2021 ege üniversitesi tüp bebek merkezinde tedavi görenler ve görmeyi düşünenler

Hamide06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
107
72
35
Merhaba arkadaşlar, ege üniversitesi tüp bebek merkezinde , aşılama ve tüp bebek tedavisi görenler, süreç nasıl işliyor, ilk gittiginizde, hangi tahlilleri götürdünüz en son yapılan tahlilleri mi götürdünüz yoksa şimdiye kadar yaptırdığımız tahlilleri mi götürdünüz, ilk gittiğinizde tahlil yapıyorlar mı neler konuşuluyor bilgi verebilir misiniz

Merhaba arkadaşlar, ege üniversitesi tüp bebek merkezinde , aşılama ve tüp bebek tedavisi görenler, süreç nasıl işliyor, ilk gittiginizde, hangi tahlilleri götürdünüz en son yapılan tahlilleri mi götürdünüz yoksa şimdiye kadar yaptırdığımız tahlilleri mi götürdünüz, ilk gittiğinizde tahlil yapıyorlar mı neler konuşuluyor bilgi verebilir misiniz
Valla bende senin gibi ege üniversitesine gitcem 4 olumsuz aşılamam var çünkü. Ama randevu alamıyorum ve hangi doktora gideceğimi bile bilemiyorum

Valla bende senin gibi ege üniversitesine gitcem 4 olumsuz aşılamam var çünkü. Ama randevu alamıyorum ve hangi doktora gideceğimi bile bilemiyorum
Biz bugün eşimle beraber gittik ona sperm tahlili verdi, bana da kan tahlili ve smer aldılar, adetin 2 günü testler verdi bunları yaptır gel dediler, ona göre tedavi süreci belirlenecek, pazartesi günü açıldı sistem hafta içi 18.00 den sonra hergun sisteme bak, bakarsın biri randevusunu iptal eder filan, benim öyle oldu, marttin 16 da sıram, bı tekrar bakayım dedim bugüne buldum,

Allah yardımcın olsun canım baya ugrasmisiniz, gerçekten zor , Allah'ım en kısa zamanda isteyen herkese yardım etsin kucağını boş cevirmesin

Allah yardımcın olsun canım baya ugrasmisiniz, gerçekten zor , Allah'ım en kısa zamanda isteyen herkese yardım etsin kucağını boş cevirmesin
Aminn inşallah cümlemizi. Egeden randevu alamayınca bende erol tavmergenin çzel polikliğinden randevu aldım

Biz bugün eşimle beraber gittik ona sperm tahlili verdi, bana da kan tahlili ve smer aldılar, adetin 2 günü testler verdi bunları yaptır gel dediler, ona göre tedavi süreci belirlenecek, pazartesi günü açıldı sistem hafta içi 18.00 den sonra hergun sisteme bak, bakarsın biri randevusunu iptal eder filan, benim öyle oldu, marttin 16 da sıram, bı tekrar bakayım dedim bugüne buldumiyi

İyi günler bende 3 martta gittim birsürü tahkim istediler şükür hepsini topladım ama semear testi sonucu hala çıkmadı tepecik kadın doğumda verdim ben onu dosyamı tamamlamak için onun

Sizlerden de istediler mi acaba smear kaç günde çıktı ben dosyamı hastaneye teslim etmek için onun sonucunu bekliyorum da🙄

Sizlerden de istediler mi acaba smear kaç günde çıktı ben dosyamı hastaneye teslim etmek için onun sonucunu bekliyorum da🙄
İyi günler canım, benim ege üniversitesi tüp bebek merkezinde smear testini yaptılar, 10 günde çıktı , bende dosyamı tamamlamak için, kağıt verdiler onu dahiliye gidip onaylatmam gerekiyor randevu gününü bekliyorum,

İyi günler canım, benim ege üniversitesi tüp bebek merkezinde smear testini yaptılar, 10 günde çıktı , bende dosyamı tamamlamak için, kağıt verdiler onu dahiliye gidip onaylatmam gerekiyor randevu gününü bekliyorum,
Maşallah çabuk çıkmış ben tepecikte yaptırdım adetimin 6. Günü olduğu icin almadılar 3 gün sonra aldırın sonucu getirisiniz dediler

benim de herşey tamam bir tek semaer kaldı birşey merak ediyorum patoloji sonucu olarak mi çıktı alıyorum hala Değerlendiriliyor diyo sürekli çıkmış olan birtane de normal sonucum var sonuç negatif negatif yazıyor

benim de herşey tamam bir tek semaer kaldı birşey merak ediyorum patoloji sonucu olarak mi çıktı alıyorum hala Değerlendiriliyor diyo sürekli çıkmış olan birtane de normal sonucum var sonuç negatif negatif yazıyor
Çıktıları bende almadım canım hemşirem arayıp söylemişti

Negatif negatif yazanlar sarılık tahlili oluyor canım , hepsi negatif mi

Benden de amh testi aldılar , benim sonucum 1.74 çıktı.
Normal değerleri 0.7_ 7.55 arası

X