2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Henuz doktorum da cevap yazmadi. Ben de fitilden şüpheleniyorum. Cunku yanma da oluyor. Normalde zaten benim 5 falan cikiyor tam sınırda yani. Su an 12 cikmasi kotu ya.
Canım merhaba. Forumda ararken senin mesajını gördüm benim de CRP 12 çıktı. 14 haftalık hamileyim doktorum klamoks antibiyotik verdi 2-3 haftadır aynı çıktığı için. Sen de kullanmış mıydın? İçime sinmiyor hiç antibiyotik içmek:KK43:

Canım merhaba. Forumda ararken senin mesajını gördüm benim de CRP 12 çıktı. 14 haftalık hamileyim doktorum klamoks antibiyotik verdi 2-3 haftadır aynı çıktığı için. Sen de kullanmış mıydın? İçime sinmiyor hiç antibiyotik içmek:KK43:
Benim de su an 13 ben de antibiyotik kullaniyorum. Ama ben bir operasyon gecirdim o nedenle muhtemelen verildi.

Çok geçmiş olsun. Doktordan iyi bilecek halimiz yok tabii mecbur kullanacağız 🙏
13 haftalik yazmışım 23 olacak canim. Antibiyotik olarak augmentin verildi. Su an crp 13.2 cikti. 2 hafta kullanacağım. Ayyy valla su sikintili günleri bir an evvel atlatıp zamaninda saglikla bebeklerimize kavuşsak keske.

13 haftalik yazmışım 23 olacak canim. Antibiyotik olarak augmentin verildi. Su an crp 13.2 cikti. 2 hafta kullanacağım. Ayyy valla su sikintili günleri bir an evvel atlatıp zamaninda saglikla bebeklerimize kavuşsak keske.
İnşallah canım valla zormus hamilelik işi bundan keyif alanlara çok özeniyorum neyseki ikizler çünkü ben bi daha istemem açıkcası

İnşallah canım valla zormus hamilelik işi bundan keyif alanlara çok özeniyorum neyseki ikizler çünkü ben bi daha istemem açıkcası
Benim de ikiz, ikiz olunca hamilelik biraz daha zor oluyor. Ilk 3 ay bulanti ve serumlarla gecti. Sonra rahatladim derken 21 hafta detayli ultras8nda rahim ağzı 3mm kaldığından acil serklaja alindim. Su an erken dogum olup bebekleri kaybetme durumumuz var. Gunde 20 tane ilac iciyorum. Surekli yatiyorum. Umarim sorunsuz ilerler ve saglikla dünyaya gelirler diyorum. Tek dileğim bu.

Benim 16 çıktı doktor antibiyotik falan vermedi bol su ve dinlen dedi. Grip olmuştum ben. Sizler herhangi bir hastalık geçirdiniz mi acaba ondan mı yükseldi
Hayır geçirmedim ama takip etti doktor 3 hafta hep aynı değerlerde çıktı düşmedi o yüzden kullanalım dedi. Progestan fitilden dolayı olduğunu düşünüyorum ben

Hayır geçirmedim ama takip etti doktor 3 hafta hep aynı değerlerde çıktı düşmedi o yüzden kullanalım dedi. Progestan fitilden dolayı olduğunu düşünüyorum ben
Progestan fitil 200mg gunde 2 defa kullaniyorum ben de. Surekli akinti oluyor somon rengi. Ama kokusuz bir akinti. Ilac emildikten sonra fazlalığı geri atiyor sanıyorum.

Benimde aynı oldu canim kataterle tamamen açıldı çok şükür doktora bende sormuştum beklesemmi diye sen bilirsin dedi hamile kalabilirsin bunun belli zamani yok dedi kalamazsinda bunun garantisi de yok dedi biz beklemek istemedik açıkçası yaşımız cok geçmeden başladık
Merhaba yazınızı okudum bende inşallah tüplerimin açılması için selektif salpingografi yaptıracam doktor Cevat bayrak beye. Sizin sanırım açma işleminden sonra gebelik oluşmuş doğum bile olmuş. Beklediniz mı ne kadar süre sonra gebelik oldu. Kusura bakmayın böyle soruyorum ama inşallah bizlerde evlat sahibi oluruz 🙏🏻🌼

Merhaba yazınızı okudum bende inşallah tüplerimin açılması için selektif salpingografi yaptıracam doktor Cevat bayrak beye. Sizin sanırım açma işleminden sonra gebelik oluşmuş doğum bile olmuş. Beklediniz mı ne kadar süre sonra gebelik oldu. Kusura bakmayın böyle soruyorum ama inşallah bizlerde evlat sahibi oluruz 🙏🏻🌼
Merhaba bende cevat beye gittim çokta memnun kaldım size özel mesaj attım ❤
Rabbim isteyen herkese sağlıkla hayırlısıyla en kısa zamanda bu güzel duyguları yaşamayı nasip etsin 🤲

Kızlar merhaba 10 şubatta kan testi yaptım 848,75 çıktı ( 10.02.2023 00:30 sonuç çıktı ) 12.02.2023 de ( 12:30 da verdim 14:30 sonuç çıktı ) 1582 çoktı kan değerim. 1582 çıktı gün doktora gittim kese gözükmedi doktor bir hafta sonra gel dedi. Sizce kan değerim normal mi artış ?

Kızlar merhaba 10 şubatta kan testi yaptım 848,75 çıktı ( 10.02.2023 00:30 sonuç çıktı ) 12.02.2023 de ( 12:30 da verdim 14:30 sonuç çıktı ) 1582 çoktı kan değerim. 1582 çıktı gün doktora gittim kese gözükmedi doktor bir hafta sonra gel dedi. Sizce kan değerim normal mi artış ?
Sonuç gayet gzl tebrikler.karından görünmemesi normal alttan muayene de de şuan erken .1hafta snra görürsn:)

X