2021 Ben aldırma

berrin hanım ben de yüzeysel benimi aldırmak istiyorum burun kenarındaki martta yazmışsınız en son acaba izler ne durumda çukurluk vs var mı fotoğraf atma şansınız var mı öncesi sonrası B berrinvardar

Selam kızlar
Yanağımda çok ortada iki adet kabarık açık renkli beni aldırmak istiyorum, çok rahatsız oluyorum. Makyaj da yapmıyorum zaten makyajla kapanacak cinste değilller. Bayadır okuyorum ama İstanbul'da doktor ya da hastane önerisi bulamadım hiç. Tecrübesi olan paylaşırsa çok sevinirim.

Selam kızlar
Yanağımda çok ortada iki adet kabarık açık renkli beni aldırmak istiyorum, çok rahatsız oluyorum. Makyaj da yapmıyorum zaten makyajla kapanacak cinste değilller. Bayadır okuyorum ama İstanbul'da doktor ya da hastane önerisi bulamadım hiç. Tecrübesi olan paylaşırsa çok sevinirim.

Selam kızlar
Çok basit bir işlem her yerde yaptırabilirsiniz. Ben tüm kötü yorumlara rağmen piyasanın altı fiyat diye ideaklinikte yaptırdım. Çünkü 10 tane falan aldırdım fazla veremezdim. 1 yıl olacak. Şu an benlerin nerede olduğunu bile unuttum. Sadece güzellik salonundaki estetisyenlere vs.. değil de bir doktora yaptırın

Çok basit bir işlem her yerde yaptırabilirsiniz. Ben tüm kötü yorumlara rağmen piyasanın altı fiyat diye ideaklinikte yaptırdım. Çünkü 10 tane falan aldırdım fazla veremezdim. 1 yıl olacak. Şu an benlerin nerede olduğunu bile unuttum. Sadece güzellik salonundaki estetisyenlere vs.. değil de bir doktora yaptırın
hangi şubesine ve hangi fiyata yaptırdınız acaba?

arkadaşlar merhaba :) suratımda toplamda irili ufaklı 23 adet ben mevcuttu. Bunları aldırmak için türlü türlü araştırmalar yaptım kesinlikle ameliyatla aldırmayı düşünmüyordum ama internette yeteri kadar detaylı bir bilgi bulamadım. Benim aradığım işlemin ne olduğu değildi yaptıranların memnun kalıp kalmadığı, acısı sızısı, iziydi. Kendi kendime söz verdim yaptırdıktan sonra detaylı anlatıcam diye sözümü tutmaya geldim :) Ben izmirde oturuyorum izmirde güvenilir bi yer arayıp bulmakla başladım önce bi kaç yer araştırdım en son Rıza Aktaş diye bir doktor da karar kıldım. Doktor baya ilgiliydi benim yüzümdekiler çok dışarıya çıkıntılı değildi sadece iki tanesi hafif elime geliyordu. Plazma yöntemiyle uygun gördü doktor ve aldırdım. Tek tek her bene iğne uyguladı öncesinde uyuşması için çok acımadı. Sonrasında zaten hiç bişey hissetmedim. 15 dkda hepsini yakarak aldı. Benlerin yerleri kırmızı lekeler oldu. Doktor 3 günde kabuk bağlayıp sonrasında kendi kendine düşeceğini kesinlikle müdahale etmemen gerektiğini söyledi. Aksi halde iz kalır dedi. Şuan birinci günüm doldu yavaş yavaş kabuklaşmaya ve kaşınmaya başladı. Üç gün suratıma su değdirmemen gerekiyormuş bakalım görücez artık. Gelelim fiyatına ben telefonla görüştüğümde ilk ben 300₺ diğer her ben için 100₺ Olduğunu söylediler. Bende fiyatı görünce dedim en belirginleri aldırayım en iyisi :) Sonra doktor beyle görüştüm biraz pazarlık yaptık ve tüm yüzüme 1000₺ ye yapacağına anlaştık.Ve yaptırdım, sonuç ne olur bilmiyorum şuan için ama hem fiyat olarak hem doktor olarak gerçekten çok memnun kaldım. Eğer aldıklarında tekrar çıkan olursa ücretsiz yapacağını da söyledi. Sonuç olarak sormak istediğiniz bişey varsa yazın cevaplayayım.
Güncelleme yapayım 2 tane tekrarlayan köklü benim var ama eskisi gibi büyük değil nokta kadar ve büyümedi, Doktorum tekrar yapabiliriz dedi fakat fondötenle kapanıyor çokta rahatsız etmiyor beni o yüzden gitmedim tekrar, diğerlerinden sadece iki tanesi yanak kısmında olduğu için hafif çukur kaldı ama zaten biliyordum gözenekler çok açık olduğu için oluyor diye düşünüyorum. Onun dışında hepsi tamamen geçti ne iz ne kızarıklık hiç bir şey kalmadı çok ama çok memnunum yüzüm şuanda makyaj yapınca kusursuz görünüyor düşünen varsa hemen kendisi için bir iyilik yapsın en kısa sürede randevu alsın ve kurtulsun ☺️

X