2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Canım selam bizede bugün kasık fıtığı dediler nasıl oluyor ameliyat 2 buçuk aylık bebeğimiz genel anestezimi alıyor bayıltıyırlarmı tamamen ameliyattan sora entübe olur diye çok korkuyoruz kapalı nasıl oluyor bayıltıyorlarmı 😔
Genel anestezi alıyor sünnet +2 kasikta fıtık vardı onları aldirdik 50 dk sürmüştü sanırım korkmayın telaş edilecek birsey değilmiş bende çok korkmuştum ama şükür rahatlamış yavrum şuan 9 yasinda sıkıntı olmadı da bir daha

Kizlar nasılsıniz yaa benim kizlar 27. Aya girecekler 6 gün sonra büyüyorlar maşallah zaman nasıl aktı gitti rabbim yardımcımız oldu. Büyüttük yavrularımızı sizlerde durum ne napiyorsunuz😊

Kizlar nasılsıniz yaa benim kizlar 27. Aya girecekler 6 gün sonra büyüyorlar maşallah zaman nasıl aktı gitti rabbim yardımcımız oldu. Büyüttük yavrularımızı sizlerde durum ne napiyorsunuz😊
Beni merak etmemissin ama cvp vereyim😄 bizim ikizler de 26. Aydalar oglumla bol bol yapma, etme , oyuncaklari atma, kardesine vurma cumleleri kuruyoruz. Sag olsun tum
evi birbirine katiyor, heryer heryerde hirsiz girmis gibi dagitiyor evi.
Cok sukur ki bebeklik bitti. Atlattik. Simdi akillari baslarina gelmesini bekliyorum hayirlisiyla.
Bu arada bir de rahim ameliyati oldum, rahmim alindi 2 ay once . 3. Cocuk zsten istemiyordum. Hic ihtimal kalmadi .

Beni merak etmemissin ama cvp vereyim😄 bizim ikizler de 26. Aydalar oglumla bol bol yapma, etme , oyuncaklari atma, kardesine vurma cumleleri kuruyoruz. Sag olsun tum
evi birbirine katiyor, heryer heryerde hirsiz girmis gibi dagitiyor evi.
Cok sukur ki bebeklik bitti. Atlattik. Simdi akillari baslarina gelmesini bekliyorum hayirlisiyla.
Bu arada bir de rahim ameliyati oldum, rahmim alindi 2 ay once . 3. Cocuk zsten istemiyordum. Hic ihtimal kalmadi .
Çok gecmis olsun canım. Neden alındı rahmin

İyi olmuş o zaman. Allah evlatlarına uzun ömür versın. Nasıl gidiyor bebiş degiller artık çocuklarla
Cok saolasin kuzum. Cok rahatim simdi cok sukur, cok bikmistim duzensiz kanamalardan.
Cocuklar da buyuyorlar 26 aylik oldular, baya konusuyorlar artik . Inatlasmalar da var.
Seninkiler nasil? Sen nasilsin?

Cok saolasin kuzum. Cok rahatim simdi cok sukur, cok bikmistim duzensiz kanamalardan.
Cocuklar da buyuyorlar 26 aylik oldular, baya konusuyorlar artik . Inatlasmalar da var.
Seninkiler nasil? Sen nasilsin?
Benımkılerde 27 aylık oldu. Daha cümle kuramıyorlar. Bizimkiler kavga halinde. Oğlan istedigi olmasın ne var ne yoksa fırlatıyor. Bende şükür diyelim idare ediyorum.

Benımkılerde 27 aylık oldu. Daha cümle kuramıyorlar. Bizimkiler kavga halinde. Oğlan istedigi olmasın ne var ne yoksa fırlatıyor. Bende şükür diyelim idare ediyorum.
Benim oglum da oyle istedigi olmayinca degil her zaman bir firlatma hakim, hem de boyle umarsizca, sanki denize tas atiyor mubarek.

Şimdide zor. Parka gidebiliyor musun tek başına cocuklarla. Wc eğitimine başladın mı ben 1 2 aya başlayacagım
Parka gidiyoruz, nerdeyse hergun goturuyorum, evde olmuyor ya, bakalim kışa ne yapicaz.
Tuvalet egitimini 2,5 yasinda baslicam. Simdi hic belirti yok cunku, sadece kaka geldi diyorlar. Bezleri kuru kalkmiyorlar. Biraz daha iletisim kurabilsinler diye beklicem.

X