2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sat 2 aralık bat 25 aralıktı. Benim tüp bebek olduğu için ilaçlarında çok yan etkisi vardı. Ama en belirgin belirtilerim çok terliyordum ve çabuk acıkıyordum, bildiğin içim kıyılıyordu. Şuan herhangi bir belirtim falan yok. Pazartesi kahverengi lekelenmem oldu, yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorum. Şimdilik böyle.
Sizin ilk çocuk mu?
Benim ikinci olacak canım tabii varsa :) test yaptım silik çıktı ama günüme daha var bat 5 ocak bekliyorum günümün geçmesini.. hayırla kucağına al kuzum burdan haberleşiriz eylül anneleri olarak 😍

Editor Editor bu grubu buraya açtık ama eylül annelerine taşınırmı? Bulunması daha kolay olur belki? Ben sistemi çok iyi bilmiyorum etiketledim editor umarım yanlış birşey yapmamışımdır 🤲🏻🌺🌺

Benim ikinci olacak canım tabii varsa :) test yaptım silik çıktı ama günüme daha var bat 5 ocak bekliyorum günümün geçmesini.. hayırla kucağına al kuzum burdan haberleşiriz eylül anneleri olarak 😍
Tecrübelerinden faydalanırız o zaman 😊
Bende transferden sonra her gün test yaptım silik çıkıyordu, günden güne koyulaştı. İnşallah vardır 🙏🏼 Ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun? Silik çıktıysa kana geçmiştir zaten.

Tecrübelerinden faydalanırız o zaman 😊
Bende transferden sonra her gün test yaptım silik çıkıyordu, günden güne koyulaştı. İnşallah vardır 🙏🏼 Ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun? Silik çıktıysa kana geçmiştir zaten.
Canım benim oğlumda bata 3 gün kala kan verdim çıkmadı üzülmüştüm sonra reglim gelmedi öyle olunca arkadaşımın zoruyla test yaptım ve çıktı 😍 biraz geç çıkıyor belkide.. bana kalsa özele gidip kandan baktıralım diyorum eşime.. oda sokağa çıkma yasağı olduğu için bekle biraz daha diyor..

Testim bu şekildeydi sabah idrarıyla yarım saat sonra çıktı kardelen_08 kardelen_08

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-31-22-30-17-668_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-31-22-30-17-668_com.miui.gallery.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 101
4+3 teyim bende. Haftaya Cumartesi gideceğim inşallah. Benimki tüp bebek doktor öyle çağırdı. Gittiğim gün 5+3 olacak, umarım keseyi görebiliriz.
İnşallah canımm 🙏 bende pazartesi bi kan testini yenileyeceğim sorarım bide doktora ne zaman gel derse artık bana da, beklemek zormuş insan bi an önce iyi mi diye görmek istiyor gerçekten Allah hepimize sağlıklı rahat bi gebelik nasip etsin 🙏

İnşallah canımm 🙏 bende pazartesi bi kan testini yenileyeceğim sorarım bide doktora ne zaman gel derse artık bana da, beklemek zormuş insan bi an önce iyi mi diye görmek istiyor gerçekten Allah hepimize sağlıklı rahat bi gebelik nasip etsin 🙏
Amin inşallah canım.
Hareket yok belirti yok iyi mi diye insan merak ediyor gerçekten.🙈

Merhaba bende eylul annesi olacagim allah kismet ederse 🤲 regl gunume 2 gun kala normal kaset testle ogrendim suan 4+2 deyim 2.cocugum olacak kismetse 🤩 dr a 1 hafta sonra gitmeyi planliyorum aslinda sizlerde varmi dr a giden ???
Hayırlı olsun. Ne güzel ikinci çocuğu olanlar tecrübeli oluyor 😊
Bende haftaya Cumartesi gideceğim doktora. Şuan 4+3 teyim.

Merhaba bende eylul annesi olacagim allah kismet ederse 🤲 regl gunume 2 gun kala normal kaset testle ogrendim suan 4+2 deyim 2.cocugum olacak kismetse 🤩 dr a 1 hafta sonra gitmeyi planliyorum aslinda sizlerde varmi dr a giden ???
Sat ve bat nezamandı canım? Allah tamamını erdirsin inşaallah 6 haftada gitmek mantıklı evet kalp atışı da duyulur.. bende bekliyorum günümü sanırsam var bebişim.. benimde ikinci olacak Allah kısmet ederse

X