Aşılama 2021 HAZİRAN AYI AŞILAMA YAPTIRACAKLAR.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ahh canım üzülme demicem insan gerçekten çok üzülüyor ama inşaallah önümüzde ki deneme de güzel haberler alalım belki daha önce tedaviye başlamadan önce olur belli mi olur
Nasip değilmiş canım. Ben galiba bu ay mecburi olarak ara vericem, bu hafta yalnız çalışıyorum tam da adetime denk geliyor o yüzden bu ay gidemicem artık doktora çünkü gittiğim yer farklı şehirde

Bende oldum olucam . Karnım ağrıyor şuan. Bnmde aşılamanın 18. Günü😔😔 bende bişey yapmicam çok yoruldum yıprandım her açıdan. 😔
Bende aynı durumdayım canım bugün benim 14. Günüm aşılama da ovitrelledede 16. Gün dünden beri adet ağrısı oluyor bugünde kahverengi akıntı geliyor çok umutlanmıştım ama olmadı gerçekten insan çok yoruluyor 😔

Bende 28 haziranda yaptirdim bugun erken gebelik testi taptim dayanamadim negatif cikti moralim bozuldu boyle olup daha sonra pozitif cikan var mi acaba

Kizlar sukurler olsun sonucum pozitif 4 gun once 7.76 ydi sonuc bugun 176 olmus nasil artia sizce darisi bekleyenlerin basina bende 7 yildir bekliyordum
Ya bende sizin gibi erken gebelik testi yaptim 8. Gunde negatif cikti cok moralim bozulmustu ama su an sonucunuzu gorunce umutlandim acikcasi benim asilamadan beri sol kasigimdaki agri hic gecmedi tebrik ediyorum sizi de

Kızlar benim aşılamamın 11. Günü bugün. Dün gece yumurtamın büyüdüğü tarafta kasığımda çok ağrı vardı. Bugün de 1 damla kahverengi lekelenme oldu ve adet ağrısına benzer bir sızı var. 12. Gün kan testi yaptır demişti. moral, umut falan bir şey kalmadı:KK43:

Nasip değilmiş canım. Ben galiba bu ay mecburi olarak ara vericem, bu hafta yalnız çalışıyorum tam da adetime denk geliyor o yüzden bu ay gidemicem artık doktora çünkü gittiğim yer farklı şehirde
Canım ilk aşılamamdı ama olmadı bugün sonucunu öğrendim artık bir ay mola sonra gene devam rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Canım ilk asilamanmiydi senin benim ikinci aşılamam 3 temmuzda oldum asilamami benimde kasik agrım hiç geçmedi ilk asilamamda böyle olmamisti

Bende aynı durumdayım canım bugün benim 14. Günüm aşılama da ovitrelledede 16. Gün dünden beri adet ağrısı oluyor bugünde kahverengi akıntı geliyor çok umutlanmıştım ama olmadı gerçekten insan çok yoruluyor 😔
Ben hala olmadım canım karın ağrısı var ama kahverengi leke gbi geliyor. Bi sökülemedi. Gelse bi dert gelmese bi dert😔😔😔

Haklısın en iyisi kan testi ama o kağıtta negatifi görmekten cok korkuyorum. Böyle bir umut peşinde oluyor insan bi okadar da yıpranıyor. Rabbim hepimize evlat nasip etsin Yarabbi m sen büyüksün sen işit sesimize derdimize derman ol...
Amin kuzumm benim negatifti 😞😞

X