2021 Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.793
1.331

Ocak 2021'in En Şanslı 3 Burcu​

  • KÜBRA ELMALI

gnl (1).jpg

Boğa

7 Ocak'ta Mars burcunuza giriyor. Bu da azimli bir adanmışlık ve planlı hedefler anlamına geliyor. Yıla güçlü bir başlangıç yapıyorsunuz. İleriyi düşünerek daha fazla kazanç elde etmek, daha başarılı olmak; özel hayatınızda daha özgüvenli olmak, cesur olmak adına sağlam adımlar atacaksınız.

Yönetici gezegeniniz Venüs, Mars ile birlikte muazzam bir seksüel enerjiyle kuşatacak sizi. Bu da ilerisi için planladığınız hedeflerinizi destekleyecek. Dişil ve eril denge, çevrenize bir ışık yayacak ve bu tüm dikkatleri üzerinize çekecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, flört hayatınızı hareketlendirebilirsiniz.

Başak

Bir süredir zorlayıcı ve yorgun olabilecek bir dönemden geçen Başaklar, nihayet bu ay itibariyle derin bir nefes alacaklar. Olumsuza odaklanmayı bırakıp, daha özgüvenli, daha dışadönük bir duruşla kendinizi şımartma vakti! Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracağınız bu ayda, onların sevgisiyle yenilendiğinizi hissedeceksiniz.
Tüm bu ilgi ve sevgi, sizi adeta arşa çıkararak hayatınızın her alanını etkileyecek. İşler muazzam bir şekilde yolunda gidecek. Herhangi bir şeye "hayır" cevabı alma ihtimaliniz bu ay oldukça düşük, bizden söylemesi.


Oğlak

Bu ay doğum günlerini kutlayan Oğlaklar elbette özel hissetmenin değerini bilecekler. Toksik bir ilişkiden mi çıktınız? Yoksa işiniz sizi her geçen gün daha da mı yıpratıyor? Belki de arkadaşlarınızla o uyumu kaybettiniz. Birkaç aydır süregelen tüm bu sorunlar doğum gününüzle birlikte çözülüyor. Eski sevgililer dönmeye çalışabilir, bunu istemiyorsanız dikkat etmekte fayda var.
Yüksek enerjiniz bambaşka yenilikleri beraberinde getirecek. Mülakatlarda ve ilk buluşmalarda karşınızdaki kişileri etkileyeceksiniz. Tadını çıkarın!
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.793
1.331
2021’DE HANGİ BURCU NELER BEKLİYOR?

2021 SİZE NELER GETİRECEK?


gnl (2).jpg


SEVGİLİ KOÇLAR VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

2021 yılının yaz aylarına dek sürecek dönemde geleceğinize dair radikal kararlar alıyorsunuz. Yılın ilk yarısı taşınabilir, yeni bir eğitime başlayabilir ya da iş kurabilirsiniz. Bolca seyahat edebilmek, yeni olanaklarla karşılaşmak adına fırsatlarınız olacak. Bu sayede ufkunuzu da genişleteceksiniz. Öte yandan sezgileriniz oldukça güçlenecek. Enerjinizi tüketen ilişkileri artık yaşamınızda tutmak istemeyeceksiniz, bir taraftan size kimlerin gizli düşmanlık beslediğini fark edeceksiniz

2021’in en şanslı burçlarından biri sizsiniz!

Bu yıl Jüpiter şans ve umutlar evinizde seyahat edecek. Yıl geneli çok istediğiniz bir hayalinizi gerçekleşebilir. Sosyal çevre değişimi, yeni dostluklar, iş bağlantıları, ek gelirler sevindirebilir. Mayıs sonuna dek attığınız adımlardan avantajlar elde etmeniz mümkün.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay tutulması etkisiyle hayata bakışınız ve hedefleriniz yön değiştirecek. Süregelen eğitim ya da hukuki konularla ilgili sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Bazı hayal kırıklıklarınız oluşsa da yılın ikinci yarısı yeni seçenekler getireceği için olabildiğince şansınızı değerlendirin.

10 Haziran’da Güneş Tutulması beklediğiniz kısmetli haberleri getirecek. Çevreniz değişirken, iletişim ve ifadelerinizle girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Henüz bir ilişkiniz yoksa aşk sizin de kapınızı çalacaktır. Yıl sonuna dek bolca seyahat edebilir, yepyeni eğitimler alabilir, medyada ön planda olabilirsiniz.

19 Kasım Ay tutulması para alanınızda gerçekleşiyor. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirleri elde ederken, yeni para kazanma yolları geliştirebilirsiniz. Öte yandan bütçe yapmak ve harcamalarınızı kısmak önceliğiniz olmalı.

4 Aralıkta oluşacak Güneş Tutulması sizin açınızdan oldukça şanslı. Eğitim, taşınma, ticari ve hukuki konularda başarılar elde edebilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


SEVGİLİ BOĞALAR VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

2021’in ilk yarısı sizleri yatırım ve parasal konularda destekleyecek. Kriz yaratan finansal sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz. Bir taraftan eşinizin maddi koşullarındaki artışlar sevindirebilir. Enerjinizi tüketen ilişkileri hayatınızdan uğurlamak ve daha güçlü hissetmek ruh halinize iyi gelecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

GÜÇ VE PRESTİJ KAZANACAĞINIZ BİR YIL OLABİLİR

Jüpiter ve Satürn yıl sonuna dek kariyer ve hedefler evinizde ilerlerken sizlere kalıcı başarılar getirebilir. 2021 sizler için hedef odaklı olmanız gereken bir yıl olacak. Yeni iş teklifleri alabilir, önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş sorumluluklarınız oldukça artacak. Pes etmeden yolunuza devam edin, Jüpiter sizlere her koşulda şans getirecek. Tanınmak, prestij kazanmak, hak ettiğiniz yerlere gelmek sizler için

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması finans alanınıza dikkat çekecek. Kriz yaratan finansal konulara çözüm üreteceksiniz. Bir taraftan kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda temkinli ilerlemeniz gerekecek. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız

10 Haziran’da Güneş Tutulması para hanenizde doğacak. Yıl sonuna dek bereketinizi arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınızı çoğaltmak sevindirecek. Öte yandan özel hayatınızı ilgilendiren konularda yüzünüz gülecek. Ilişkinizi daha ciddi boyuta taşıyabilirsiniz.

19 Kasım’da burcunuzda Ay Tutulması meydana gelecek. Gelecek planlarınızı somutlaştırabilir, hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları, sorunlu ilişkilerde bitişler, kafanızı kurcalayan bir konunun netliğe kavuşması mümkün olacak.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sezgilerinizi oldukça yükseltecek. Manevi, ruhsal ve metafiziksel konulara eğilimleriniz artabilir. Bir taraftan eşinizin gelirinde artışlar söz konusu olabilir.
Parasal açıdan tüm sıkıntılarınızı geride bırakabilirsiniz.


SEVGİLİ İKİZLER VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

2021’in yaz aylarına dek henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilir yada evliliğinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz.

BÜYÜK FARKINDALIKLAR KAZANACAĞINIZ BİR YIL OLACAK

2021’de en avantajlı olduğunuz durum bakış açınızı güzelliştirmek, yenilikçi olmak, kişisel gelişiminize önem vermek olacak. Mayıs ortalarına dek kariyerinizi ve hedeflerinizi ilgilendiren konularda büyük şanslar elde edebilirsiniz. Öte yandan taşınmak, yer değiştirmek, yeni bir eğitime başlamak, dünyayı gezmek gibi planlarınız somutlaşacak. Yaptığınız işler tanınma getirebilir. Ticari girişimlerinizden fayda elde edebilirsiniz

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması evlilik ve ilişkilerinize dikkat çekecek. Sorunlu ilerleyen ilişkilerinizle ilgili derin yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Gerek özel gerekse ortaklı ilişkilerinizde Aldanma/ aldatılma durumlarına karşı temkinli olmanızda fayda var. Ayrılıklar yada boşanmalar söz konusu olabilir. Yaz aylarına dek olabildiğince ilişkilerinizde gerçekçi olun, duygusal tarafınız hata yaptırabilir. Ani kararlardan uzak durmanız kazandıracak.

10 Haziran’da Güneş Tutulması burcunuzda doğacak. Yıl sonuna dek yaşamınızın her alanında yenilikler yapacaksınız ve size çok iyi gelecek. Motivasyonunuz ve özgüveniniz artıyor. Henüz bir ilişkiniz yoksa Güneş tutulması sizlere aradığınız aşkı da getirebilir.

19 Kasım’da Ay Tutulması ile birlikte kendinizi daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Kimlerin size gizli düşmanlık beslediğini fark edebilirsiniz. Bu dönem enerjinizi tüketen kişilerle aranıza gerekli mesafeyi koyacaksınız.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması aşk ve evlilik alanınızda yüzünüzü güldürecek. İlişkilerinize şifa ve huzur getirirken, evlilik yada yeni ortaklıklar kurma planlarınızı destekleyecek


SEVGİLİ YENGEÇLER VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

2021’in ilk yarısı çalışma hayatınızla ilgili radikal değişimler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek, büyük adımlar atmak ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmanız mümkün. Bir sağlık sorununuz varsa şifaya kavuşabilir. Motivasyonunuz ve iyimserliğiniz artarken özgüven tazeleyeceksiniz. Yaz aylarında taşınma, seyahatler yada yer değişikliği planlarınız somutlaşabilir

ŞANS ALANINIZ FİNANS VE YATIRIMLAR

Jüpiter ve Satürn yıl boyunca finans alanınızda ilerleyecek. Ortaklı işlerden ya da eşten gelen gelirlerinizi bir şekilde yatırıma dönüştüreceksiniz. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konulardan yana yaşadığınız zorlukları avantaja çevirmeniz mümkün. Bir taraftan eşinizin maddi gelirlerinde artışlar söz konusu olabilir.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması sağlık ve gündelik sorumluluklar alanınıza dikkat çekecek. Bu dönem bağışıklık sisteminiz hassaslaşabilir. Ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerekecek. Çalışma hayatınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Aldığınız kararlar yepyeni bir yola girmenizi sağlayabilir.

10 Haziran’da ruhsal alanınızda Güneş Tutulması meydana gelecek. Travma, korku ve gelecek kaygılarınızı geride bırakmanız mümkün, ancak bir şifa sanatıyla tanışmak yada ruhsal, meditatif konulara eğilmek işinizi kolaylaştıracak. Bu dönem bazı yakınlarınızın gerçek yüzlerine tanık olabilirsiniz. Geçmiş ilişkiler yeniden gündeminize gelebilir. Farkındalığınız ve sezgileriniz artıyor

19 Kasım Ay Tutulması ile birlikte, üzerinde çok emek verdiğiniz bir projeniz yada süregelen eğitiminiz başarıyla sonuçlanabilir.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sizler için oldukça şanslı. İş teklifleri, mali sevinçler ve sağlık konularında şifalanmalar yüzünüzü güldürecek


SEVGİLİ ASLANLAR VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

2021’in ilk yarısı sizler için motive edici ve kısmetli gelişmelere kapı açacak. Yeni bir projeye yada ilişkiye başlamak, tanınmak, evlenmek ve bebek sahibi olmak sevindirecek. Hayata daha iyimser bir pencereden bakarken özgüven tazeleyeceksiniz. Sezgileriniz artıyor.

AŞK HAYATINIZ PARLAYACAK

Jüpiter ve Satürn yıl genelinde evlilik ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda seyredecek.
Kalıcı ilişkiler kurmak, ruh eşinizle karşılaşmak yada evlilik planlarınızı hayata geçirmek mümkün olacak. Yıl genelinde eşinizle ortak bir projeye başlayabilir yada kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni ortaklıklar kurma şansı elde edebilirsiniz.
Satürn’de bu alandan geçeceği için ilişkilerinizde bu yıl daha fazla sorumluluk almanızı sağlayabilir, güven vermeyen ilişkilerinizle yollarınızı ayırabilirsiniz

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle süregelen özel ilişkilerinizde iletişim hataları gündeminize gelebilir.
Çocuklarınızın geleceği ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bir taraftan motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız

10 Haziran’da dostluklar ve sosyal çevre alanınızda Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu sayede yeni çevrelere girebilir, arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bir taraftan çok istediğiniz bir dileğiniz gerçekleşebilir.

19 Kasım Ay Tutulması ile birlikte kariyer planlarınıza eğilmek, göz ardı ettiğiniz sorumlulukları ele almak önceliğiniz olmalı.
Mevcut işinizde önemli değişimler yada yol ayrılıkları gündeme gelebilir.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması yaşam enerjinizi yükseltecek. Üzerinde çalıştığınız projeler varsa, tanınma getirebilir. Öte yandan, bebek sahibi olmak, yeni hobilere başlamak yada partnerinizle ideal uyumu yakalamak sevindirecek. Çocuklarınızı ilgilendiren konularla ilgili aydınlık gelişmeler yaşayabilirsiniz.SEVGİLİ BAŞAKLAR VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

2021’in ilk yarısı sizlere mülk edinmek, yuva kurmak, taşınmak yada evle ilgili yenilikler yapmak açısından fırsatlar getiriyor. Yaşamınızda yepyeni temeller atacağınız bir yıl sizlerle olacak. Hanenizi ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler sevindirebilir. Yaz aylarında, yeni bir aşk kapınızı çalabilir yada partnerinizle geleceğinizi ilgilendiren konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Aldığınız kararlar size şans getirecek

ŞANSLI ALANINIZ İŞ VE SORUMLULUKLAR

Jüpiter ve Satürn yıl boyunca gündelik sorumluluklarınızı arttırıken çalışma hayatınızla ilgili şans ve kazanımlar elde etmenizi sağlayacak. İş hayatınızda daha yaratıcı ve sıradışı projeler ortaya koyacaksınız. Teknoloji ve medyanın gücü sayesinde mevcut işinizde tanınabilir, önemli yenilikler yapabilirsiniz. Öte yandan Mayıs sonu itibariyle sağlık ve beslenme konularına ekstra dikkat etmelisiniz. Artan temponuz sağlığınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Daha planlı ve programlı olmalısınız

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle mülk edinme, taşınma, gayrimenkul yatırım ya da yer değişikliği planlarınız sonuçlanabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren bir konularda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir.

10 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması hayatınıza birçok hayırlı yenilik getirecek. Kariyerinizde zirveye çıkmak, iş kurmak, terfi etmek ya da geleceğinize dair arzuladığınız hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda sizi destekleyecek.

19 Kasım’da Ay Tutulması gerçekleşiyor.
Bu tutulmayla eğitim, seyahatler, hukuki ve ticari konularla hedeflediğiniz sonuçlara ulaşabilmek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Uzak akrabalar yada eşinizin yakınlarıyla ilgili konular gündemimize gelebilir.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması etkisiyle mülk edinme, taşınma, yer değişiklikleri yada evle ilgili konularda yenilikler yapma fırsatlarınız olacak. Bu dönem aile gündeminiz hareketli olabilir, hane içinden birinin sevinçli haberine tanık olabilirsiniz


SEVGİLİ TERAZİLER VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

2021’in ilk yarısı iletişim ve ifade gücünüzü ön plana çıkarıyor. Hızlı düşünecek, geleceğinizi ilgilendiren konularda daha yaratıcı fikirler üreteceksiniz. Hedefleriniz konusunda yakın çevre destekleri edinmek sizleri motive edebilir. Mayıs ortaları itibariyle kariyerinizde yükselmeler söz konusu olabilir

AŞK, AŞK, AŞK

Jüpiter ve Satürn, aşk alanınızda yıl boyu seyahat edecek. Yeni ve kalıcı ilişki başlangıçları yapacağınız önemli bir yıldasınız. Size çok şey katacak ve şans getirecek bir partner karşınıza çıkabilir. Evliyseniz, bebek sahibi olabilir yada çocuğunuzu ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak 22 Mayıs itibariyle Satürn Retrosu, aşk ve çocuklar alanınızı etkileyecek. Bu süreç itibariyle ilişkilerinizde kontrolcü ve baskıcı tavırlardan uzak kalmalı, kendinizi de maruz bırakmamalısınız.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması yakın çevrenizi değiştirmenizi sağlayabilir.
Enerjinizi düşüren bir yakınınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz, sözlü tartışmalar istenmeyen yerlere çekilebilir.
Öte yandan beklediğiniz kariyer teklifleri bu dönem kapınızı çalabilir

10 Haziran’da Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Takip eden dönemlerde bolca seyahat edebilir, yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişim konuları, farklı kültürler, yeni çevreler bakış açınızı değiştirecek. Taşınma, yurtdışı bağlantılı işler, medya ve ticari konular açısından şansınız açık olacak.

19 Kasım Ay Tutulması etkisiyle bütçe yapmak, harcamalara dikkat etmek önceliğiniz olmalı. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirleri bu dönem tahsil edebilirsiniz. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Bir taraftan ruhsal gelişiminize destek olacak terapilerden yada spiritüel şifa sanatlarından fayda görebilirsiniz

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması
sadece çevrenizi değiştirmekle kalmayacak popüler kişilerle sizleri bir araya getirecek. Seçkin projelerde yer alabilir, iş seyahatlerinizi sıklaştırabilirsiniz.


SEVGİLİ AKREPLER VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

2021’in ilk yarısı geleceğinizi garanti altına alacak mali fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz teklifler önünüze gelirken, özgüveniniz de artacak. İş girişimleri, başarı ve büyük yatırım planları öncelikleriniz arasında. 15 Mayıs itibariyle aşk hayatınız açısından oldukça şanslı bir döneme giriş yapacaksınız

ŞANS ALANINIZ “EV, AİLE, ÖZEL HAYAT”

Jüpiter ve Satürn yıl genelinde, sizler için mülk edinme, evlilik, taşınma yada evinizle ilgili konularda yenilikler yapma planlarınıza destek olacak. Ailevi konularla daha yakından ilgileneceksiniz. Bir taraftan yakınlarınızın sorumluluğunu üstlenmeniz gerekebilir yada aile içi bir sorunun çözülebilmesi adına önemli roller üstlenebilirsiniz. Öte yandan, uzun süreli ilişkilerinizi ciddi boyuta taşıyabilirsiniz. Evlenmek, yuva kurmak ve geleceğinizi etkileyecek radikal kararlar almak bu yıl mümkün

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması parasal alanınıza dikkat çekecek. Mali konularda kazançlarınızı cepte tutmanız da fayda var. Olabildiğince planlı ve dikkatli hareket etmeye bakın, özellikle yatırım konularını aceleye getirmemeniz yararınıza.

10 Haziran’da Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Takip eden dönemlerde kazancınızı çoğaltmak, birikim yapmak, ek gelirler elde etmek adına destekleniyorsunuz. Yatırımlar yapmak adına şansınız açık olacak. Öte yandan eşinizin mali durumuyla ilgili şanslı gelişmeler sevindirecek

19 Kasım Ay Tutulması etkisiyle aşk hayatınızda inişli çıkışlı enerjilerin hakim olacağı bir sürece giriş yapacaksınız. Güven duymadığınız ilişkilerle yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Öte yandan eğer ilişkinizde yapıcı olmayı başarırsanız, birlikteliğinizi kalıcı hale getirmek ya da sorunlu ilerleyen konuları şifalandırmak adına fırsatlarınız olacak

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sizi zenginleştirilebilir. Evet yanlış duymadınız. Para alanınızda gerçekleşecek tutulma ek gelirler, beklenmedik kazançlar, kariyerden kazanımlar gibi şanslar sunacak. Öte yandan özgüveniniz oldukça güçlenecek


SEVGİLİ YAYLAR VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

2021’in ilk yarısı köklü değişiklikleri hayata geçirmeniz adına fırsatlar sunacak. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, beklediğiniz teklifleri almak ve mali fırsatlar elde etmek adına destekleneceksiniz. Yaşam biçiminizden dış görünüşünüze kadar pek çok alanda yenilikler yapabilirsiniz. Kendinizi ve yaşama bakışınızı yeniliyorsunuz. Öte yandan, yaz aylarında mülk edinmek, taşınmak yada ailevi konularla ilgili aydınlık sevinçler elde etmeniz mümkün

İLETİŞİM VE İFADELERİNİZ DİKKAT ÇEKECEK

Satürn ve Jüpiter yıl boyunca iletişim alanınızda seyahat edecek. Teknoloji ve sosyal medyayla daha ilgili olacak, farklı çevrelerde tanınacak ve dikkat çekeceksiniz. Bu sürede bolca seyahat edebilir, iş bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak ya da bir kitap yazma fikriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Öte yandan yakın çevre ve akraba ilişkilerinize her zamankinden daha çok önem verebilirsiniz. Sorunlu ilerleyen konularda küslüklerde barış sağlanabilir

26 Mayıs’ta burcunuzda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu dönem bir miktar karamsar, gergin hissedebilirsiniz. Motivasyonunuzu arttıracak hobilere eğilmeniz iyi gelecek. Bir taraftan vadesi dolan ilişki ve konulardan özgürleşiyorsunuz. Bir çeşit yük olan konulardan arınma döneminde olacaksınız

10 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması, aşk ve ilişkiler hayatınızda yüzünüzü güldürecek. Kalbiniz boşsa yeni bir ilişki fırsatı önünüze gelebilir yada süregelen ilişkilerinizde aydınlık gelişmeler yaşayabilirsiniz.

19 Kasım Ay Tutulması etkisiyle sağlık ve beslenme konularına dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Çalışma hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmanız mümkün. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda ufak tefek gerginlikler oluşabilir.

4 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek Güneş Tutulmasıyla adeta parlayacaksınız. Hayatınıza yeni temeller atacak, hedeflediğiniz konuları somutlaştıracaksınız


SEVGİLİ OĞLAKLAR VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

2021 yılının ilk ayları sizlere gelecek kaygılarınızı geride bırakma fırsatı getirecek. Geçmişe ait konulara sünger çekerek geleceğinize odaklanacaksınız. Bu sayede korku ve endişeleriniz geride kalacak. Bir kitap yazmayı, manevi konulara eğilmeyi yada yeni projeler üretmeyi planlarınız arasına alabilirsiniz.

ŞANS PARA ALANINIZDA

Jüpiter ve Satürn yıl genelinde para alanınızda hareket edecek. Yıl boyunca kazançlarınızı çoğaltırken elinizi attığınız işler bereketlenecek. Mali konulardan yana oldukça şanslısınız, elbette değerlendirmeniz ve harekete geçmeniz koşuluyla. Kalıcı yatırımlar yapmak, ek gelirler elde etmek yıl genelinde avantajlı hissettirecek. Bir taraftan öz değerinizin farkına varacaksınız

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle duygusal hassasiyetletiniz artabilir. Bu dönem size gizli düşmanlık besleyen kişileri fark edecek, enerjinizi tüketen sosyal/özel ilişkilerinizle aranıza gerekli mesafeyi koyacaksınız. Bir taraftan sağlığınıza gereken önemli göstermelisiniz

10 Haziran’da sağlık ve çalışma alanınızda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Günlük hayatınıza yeni rutinler ekleyebilirsiniz. Egzersiz, diyet, detoks, spor gibi alternatif çalışmalar sadece bedeninizi değil ruhunuzu da besleyecek. Bir sağlık sorununuz varsa bu dönem şifaya kavuşabilir. Öte yandan çalışma hayatınızda neşeli bir ruh hali içinde olacaksınız, bu da başarınıza yansıyacak.

19 Kasım Ay Tutulması etkisiyle yeni bir aşk kapınızı çalabilir ya da süregelen ilişkilerinizde romantizm ve tutku artabilir. Her koşulda aşk yaşamınızı ilgilendiren konularda beklentileriniz sonuçlanacak. Bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız oldukça destekleyici bir zamanda olacaksınız.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sezgileriniz ve yaratıcılığınızı oldukça arttıracak. Bu dönem gördüğünüz rüyalar haberci olabilir. Evren’le bağınız daha da güçlenecek.


SEVGİLİ KOVALAR VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

2021 yılının ilk yarısı yeni iş bağlantıları ve dış desteklerle karşılaşabilirsiniz. Dikkat çekici projelere imza atarak prestijinizi yükseltebilirsiniz. Kariyerde yükselmek, tanınmak ve parasal kazanımlar elde etme gibi amaçlarınıza ulaşabileceksiniz. Uzun zamandır arzuladığınız bir konu sonuca kavuşabilir. Ne dilediğinize ne düşündüğünüze dikkat edin, arzularınızın gerçekleşeceği bir döneme giriyorsunuz.

YILIN EN ŞANSLI BURCU SİZSİNİZ !

Jüpiter ve Satürn yıl boyunca burcunuzda ilerleyecek. Hedeflerinizi gerçekleştirmek, hayata pozitif bakmak, daha çok çalışmak ve daha çok kazanmak sizler için. Her açıdan dolu dolu bir yıl olacak. Girişimleriniz kalıcı kazanımlar getirirken, yaşamınızda yepyeni temeller atacaksınız. Yeni bir işe yada ilişkiye başlayacağınız bir yıl olabilir. Evlilik planlarınız ya da bebek sahibi olma düşünceleriniz varsa yine bu yıl şans sizlerden yana olacak. Bir taraftan Jüpiter bu yıl size bol bol kilo aldırabilir. Temkini elden bırakmayın.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle sosyal çevre ve dostluklar alanınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu dönem enerji düşüren dostluk ilişkilerinizi noktalarken size faydası dokunacak yeni çevrelere girebilirsiniz.

10 Haziran’da Güneş tutulması Aşk hayatınızı canlandıracak. Romantik tanışmalar, süregelen ilişkilerde uyumu yakalamak yada bebek sahibi olmak gibi şanslarınız olacak. İlişkinizi evliliğe taşımak isteyebilirsiniz. Öte yandan üzerinde çalıştığınız projeler ses getirebilir, tanınma fırsatı bulabilirsiniz

19 Kasım Ay Tutulması etkisiyle ev yaşamınızda büyük değişimler gerçekleşebilir. Ev harcamaları, ailevi konular, taşınma yada mülk edinme gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bir taraftan aile içi iletişiminizi iyi yönetmeye özen göstermeniz gerekecek

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sizler için oldukça şanslı. Tüm dileklerinizin gerçekleşeceği bir dönemi müjdeleyecek. Bol bol sosyalleşecek, hayata dolu tarafından bakacaksınız.


SEVGİLİ BALIKLAR VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

2021 yılına kariyer ve hedeflerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Yılın ilk yarısı iş değiştirebilir ya da var olan işinizde yükselmeler yaşayabilirsiniz. Bir taraftan evlilik yapmak, bebek sahibi olmak yada gelecek hedeflerinizi gerçekleştirmek mümkün olacak.

RUHSAL AYDINLANMA YILINIZ!

Jüpiter ve Satürn yıl genelinde bilinçaltı evinizde ilerleyecek. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız hiç olmadığı kadar artıyor. Rüyalarınızın ve iç sesinizin rehberliği size yol gösterecek. İlişkilerinize dair gereksiz fedakarlıklarınızı sorgularken içsel dönüşümler yaşayacaksınız. Daha güçlü ve pozitif hissetme şansınız var ki bu yönde manevi, ruhsal şifa çalışmalardan oldukça faydalar göreceksiniz. 15 Mayıs-27 Temmuz arası şans gezegeni Jüpiter burcunuza geçiş yaparken, elinizi attığınız her iş bereketlenecek. Aşk, kariyer, para, seyahatler ve imaj değişimi gibi konularda şansınızı mutlaka değerlendirin

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması kariyerinizle ilgili önemli değişimler önünüze getirebilir. Bu dönemlerde iş değişikliği düşünebilirsiniz, ya daha gözardı ettiğiniz sorumlulukları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Daha planlı ilerlemelisiniz

10 Haziran’da yuva alanınızda Güneş tutulması meydana geliyor. Mülk edinme, taşınma yada evinizi yenileme konularında şansınız açık olacak. Geleceğinizi etkileyen konularda yeni temeller atacaksınız.

19 Kasım’da Ay Tutulması yaşanacak. Bu tutulma sizler için eğitim, seyahat, ticari ve hukuki konularla ilgili beklediğiniz gelişmelerin sonuçlanmasını sağlayacak. Yeni iş teklifleri alabilir, üzerinde çalıştığınız projeler dikkat çekebilir.

4 Aralık’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sizlere çok iyi gelecek. Kariyerde altın değerinde zamanlar yaşayabilirsiniz. Tanınmak, parlamak, prestij kazanmak güçlü hissettirecek. Gelen teklifleri mutlaka değerlendirin ya da kendi işinizi kurmak adına cesaretinizi toplayın. Hak ettiğiniz yerlere gelmek kolaylaşacak.


ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.793
1.331
kk kadın (2).jpgKOÇ BURCU 2021
İki büyük gezegenin (Jüpiter & Satürn) Kova’da ki muhteşem buluşması ve beraber hareket etmeye başlaması bu yıl dikkatini sosyal çevreye ve çevirim içi bağlantılara vermeni söylüyor.
Doğru insanlar ve gerçek arkadaşlar hemen yamacında olsun isteyeceksin.
Aynı zamanda daha fazla çevremi nasıl genişletebilirim? sorusunun cevabını bulmaya bak, yeni insanlar ve yeni bağlantılar elde edebilecek enerjiler mevcut. Hiç durma!
Kendini yeni insanlara aç, ufkunu genişlet.
Bu yıl dikkat etmen gereken dönemler de var; Şubat & Haziran ortası ve Aralık 2021 sonu. Dost ve arkadaşlarını işine karıştırırsan hele ki bunun içinde para meselesi de varsa sorunlarla yüzleşebilirsin. Bu uzun vadede senin için maliyetli olabilir, bu sebeple dostlarınla ne tür girişimler başlatacağına dikkat etmen gereken bir yıl olacak.
Yılın başında (20 Ocak 2021 civarı) yönetici gezegeniniz Mars, Uranüs ile birleşiyor, hayatında beklenmedik olaylar, aksiyonlar ve konular baş gösterebilir.
Mart sonu ve Nisan ayının ortasına kadar bazı şeyler akışta ve kolayca sana geliyor olacak, küçük şans ve iyiliklere daha yakınsın. Yeni ilişkiler, sürpriz buluşmalar ve büyük maceralara atılabilirsin 😊
Ekim ayında ise her tür ikili ve ortaklı ilişkilerinde iletişim konusu önemli olacak, bazı sorunlarla karşılaşabilirsin ve senden bazı değişimler istenebilir.
14 Mayıs-29 Temmuz arası büyük şans gezegeni Balık burcuna kısa süreliğine geçerek bir nevi tatile çıkacak ve sen de dinlenmek için bu zamanı kullanabilirsin.
Ya da geri çekilip bir proje veya plan hazırlamak için de bu süreç iyidir ve aynı zamanda sağlık sorunların varsa veya bir kontrolden geçmek istersen tam zamanı olabilir.
Bu yıl tutulmalar çoğunlukla İkizler-Yay burçları arasında olmaya devam edecek, yolculuklar yapabilir, eğitim hayatında olan biriysen okul meselesi çok önemli olacak. Yeni durumlar söz konusu.
Para ile ilgili bir meselen varsa yılın sonunda ki tek farklı tutulma olan Boğa da ki Ay tutulmasına gözünü dikmelisin, beklentilerinle ilgili haberlerin sana gelişini gözlemeye bak ve ayrıca gelen haberlerin doğru olup-olmadığından emin ol.
Güzel bir yıl olsun… neşeli ol, en havalı-en sükseli konuların başkahramanı sensin, kutlama yapmak için sebebin çok… Yıl başlıyor cancağızım önden buyurmaz mısın?


Boğa 2021
Kariyer için bu yıl tutkularının çılgına dönmesine izin ver. Zirveyi zorlayacak daha iyi bir zaman bundan önce olmamıştı!
Jüpiter ve Satürn Kova’nın sıfır noktasında buluşurken bu alana çok güçlü ve test edilmemiş bir enerji bıraktı. Hedeflerinden dönme, vazgeçme, onları mutasyona uğratma. Yeni iş teklifleri olabilir veya işinin içinde yön ve yer değişikliği.
Bununla birlikte ani güven krizleri ve çalıştığın ortamda senden farklı bir talepte bulunularak değişim istenirse, kendi iradende kal! Hemen Ocak’21 ayı içinde yaşanacak bir durum sen de şaşkınlık yaratabilir.
Farklı bir yere gönderilebilirsin. Yepyeni bir alanda olacaksan, daha evvel ayak basmamışsan, şüphe duyuyorsan, bu duygularla yola çıkma. Bu etkiler daha çok Şubat ortası, Haziran ortası ve yıl sonunda seni sarabilir. Böylesi krizlerle yüzleşeceğin zaman aralıkları bunlardır.
Mayısın tam ortasında güç elde edeceğin, kendini iyi ifade edeceğin bir süreç olacak.
Jüpiter bu yıl kısa süreliğine Balık burcunda olacak, yaz süreci dostlarınla vakit geçirmek için eğlenceli olabilir.
Bazıları iş ve eğlenceyi birleştirerek ek gelir kaynaklarına ulaşabilir, ek bir iş, yan bir uğraş fırsatı doğabilir.
Yılın sonunda kendi burcunda ki Ay tutulması ile yeni bir sen yaratabilirsin, markalaşma ve imaj tazelemek için iyi bir zaman. Sosyal medya araçlarını elden geçirmeye ne dersin?
Güzel bir yıl olsun… hedeflerine dolu dizgin gitmeye hazırsın 💯İkizler 2021
Kaderin düğümleri olan ay düğümlerinin bir ucu sende! Bu sebeple son derece kadersel bir yıl. Tüm verileri al, onu anlamlı bir amaca muhteşem bir plana dönüştür.
Bu yıl bir bakıma da tuzaklarla dolu! Hayatına giren insanlara dikkat et. Bununla birlikte bir tanesi çok özel ve sana gerçekten yardım elini uzatacak olabilir. Bunu da fark et.
Özellikle 10 Haziran’da senin burcunda ki tutulma yepyeni bir durumu müjdeliyor. Fırsat yakalayabilir, pek çok seçeneğin önünde olduğunu görebilir, kendini yenilenmiş birisi gibi hissedebilirsin 😊
Jüpiter ve Satürn senin gibi hava elementinde olan kardeş burcun Kova’da yol alacak. Pandemiden sebep seyahatlerin sekteye uğradıysa 2021 yılı sana şaşırtıcı değişiklikler getirebilir. Eğer eğitim hayatında olan biriysen nefis durumlar var; derece alabilir, bir üst kademeyi deneyimleyebilir, eğitimini bitirip-çalışma ruhsatını elde edebilirsin, yepyeni bir branş istiyorsan da onu seçebilirsin, böylesi denemeler için daha iyi bir zaman bulamazdın..! yılı iyi değerlendir. 😊
Şubat & Haziran ortası ve Aralık sonu senin için birkaç konuda aydınlanma yaşatacak zaman aralıkları, bazı şeyleri fark edebilirsin, seni farklı noktalardan durumu görmeye iten sebepler olabilir. Konfor alanının dışına çıkmış gibi hissedebilirsin. Ancak kendin ve yaşamla ilgili benzersiz bir sonuca varman da mümkün.
Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçtiğinde kariyer hayatın canlanacak, şöhretin artacak, göz önünde olacaksın.
Tutulmaların bir kısmı önemli bir iş ilişkini sonlandırırken, yenisine kapı açabilir.
2021hayatında ki önemli yıllardan biri olmaya namzet! Hiçbir şey eskisi gibi değil ve sen de değilsin, sevgili İkizler!
Mutlu bir yıl olsun… Yılın sonunda sağlık sorunlarına dikkat et ve bilinçaltına yerleştirdiğin gereksiz ıvır-zıvırları çöpe atmayı unutma.
Yengeç 2021
Çok yıllar geçti üzerinden ama o yine orada! … Plüton gezegeni tam karşıt burcundan sana değişim sinyalleri göndermeye bu yılda devam ediyor. İlişkilerin, arkadaşlıkların, iş ortakların, belki yaşam akışın değişti, eski düzen gitti ve hepsi yeni bir duruma dönüştü. Hayatına girenlerin bu yıl da seni değişime sevk edeceğini bilmelisin!

Jüpiter ve Satürn gezegenleri muhteşem kavuşumunu Kova’da yaptı ve biz yeni yılı onun etkileri altında kucaklamaya hazırız, gelecek 20 yıl için hatıralar biriktirmeye başla.
Bu yerleşim haritanda para meselelerini öne çıkarıyor, ilahi bir destek ve tanrısal bir yardım alabilirsin. Fakat Satürn büyük öğretmen çılgınlık yapmaya izin vermiyor, elindekileri uçurup kaçırmaman için sağlam yapı kurmaya seni davet ediyor, velhasıl bütçeni düzene sokmak için iyi bir yıl.
Güvenliğine önem veriyorsan ki tüm istediğin güvenlikse emin ol! bu iş mali disiplininle doğru orantılı.
Şubat & Haziran ortası ve Aralığın sonu dostluk ve arkadaşlık ilişkilerine ve mali durumuna zorluk getirecek bir süreci söyleyebilir. Arkadaşlarına borç vermekten ve onlara kredi açmaktan kaçın. Bazı hayal kırıklıkları yaşaman veya parasal manada bazı hileli durumlarla karşılaşman mümkün.
Bazıları ise sen fark etmeden hayatından çekip gidebilir; her şerde bir hayır vardır, büyük rahatlama!
Jüpiter bu yıl kardeş burcuna kısa süreliğine geçiş yapacak. Balık burcunda kaldığı müddetçe yolculuk yapmak, bir konuda uzmanlaşmak, eğitim, ders, seminer vb. almak istersen fırsat ayağına gelebilir. Ruhsal öğretiler ve şanslar bu süreçte karşında olacaktır.
Yılın sonu eski bir aşkı, geciken bir parayı, pas geçilen atlanan bir teklifi sana getirebilir.
Yıl mutluluklar getirsin… parana iyi bak, paran da sana iyi baksın.
Kıskaçlarına sıkıştırdın mı sana ait olan bir şeyi hiç kimse izinsiz alamaz. Zaten aklı varsa hiç denemesin!
Aslan 2021
Jüpiter ve Satürn Kova burcuna girdi ve geldi güzelce ikili ilişkiler ve ortaklarını gösteren bölgeye yerleşti, hayırlı olsun… yeni ortaklarında, yeni ilişkilerinde sağlam bağlılıklar ve doğru koşullar yaratsın. Fakat bu bir temenni.
Bu yıl Şubat-Haziran ortası ve Aralık sonu bazı tartışmaları ve farklı türden dramları hayatına getirebilir. Bu süreçlere dikkat etmek lazım.
Ortaklı ilişkiniz de veya evli olanlar için evlilik hayatında ortaya çıkan büyük bir mesele dengenizi bozabilir sizi adeta kontrolden çıkarabilir. Bir anda bir şeyler bitebilir ve bunun dedikodusu da büyük olabilir.
Şubat ayı boyunca insanlarla istediğin şekilde iletişime geçmek zor olabilir, karşılıklı verilen sözler varsa yerine getirilmesi beklenebilir.
Temmuz ayı iki aşk gezegeninin burcunda olması ile kişisel hayatına, aşka bakışına melodram bir hava getirecektir. Gönlünü sahneye koyabilir, aşka düşebilirsin.
Jüpiter bu yıl kısa süreliğine – yaz ayları boyunca- “adeta ateş almaya mı geldin dedirtecek” ve Balık burcuna geçecek. Parayla ilgili konularda sezgilerin görev başında olacak. Nakit akışı ve yatırımlar konusunda içinden gelen sese kulak ver.
Büyük bir para girişin olabilir fakat Jüpiter bonkör bir gezegen hemen arkasından size harcama yapmak için kaşıntı yaratabilir, bu yüzden dürtüsel davranmayın.
Tutulmalar bu yıl romantik durumunuzda değişim yaratabilir; nişanlanabilir, evlenebilirsiniz.
10 Haziran da ki Güneş tutulması en sevdiklerinle beraber bir karnaval şenliği yaşamak için fırsat verebilir.
Yılın sonunda ki Ay tutulması kariyerinde kritik bir dönemecin varlığından bahsediyor, artık gitmeyen bir şeyi kesip atmanın zamanı gelmiş olabilir.
Kariyer değişikliği ilişkilerini ve iş ortamını komple değiştirebilir.

Bol kazançlı & bereketli yıllar, uzun vadeli kazançlar için her daim hazır ol da bekle


Başak 2021
Mistik bir gezegen olan Neptün’ün sana karşıt burcundan verdiği tesirin altında yıllar var yol alıyorsun, muhatapların-karşındakilerin gerçek niyeti ne? Ne iş peşindeler? Aldatma, dolandırma var mı? Çözdün ya da hiç anlayamadın! Bazı spritüal konulara maruz kalman ya da hayatında öteden beri var olması çoğu zaman seni tahammülsüz yapmış olabilir. İkili ilişkilerinde aldatma ve dolandırılmaya dikkat et.
Jüpiter ve Satürn Kova’da birleşti, kariyerinde yeni oyun kuralları ile mücadeleye başlayabilirsin. Yeni bir iş, terfi, iyileştirilmiş çalışma koşulları, etrafında olgun, saygın ve bilgili insanlarla çalışma… tüm bu fırsatları sunacaktır.
Kartlarını doğru oynarsan yıl bitmeden iş anlamında istediğin koşulları elde edebilirsin.
Şubat&Haziran ortası ve Aralık sonu seyahat yoluyla yeni bir alanı keşfedip-ufkunu genişletebilirsin. Büyümek istiyorsun fakat her şey bildiklerine bağlı, bazı durumlarda yetersizsen daha fazla bilgi ve beceri toplaman gerekebilir. Yabancılarla çalışma, yabancı bir yerde çalışma ve işinin içinde ki koşullar seni biraz zora sokabilir. İş hayatın sebepli yer değişikliği ve buna bağlı zorlu koşulları da bu süreçte bekleyebilirsin.

Jüpiter kısa bir süreliğine – yaz dönemi- ortaklı işler ve evlilik alanına geçiyor. Evli değilsen evliliğe, iş ortağı bulduysan bir iş akdine ve yeni bir alanda girişimci olmak istersen iş kurmaya yeşil ışık yakabilir.
Bu yıl ki tutulmaların bir kısmı ile taşınabilir, evinde bazı şeyleri yenileyebilir, kendinle ilgili özel duyurular yapabilirsin. Yeni bir işe geçişini kutlamak gibi…
Keza ev-iş dengesi bu süreçte önemli olabilir.
10 Haziran civarı gelen iş tekliflerine biraz dikkat etmelisin.
Eylül ayının başı iş, kariyer ve güçlü destek bulma adına muazzam bir vakit olabilir. Yapacak çok işin fakat buna mukabil hiç boş zamanın olmayabilir.
Yılın sonuna doğru olan Ay tutulması bazılarına tatil mahiyetinde bir yolculuğu müjdeleyecektir.

İşleyen demir ışıldar, sen bu yıl parlıyorsun… Mutlu yılların olsun. Bereketin çoğalsın


Terazi 2021
Kardeş burcun Kova da Satürn ve Jüpiter kavuştu ve bir diğer kardeş burcun olan İkizlerde tutulmalar bu yıl da devam ediyor. Yaşasın hava enerjisi! Al nefesi içeriye derince, yavaş yavaş ver dışarı… 😊 Bu devirde nefes almak büyük nimet!
İki büyük gezegen aşk evine gelip oturunca bu konuyla ilgili ciddi düşünmek gerekecek. Söz vermek ve sorumluluk altına girmek istiyorsan işte o yıl geldi. Tüm dilek ve dualarında bu isteğin listende bir numaralı yere sahipse ve evrene mesaj gönderip yanıtını bekliyorsan, mesajının dönüşü şimdi 💟
Her iki gezegen de karşına doğru insanları çıkaracak ve yardım edecekler!
Şubat & Haziran ortası ve Aralık sonu gezegen görünümleri sebebiyle ikili ilişkilerinde yanlış anlamalar, aynı ortak düşünceye gelememe veya savunmasız olabilirsin daha doğrusu bu durumu kendin yaratabilirsin. Sen ne istiyorsun? ne düşünüyorsun? kendini iyi ifade edip yansıtabiliyor musun? Karşı taraf neye ihtiyacın olduğunu tam tahmin edemediği için ona kırgın olabilirsin.
Tutulmaların bir kısmı seyahat için fırsat sunabilir.
2020’nin ev ortamından sonra bir tatile gidiyor olmak çok iyi gelebilir.
Jüpiter kısa süreliğine Balık burcuna geçecek ve yaz atmosferini değiştirecek, iş fırsatlarını önüne getirebilir ve yeteneklerini sergileyebilirsin. Jüpiter tekrar aşk evine döndüğünde romantizmi bir üst seviyeye çıkarabilir.
Yılın sonunda ki tutulma ile bir işletme-devir işini gerçekleştirebilir, sana sunulan bir krediyi kullanıp finansal bir başlangıç yapabilir, bazıları ise önemli bir borcunu temizleyebilir.
Bir sonra ki yıl Jüpiter kariyer seçeneklerini masaya yatırıyor olacak. Ne kadar ileri gitmek istersin? yanıtını şimdiden düşün.

Aşk dolu bir yıl olsun, kendini ifade etmek için şanslar çok, artistik ve sanatsal yanı sivrilmiş yeni bir işe başlayabilirsin.

Pişşşt: Ekim ayında Merkür senin burcunda geri gidecek, kaçan bir şans, geciken bir görüşme, ertelenen bir türlü fırsat olmayan iş konuları dönüp seni bulabilir. Bu süreçte tek önemli şey telefonuna hatırlatmalar koyarak kendini garantiye alman… hiçbir şeyi kaçırma, unutma!
Akrep 2021
Evim evim güzel evim! Bu yıl evin senin kalbin.
Jüpiter yeni bir yer, ev veya haneni genişletecek tamirat getirebilir. Satürn de yerleşim olarak yine aynı alanda “evinde/yuvanda” daha fazla sorumluluk anlamına gelebilir.
Yuvanı yönetmek ve sevdiklerine bakmak için elin dümende olurken iş yaşamının da iyi ve çalışır durumda olmasını isteyeceksin.
Şubat & Haziran ortası ayrıca Aralık sonu gezegen görünümleri gereği ailenle veya ev yaşantınla ilgili birkaç öngörülmeyen durum ortaya çıkabilir. O günlerde önlemci ol.
Bu vakitler ev projelerine, emlak anlaşmalarına veya aile içi çıkan sorunlara ve sıkıntılara göz kulak olman gerekecek. Aile büyüklerinin sağlık sorunları olabilir ve bu durum hayatında yeni ayarlamalar yapmanı gerektirebilir.
Jüpiter bu yıl yaz dönemi kısa süreliğine kardeş burcun olan Balık’a girecek. Aşk için fırsat verebilir. Evliler için aileyi genişletmek adına yeni bir bebeğin habercisi olabilir. Çocuk isteyenlerin bu zamanı takvimine işaretlemeleri süper olur!
Tutulmalar bu yıl mali durumunuzda iniş ve çıkışları işaret ediyor. Sağlam bir bütçe yapın ve fırsatlar önünüze gelirse değerlendirin.
Yılın sonunda ki Boğa’da ki Ay tutulması ile senin için kilit bir ilişki bitebilir. Bu belki de sana gecikmiş bir son gibi gelebilir. Bu zamanlar gergin bir enerji barındırıyor, anlaşmazlıklar, çatışmalar çözülmezse kaynama noktasına gelebilir. Birisi o günlerde hayatından çıkıp giderse bil ki sana rahatlama gelecektir. Her ne yaşanırsa yaşansın kavgadan kaçınan sen olursan bu işten güçlenerek çıkarsın.
Bir sonra ki yıl kardeş burcunda yol alacak Jüpiter ile sen de ismini şanslılar listesine yazdırıyor olacaksın. Aşk, sevgi ve ilgi alanlarını genişletecek pek çok fırsat önünde olacak. Hu hu… Aşk kapıyı çalınca açmayacak mısın?Yay 2021Jüpiter ve Satürn Kova’da birleşerek muhteşem buluşmayı gerçekleştirdi, emin ol bu ikili yıla damgasını vuracak!
İletişim ve zihinsel konularda olumlu bir tutum getirebilir. Eski ve sınırlayıcı inançlar ortadan kalkacak ve sen daha önemli bir şeyden yararlanıyor olacaksın.
Zihnini isteklerine odaklarsan onları hayatına çekmen çok kolay olacak.
Bu ikili aynı zamanda öğrenmek, öğretmek, çalışmak, yazmak ve seyahat etmek için güzel bir fırsat sunacaktır.
Satürn ciddi akademik hedeflerin varsa sana sorumluluk ve disiplin vererek yardımcı olabilir.
Şubat ortası & Haziran ortası ve Aralık sonu zamanları gezegen görünümleri gereği çok yoğun bir iş yükü sebebiyle zihinsel yorgunluklar getirebilir. Tükenmişliği önlemek istiyorsan bu zamanlarda kendine vakit ayırdığından emin ol.
Beklenmedik şans yorgunlukla veya mücadele ile sana ulaşabilir. Günlük yaşamın bu süreçte günü gününe uymayabilir. Fazlaca çalışma ve efor isteyen fırsatlar beraberinde olabilir. Sağlık konularına bu süreçte özen göstermen bir diğer önemli meseledir.
Jüpiter kısa süreliğine yaz dönemi Balık burcuna geçiyor, aile ile vakit geçirmek istersen, bu muhteşem günleri takip et.
Uzak bir yere taşınmak veya orada ikamet etmek istersen fırsatlar ayağına gelebilir.
Yılın ortasında ki Güneş tutulması önemli bir yeni ortağı müjdeleyebilir veya mevcut ortağın varsa onunla yeni bir aşamayı.
Yılın sonunda ki Ay tutulması ile sana uymayan bir iş ilişkisini sona erdirebilirsin. Ya da kariyerinde bu vakte kadar durmuş gibi görünen bir şeyler artık ilerleme kaydediyor olabilir.
Jüpiter gelecek yıl ev hayatını canlandıracak, işini uzaktan takip edebilir veya iş için sık seyahat edebilirsin.Oğlak 2021Bütün ağır gezegenleri başından savdın, rahatladın. Geriye kaldı bir Plüton! O seninle bir müddet daha birlikte ve hayatını değiştirmeye devam ediyor! Bazen onun enerjisi büyük bir güç getirebilir. İyi kullan sevgili Oğlak.

Satürn ve Jüpiter Kova’ya geçip muhteşem buluşmayı yaşatırken senin de para evin şenlenecek. Kendi işini kurabilirsin, kendi ilgi alanını işe çevirebilirsin ve eğer ileri yaşta bir bireysen ve çocukların varsa onlarla beraber iş yapabilirsin.
Fakat bu yıl çocukların üzerinden gelecek mücadelelerin de olabilir.
Şubat ortası & Haziran ortası ve Aralık sonu riskli bir yatırıma girerken 2 kere düşünün. Dikkatli olmazsan kayıplar kaçınılmaz olacaktır.
Tutulmaların bir kısmı sana geri çekilmeyi, gizlilik içinde bazı işlerini yürütmeyi, emekliliğini düşünmeyi söyleyebilir. Dini veya ruhsal öğretiler ile içinde bulunduğun durumu iyileştirmeye çalışabilirsin. Hastalıkların varsa ve tedavi gerektiriyorsa bunları önceliğine alabilirsin.
Jüpiter bu yıl kısa süreliğine Balık burcuna giriyor ve kısa geziler için harika olabilir. Eğer bir konu da eğitim almak istersen ki bu işine yarayacak bir konu başlığıysa ve sana işinde artı değer katacaksa tam zamanı bundan güzel fırsat bulamazdın. Şanslı günleri takip et.
Tutulmaların bir kısmı eski sorunlarla seni uğraştırırken bir kısmı da alamadığın-yapamadığın izni karşına getirebilir. Maaşlı izne ayrılabilirsin.
Yılın ortasında ki Güneş tutulması yeni bir iş veya yeni bir pozisyon getirebilir.
Yılın sonunda ki Ay tutulması bazılarına bir ilişkiyi bitirtirken bazılarına da yüzük takıp bekarlığına veda etmeyi söyleyebilir.

Mutlu yılların olsun… Para konusunda kısmetin büyük, herkes senin yerinde olmak isteyecek. Sonu bolluk, bereketle biten işlerinin galibiyetini kutlaKova 2021Muhteşem ikili Jüpiter ve Satürn burcunda birleşti. Kendini heyecan verici yeni yollarla genişletebilirsin.
Sahnede olmak istersen gözler üzerinde olabilir. Aldığın bir işi iyi yapmaya devam etmelisin tam ortasında sıkılıp bahaneler uydurmamalısın. Satürn de hemen yanı başında olacak hayatının sorumluluğunu almaya istekli olman için hatırlatmalarda bulunacak ve sana ek sorumluluklar getirebilir.
Bazı Kova burçlarının hayatında büyük değişim olabilir; yeni bir bebek veya yıllardır yaşadığın muhitten taşınmak ya da beklenmedik bir sağlık sorunu ile mücadele etmek gibi.
Tutulmalar ile bir hayalin gerçek olmaya çok yakın. Girdiğin gruplar veya tanıştığın arkadaşlar sana şans getirebilir. Adeta sahne de sen olabilirsin.
Bazı Bekar Kovalar için taze bir aşk “gayet güzel ve tam zamanında geldi” dedirtecek türden olabilir.
Yılın hemen başında ilk Merkür gerilemesini burcunda ağırlıyorsun. 1 yıl önce neler yaptın ve bu yıl neler yapmak istiyorsun? Yanıtını düşünmen için birkaç haftan olacak. Vücutta ki lenfler misali sağı solu kontrol altında tutup sonra kendi alanına her şeyi çekmek istersen, nasıl olsa saklı diye düşünürsen, gizli kalmaz bazen bu pahalıya patlayabilir...
Şubat ortası & Haziran ortası ve Aralık sonu gezegen görünümleri sevdiklerinle aranı açabilir. Özel hayatında ki meseleler önemli olacak. Beraber yaşadığın kişiler ile aranda çıkan anlaşmazlıklar bu zamanı huzursuz kılabilir. Özür dilemeden kendin olmalısın, bazı değişimler kaçınılmaz. Onların fikirlerine saygı duyarak kendi savunduğun konuda direnç gösterebilirsin ve bunu bir tek sen yapabilirsin. 🙃
Büyük şans gezegeni Jüpiter kısa süreliğine -yaz zamanı- Balık burcunda olacak, sanatsal bir konuyla ilgili bir faaliyet alanındaysan bu süreçte iyi bir teklif gelebilir ve değerlendirebilirsin ve iyi bir para ile bu işe evet diyebilirsin.
Tutulmaların bir kısmı ile sosyal yaşamında ani değişiklikler olabilir. Bir arkadaşın hayatından ayrılabilir ve daha sonra yeni bir insanla tanışabilirsin.
Yılın tam ortasında kardeş burcunda ki tutulma aşk hayatında ani değişiklikleri getiriyor, heyecan verici bir bağlantı kurabilirsin. Ya da bir ilişkin varsa başka bir seviyeye geçişini bekleyebilirsin.
Yılın sonunda ki Ay tutulması ev yaşamında bir sonu getirebilir, taşınmak için hazır olabilir veya beraber yaşadığın sevdiklerinle ateşkes ilan edebilirsin.

Mutlu yılların olsun… senin için büyük bir devrimin kapısını açtı diyorlar, essah mı? 🙄🙃
Bakalım teknoloji nereye varacak? Ve yine Ekolojik düzen için dünya S.O.S verirken, insanlık bunu kale alacak mı?
Balık 2021Neptün gezegeni öteden beri burcuna demir atmış dururken, kendine ait inziva mekanların olabilir. Dinlendiğin, geri çekildiğin, ilgi alanlarınla uğraştığın, meditasyon veya dua ettiğin… Bu gezegen zaman zaman seni sisli, puslu, öngörülmez ve mistik yapabilir. Enteresan araçlarla sana haberler verebilir ve farkındalık yaratabilir. Rüya, içine doğan hisler veya spontane gelişen olaylar, tesadüfi işaret ve insanlar… bu yıl da yeni uyanış ve farkındalıklar verebilir. Şayet göz boyamamı yoksa gerçek mi? sorusunu sıklıkla sorarsan.

Bu yıl Jüpiter ve Satürn Kova burcunda birleşti ve bu birleşme senin gözlem evinde meydana geldi. Dışarıda olanlarla daha az ilgilen esas içeride olanlar daha önemli odak noktası diyecek. Tedavi olman gerekiyorsa üzerinde dur, dinlen ve kendine zaman ayır. Hobilerine, ertelediğin tüm uğraşlara yer aç, belki emeklilik konusu da gündeminde olabilir. Ruhuna iyi gelecek her şeyi yapma yılı.
Şubat&Haziran ortası ve Aralık sonu gezegen görünümleri rahatsız edici iletişimi veya bunu tetikleyen durumları senin önüne getirebilir.
Bazı iletişim ve görüşmelerini gizlilikle yapmak isteyebilirsin, kapalı kapılar ardında bazı önemli kararlar alabilir ve bunları yeri geldikçe ortaya çıkarabilirsin.
Jüpiter bu yıl çok kısa süreliğine burcunda yol alacak, bu adeta kendine olan güvenini geri döndürmek üzerine bir eylem! Fırsatlar ve harika insanlar hayatında olabilir.
Tutulmaların bir kısmı heyecan verici yeni kariyer kapıları açabilir, yılın ortasında ki tutulma aile evinizi değiştirmeye sebep olabilir ve bu yaşam konutunu değiştirmek anlamına gelecektir.
Yazı işleriyle uğraşanlar için beklenmedik fırsatlar olabilir, direk olmasa da endirekt görüşmeler ile bu sana sunulabilir.
Etkileyici insanlar hayatında ki değişim ve dönüşüm için yardımcı olacaktır.
Yılın sonunda ki ay tutulması önemli haberler alıp yönünü değiştirmeye sebep olabilir.
Gelecek yıl Jüpiter senin yanında bu da farklı ve yeni bir hayat başlıyor demek olacak

Yıldız Gönüllü
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.793
1.331
kk yıllık.jpg

2021 KOÇ BURCU​

Ne hay ediyorsanız olabilir

Zorlu Satürn Oğlak geçişinden sonra bu yıl daha rahat geçecektir,Satürn Kova burcunda 11.evinizde Sosyal çevre ve kariyerin getirileri hayalleriniz,hedefleriniz bu yılın teması.Hayal kurmayı bırak ve harekete geç diyor gökyüzü sizlere.Hayatta ne istiyorsan atağa geç seni ödüllendireceğim.

Önemli kariyer yapılanmanız olabilir,arkadaşlıklar anlamında ayıklanmaya gidebilirsiniz,arkadaş ihanetleri olabilir.Sosyal çevrede ciddi değişiklik olabilir.

Uranüs 2 evde kare açı yapacak kariyerinizle ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz ve bazılarınız tekrar edene zorluklarla karşılaşabilirsiniz.Toplumsal statünüzde değişiklikler getirebilir,sürpriz evlenme,anne,baba,boşanma olabilir.

Jüpiter de Satürn ile birlikte Kova burcundan bu yıl.14Mayıs-28 Temmuz arası Balık burcuna geçecek.Yaşı olanlar 12 sene öncesine gidin Ocak 2009-2010 zamanlarında neler olmuştu,onları bir düşünebilirsiniz.Hedefler ve idealler kariyer anlamında size fırsatlar sunabilir.Yeni insanlarla tanışabilirsiniz,dernek ve sosyal sorumluluk projelerinde olabilirsiniz.Sağlıkla ilgili problemler varsa bunlarda güzel gelişmeler ve iyileşmeler olabilir.Bilinç altınızda saklı tutuğunuz ne varsa ortaya dökülebilir,maneviyatınız artabilir.Mayıs İle temmuz kendinizle barışma döneminiz adeta.

Bu yıl hayat hedef ve amaçlarınızda yeni başlangıç ve bitişler getirebilir.Yaşamdan her ne istiyorsanız hayal kurabilirsiniz.

Ay düğümleri 2002 de olduğu gibi bu senede İkizler Yay aksında olacak büyük resmi daha fazla görmek isteyeceksiniz,hayatı daha derin ve anlamak istediğiniz bir dönem olabilir.Yurt dışı bağlantılı İşlerini ve eğitimleriniz olabilir.Akrabalar kardeşler,yakın akrabalar,eşinizin akrabaları onların hayatlarına müdahale etmeniz gerekebilir hatta sağlık konuları bile olabilir.Bazılarınızın mahkemeleri de olabilir.Bağımsız iş kurmak isteyenlerin başarıları gündemde.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

Bu sene kariyer ve sosyal çevrenin dönüşümleri sizleri bekliyor .Yeni amaç ve hedefleriniz ile ilgili değişiklikler bulunuyor bu dönüşümler bazen sancılı olabilir, ancak size iylikler ve güzellikler getirmesi muhtemeldir.

2021 BOĞA BURCU​

Yeni hayatlar inşa edebilirsiniz.

Satürn Oğlak geçişinden sonra bu yıl Satürn sizlerin i 10.evden geçiyor.Toplumsal statünüzde değişiklikler sınanmalar ve yapılanmalar yaşayabilirsiniz.

2021 yılı geçmiş yıllarda sizle konfor alanınızı sevdiğiniz için bozulmasını istemediğiniz için değişiklikler e girmedi iseniz yada kendinize yatırım yapmadıysanız sizi burada zorlayacaktır ve bu mücadele ile gelebilir.Çalışanlarınız zaman zaman üstleriniz varsa bunlarla da zorlanabilirsiniz.

Bu yıl kendinizi garantide hissettiğiniz konular her ne ise gündeminizde olabilir.Evlilik yada ailevi ilişkilerde sorun varsa bunları su yüzüne çıkabilir. Aslında burada size yeni yapılanmalar yapmanızı göstermek istemektedir.Sizlerin her zaman gücünüz vardır sabır ve istikrarla bunları iyileştirebilirsiniz.Hatta çözerek daha da güçlenebilirsiniz.Bazılarınız evlenebilir, ebeveyn olabilirsiniz. İyi gitmeyen evlilikler varsa buralarda bitişler yaşayabilirsiniz.Kendi ebeveyn sağlığı da konularınız içinde olabilir.

Uranüs’ün bu yıl yapacağı ani olaylarla kariyerinizde yapılanmalar olabilir .Üstüne giderseniz ödüllerinizi alabilirsiniz.Statünüzle ilgili zaman zaman zorlanabilirsiniz.Bazılarınızın yıl içinde yurtdışı bağlantılı işleri ve mahkeme konularınız olabilir.

Jupiterde şans kısmet gezegenedir.Satürn ile birlikte bir müddet hareket edecek size kariyerinizde fırsatlar getirebilir.Özelikle 14 Mayıs-28 Temmuz tarihlerinde kariyerle ilgili kendinizi göstereceğiniz işler olabilir,bunlar .yurt dışlı bağlantılı bile olabilir.Eğitimlerde almak isteyebilirsiniz. Yeni aşklar ve yeni arkadaşlıklar ilgilide fırsatlar gelebilir.Zorlandığınız konularda jüpiter’de size destek verecektir.Yeni gelişmelerle yep yeni hayatlar inşa edebilirsiniz.

Ay düğümleri İkizler ve Yay aksında olacak maddi konuşmalarınızda tetiklenmeler aile ile ilgili olan maddi trafiğinizde değişikliklerle karşılaşabilirsiniz.Miras nafaka ortaklıkla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kariyerde de zorlanırken fırsatlar,ailevi konularda zorlanmalar ve toparlanmalar statü değişikliği yaşayacağınız bir yıl .Boğalar değişikliği sevmez ancak radikal değişimler yapmanız gerekebilir,değişimi sevin.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak. Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir, bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 İKİZLER BURCU​

Hayat ve yaşam tarzında değişikliğe gidenlerdensiniz.

Bu yıl s Satürn kovada sizlerin 9. Evinde gelecekle bağlantılı,2023 yılına kadar hazırlık döngüsüne başlıyorsunuz,yarıda bıraktığınız eğitimler gelecekle ilgili yarım bıraktığınız zihinsel anlamda her ne ise bunu uygulamaya başlayın demek istiyor.Üniversitede iseniz sizi zorlayabilir.Yurtdışı bağlantılı planlarınız olabilir ve özelikle ticaretler varsa girmek gibi düşünceleriniz varsa burada sizi zorlayabilir.Uzak akrabalarınızla ilgili sınanmalar olabilir.Dünya görüşünüzde değişlikler olabilir,maneviyatınız sorgulayabilirsiniz.Mahkeme ve dava konularınız olabilir.

Uranüs’ün ani beklenmedik beklenmedik olaylar olabilir

Yaşı olanlar 2009- 2010 yıllarında neler yaşamıştınız.Hayat felsefiniz değişimler hatta inanç seyahatler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Torun gelebilir,yada onların hayatı ile ilgili konularda değişiklikler olabilir.

14 MAYIS 28 TEMMUZ Jüpiter balık burcuna girecek ve toplumsal statü ve kariyerinizde güzel fırsatla gelebilir,beklenmedik güzel gelişmeler olabilir.İyi giden ilişki evliliğe gidebilir.Evli olanlar çocuk sahibi de olabilirsiniz.

AY DÜĞÜMLERİ 2002 yıllarında olduğu gibi bu yılda aynı burçlarda hayatınızda ne oldu.Bu yıl yaşamınız aile ilişkileri ortaklıklar ve dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 YENGEÇ BURÇLARI​

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yeni finansal süreçleriniz başlıyor.

Satürn sizin 8.evinizde 2021 bir çoğunuzun hayatında köklü değişiklikler dönüşümleri tetikleyebilir.Endişeler,travmalar,kişisel dönüşümler hayatınızla ilgili olarak korktuğunuz yüzleşemediğiniz her ne ise sizi yüzleştirmek üzere sizi yüzleştirecektir. Bertaraf ettiğiniz,harekete geçemediğiniz konular her ne ise onlarla yüzleşebiliriz.Eşinize ve ailenize bile çok güvenmemiz gerektiğini fark edeceğiniz drumlarla karşılaşabilirsiniz.Finansla drumunuzu iyileştirebilmeniz gerekebilir.Bir kısmınıza yeni güzel kariyerler gelebilir.Bir kısmınızda krediler,ve borçlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ağustos ayına kadar ani oluşumlarla karşılaşabilir ve yüzleşebilirsiniz.

Jüpiter’de Kova burcunda olacak yaşı olanlar 10-12 sene Ocak 2009-2010 yıllarında neler yaşamıştınız benzer olaylarınız olabilir.Sürpriz finansal kaynaklarla karşılaşabilirsiniz.Bir kısmınız içsel dönüşümleriniz olabilir,maddi sınavlarla karşılaşırken gökyüzü de size destekler verecektir.Uzun vadeli önemli finansal süreçleriniz başlıyor olabilir.

Mayıs ve Temmuz arasında iyimserliğiniz artabilir,yurtdışı bağlantılı konularınız olabilir.Mahkemeleriniz varsa destek olabilir.İşiniz var ve sosyal medyada kullanmak istiyorsanız sizin için çok uygun zamanlar.

2002 yılı ile kıyaslayabilirsiniz bu yıl Ay ve Güneş tutulmaları kariyer fırsatları getirebilir,hatta yeni sektörler bile olabilir.Biraz yeme içme düzeniniz ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl.Güçlenme döngüsüne giriyorsunuz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 ASLAN BURÇLARI​

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

İlişkilerde güzel gelişmeleri en çok sizler yaşayacaksınız.

Satürn sizlerin 7.eviniz de her türlü iki ilişkinizin ,ortaklıklarınız ile gündemleriniz olabilir.Mevcut ilişkisi olanlar bunu evliliğe taşıyabilir,sürpriz aşklar, ilişkilerde sorumluluklar dikkate alınamayan,sıkıntılı alınmayan ilişkiler bitebilir,hatta

kötü ilişkileri olanlar boşanma kararı bile alabilirler.Ortaklı ilişkilere de başlayabilirsiniz yada sorumluluk almıyorsanız o da bitebilir.Tüm ilişkilerde kendi yetersizlikleriniz ile ilgili sınanabilirsiniz.

Uranüs ani olayları getirir, bu yıl etkileriniz sizler en fazla ikili ilişkilerde beklenmeyen olaylar yaşayarak deneyimle ye bilirsiniz.Bunları hem iş,hem özelle hayatla ilgili olabilir.

Jüpiter de bu yıl Kova burcunda Satürn ile birlikte olacak.Yaşı olanlar

Ocak 2009-2010 yıllarında hayatınızda neler olmuştu oradan da hatırlayabilirisiniz.Hayatınıza ummadığınız fırsatlar getirebilir.Özellikle 14 Mayıs ve 28 Temmuz ayında Jüpiter balık burcuna geçmesi ile sürpriz paralar,iş ortaklıkları,çocuk ve yeni aşklar gelebilir.Bu yıl hayatınıza giren insanların kalıcı olması muhtemeldir.Keyifli yaz geçirebilirsiniz. Uzun soluklu ilişkiler ve ortaklıklar yapabilirsiniz.

Ay düğümleri İkizler Yay aksında yaşı olanlar 2002 yılında aşk ve kariyer konularında neler olmuştu bir düşünün,bir çoğunuza aşk ve evli olanlarda çocuklar gelebilir. Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz,buradan kariyer bile inşa edebilirsiniz. Güneş ve ay tutulmaları da burada olacak. Doğru ilişkiler hayatınıza almanız bu yıl destekleniyorsunuz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 BAŞAK BURÇLARI​

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Beklenmedik güzel işler ve gelecek planları yapanlardansınız.

Satürn Kovada ve sizin altıncı evinizde iş hayatı ve günlük rutinleriniz ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.Bir verimsizlik hissi bir yenilik yapmam gerekiyor nasıl yapmalıyım düşüncelerinde olabilirsiniz,ancak bu düşüncelere bazı krizlerle de düşebilirsiniz. olabilir.Çalışanlar özellikle iş ortamınızdaki kişilerle krizleriniz olabilir.Bu yıl ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor,özellikle diz ve kemikle ilgili olabilir.Mide ve bağırsakla ilgilide zaman zaman sıkıntılar yaşatabilir. Yeme düzeninize,alışkanlıklarınıza da dikkat etmeniz gerekebilir,hatta bunlarda değişikliğe gidebilirsiniz.Evcil hayvan da sahiplenebilirsiniz yada evcil hayvanınız varsa onun sağlığı ile ilgili olaylarınız olabilir.

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz sağlık,iş konuları ile karşılaşabilirsiniz.

Jüpiter’de aynı anda Kova burcunda ve aynı alanda olacak ve size bu konularla ilgili destekler getirebilir.Yaşı olanlar Ocak 2009-2010 yıllarında hayatınızda neler olmuştu,benzer olaylar olabilir.Kariyer ve sağlığınızda destekler gelebilir.Jüpiter Satürun’ün zorladığı konularda size destekler verebilir özellikle iş arayanlara sürpriz gelişmeler olabilir.Bu kariyerde gelen fırsatlar kalıcı olabilir.Özellikle 14 Mayıs-

28 Temmuz arasında Jüpiter Balık burcuna geçecek ve size yeni aşk fırsatları verebilir,mevcut ilişkileriniz evliliğe gidebilir.

Ay düğümleri de İkizler ,Yay aksında yaşı olanlar 2002 yıllarında hayatınızda neler olmuştu.Bu yıl Ay ve Güneş tutulmaları da aynı evde yaşanacak sizlere taşınmalar getirebilir.Sorunlu ilişkisi olanlar varsa bitirme kararı alabilirler.Toplumsal statünüzde gelişmeler olabilir,hatta bunlar sizin için çok önemli kariyer ve statü değişikliği olabilir. RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 TERAZİ BURÇLARI​

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Aşk,evlilik.çocuk ,para konuların ada en şanslısı sizsiniz.

Satürn Kovada bu yıl sizlerin beşinci evinizde sosyal çevre ilişkilerinizi ve aşk,çocuklarınızla ilgili konuları gündeminize getirecektir.Satürn size aşk getirebilir.Aşk konularında sizi sınaya da bilir,aşk ilişkilerinizi doğru kurmayı öğretmesi muhtemeldir..Bu aradan geçerken evli iseniz yeni çocuklar getirebilir,çocuklarınız ile ilgili bazılarınızın zorlanmaları olabilir.Yetenekleriniz,hobileriniz ile ilgili size yeni başlangıçlar yapabilirisiniz,hatta bunlardan yeni kariyerler bile getirebilir.

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız aşk ve

,sürpriz çocuklar olabilir..Bazı ailevi problemleriniz olabilir birden taşınma yaşayabilirsiniz yada sürpriz miras da gelebilir.

Jüpiter de Kova burcunda Satürn ile birlikte.Yaşı olanlar Ocak 2009-2010 yıllarında hayatınızda eler oldu .Özellikle aşk ve çocuklar konusunda bu sene fırsatlar gelebilir.Aşk konularında gelen fırsatlarda tutarsızlıklar sergilemeden devam ederseniz kalıcı ilişkiler olabilir.Bu yıl sizler için fırsatlı bir yıl olacağından aynı anda birkaç kişi ile görüşmeyin ,karşı taraf hak etmiyorsa onları bıraktığınızda yeni kişileri gelebilir.Evlilik bile getirebilir.Çocuklarınızın hayatında da olumlu gelişmeler olabilir..Şans oyunlarından yada sürpriz kazançlarla karşılaşabilirsiniz..

14 Mayıs ve28 Temmuz arasında özelikle iş ve kariyer konularınızda bolluk bereket ve yeni başlangıçlar olabilir yada sorunlar varsa onları düzeltebilirsiniz.Sağlıkla ilgili de üstünde durmadığınız konular gün yüzüne çıkabilir ancak bunları da tedavi eder.Evcil hayvan sahibi de olabilirsiniz.

AY düğümleri de 2002 yılında olduğu gibi bu yılda ikizler yay burcunda yaşı olanlar benzer olayları yaşayabilirisiniz.Akrabalarınız,yakın arkadaşlarınız yada kardeşlerinizin hayatları ile koşuşturmalarınız yada onların hayatına müdahale etmeniz gerekebilir.Kendi işinizi kurmakla da uğraşabilirsiniz. Mahkeme konuları da

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

gündeminizde olabilir..

2021 AKREP BURÇLARI​

AKREP VE YÜKSLELEN AKREP

Yeni yaşam alanları inşa ediyorsunuz

Satürn sizin dördüncü evinizden geçecek iki buçuk yıl kova burcunda olacak zorlayıcı bir döngüye başlayabilirsiniz.Ancak size desteklerde verecek.Neye ele atsanız olmayabilir,istediğiniz konularda istediğiniz elde edemeye bilirsiniz.Ebeveynler,ailevi,ev ve yuva konuları ağırlıklı gündemde olabilir.Taşınma yer değişikliği konularınız birden gündemde olabilir.Evlik ve ilişkilerle ilgili sınavlar olabilir.

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız ailevi yaşam alanınızda sürprizlerle karılaşabilirsiniz.Ticari faaliyetle ilgili konularınız olabilir.

Jüpiter de Kova burcunda olacak ve size hayatınızla ilgili yapılandırmalar için destekler getirebilir. Yeni yaşam alanı inşa ettirebilir. 14 Mayıs ve 28 Temmuz arasında şans gezegeni Jüpiter harika aşklar getirebilir,çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Yaşı olanlar Ocak 2009- 2010 yıllarında ailevi konularında değişiklikler neler olmuştu .Gayrimenkuller için ev alım satım ve miras konularınız olabilir.Aile büyüyebilir.Bekarlara evlilik getirebilir.Berbat bir evliliğiniz varsa bunu da büyütebilir ve ayrılık kararı da alabilirsiniz.Aile içi problemleri büyütebilir,akrabalık ilişikleri de iç dünyamızı da döneriz astroloji,danışmanlıklar ilginiz çekebilir.Ailevi konuları yapılandıracaktır.

Ay düğümleri sizin 2002 yıllarında olduğu gibi bu yılda İkizler Yay burcunda yaşı olanlar o yıllarlına gidebilirler.Kariyer ve para konularınızda tetikleyecektir,maddi konuları ile mal,mülk,miras konuları gündeminize gelebilir.Aniden sağlıkla ilgili olaylarınız da olabilir.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 YAY BURÇLARI​

YAY VE YÜKSELLEN YAY

Kararlarınızı en çok sorguladığınız bir yıl

Satürn bu sene sizin üçüncü evinizde iletişimsel konularınız da zorlanabilirsiniz.Zaman zaman iletişim konularını sorgulayabilirsiniz,sürekli kararlarınızı sorguladığınız bir yıl olabilir.Yakın akrabalar,kardeşlerle olan ilişkilerinizin revize edildiği bir dönem olabilir.Bununla ilgili neler yapabileceğini sorgulatabilir.Bazen de sağlık konuları gündeme gelebilir.Bir çoğunuzu eğitim konuları gündeminizde olabilir.Ticari faaliyetlerinizle ilgili yeni döngüleriniz başlıyor ,burada bir değişim olabilir.yeni bir Pazar olabilir yada ticaret yapma şekliniz de değişikliğe gidebilirsiniz.Hiç ticaret yapmaz iken ticarete ağırlık vermek isteyebilirsiniz.

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız

akrabalık ilişkileri ve yakın arkadaşlarla sürprizler olabilir.Ticari faaliyetle ilgili ani kırılımlar da olabilir,Bu yıl araçlarınızla ilgili gündem konularınız içinde..

Jüpiter de Kova burcunda Jüpiter şans gezegeni olduğundan yaşı olanlar Ocak 2009-2010 yılları arasında neler yaşadığınızı bir düşünün.Yakın akrabalar ve kardeşlerle ilgili iyi gelişmeler olabilir.Sizin onlarla olan ilişkilerinizde zorlanmalar olabilir ve bunlara toparlamalar da getirebilir.Yeni eğitim ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Akrabalarınızda evlenme ve büyüme ile karşılaşabilirsiniz 14 Mayıs ve 28 Temmuz arasında Jüpiter balık burcunda olacak yaşam alanınızda değişiklikler olabilir.Maddi desteklerle mal mülk sahibi olabilirsiniz. Ay düğümleri 2002 yılında olduğu gibi bu yılda İkizler-Yay aksında yaşı olanlar neler yaşamıştınız bir düşünün.Hayatınızda önemli değişiklikler ve geçişler olabilir.Köklü değişimlere açık bir yıl.

atmıyoruz.Mümkünse ameliyat bile olmuyoruz.En sürprizli bir yıl sizin olabilir.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 OĞLAK BURÇLARI​

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

En çok çalışıp,para kazanan siz olabilirsiniz.

2018 yılından beri sizde olan Satürn en çok sizleri zorladı.Bu yıl artık sizden çıkıp Kova burcunda sizin ikinci evinizde olacak.Para,kariyer maddi,manevi olaylarınız olacaktır.Maddi kaynaklarınızı doğru kullanmanızı sağlayacaktır.

Burada finansla anlamda yeni işlerden para kazanmayı öğrenebilirisiniz.Hayat ve kariyer inşa etmeyi çok iyi bilirsiniz..Yeteneklerinizi çok iyi kullanmanız için sizi zorlayarak çok çalışma getirebilir. Yeteneklerinizi kullanıp yeni işler yapabilirisiniz.Bu dönemde başlanan işler kalıcı olur.Öz değeriniz ile sınanabilirsiniz.Kendinizi değersiz hissettiren insanlarla görüşmelerinizi bırakma karaları alabilirsiniz..

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız

para ve kariyer alanında çıkabilir.

Jüpiter’de bu yıl Kova burcunda aynı evinizde olacak şans gezegeni

Yaşı olanlara Ocak 2009-2010 yıllarında hayatınızda neler oldu?İşle ilgili yeni başlangıçlarınızı olabilir.Biraz açılabilirsiniz,para kazanma şeklinizde değişiklikler olması için güzel fırsatlar gelebilir.Farklı iş ve gelir kaynakları ile karşılaşabilirsiniz.Kariyerinize yeni bir yapılanmalara sağlamlıkla gelecektir. 14 Mayıs ve 28 Temmuz arası kardeşler yakın akrabalarınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir.Yazın hareketli olabilirsiniz.Yeni eğitimlerde alabilirsiniz.

Ay düğümleri 2002 yılında olduğu gibi bu yılda İkizler Yay burçlarında .Yaşı olanlara o zaman neler yaşamıştınız düşünebilirsiniz.Zihinsel olarak biraz zorlanabilirsiniz,fiziksel sağlığınızda zorlayabilir.Bu yıl sağlığınıza özen gösterirseniz iyi olur.Kariyerde güzel çalışmalara gidebilirisiniz.Bu yıl en çok çalışan sizler olabilirsiniz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

2021 KOVA BURÇLARI​

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Geleceğinizi yeniden yapılandırıyorsunuz.

Zorlu döngünüz bitiyor ve yeni başlangıç döngüleriniz başlıyor ,yeni bitişler yerine yeni kararlar alacağınız yep yeni başlangıçlar.Bir kısmınızda 30 yıllık döngü başlatabilir..Ben ne istiyorum ne yapmalıyım ,evlenebilirisiniz,çocuk sahibi,başka kariyerde olabilir,ilişki ile ilgili yeni sorumluluklar,dış görünüşle ilgili değişiklikler,fiziksel sağlığınızla ilgili zaman zaman ani değişiklikler olabilir.

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız ilişkilerle yaşayabilir ve yaşamınızı revize etmeniz gerekebilir.Özgürlüğünüzü isteyebilirsiniz.Hayatınızla ilgili yeni hedefler koymak isteyebilirisiniz.Hayatınızdan bir şeyleri çıkartıp vedalaşmalarınız olabilir..

Jüpiter de sizlere destek verecek Kova burcunda Jüpiter şans bolluk gezegenidir. Yaşı olanlar Ocak 2009-2010 yıllarında hayatınızda neler yaşadınız.Her konuda Yeni başlangıçlar gündeminizde olabilir.Fırsatları iyi değerlendirin.İnsanlar tarafından beğenileceksiniz.Yeni ilişki ve yeni aşklar verebilir.Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.Kilo alabilirsiniz.14 Mayıs ve 28 Temmuz arasında para konusunda güzel değişiklikler olabilir.

Ay düğümleri 2002 yılında olduğu gibi İkizler –Yay burçlarında ö dönemde yaşı olanlara neler yaşadınız bir düşünün. Kariyer ve işle ilgili güzel fırsatlar gelebilir,hayattan beklentilerinizi gerçekleşetirebilirsiniz.Çok önemli aşk fırsatları yakalayabilirsiniz.Ebeveyn olabilirsiniz. Kariyeriniz ve gelecekle ilgili güzel gelişmeleri en çok yaşayanlar sizler olabilirsiniz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.2021 BALIK BURÇLARI​

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

En sürprizli yılı sizler yaşayabilirsiniz.

Satürn sizin 12. evinizde olduğundan sizler için biraz karışık şahsına münhasır bir yıl olabilir.30 yıllık bir döngülerinizde değişiklikler başlayabilir.Bazı bitişlerin sonlanmaların olabileceği bir yıl.Fiziksel ve ruhsal sağlığımızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Yaşam enerjiniz zaman zaman düşebilir.

İş hayatında sıkılma,işini değiştirme ve dış hayata kendinizi kapatıp iç dünyanıza döndüğünüz bir yılı anlatabilir.Bazı insanlarla yol ayrımları olabilir.Hiç beklemediğiniz kişilerden düşmanlıklar olabilir.Aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgili olaylarda olabilir.Yaşamanızda size yük gelen ve sonlandırma için size bitişler yaşatabilir.Kişisel gelişiminizle ilgilenebilirsiniz .

Bu yıl Uranüs’ün etkilerinin fazla hissedebileceğimiz bir yıl.Uranüs ani olayları tetiklediğinden bu yıl beklenmediğiniz olaylarınız özellikle kariyer çevreleri ve sosyal çevre ilişkilerinizle ilgili yaşayabilirsiniz.

Jüpiter’de Kova burcunda ,en zorlu dönemde size bu konularla ilgili yardımcı olacak ve bazı krizlerden fırsatlar çıkarabilirsiniz.

Yaşı olanlar Ocak 2009 ve 2010 yıllarında neler yaşadığınızı düşünün ,benzer konular yaşayabilirsiniz.Bazı yüzleşmeler yaşayabilirsiniz ve kendinizle barışabilirisiniz.Bazen bitişler yeni fırsatlar yaratabilir ve siz bunları yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs-28 Temmuz arasında yeni bir ilişki olabilir,daha rahat nefes aldığınızı hissedebilirsiniz.

Ay düğümleri 2002 yılında olduğu gibi bu yılda İkizler ve Yay burcunda Yaşı olanlar o yıllarda neler yaşamıştınız.Bu yıl yaşam alanınız,ailevi konular ikili ilişkiler, ve kariyerinizle ilgili döngüler, fırsatlar yakalayabilirsiniz.Gökyüzü sizi bir yerden zorlarken bir yerden de fırsatlar verebilir.Taşınma ile de sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

RETROLAR

Bu yıl Venüs ve Mars ın retrosu bulunuyor Her yıl olduğu gibi Merkürün retrosu bulunuyor.

Merkür bu sene üç kere retro yapacak.Şubat ,Haziran ve Ekim aylarında.Bu dönemlerde ikili ilişkiler sınanabilir,bazı kişlileri hayatınızdan çıkarabilirsinz,yada eski aşkların dönüş yapacağı bir dönem . zorunlu olmadıkça herhangi bir yeni başlangıçlar yapmasanız iyi olur.

Evrim Seda (sedastro)

 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.793
1.331
kk yıllık2.jpgKOÇ : Yeni yıla kariyerinize ve hayatta bulunduğunuz konuma odaklanmış olarak gireceksiniz. Evlilerin çocuk, bekarların da aşık olmayı isteyecekleri bir yıl. Hayatınızda otorite konumundaki insanlarla güç mücadelesine girmek isteyeceksiniz. Bu durum canınızı sıkabilir. İlerlemeniz için geçmişte yaşadığınız olayları iyi analiz etmeniz gerekiyor. Duygusal anlamda eş veya ortak iş yaptığınız kişilerin desteğini alacaksınız. Yılın ilk beş ayı yakın ve uzak akrabalarla ilişkiler, yurt dışı bağlantılı işler, eğitim, hukuk ve yolculuklarla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Yıl genelinde arkadaş çevrenizdeki insanlarla alacak-verecek ilişkisine girmemeniz sizin için iyi olur. Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren Haziran ayının sonuna kadar; ödemeler, kredi, miras ve ek kazançlarla ilgileneceksiniz. Bu dönem sağlığınızla ilgili bir operasyon da geçirebilirsiniz. Devamında Kasım ayına kadar tekrar akraba, eğitim, hukuk ve yurtdışı bağlantılı işlerle meşgul olacaksınız. Kasım ayından itibaren ise kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız.

BOĞA : Yolculuk, yurtdışı, hukuk, eğitim ve uzak akraba ilişkilerindeki gelişmelerle yeni yılı karşılayacaksınız. Evinizde ve ailenizle daha çok zaman geçirmek, yeni bir ev almak veya taşınmak isteyebilirsiniz. Bir miras gelebilir, çalışmalarınızın karşılığı olarak ek kazanç elde edebilirsiniz. Geçmişte unuttuğunuz veya ihmal ettiğiniz bir ödemeyi yapmanız gerekebilir. İki yıldır burcunuzda ilerlemeye devam eden Uranüs ile birlikte değişiminiz de devam edecek. Evlilik ve iş ortaklığı için şans getiren bir yıl. Yılın ilk bir buçuk ayında normale göre enerjinizi daha güçlü yansıtabileceksiniz. Ancak bunu öfke kontrolü ile yapabilmek önemli olacak. Yıl genelinde; kazançlarınız, kredi, miras, ek kazançlar, ameliyat gibi konularla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Özellikle Mayıs ve Haziran aylarından itibaren emeklerinizin maddi karşılığını daha çok alabilirsiniz. Kasım ve Aralık aylarında pek çok bekar boğanın evleneceğini söyleyebiliriz. Disiplinli bir şekilde hareket edenler ve sorumluluklarını alanlar için yılın son ayı oldukça güzel geçecektir.İKİZLER : Yeni yıla ödemelerinizi planlayarak ve ek kazanç, kredi gibi kaynaklarınıza odaklanarak başlayacaksınız. Geçmişten gelen bir ödeme canınızı sıkabilir. Bazılarınız bir operasyon geçirebilirler. Aile, kardeş ve yakın çevrenizle daha çok vakit geçirmek isteyebilir, yeni bir elektronik cihaz veya araba almaya niyetlenebilirsiniz. Yakın çevrenizin müdahalesiyle evlilik veya ortaklıkla ilgili konularda gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Bu yıl önceliği bencil olmamak kaydıyla, kendinize verirseniz daha iyi sonuçlar alırsınız. Yıl genelinde pek çok bekar İkizler burcunun yılı evli olarak bitirme ihtimalleri oldukça yüksek. Evli olanların da bir kısmı boşanacaklar. Yeni ortaklıklar kurulurken, hali hazırdaki bazı ortaklıklar sonlanabilir.Özellikle Mayıs ayından itibaren evlilik ve boşanmalar artacaktır. Kasım ayından yıl sonuna kadar olan süreçte; geçmişe dönme ve içe kapanma meyiline girebilirsiniz. Manevi veya spiritüel konularla ilgilenme isteğine girebilirsiniz. Bu yeni gelişme ile kendinizi manevi ve ruhsal anlamda geliştirerek, tüm hayatınızın kolaylaşmasını ve güzelleşmesini sağlayabilirsiniz.YENGEÇ : 2021'e bekarlar evlilik düşüncesiyle girecekler. Bu dönem yeni bir sevgili adayıyla da tanışabilirsiniz. Evliler, evliliklerini incelemeye alabilirler. Bazı yengeçler ise yeni ortaklıklar kurmak isteyebilir, plan ve projeler yapabilirler. Para kazanma ve kendi değerlerinize odaklanma duygusuyla hareket edebilirsiniz. Yılın ilk aylarında mirastan gelen bir para elinize geçebilir. Hayatınızdaki statünüz ve itibarınızla ilgili canınızı sıkan sorunları aşma fırsatı var. Ancak olayları doğru analiz edebilmeniz gerekiyor. Haziran ayına kadar; sağlık, gündelik işler, evcil hayvanlarla ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Yıl genelinde de; madde dünyası ile mana dünyası arasında gelgitler yaşayacak, hayatı sorgulayacaksınız. Mayıs ayında kısa vadeli hedefinize ulaşabilir, istediğinizi elde edebilirsiniz. Geçmişte verdiğiniz emeklerin karşılığını alabileceksiniz. Çalışma hayatı olanlar, Haziran ayı sonuna kadar yeni anlaşmalar yapabilirler. Kasım 'dan itibaren yıl sonuna kadar olan dönemde; sorumluluk aldığınız konulardaki başarılarınızla, hem ek gelirlerinizi hem de bereketinizi artırabileceksiniz.ASLAN : Yeni yıla girerken sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Günlük rutinlerinizle oyalanabilirsiniz. Zaten ön planda olmayı seven yanınız daha da belirgin olacak. Sevgiye, ilgiye ve pohpohlanmaya ihtiyaç duyacaksınız. Evliler, eşleriyle güç mücadelesine girebilirler. Çalışanlar ise iş ortaklarıyla anlaşmazlığa düşebilirler. Her iki halde de, hislerinize güvenerek ve enerjinizi doğru kullanarak hareket ederseniz güzel sonuç alabilirsiniz. İmajınız veya giyim tarzınız ileılgılı olarak sizden yaşça büyüklerin eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. 2021 yılının genelinde, sosyal çevre, arkadaşlık ve aşk ilişkilerine yoğunlaşacaksınız. Sağlık sorunu olanların hastalıkları tetiklenebilir.Mayıs ayından itibaren bazı bekar Aslanlar evlenecekleri kişi ile bir birlikteliğe başlayabilirler. Yılın son iki ayında ortak projelere imza atabileceğiniz kişilerle konumunuzu güçlendirebileceğiniz anlaşmalar yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirir ve büyüklerinizin destekleyeceği işler yaparsanız, kendinizi geliştirme yolunda büyük adımlar atmış olacaksınız.BAŞAK: Yıla aşk veya çocuk beklentisiyle başlayacaksınız. Ruhsal anlamda ise daha içe dönebilir, manevi, ruhsal ve spiritüel konulara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Bekarlar, aşkları uğruna aile büyükleri ile mücadaleye girebilirler. Olayların iç yüzünü görememe ihtimaline karşı tepkisel davranmamanızda yarar var. Olaylara onların gözünden bakabilir ve bakış açınızı değiştirebilirseniz orta yolu bulabilirsiniz. Evliliğe dönük adım atmayı düşünenler, hayal kırıklığına uğramamak için görünmeyenin ardındakini görmeye çalışmalılar. Mayıs ayına kadar olan dönemde ev değiştirebilir veya yeni bir ev alabilirsiniz. Çalışma hayatındakiler ve öğrenciler istedikleri konuma ulaşabilirler. Mayıs ayından itibaren ticaret ile uğraşanlar güzel ortaklık bağlantılarıyla yeni anlaşmalar yaparak hedeflerine ulaşabilirler. Bu süreçte bekarlar, sevgilileriyle maddi sebeplerden dolayı tartışma yaşayabilirler. Yılın son iki ayında duyguları ile hareket edenler, bir kadının desteğiyle amaçlarına ulaşabilirler.TERAZİ: Yeni yıla girerken aileniz ve sevdiklerinizle bir arada olmak isteyeceksiniz. Duygularınızı uç noktalarda yaşayacak ve fevri olma eğilimli bir ruh haliyle hareket edeceksiniz. Bu nedenle enerjinizi doğru kullanabilmek için olayların farklı yönünü görmeye çalışmalısınız. Unutmayın, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Yakın çevrenizdeki sevdiklerinizle ilgili konuları net göremediğiniz için maddi olarak zarara girme ihtimaliniz var. Geçmişte kendinizi adayarak emek vermenizin neticesinde aile içi ilişkilerinizin düzeldiğini bu yıl görebilirsiniz. 2021'in ilk 5 ayında elektronik bir cihaz veya bir araba alabilirsiniz. Yakın çevrenizden uzaklaşmak istemesenizde, başka çevrelere gitmekte ve yeni yerler görmekte fayda vardır. Konfor alanınızın dışına çıkmak ve başka kültürler hakkında fikir sahibi olmak ufkunuzu açabilir. Yurtdışı bağlantılı ticaret yapanlar doğru adımlar atmazlarsa maddi kayıba uğrayabilirler. Yaratıcılığa ağırlık verirseniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Kasım ve Aralık aylarında enerjinizi doğru kanalize edip başkalarının ne düşüneceğini umursamadan hareket ederseniz hayatınızın pek çok alanında hedefinize ulaşabilir, maddi kazançlarınızı arttırabilirsiniz.AKREP: Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve arladaşlarınızla olan bağlantılarınızı güçlendirmek istediğiniz bir yıla başlıyorsunuz. Bekarlar, sevgililerine maddi manevi çok özveride bulunduklarını fark edebilirler. Çocuğunuz için gereğinden fazla masraf yaparak sonrasında pişman olabilirsiniz. Duygularınızı dengelemekte zorlanabileceğiniz için fevri değil, olayların farklı yönlerini görerek davranmaya çalışmalısınız. Evliler, eşleri ile duygusal uyumu yakalayabilirler. Yaratıcılık gerektiren işler yapanlar, sanatçılar, bulacakları bir ortakla duygusal anlamda hedefledikleri noktaya ulaşabilirler. Yıl genelinde kazançlarınız, size ait tüm değerler, ödemeler, miras ve ek gelirlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Devam eden rahatsızlıkları olanlar başarılı bir operasyon geçirebilirler. Mayıs ayına kadar dış görünüşünüzle ilgili yapacağınız bir değişiklik size şans getirecek. Haziran ayı itibariyle ummadığınız bir yerden ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz. Kasım ayından itibaren yatırımlarınızda riskten uzak tutumlarda bulunmanız yararınıza olacaktır.YAY : Yılın ilk iki ayında kazançlarınızla ilgileneceksiniz. Yılın devamındaysa tamamen kendinize, evlilik ve ortaklı işlerinize yoğunlaşacaksınız. İnişli çıkışlı ve gergin bir ruh halinde 2021'i karşılayacağınız için; genel anlamda kararlarınızı iyi düşünerek verirseniz güzel sonuçlar alırsınız. Evliler, aileleriyle ilgili bazı duygusal yaralarını sarabilecekler. Aklınızı daha yenilikçi ve dönüşümcü bir şekilde çalıştırırsanız, hayatta hedeflediğiniz noktaya ulaşma fırsatınız var. Seçim sizin. Ticaret, medya, iletişim, elektronik sektörlerinde faaliyet gösterenler, Şubat ayında hayallerindeki bir anlaşmaya imza atabilirler. Bekar Yay burçlarının pek çoğu 2021'i evli olarak bitirebilirler. Mayıs ayı sonuna kadar bekarlar evlenecekleri kişiyle tanışabilirler, bir kısmı söz veya nişan yapabilir. Bazı Yay burçları ise, bu dönem işten ayrılabilirler. Haziran ayına kadar genel olarak sağlıklı olacaksınız. Mayıs ile Kasım ayları arasında emek verdiğiniz işlerin maddi manevi karşılığını alabilirsiniz. Yılın son iki ayında; sağlık, gündelik işler, çalışma hayatı, evcil hayvanla ilgili gelişmelerle ilgileneceksiniz.OĞLAK : 2021'in ilk dört ayı maddi ve manevi olarak kendinize yatırım yapacaksınız. Yenilenmek size iyi gelecek. Başkalarının ne düşüneceğini çok fazla kafanıza takma eğiliminde olduğunuz için, karar alıp uygulamakta zorlanabilirsiniz. Bu yıl gizli kadın düşmanlıklarına maruz kalacağınız için, etrafınızdaki kadınlara dikkat etmelisiniz. İki buçuk yıldır burcunuzda ilerleyen Satürn gezegeninin Kova burcuna geçmesiyle bu yıl rahatlayacaksınız. Eşiniz veya ortağınızdan alacağınız destekle; kardeş, komşu veya yakın arkadaşınızla ilgili canınızı sıkan sorunları çözebileceksiniz. Aldatma veya aldatılma nedeniyle bazı oğlaklar boşanacaklar. Bekarlar, Mayıs ayının sonuna kadar yeni bir aşka yelken açabilirler. Haziran ayı sonuna kadar olan dönemde geçmişte yaptıklarınızın karşılığını göreceksiniz. Temmuz ile Aralık ayları arasında sosyal çevrenizden, size yabancı bir kültürden olan bir ortak veya eş adayıyla tanışabilirsiniz. Yılın son iki ayında hala ilişkisi olmayan bekarlar, evliliğe dönük bir ilişkiye başlayabilirler. Kazançlarınızdaki artışla seneyi güzel bitireceksiniz.KOVA : Yeni yılın Mart ayına kadar olan dönemde daha içe dönük bir ruh halinde olacak, manevi, ruhsal veya spiritüelkonulara yoğunlaşacaksınız. Sonrasındaysa daha aktif ve sosyal olacaksınız. Bekarlar bu yıl duygusal anlamda evliliğe daha istekli hissedebilirler. Bir kısmı maddi imkanları ve kariyeri iyi olan biriyle evlenerek, maddi anlamdaki sorunlarını çözebilecekler. Kardeş veya yakın çevrenizle ilgili konularda ani gelişmeler ve gerginlikler olabilir. Yolculuklarda kaza riskine daha dikkat etmeniz gereken bir yıl. Mayıs ayının sonuna kadar olan dönemde bazı bekar kovalar evlenirken, bazı kovalar ise; taşınabilir veya bir ev sahibi olabilirler. 20 yılda bir araya gelen Jüpiter ve Satürn burcunuzda kavuşum yapacağı için, en çok etkiyi size verecek. Nisan ayı sonundan başlayarak yıl sonuna kadar olan süreçte kariyeriniz için gösterdiğiniz çabaların karşılığını alacaksınız. Ancak fazla harcama yapma riskiniz var. Özellikle yılın son iki ayında, yılın başında burcunuzda oluşan sahipkıranın etkisiyle; sorumluluk alarak, etik ve ahlaklı davrandığınız her konuda başarı sizin olacaktır.BALIK : Şubat ayı ortasına kadar, arkadaş çevrenizle ilişkiler ve sosyal projeler ön plana çıkacak. Yıl sonuna kadar olan süreçte de daha çok kariyerinize, konumunuza ve statünüze odaklanacaksınız. Çok çalışarak hedefinize ulaşabileceğiniz duygusuyla hareket edebilirsiniz. Söz konusu aşk veya çocuk olduğunda duyguları abartacaksınız. Çalışma hayatı olanlar oldukça fazla efor sarf edebilirler. Bekarlar, ilerde evlenecekleri kişiyle tanışabilirler. İş projeleri olanlar da iyi bir ortak bulabilirler. Bu kişi onlara şans getirecektir. Genel anlamda iyi niyetiniz nedeniyle herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz. Oysa bu yıl yanılma ihtimalinizi azaltmak için, görünmeyeni görmeye çalışmanız gerekiyor. Bu yılın sonuna kadar bazılarınız şehir veya yurt dışına taşınabilirler. Kazançlarınızda ani iniş ve çıkışların olacağını bilerek, harcamalarınızı dengelemenizde fayda var. İşinizde bir kadın size sorun çıkarabilir. Mayıs ortası ile Haziran ortası arasında özellikle hafta doğan balık burçları şanslı olaylar yaşayabilirler. Yıl içinde almayı düşündüğünüz bir eğitimi alabilirsiniz. Hukuki ve uzak akrabalarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.Not : Unutmayın ki; doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.Aysun Koç