyor ve görmezden geliyor olabilirsiniz. Ancak bu kişi bu ay ne yapıp edip dikkatinizi çekmeyi başaracak. Eğer ilişkisi olan bir Koç burcuysanız da partnerinizle hazzı, romantizmi ve huzuru en üst noktaya yaşayacaksınız, ilişkiniz adeta tazelenecek!


Kübra Elmalı
Marie Claire
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
ağustos aylık (3).jpg


KOÇ BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Ayın ikinci yarısında ailenizle ilgili konulara odaklaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki kişilere dikkat etmelisiniz.. Çünkü karşılaşacağınız kişiden büyük etki alacaksınız. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Belki de, diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Bu ilginç aşk sizin için oldukça önemli olabilir Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. Ailevi konularla ilgili yeni bir dönem başlayacak. Bazılarını mutluluğu çok uzaklarda arayacaklar ve yaşam kalitelerini yükseltmek için, hedeflerini yükseltecekler. Yine bu dönem, uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla uyumlu olmaya çalışmalısınız. Birlikte tatile gitmenin planlarını yapabilirsiniz. Yeni gruplar içinde tanıştığınız kişiler, sizi önemli yerlere taşıyacak. İleride birçok gelişmenin başlangıcı bu günlerdeki ilişkilerinize bağlı gelişecektir Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Bu ay eğlence dünyasında yerinizi alırken, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmanın zevkini yaşayacaksınız.. Jüpiter sizin bilgiç ve kendinizden emin hallerinizi ortaya çıkarırken, iyi niyetli olduğunuz zaman ilişkinizi destekleyeceğini de gösteriyor

İş: Bu ay aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır Bu ay kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor. Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alnınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Kariyer evinizdeki tutulma size önemli sürprizleri de beraberinde getirecek. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız

Sağlık: Oldukça hareketli bir ay geçireceğiniz için metabolizmanızı yormamalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür, 12Ağustostan sonra sağlık evinizde yer alacak ve davetler ve eğlenceli ortamlarda bulunacağınız için uykunuza dikkat etmelisiniz. Özellikle sindirim sisteminiz ve bağırsaklarınızla ilgili problemler gündeme gelebilir. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

BOĞA BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
Bu ay aşk hayatınızla ev hayatınızı birleştireceksiniz. Sevdiklerinizde fazla uzağa gitmek istemeyeceksiniz. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Sizin onlardan beklediğiniz anlayış daha sonra iş çevrenizde sizin takdir nedeniniz olacak. Ağustos ayının tamamında aşk hayatınızda önemli açılımlar söz konusu olacak. Bulunduğunuz ortamlarda kariyerli aşklar sizi bekliyor. Bu ay ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizi yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin.

İş: Bu ay, ortaklıklar gezegeniniz Mars, sizi hareketli ortamlara sürükleyecek. Bu ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle ileriye dönük planlar ve iş başlangıçları yapmak için sözler vereceksiniz. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Ay boyunca rakipleriniz oldukça güçlü olacaktır. Performansınız yükseliyor.. Fakat komşularınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı, konuşmalarınızda ölçülü davranmalısınız. Çünkü gireceğiniz topluluklarda fikirlerinizi gizli bir şekilde ortaya koyacaksınız..22 Ağustos’tan sonra birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Onların dertlerine karşı kayıtsız kalırsanız, güçlü düşmanlıklarda kazanabilirsiniz. İlişkilerinizde ince detaylar önemli olacak.

Sağlık: Ailenizdeki bireylerin sağlık durumu varsa düzelecek ve onların sağlık sorunların maddi sorumluklarını siz yüklenebilirsiniz.. Bu ay yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dost toplantıları rejim listenizi unutturabilir. Tansiyon probleminiz varsa kontrolleriniz yaptırmalısınız. Bu ay, meditasyon ve hobi niteliğindeki çalışmalar sizi rahatlatan terapi niteliğinde konular olacak. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz.

İKİZLER BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Bu ay oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. 1 Ağustosa kadar eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansı, kapınız çalabilir. Karşı cinse oldukça çekici gelecek ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Bazılarınız gizli aşklara eğilimli olacak. Uyuyan bazı sorunların su üstüne çıkması sizi üzmemeli, çünkü yara fazla derinleşmeden sorunlarınıza istediğiniz gibi çözüm bulmanın yollarını araştıracaksınız. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Aile bireylerinin bazı konulardaki isteklerinin çıtaları yüksek olabilir. Onların duygusal problemlerine de çare bulmak size düşebilir. Arabuluculuk size yakışacak. Ailenizle ortak dost toplantılarında olmanız rağmen, sizin farklı düşünce yapınız yüzünden istemediğiniz durumlardan kurtulmak isteyeceksiniz. Aşk evinizin gezegeni Jüpiter, yolcuklarda karşılaşacağınız kişilerden etkileneceğinizi gösteriyor. Ayrıca partnerinizin şansından faydalanacağını gösteriyor.

İş: Bu ay ailenizle birlikte ortak çalışmalar yapabilir veya kan bağı olduğunuz kardeşler ve kuzenlerle iş birliği içinde hareket edebilirsiniz. Kısa yollar ve küçük davetlerde karşılaşılan kişilerden, iş teklifleri gündeme gelecektir. İletişim konusunda becerileriniz size şans kapılarını açacaktır. Fakat, iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. Aileniz arasında süregelen bir sürtüşme olayı varsa, ayın ikinci yarısından sonra çözümlemeye çalışacaksınız.. Küçük ev tamiratları gündemde. 20 Ağustosa kadar çevre ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. . Ay ortalarında, çevresel faktörlerin destekleyeceği, sizi güçlendirecek işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Özellikle aile büyükleri bu konuda size yardımcı olacak.

Sağlık: Aile içinde bir takım sağlık sorunları gündeme gelebilir. Ruhsal durumunuz hassas olacak. Sinir sisteminiz, öfkeli davranışlarınız yüzünden yorgun düşebilir. Ay boyunca sağlık eviniz, size büyük bir şans verecektir. Fakat iştahınız konusunda da, size abartılar sunacaktır. İkizler’ in narin ve ince olduğunu düşünürsek, kilo almak isteyenler için problem olmayacaktır. Fakat, bazılarınız bu durumdan hoşnut olamayacaktır. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı ve yakınlarınızdan destek alacaksınız. Ortak diyet programları ve kitlesel rejimlere girebilirsiniz. Ani küçük operasyonlarda gündeme gelebilir. Bu ay, ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketlerden etkileneceksiniz. Bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Yine bu ay, sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.

YENGEÇ BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
8 ağustosta yeni Ay’la birlikte coşkularınız tavan yapacak, hızlı bir gelişim gösterecek. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, acele etmemeli ve aşkınızın gelişip, serpilmesini beklemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz.. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Yaşamınız renklendirecek çalışmalara yöneleceksiniz. Duygularınız yenilenecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Evlilik olmasada, bekarlar ciddi ilişkilerin ilk adımlarını atacaklar. Karşılaştıkları kişiden etkilenecekler. Bu ay varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Bazılarınız patron ve üst düzeyde kişilerle aşk yaşama şansına sahip olacaksınız. İleri vadeli ilişkileriniz için planlı ve programlı davranmak zorundasınız.

İş: Bu ay iş hayatınızda canlanma ve isteklerinizde artış olacak. Para kanmayı hedefliyorsunuz. İş ortamlarında güçlü ve kariyerli kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz.. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı, unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmamalısınız. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Yine bu dönem yüklü enerjiler içindesiniz. Olayları içinizde biriktirmek yerine dışa vurgunuzu sağlayacak olaylar peşinde koşmalısınız.

Sağlık: Sağlık konusunda bu ay oldukça hassassınız. Fakat 20 Ağustos’tan sonra her şey istediğiniz gibi olacak. . Kollarınızı, ayaklarınızı, uyluk kemiklerinizi ve dizlerinizi korumalısınız. Zihinsel enerjinizi dağıtmak yerine gerekli odaklaşmayı sağlamalısınız. Akciğerlerinizin sorun yaratabileceğini düşünerek, kapalı ortamlardan ve havasız yerlerden uzaklaşmalı açık hava sporlarına özen göstermelisiniz. Katılacağınız toplantılarda yeme, içme konusunda aşırıya kaçmayın ve geceleri uykusuz kalmayın. Kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Ayrıca, rejim gibi disiplin isteyen işlerle aranız iyi değilse; bu günler içinde gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır.

ASLAN BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Zihinsel ve bedensel aktiviteleriniz çok yüksek. Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Konuşma dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Gizli düşüncelerin de ortaya çıkabileceğini düşünerek, bu dönmede sıra dışı ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız. Uzun süredir beklediğiniz kişi, bu dönmede karşınıza çıkacaktır. Aile ve yuva gezegeniniz 25 Ağustosta Plütonun geri hareketi, aile çevrenizde köklü problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Yıllardır unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermelerini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Sizin onlardan beklediğiniz anlayış daha sonra iş çevrenizde sizin takdir nedeniniz olacak. Kendi mutluluğunuzu arka plana atmak yerine, içinizdeki çocukla barışık olmaktan vazgeçmeyin. Bu ay yaşamanızı gözden geçireceksiniz. Sosyal yaşamı sevmenize rağmen, bu dönemde belli sürelerde yalnız kalmak isteyecek ve yaşadıklarınızın muhasebesini yapacaksınız.

İş: Bu ay iş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. Kariyeriniz özellikle ayın ikinci yarısında güçlenecek. İşinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. . Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken; eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu ay dış görünüşünüze daha fazla önem vereceğiniz için, kazançlarınızı arttırma konusunda görüntünüz size yardımcı olacaktır.

Sağlık: Sağlık durumunuz ayın büyük bir bölümünde iyi olacak. Gergin olduğunuz anlarda, hızla size rahatsızlık veren düşünceyi veya ortamı terk etmelisiniz. Kalbinizi kontrolden geçirmelisiniz. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve ağız sağlığınız daha çok önemsemelisiniz. Karşıt Satürn, sizden kemiklerinizi güçlü tutmanızı istemektedir. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
Hareketli ve neşeli günler sizi bekliyor. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir. .. Deneyimleriniz oldukça bol olacak. Bazılarınız iş aşklarıyla gündeme gelecekler. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor... Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Kendinize olan güven duygunuz sayesinde çevrenizdeki kişileri de doğru bir şekilde etkileyeceksiniz. Karizmatik olmanın keyfini çıkaracaksınız. Bu ay insanları etkilemenin yolunu biliyorsunuz. Sanki tüm dünya etrafınızda dönecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Evlilik olmasa da, bekarlar ciddi ilişkilerin ilk adımlarını atacaklar. Karşılaştıkları kişiden etkilenecekler. Bu ay varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Fakat karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.

İş: Bu ay kendi değerlerinizin farkında oluşunuz, sizi önemli pozisyonlara getirecek. Aşk gezgeniniz Neptün ve Jüpiter, önemli kişilerle tanışacağınız ortamlara girmenizi sağlayacak. Kendinizden daha büyük kişilerin fikrinden faydalanmanız size yarar sağlayacaktır. . Ayrıca sosyal açıdan verimli günlere giriyorsunuz. Bu ay ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmalarınızı ertelemelisiniz. Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Madde ve para kaynaklı konularda ön sezilerinizin yüksek olması, sizin için önemli bir unsur kaynağı. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Fakat, iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. İşinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Maddi konuların sizin için her zaman çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı, size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. İşinizle eğlenceyi ustaca birleştirirseniz her şey sizden yana olacak.

Sağlık: Bu ay sağlık durumunuz oldukça iyi olacak. Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. duygusal çelişkiler yaşadığınız anlarda sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ay sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumalı ve onu güçlendirici yogo, meditasyon gibi aktivitelere katılmalısınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz.

TERAZİ BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Bu ay, sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacaksınız. Bu dönem entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak. Aşk gezegeniniz Mars sayesinde oldukça hareketli ortamlarda bulunacaksınız.. Enerjiniz oldukça yüksek seyredecek. Çevrenizde rakip tanımıyorsunuz. Karşı cins üzerinde hayranlık kazanırken, hemcinsleriniz tarafında ilgi ve hasetle izleneceksiniz. Yolculuklarda aşklar ve beraberlikler söz konusu olurken, seminerler ve kültürel etkinliklerde karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz. Bu ay aşkta dış görünüşten çok karşınızdaki kişinin eğitim ve öğretimi ilginizi çekecek. Seks ve cinsel çekim önemini yitirecek. Yine bu ay, konuşurken, düşüncelerinizi temkinli bir şekilde ifade etmelisiniz. Cesur davranmak size çok şey kaybettirebilir.

İş: Bu dönem entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak. Ailenizle ve sevdiklerinizle ilgili karar vermeden önce iyi düşünmeli ve iyi düşünmelisiniz. Ayrıca evinizle ilgili masraflara hazır olmalısınız. Evinizde ufak tefek değişimlerle, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yararlanabilirsiniz. Eski sandığınızı karıştırarak, geçmiş eşyalarınızdan yararlanabilirsiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. . Bu dönemde iş ortaklığı için fırsatlar yakalayacaksınız. Kariyer ve çalışma evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma sayesinde işinizle ilgili önemli terfiler ve maaş artışları söz konusu olacak. Yeni bir şirkette işe başlayabilir veya bulunduğunuz iş alanında yükselebilirsiniz. Patron pozisyonunda çalışıyorsanız, yanınızda çalışanlardan zarar görebilirsiniz dikkatli olun.. Gücünüzü ve hırslı yönlerinizi regüle etme ihtiyacı duyacak ve paylaşım konusunda gizliliği tercih edeceksiniz. Aslında sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz. Güçlü ve kaliteli kişilerden etkileneceğiniz için, bu ay size yaklaşmak o kadar da kolay olmayacak. İlerleyen tarihlerde kazançlarınız daha da artacak. Eğer paranızı harcamayarak, biriktirirseniz, sahip olduğunuz yatırımlar artacak.

Sağlık: Sağlık gezegeniniz Neptün ay boyunca, sosyal ve aşk evinizde bulunmaya devam edecek. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, ağır yükler kaldırmamaya özen gösterin, bileklere dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün.

AKREP BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Ay boyunca güç savaşları içinde olacaksınız. Duygusal konularda daha fazla odaklaşacaksınız. Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün. Siz tutku ve aşk insanısınız. Üstelik, ihtiraslı aşklarınız dillere destandır. Bu ay mantıklı ve sabit aşka dönüşebilecek önemli duygular peşindesiniz. Karşılaşacağınız kişilerde, farklı özellikler arıyorsunuz. Bu konuda fırsatlar ayağınıza gelecek. Bekarlar seyahatlerde karşılaşacakları kişilere aşık olacaktır. Yine yurt dışı aşkları gündeme gelecektir. Gideceğiniz yabancı ülkelerde etkileneceğiniz kişilerle daha sonra hayatınıza girecek. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız.

İş: İş hayatınızda mükemmel bir gelişme sizi bekliyor. Sosyal şartlarınız değişecek. Daha güçlü olmaya başlayacaksınız. Genel olarak kazançlı bir ay geçireceksiniz. Cesur ve aktif ve risk almaya kendinizi hazır hissediyorsunuz. Bu ay para size kolay gelecek. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Tüm ay boyunca kişisel isteklerinizi, parasal kaynaklarınızla uygun bir şekilde kombinasyonunu sağlayacaksınız. Güneş kariyer evinizde size destek vererek, yaşamınız oldukça kolaylaştıracak. Arzularınızın tavanı yüksek ve bu taleplerinizdeki artış sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak, daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Hayatınızda güçlü insanlar ve kariyerinize katkısı olacak kişilerle birlikte olacaksınız. Siz sıradan kişilerden hoşlanmadığınız için, farkında olmadan yöneldiğiniz insanların kariyer açısından önemli kişiler olduğunu biliyorsunuz

Sağlık: Bu ay içinde; sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Boğaz bölgenizi korumalısınız Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızı dengelemelisiniz Dengeli beslenmeye, kısa yürüyüşlere ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumalı ve onu güçlendirici yogo, meditasyon gibi aktivitelere katılmalısınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz. Zehirlenmelere ve bozuk gıda alımına dikkat etmelisiniz. İlaçlar ve uyuşturucular sorunlara neden olacaktır.

YAY BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Bu ay üst seviyelerde bir aşka hazırmısınız ?.. Önünüzde çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazıları, gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız ciddi boyutlarda bir aşkın temelini atacaklar. Pratik zekanızı akılla birleştirecek ve kişisel ilişkileriniz güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz.. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Bu ay cinsel içgüdüleriniz yoğun seyrediyor. Siz aşka ve cinselliğe her zaman çok önem veren bir kişi olarak bu ay her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını size hatırlatmak isterim. Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz.

İş: Tek başına ve bağımsız hareket etmekten korkmayacaksınız. Bazı kişileri çevrenizden eleyebilirsiniz. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Onay almak sizin için önemli olmayacak. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Para gezegeniniz Satürn sizi kariyer başarınızı güçlü bir şekilde paraya dönüştürecek. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız Uzun yol mesafeleri olan fırsatlar ayağınız gelecek. Bazılarınız bir çok aşk ve iş durumlarını birlikte yaşayacaklar. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası

Sağlık: Bu ay yolculuklarda dikkatli olmalı ve beslenme konusunda gelişigüzel davranmanızdan zehirlenmelerle karşılaşabilirsiniz. Sindirim bozuklukları sizi yorabilir. Öfkelerinizi denetim altına almalı, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız. Kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Tipinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bileklerinize ve kadar ayaklarınıza dikkat etmelisiniz. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmelisiniz. Spor yaparken dikkatli olmalısınız. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

OĞLAK BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
Bu ay duygusal ilişkilerinizde gizemli davranmaktan çok, gücü tercih edeceksiniz. Farklı yönlerinizi ortaya çıkaracak aşkları tercih edeceksiniz. Fakat dikkatli olmanız gereken bir durum ortaya çıkacaktır. Bu dönem karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak. Büyük bir aşkla bağlandığınız kişiyle olan beraberliğinizin temelinde cinsellik yattığını görecek veya bu dönemde başlayacağınız bir ilişki daha sonra cinsel dürtülerin bitmesiyle cazibesini yitirecektir. . Aşkta mükemmel olmayı istemek güzel bir şey ama, sonuçlar her zaman aleyhinize olmayabilir. Bu ay, hiç kimse sizin aşk partnerinizin yerinde olmak istemez.. Çünkü her şey sizin için sorun hale gelecektir. Düşünmeli hata yapmamaya çalışmalısınız. Evlilik ve nişan gibi bir durum varsa, son sözü siz söyleyecek, ve otoriter bir tavırla yaklaşacaksınız. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır.

İş: Bu ay kariyer gezegeniniz Venüs size gizli anlaşmaların söz konusu olduğu ortamları yaratacak. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için doğru bir zaman dilimi içinde olduğunuz biliyorsunuz. Kişisel girişiminiz ön planda olacak. Kariyerinizde önemli yükselişler söz konusu olacak. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır. Seyahat sizin için her zaman çok önemli. Fakat, bu ay çok daha fazla önemli olacak. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız. Bu ay, ikna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunurken, güçleneceğiniz işler peşinde koşturacak ve sosyal kişiliğiniz sağlam temeller üzerine boy verecek.

Sağlık: Ağustos ayı içinde; sağlığınız konusunda kemiklerinize dikkat etmeli ve acele davranışlarla bileklerinizi zorlamamalısınız. Dişlerinizle ilgili bir doktor kontrolünden geçmeli, cildinize özen göstermelisiniz. Böbrekleriniz için bol suyu ihmal etmeyin. Uykunuza da gereken önemi verin. Gizli aşk ilişkileriniz kontrolü elden bırakmamalısınız. Cinsel rahatsızlıklar söz konusu olacak. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:

Aşk:
Bu ay güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Ortaklıklar konusunda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Bekarlar hayatlarının en mutlu tesadüflerini yaşayacaklar. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun. Çünkü siz, yüksek enerjinizi ilişkilerinize yansıtan bir kişisiniz. Karşınızdaki kişilerin içlerini rahatça okuyabiliyorsunuz. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve bir çok dostluk kuracaksınız.

İş: Ay boyunca iş ilişkilerinizi gizli tutmak isteyeceksiniz. Uranüs; yıllarca aile ve yuva evinizde kalırken maddi konularda istediğiniz performansı size verecek fakat ayni zamanda problemler de yaratacaktır. Sıra dışı mesleklerden para kazanma şansınız hep gündemde olacaktır. Önemli olan; sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu konularda göstereceğiniz azim ve yaratıcılıktır. Baskıya ve yönlendirmeye gelemiyorsunuz. Kariyer gezegeniniz Mars, yaratıcılığınız ön plana çıkarırken, enerjinizi tüm ilişkilerinize yansıtacaksınız. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün. Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız.

Sağlık: Bu ay sağlığınızla ilgili sorunlara karşı duyarlı yaklaşmalısınız. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun. Mideniz ve sindirim sisteminiz hassas. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler.BALIK BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:


Aşk: Bu ay aşk evinizde bir yoğunluk hakim olacak. Karşılaşacağınız kişilerden etkilenmen söz konusu. Hatta bazılarınız ciddi ilişkilerin temellerini bu dönemde atacaklar. Aileniz de onay vereceği kişilerle yuva hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalıyorsunuz, evlenerek bir başka ülkeye yerleşebilirsiniz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Yurt dışından gelen bir kişi ile tanışarak, partnerinizin memleketine yerleşebilirsiniz. Kendinizden daha genç bir evlilik yapabilirsiniz. Bazılarınız ikinci kez şansını deneyecekler. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevdiğiniz bu dönemde, bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracaktır. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz.

İş: Bu ay iş konularına odaklaşacaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz. Kariyer gezegeniniz sizi desteklemeye devam ediyor. Jüpiter sizin kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatları ayağınıza getirecek. Şans gezegeninizin size vereceği mutluluklar karşısında sanki farklı bir dünyanın kapılarının size açıldığını göreceksiniz. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; yakın çevrenizde desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Evren bazı gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır. Geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır. Bu ay gerekli yerlerde beklemeli ve hareketleriniz ayarlamalısınız. Çünkü sevdiğiniz kişi de iş konusunda size gereken desteği verecektir. Çevrenize yardım etme isteği içindesiniz. Yardım kuruluşların aktivitelerine katılırken, yeni para kazanma imkanları doğacak. Çünkü bulunacağınız çevrelerde tanışacağınız kişilerin size maddi olanak sağlayacak kişileri karşınıza çıkaracak.

Sağlık: Bu ay, öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Kendinizi rahatlatacak ruhsal deneyimler, meditasyon ve spiritüel konularla ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz. Özellikle iş temponuzun ağır olması ve çok çalışmanız sizi stresli hale getirebilir. Uyku düzeninizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz.. Bu ay, duygularınızda ruhani bir doyum arayacaksınız.Filiz Özkol - Posta
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
temmuz aylık (3).jpg

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar ve Yükselen burcu Koç olanlar; Ağustos ayına hareketli bir giriş yapıyorsunuz. Uzun zamandır planlarını hazırladığınız girişimlerinizi artık faaliyete geçirebilirsiniz. Bunun için gerekli desteği size Güneş ve Merkür’ün Aslan burcundaki kavuşumu sağlıyor. Hem özel hayatınızda hem de kariyerinizde bu kavuşumun etkilerini hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızın hareketleneceği, çekici ve ilgili kişilerle bir araya gelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ne yana döneceğinizi şaşırabilir, kendiniz ve ilişkileriniz arasında bir denge kurmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Güneş’in yöneticisi olduğu Aslan burcundan çıkıp Başak burcuna geçmesiyle, günlük hayatınız ve sağlığınız önem kazanıyor. Kendinizi daha iyi hissedebilir, zamanı daha iyi yönetebilir, bazı rahatsızlıklarınızın artık son bulmaya başladığını görebilirsiniz.
BOĞA BURCU


Birçok meseleyi çözüme kavuşturacağınız bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Kendiniz ve aileniz arasında kaldığınızı, ne yapmanız gerektiği bilmediğinizi hissettiğiniz günlerde Aslan burcunda Güneş ve Merkür bir araya geliyor. Bu birlik, sizin önünüzü açabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek yeniay, ayın geri kalan günlerinde de aynı gündemleri size getirebilir. Sağlam bir temele oturtmak istediğiniz bazı hedefleriniz varsa, onları dikkat çekecek düzeyde hayata geçirebilirsiniz.

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile geleceğinizi şekillendirmek adına son kararı veriyorsunuz. Özgürlük ve bağımlılık arasında seçim sizlerin yönünüzü çizmenizi sağlayacaktır. Bir süredir mücadelesini verdiğiniz çalışmalarınız başarıyla sonuçlanabilir, kendinize ait alanların ve yeni statülerin belirlenmesi konusunda destek görebilirsiniz.İKİZLER BURCU

Hayatınızı büyük ölçüde ve iyi yönde düzenleyeceğiniz bir aya giriyorsunuz. Güneş’in yönetici gezegeniz Merkür ile Aslan burcunda kavuşumu, yakın çevrenizde isminizin üst sıralara taşınmasını sağlayabilir. Güneş’in de kendi yönettiği burçta bulunması, bu etkiyi sizde daha görünür ve uzun vadeli hale getirebilir. Uranüs’ün ay sonuna doğru geri Boğa burcunda geri hareketine başlamasıyla, içinizde tutmakla kalmayıp daha fazla geri planda tuttuğunuz konularla yüzleşmeniz gerekebilir.

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile, gitmek ve kalmak arasında kaldığınız duygularınızda artık netleşiyorsunuz. Tutmakta ve bırakmakta zorlandığınız fikirlerinizin aslında özgürlüğünüzün kilit noktası olduğunu anlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; kendinize yeni ve farklı bir hedef tahtası kuracağınız bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Güneş ve Merkür’ün Aslan burcunda kavuşumu, bu hedefin finans yatırımcısı olarak size destek oluyor. Sahip olduklarınız konusundaki fikirleriniz, sahip olmak istediklerinizin kapısını açıyor. Uranüs’ün Boğa burcunda geri hareketine geçmesi, arkadaşlarınız ve bazı projelerinizle ilgili sürprizleri size getirebilir.

Uranüs’ün Boğa burcunda geri hareketine geçmesi, arkadaşlarınız ve bazı projelerinizle ilgili sürprizleri size getirebilir. Çok ani olduğu için tercih etmediğiniz çalışmalar veya tanışmalarla yüzleşmeniz mümkün olabilir.


ASLAN BURCU

“Yeni bir ben” diyebileceğiniz bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Yönetici gezegeniniz ve Merkür’ün burcunuzdaki kavuşumuyla hem ilişkilerinizde hem de hem çevrenizde varlığınızı yoğun bir şekilde hissettirebilirsiniz. Olmak istedikleriniz ve olduklarınız arasında yeni bir değerlendirme yapmak, hissettiğiniz gibi yaşamak konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimleri ve isteğinizi sözlü olarak ifade edebilir, hayatınızla ilgili söz hakkının ağırlığını ortaya koyabilirsiniz.

Karşıt burcunuz Kova’da ikinci kez gerçekleşecek dolunay ile artık ilişkilerinizin adını koyuyorsunuz. Sevginizi ve özgürlüğünüzü ölçüp tartarak son kararı alabilirsiniz.


BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; hayatınıza yeni bir döngünün eşlik edeceği bir Ağustos ayı sizi bekliyor. Aslan burcundaki Güneş - Merkür kavuşumu, kendinize dair sakladıklarınızı dışa vuracağınız bazı gelişmeleri ortaya koyabilir. Açık ve net bir şekilde haklılıklarınızı ortaya koymak, hakkınızı savunmak ve önceliği kendinize vermek isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür, burcunuza geliyor ve sizin isminiz daha çok duyulmaya başlıyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir, ikili ilişkilerinize daha özenli yaklaşabilirsiniz.


Güneş burcunuza geliyor ve hayatınızda yeni bir döngü başlatıyor. İsminizden, yaptıklarınızdan ve de yapacaklarınızdan söz ettirebilirsiniz.TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; sahneye çıkmadan önce son hazırlıkları yapacağınız bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Güneş ve Merkür’ün Aslan burcundaki kavuşumuyla, sosyal çevrenizin aranan ismi ve parmakla gösterileni olabilirsiniz. Çevrenizin size karşı olumlu tutumuyla, iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Çevrenizin size karşı olumlu tutumuyla, iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Burada bir sebep sonuç ilişkisi içinde olduğunuzu fark ettiğinizde, bulmak istediğiniz sonuçların sebeplerini hazırlamanız kolaylaşabilir.

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile gelecek kaygısı altında yaptıklarınız ve yapamadıklarınız konusunda yeniden eğiliyorsunuz.


AKREP BURCU

Hayatınıza bir “yeni” ve bir “düzen” getireceğiniz Ağustos ayına giriyorsunuz. Güneş ve Merkür’ün Aslan burcunda kavuşması, kişiliğiniz ve toplumda bulunduğunuz yer konusunda size bazı önerilerde bulunuyor. Bunu bir zıtlaşma ya da köşeye sıkışma olarak görmek yerine, dikkat etmeniz gereken kurallara odaklanmayı seçmelisiniz. Bir yerlerde değişiklik istiyorsanız, mevcut değişikliklere uyum sağlamayı öğrenmeniz gerekiyor.

Venüs’ün ayın ortalarında Terazi burcuna geçmesiyle, kendinizle olan sorunlarınıza çözüm bulmaya başlıyorsunuz. İçinizde yaşadıklarınızı ve geçmişteki bazı konuları artık sonlandırabilirsiniz.YAY BURCU

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; yeni fikirlere hep açıktınız ama bu kez bu konuda daha istekli olacağınız bir aya giriyorsunuz. Güneş ve Merkür’ün Aslan burcundaki kavuşumu, bu isteğinizi deyim yerindeyse göklere çıkarıyor. Dikkat çeken ve herkesin ilgi gösterdiği bir alanda eğitim alabilir, platformda fikirleriniz üzerine çalışmalar başlatabilirsiniz. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle yeni bir çalışma hayatına giriyorsunuz. Her şeyden önce, çok ve düzenli çalışmanız gerektiğini söylemek gerekli.

Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sorumluluk almak istemediğiniz alanlarda kişisel değişime gitmeye zorlanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; geçmişi geleceği, duyguyu ve mantığı çokça düşüneceğiniz bir Ağustos ayına giriyorsunuz. Aslan burcunda Güneş ve Merkür kavuşumu ile zihninizi yakın çevrenize açmak isteyebilirsiniz. Üstesinden gelmekte zorlandığınız konularda dostlarınızla birlikte hareket etme çağrısında bulunabilir ya da kendiliğinden gelen bir destekle hareket edebilirsiniz.

Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle, önünüzdeki engellerin tek tek kalktığı bir döneme giriyorsunuz. Bir şeyler düşünmek ve bunlarla ilgili harekete geçmekle ilgili gereken desteği ve özgüveni bulabilirsiniz.

KOVA BURCU

Kendinizin ve ilişkilerinizin aradığı yönü bulacağı bir Ağustos ayına başlıyorsunuz. Karşıt burcunuz Aslan’daki Güneş Merkür kavuşumuyla ilişkilerinizdeki tüm sorunları çözüyor ve ağırlığınızı koyuyorsunuz. Kararsız kaldığınız konuların aydınlanması ile kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle, uzun zamandır ya da uzun mesafelerden beklediğiniz haberlerin geldiğini görebilirsiniz. Olumlu sonuçlanacak bu haberler, bulunduğunuz yerle ilgili bazı değişiklikleri de beraberinde getirebilir.
BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar; ilişkilerinizle hayatınıza yön vereceğiniz bir Ağustos ayına başlıyorsunuz. Aslan burcunda Güneş ve Merkür kavuşumu ile aklınızdan geçen fakat somut olarak farkına varamadığınız konularda aydınlanma yaşayacaksınız. Günlük hayatınızı yeniden şekillendiriyorsunuz.

Güneş ayın son haftasında Başak burcuna geçerek ikili ilişkilerinizle ilgili tüm detayları ortaya koyuyor. Aklınızdaki soru işaretlerinin tamamen silindiği bir dönem başlayarak istediğiniz duygusal beraberliği yaşayacak güvene kavuşuyorsunuz.

Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.257
1.761
ağustos aylık (2).jpg

BURÇ VE YÜKSELEN BURCA GÖRE

KOÇ:
Bu ayın gündemi; hayatınızın ne kadar merkezinde olduğunuz, aşk, sanat, ilişkiler ve kalbinizin heyecanla atmasını sağlayacak gelişmeler olacaktır. Bu anlamda ayın ilk günleri yaşam enerjinizi ortaya koyamıyor gibi hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizin etkisinde kalarak yanlış kararlar vermemeye çalışın. 8 Ağustos Yeniay'ı ile hayat sahnemde ne yapıyorum? sorusu yanıt bulabilir. Aşk, sanat, hobiler, varsa çocuklarınızla alakalı yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yükselecektir. 11 Ağustos'tan itibaren hayata bakış açınız hayatınızı düzenleme konularına yönelecektir. İş, sağlık ve günlük yaşam düzenini sağlamak adına oldukça detaycı olabilirsiniz. Ve 16 Ağustos sonrası ikili ilişkilerde ciddi konuşmalar, şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Eş veya iş ortağınızın hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. İçinizdeki sevgiyi rahatlıkla sunarak karşılık bulabildiğiniz bir ayda olacaksınız. 22 Ağustos Dolunay'ı ile geleceğe dair planlarınızda Aralık ayından beri yaptıklarınızın karşılığını alabilirsiniz. Sosyal çevrenize koyduğunuz sınırları gözden geçirebilir, bireysel alanlarınızı koruma fırsatı bulabilirsiniz.

BOĞA: Bu ayın gündemi; aidiyet hissetme, konfor alanlarınız, ebeveynleriniz, eviniz olacaktır. Ağustos ayının ilk günlerinde aile ve kariyer alanlarında sorumluluklar size ağır gelebilir, kendiniz olamıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu süreçte sabit yargılarınızı bırakmaya ve pozitif düşünmeye yönelmelisiniz. 8 Ağustos Yeniay'ı ile evle alakalı yeni gündemler söz konusu olabilir ve aile, ev, taşınma konularında yeni başlangıçlar, görüşmeler yapabilirsiniz. 11 Ağustos'tan itibaren hayata bakış açınız hayatın eğlenceli yanlarına yönelecek, flört etmek, ilişkiniz varsa birlikte zaman geçirmek, hobilerinize yönelmek isteyeceksiniz. Çocuklarınız varsa onların eğitim hayatı gündeme gelebilir. 16 Ağustos'tan sonra daha huzurlu bir yaşam düzeni oluştururken, sağlığınız şifalanabilir, iş yerinden fırsatlar elde edebilirsiniz. Keyif yapma arzusunda olabilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile hayatta nerede olmak istediğiniz, Aralık'tan bu yana kariyer veya amaçlarınız için neler yaptığınız konusu aydınlanabilir, hak edişler alabilirsiniz. Terfi alabilir, evlenebilir, ebeveyn olabilir yani var olan statünüzde değişimler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Bu ayın gündemi; yoğun bir iletişim trafiği olacaktır. Bu ay sizin için oldukça kadersel geçebilir. Kendinizi bolca ifade etme fırsatı bulacaksınız. Ancak ayın ilk günlerinde iletişim, seyahatler veya medya sektörü, sosyal medya gibi alanlarda aksilikler yaşayabilir veya baskı enerjisi hissedebilirsiniz. Sakin hareket etmek yararınıza olacaktır. 8 Ağustos Yeniay'ı ile; önemli görüşmeler, eğitim, ulaşım, iletişim, satış, medya alanlarında önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın çevre veya kardeşinizle ilgili de yoğun bir iletişim trafiği gündeme gelebilir. 11 Ağustos'tan sonra hayata bakış açınız; aidiyetleriniz, ev, aile konularına yönelecektir. Aile ile seyahat etmek veya önemli konuları konuşmak, evde çalışmak veya planlamalar yapmak söz konusu olabilir. 16 Ağustos'tan itibaren ise yoğunluğunuz azalırken, gündeminizde aşk, flört, eğlence, sanat, hobiler olabilir. Yeni ve özel biri ile tanışabilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile Aralık ayından bugüne kadar aldığınız bir eğitim, hukuksal bir konu veya geleceğe dair planlarınız aydınlanabilir, tamamlanabilir. Uzak ülkeler veya uzaklardan gelecek haberler gündeminizde olabilir.

YENGEÇ: Bu ayın gündemi; sahip olduğunuz değerler ve bu konuda kendinizi ne kadar yenilediğiniz, değerlerinize ne kadar sahip çıkabildiğiniz olacaktır. Ayın ilk günlerinde projeler üretebilir, diğer insanlarla bir takım çalışması yaparak değer kazanabilirsiniz. Ve bugünlerde borç alıp vermek sizin için ilerleyen süreçlerde beklenmedik sıkıntıları doğurabilir. Mali işlerinizi yoluna koymak için 8 Ağustos ve sonrasını tercih etmekte yarar olacaktır. Yetenek, düşünce ve planlarınız ile yeni kazançlar elde edebilir, bu konularda görüşmeler yapabilirsiniz. 11 Ağustos'tan itibaren bakış açınız tamamen meşguliyetlerinize yönelik olacaktır. Bolca iletişim kurduğunuz, eğitimlere başvurduğunuz, eğitim verdiğiniz, seyahat ettiğiniz bir dönem olabilir. Yakın çevre veya kardeşlerle ilgili yoğun gündemler söz konusu olabilir. 16 Ağustos sonrası süreç biraz daha sakin hale gelirken, evde zaman geçirme isteğiniz artabilir. Evi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Ailenizden yana şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Kız arkadaşlarınızı evde ağırlayabilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile mali anlamda emeklerinizin karşılığını alırken, Aralık'tan bu yana değerleriniz için yaptıklarınız konusunda aydınlanabilirsiniz.

ASLAN: Bu ayın gündemi; sizsiniz! Benliğiniz, kim olduğunuz, nasıl bir imaj sergilediğiniz oldukça önem kazanıyor. Kendi hayat sahnenizi baştan yaratıyorsunuz. Bu ay hayatınızda kendi gücünüzü fark etmek önem kazanıyor. Ayın ilk günlerinde sağlığınıza mutlaka özen gösterin. Özellikle Güneş Aslan'lar bu yıl çok fazla sağlık sorunu yaşamış olabilirsiniz. Bu ay ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Olana odaklanıp olanın en doğru olduğunu bilmek ve isyan enerjisinde olup radikal kararlar almamak bu ay önem kazanıyor. Sorumluluklar veya otorite konumlar ayın ilk günleri sizde baskı yaratabilir. Ancak 8 Ağustos Yeniay'ı ile gücünüzü topluyorsunuz. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilir, kendinizle ilgili her konuda 14 gün boyunca harekete geçebilirsiniz. Önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. 11 Ağustos'tan sonra bakış açınız mali konular olacaktır. Bu anlamda yapacağınız planlamalar ilerleyen günlerde güzel kazançları getirebilir. 16 Ağustos'tan itibaren kendinizi çok daha güzel ve canlı hissedebilirsiniz. İletişim sektörü, medya, yakın çevreden şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Gezmek, eğitim almak, yayınlar yapmak için uygun bir döneme başlıyorsunuz. 22 Ağustos Dolunay'ı Aralık'tan bugüne önemli bir dönemi kapatırken, ikili ilişkilerle alakalı farkındalıklar yaşayarak kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

BAŞAK: Bu ayın gündemi; bilinaçltınız, ruhsal dünyanız ve dinlenme enerjisi olacaktır. Ayın ilk günleri bedensel enerjinizi toplamakta zorlanabilir, yalnız hissedebilirsiniz. Bu içe dönme zamanlarını geleceği planlamak ve gücünüzü toplamak için kullanmalısınız. Sağlığınınız, ruh dünyanız, rüyalarınız önem kazanacaktır. Dış dünyaya farklı bir kimlik yansıtma ihtiyacında olabilirsiniz. 8 Ağustos Yeniay'ı ile beraber hayatınızı, işinizi ve sağlığınızı düzene sokmak adına başlangıçlar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşma ihtiyacında olabilirsiniz. 11 Ağustos'tan itibaren içsel planlamalar hız kazanırken sosyal çevrenizden de fikirler alabilirsiniz. Kadersel yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. 16 Ağustos sonrası mali anlamda şans ve frısatlar elde edebilirsiniz. Ve 22 Ağustos Dolunay'ı ile uzun zamandır kariyer alanında ne yapıp yapmadığınızı görürken, karmik hak edişler alabilirsiniz. Statünüzü sorgulayabilirsiniz.

TERAZİ: Bu ayın gündemi; sosyalleşmek, davetlere katılmak, organizasyonlar düzenlemek olacaktır. Aynı zamanda gelecek planlarınız masaya yatırılabilir. Bu anlamda ayın ilk günleri engellemeler, kısıtlamalar, aksilikler söz konusu olabilir. Organizasyonlar yapmak içsel anlamda size baskı hissettirebilir. Arkadaşlarınızla da fikirsel çatışmalara girmekten kaçınmalısınız. Ayın ilk günleri özel hayatınıza fazla zaman ayıramayabilirsiniz. 8 Ağustos Yeniay'ı ile beraber gelecek planlarınız konusunda yeni başlangıçlar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizle ön plana çıkabilirsiniz. Eğlenceli çevrelerle buluşabilirsiniz. 11 Ağustos'tan itibaren bakış açınız kendi iç dünyanıza yönelik olacaktır. Aynı zamanda haberci rüyalar görebilirsiniz. Geleceğe dair fikirlerin tohumlarını atabilirsiniz. 16 Ağustos'tan itibaren kendinizi çok daha ön planda hissettiğiniz, aranan kişi olduğunuz, güzellik ve bakım konuları ile ilgilenmek istediğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Alışveriş, kuaför, estetik gibi işler için uygundur. 22 Ağustos Dolunay'ı ile ilişkilerinizde yıl boyu yaşadıklarınızla alakalı önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Kararlar alabilirsiniz.

AKREP: Bu ayın gündemi; hayattaki hedef ve amaçlarınız, statünüz, saygınlığınız ve yaşamınızdaki otorite konumlar olacaktır. Ayın ilk günleri kariyer ve aile arasında denge kurmak zorlaşabilir. Dürtüleri kontrol etmek, zaman zaman içe dönmek ve yeni kararlar almamak yararlı olacaktır. 8 Ağustos Yeniay'ı ile statünüze dair yeni başlangıçlar ve önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sözcükleriniz her zamankinden daha fazla ön planda olacaktır. Statü gündemi; terfi almak, ebeveyn olmak, evlenmek vs gibi konularda olabilir. 11 Ağustos'tan sonra bakış açınız sosyal çevrenize, gelecek planlarınıza yönelik olacaktır. İş arkadaşlarınızla yoğun fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. 16 Ağustos sonrası ise zaman zaman yalnız kalma isteğiniz baskınlaşabilir. İlham ve yaratıcılık enerjiniz artacaktır. Kadersel anlamda özel biri ile tanışabilirsiniz. Bir kadından destek görebilirsiniz. Korunduğunuzu hissedebilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile konfor alanınız, aileniz, eviniz ile ilgili önemli aydınlanma veya tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızı gözden geçirmek yararlı olacaktır.

YAY: Bu ayın gündemi; ufkunuzu genişletmek, özgürleşmek, uzaklaşma isteği ile ilgili olacaktır. Özel hayatınızla ilgili kadersel olaylar deneyimleyebilirsiniz. Ağustos ayının ilk günlerinde seyahatlerde, eğitim veya hukukla ilgili konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizde sabit olmak zorlayıcı olabilir. 8 Ağustos Yeniay'ı ile; eğitim, seyahatler veya işiniz konusunda önemli görüşmeler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. O zamana kadar daha sakin hareket etmek yararlı olacaktır. 11 Ağustos'tan itibaren bakış açınız kendinize bilgi anlamında bir şeyler katmak, hayatta ne istediğinizi düşünmek, kariyerle ilgili görüşmeler yapmak olacaktır. 16 Ağustos'tan sonra sosyal çevreniz veya ekip arkadaşlarınızdan şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizden özel biri ile tanışabilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile hayata bakış açınızda ciddi aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim, medya, yurt dışı bağlantıları, eğitim gibi konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK: Bu ayın gündemi; kendinizi diğer insanlara açabilme, paylaşımcı olma, ortak değerler konusunda olacaktır. Borçlar, bankalar, alacaklar hususunda ayın ilk günlerinde beklenmedik olaylar olabilir. Ameliyatlar için acil değilse bu süreci tercih etmemelisiniz. 8 Ağustos Yeniay'ı ile birlikte, ortak kazancı, eş kazancı, alacaklar ile ilgili yeni başlangıçlar olabilir. Ruhsal konularla ilgilenmek için uygun bir dönemdir. Hayatınızda neyin çıkması gerektiğini bu ay fark edebilirsiniz. 11 Ağustos'tan itibaren bakış açınız tamamen gezmeye, öğrenmeye, genişlemeye ve özgürleşmeye yönelik olacaktır. Uzaklarda yaşayan kişilerle de bağlantılar kurabilirsiniz. 16 Ağustos itibariyle ön plana çıktığınız, kariyerden fayda sağladığınız, şanslı görüşmeler yapabileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile Aralık ayından beri yaptıklarınızla ilgili mali hak edişler alabilirsiniz. Hayatınızda güçlü bir arınma yaşayabilirsiniz.

KOVA: Bu ayın gündemi; kendinizi ikili ilişkiler aracılığı ile tanımak olacaktır. Bu anlamda daha esnek olmalı ve karşı tarafın size neyi göstermeye çalıştığına odaklanmalısınız. Ayın ilk günlerinde çatışmalar yaşanabilir ve karşılıklı olarak yenilenmeniz gerekebilir. 8 Ağustos Yeniay'ı ile ilişkilerde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bu yeni başlangıçlar ilişkinizin geleceği hakkında olacaktır. 11 Ağustos'tan itibaren hayata bakış açınız; mali değerleriniz, alacaklarınız, krediler, ortak paylaşımlarınız, gizli saklı konular, araştırmalar ile ilgili olacaktır. Ancak şüpheci hallere girmemelisiniz. 16 Ağustos itibariyle uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz, güzel yerlere tatile gidebilirsiniz. Varsa eğitim yaşamınızla ilgili mutlu edici gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkiniz yoksa uzakta yaşayan birisi ile tanışabilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile yıl boyunca yaşadıklarınızla alakalı güçlü bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. 24 Temmuz etrafında olan olaylar aydınlanabilir. Kendinizle ilgili önemli bir karar alabilirsiniz.

BALIK: Bu ayın gündemi; kendi hayatınızın düzenini, sağlığınızı ve özel hayatınızı gözden geçirmek olacaktır. Ayın ilk günlerinde bu konularla alakalı önemli yüzleşmeler ve beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Hayatınızı yeniden yoluna koyma isteğiniz baskın olabilir. 8 Ağustos'tan itibaren iş ve günlük yaşamınızla alakalı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 11 Ağustos sonrası hayata bakış açınız mali durumunuza yönelik olacaktır. Ortak kazançları değerlendirerek, borç alacak dengesi kurabilirsiniz. İlişkilerinizi mantıksal biçimde değerlendirebilirsiniz. Güçlü yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. 16 Ağustos itibariyle mali anlamda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. 22 Ağustos Dolunay'ı ile kadersel önemli bir döngü yaşamınızda kapanırken, Temmuz ayında yaşadıklarınızla alakalı aydınlanabilir, kendinizle ilgili önemli bir farkındalığa uyanabilirsiniz. İlişkilerle ilgili karmik hak edişler yaşayabilirsiniz.
İnci Cücen