Adana Tüp Bebek Şehir Hastanesi

Palaspandaras

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2016
504
361
Arkadaşlar merhaba.Adana Şehir hastanesinde Tüp bebek merkezinde tedavi gören varmı aşılama yada tüp bebek yaptıran yada tedavisi devam eden.Yeni açılmış sanırım.
İlk defa gidicem oraya,Tüp bebek yada aşılama nasıl yapıliyor ilaçlar yada uygulanan işlemlerde anestezi gerekiyormu hicbir bilgim yok. nasıl bir tedavi uygulanıyor süreç nasıl devam ediyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz.Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba.Adana Şehir hastanesinde Tüp bebek merkezinde tedavi gören varmı aşılama yada tüp bebek yaptıran yada tedavisi devam eden.Yeni açılmış sanırım.
İlk defa gidicem oraya,Tüp bebek yada aşılama nasıl yapıliyor ilaçlar yada uygulanan işlemlerde anestezi gerekiyormu hicbir bilgim yok. nasıl bir tedavi uygulanıyor süreç nasıl devam ediyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz.Teşekkür ederim.
Bende gitmeyi düşünüyorum araştırma içerisindeydim yazınıza denk geldim siz ne zaman başlayacaksınız inşallah başlayıp bize umut olacak birileri olur benim 3. Tüp bebek denemem olacak diğer sorularınıza yanıt verebilirim 🥰

İlaç olarak tüp bebekte iğne ve hap kullanılıyor yumurta toplamaya kadar her gün iğneniz var yaklaşık 10 gün tabi kişiye göre değişit. Yumurta toplama işlemi anestezili oluyor ama herhangi bir ağrı sızı söz konusu değil 15 dk lık bir işlem sonrasında 3 veya 5 gün sonra transfer oluyor anestezi kullanılmıyor ağrısız bir işlem zaten saniyeler sürüyor diyebilirim çok kısa yani sonra 12 gün geçiyor kan verip sonucu öğreniyorsunuz. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde nasip etsin isteyen herkese

X