2021 Haziran ayı burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.108
1.756
haziran sibel mygl (1).jpg
haziran sibel mygl (2).jpg
haziran sibel mygl (3).jpg
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.108
1.756
aylık (1).jpg


KOÇ


Sevgili Koçlar , Haziran ayı sizin için çok güzel, romantik ve dönüşümünü de beraberinde getiren bir ay olacak. Haziranın ilk haftasında Yengeç burcuna geçiş yapan Venüs’le evinizde şenlik olacak. Nasıl bir şenlik dersek , mutluluk. Büyükleriniz sizi ziyarete gelebilir. Yuva konuları ve yuva kurma ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Genç bayanlar ya da kendini genç hisseden Koç kadınları evlilik teklifi alma yolunda ilerleyen bir ilişkide olabilirsiniz. Netice itibariyle şu anda hayatınızda güzel bir ilişkiye adımınızı atmış, oluyorsunuz. 10 Haziran’da Güneş tutulması İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu da sizin iş hayatınız ve yakın çevrenizle ilgili yeni bir başlangıcı ifade etmekte. önümüzdeki 1 yıl boyunca aktifleşecek olan bu döngü. tüm hayatınızla ilgili. Eğer bir işiniz yoksa yeni bir işe girebilirsiniz veya kardeşleriniz ya da yakın çevrenizde sevdiğiniz saydığınız bir insanın, hayatıyla ilgiili yeni bir başlangıç yapmasına şahit olabilirsiniz. Bütün bunların hepsi sizin için çok iyi gelecek. 11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapıyor .Mars’ın Aslan seyri size iyi gelecek .Aşk hayatınızda bir hareketlilik söz konusu. Kendinizi daha çekici daha seksi hissetmeniz mümkün. Bu arada hayatın keyifli anlarını da yaşamanız olası ,çocuklarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Arada ufak tefek problemler yaşanabilir bu dönem boyunca. Fakat genel olarak 11 Haziran sonrası kendinizi daha iyi ve daha keyifli hissetmeniz mümkün. 20 Haziran’da Jüpiter Balık burcunda retroya geçecek. Balık burcundaki retro 12. evinizde gerçekleşiyor. Motivasyonunuzu düşürebilirsiniz. Geleceğe karşı kaygı oluşturabilirsiniz. Fakat bu süreçte mümkünse kendinizle ve geleceğinizle ilgili hayallerinize odaklanmanız, geçmişteki ideallerinizi tekrardan bir gözden geçirmeniz daha doğru olur .24 Haziran’da Oğlak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay kariyer evinizi parlatıyor. Kariyerinizde var olan problemler ne varsa bunlarla yüzleşmeye hazır olun.25 Haziran’ da Neptün retrosu başlayacak ve bu 2 Aralık’ a kadar devam edecek , daha gerçekçi, daha sağlam, daha ben merkezci davranmanız söz konusu. Özellikle günlük akışta çalışma ortamında kollektiften çok bireysel odaklı çalışmanız mümkün. 27 Haziran’ da Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. Ve Venüs’ün Aslan seyri ile birlikte kendinizi daha iyi hissedeceğiniz daha keyifli daha mutlu olacağınız bir dönem başlamakta. Aşktan yana sevineceğiniz zamanlar.21 Haziran’da Güneş’in Yengeç seyri ile birlikte ailenizde, yuvanızda mutluluk ve huzur kendinizi daha iyi hissedeceğiniz güzel bir dönem başlamakta. Yakın zamanda evlilik teklifi, ev alma evle ilgili konularda mutluluk yaşayabilirsiniz. Çocuk düşünüyorsanız ,çocuk sahibi olma zamanları. Ayrıca yeni bir hobi edinebilirsiniz bu dönemde. Bu dönemde yeni bir şeyleri keyifle öğrenmek söz konusu olabilir. Haziran ayı size uğurlu gelsin .

BOĞA


Sevgili Boğalar, Venüs’ün Yengeç burcuna geçiş yapmasıyla, işinizle ilgili olan konularda size destek veren bir kadın figürü ile birlikte kendinizi daha çalışır, daha aktif durumda bulabilirsiniz Şans size gülmekte, eğer işiniz yoksa bu dönem iş başlangıçları yapmanız söz konusu. 10 Haziran’ da ki Güneş Tutulmasıyla birlikte para kaynaklarınızda yaşamış olduğunuz problemlerden ötürü yeni kararlar alabilirsiniz .Farklı araçlardan ekstra gelir elde etme durumu olabilir. Yeni bir işe başlamış olabilirsiniz. Önümüzdeki 1 yıllık süreç içerisinde finansal alanda kendinizi yeniden düzenleyeceksiniz. 11 Haziran’ da Mars’ın Aslan seyri sizin kendi hanenizde bir takım hareketlilikleri ve problemleri yaşatabilir Burada aile büyüklerinden kaynaklanan rahatsızlıklardan ötürü onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreci izlemede kalarak yaşarsanız sizin için daha iyi olur. 20 Haziran’daki Jüpiter’in Balık burcu seyrinde iş hayatınızdaki karamsar bakış açınız motivasyonunuzu düşürebilir. Fakat bu sürecin tam tersine kendinize olan inancınızı yitirmemeli ve hayallerinizin peşinden koşmaya devam etmelisiniz. Eski fırsatlar ayağınıza gelebilir 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay size iyi gelecek. yurtdışı konuları işlerde olumlu haberler almanız olası, sevinebilirsiniz Ayrıca sosyal medya yüksek eğitim konularında güzel sonuçlar almanız olası. 21 Haziran’daki Güneşin Yengeç seyri iş hayatınızda ki konuları aydınlatırken çözümleri de beraberimde getirecek. .Yeni başlangıçlar yapmanıza imkan sağlamakta. Kısa ama keyifli tatillere çıkabilirsiniz. Mutlu olacakları bir dönem. 25 Haziran’da Neptün’ün retro seyri başlayacak ve bu retro seyri 2 Aralık’a kadar devam edecek. Sosyal çevrenizde arkadaş ortamınızdaki insanları tekrardan filitrelemek arzusunda olabilirsiniz. Gerçekten kimin dost kimin düşman olduğunu anlama zamanları ,bir takım seçimler yapabilirsiniz. 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçiş yapmasıyla ailenize mutluluk ve huzur geliyor. Kendinizi çok daha huzurlu , çok daha güvenli hissedebilirsiniz. Bu transit size iyi gelecek. Belki uzun zamandan beri arzu etmiş olduğunuz bir eve taşınabilirsiniz, bir ev satın alabilirsiniz. Aynı zamanda uzun zamandan beri görmediğiniz yakın bir arkadaşınız ya da kardeşiniz evinizi ziyarete gelebilir. Sevineceğiniz güzel zamanlar.

İKİZLER


Sevgili İkizler, Haziran’ın ilk haftası ile birlikte finansal gelirlerinizde artış yaşayacaksınız. Özellikle Venüs’ün Yengeç seyri size küçük küçük gelirlerle sevindirebilir. 27 Haziran’ a kadar bu süreci iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş Tutulması kendi burcunuzda gerçekleşecek ve bu da haya
tınızda alacağınız radikal başlangıçları ifade etmekte. Yeni bir işe başlayabilirsiniz, yeni bir ilişki arifesinde olabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki Merkür’ün retro seyri devam etmekte. Bu dönemde daha önce kaçırmış olduğunuz iş ve aşk fırsatlarının tekrar ayağınıza gelmesi ve sizin bunları yeni baştan değerlendirmeniz söz konusu. O açıdan önümüzdeki bu süreci doğru bir şekilde değerlendirip mümkünse kararlarınızı Haziran’ın sonu itibariyle vermenizi tavsiye ederim. 11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapıyor ve bu sizi mutlu edecek bir transit. Çünkü yakın çevrenize hareket getirecek, aktifleştirecek. Kısa tatillere çıkabilirsiniz, kardeş ziyaretleri olabilir.İş hayatınızdaki trafiğin yoğunlaşıyor,iletişimdeyken dilinize dikkat etmenizi de tavsiye ediyorum. Mars’ın enerjisi ve eylem gücü hayatınızı olumlu anlamda etki edebilir. 20 Haziran’daki Jüpiter’in Balık burcundaki retrosu hayatınızda daha mantıklı daha düzgün bir şekilde ilerlemenize vesile olabilir. Burada kariyer anlamında daha net bir hedef kendinize koyabilirsiniz. Yalnız bu dönemi kendinize olan inancınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için eforu bırakmadan ilerlemenizi , günlük akışta kalarak çalışmalarınıza devam etmenizi tavsiye ederim. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay başkalarından elde etmiş olduğunuz gelirleri aydınlığa çıkartacak. Banka, vergiler, emeklilik gibi konularla uğraşabilirsiniz, Fakat ne mutlu ki bu sorunları aydınlığa çıkıyor ki çözebileceksiniz. Haziran sonunda Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte kendinizi daha iyi ve daha şanslı hissedeceğiniz bir süreç de başlamış oluyor. Özellikle iş hayatında yeni başlangıçlar yeni fırsatlar yaşamanız söz konusu. Kısa tatillerden keyif alacağınız bir zaman. Kendinizi daha iyi ve daha güzel hissedeceksiniz.Yengeç seyri para hanesindeki konulara odaklanmanıza aracı olacak.

YENGEÇ :


Sevgili Yengeçler, Venüs’ün kendi burcunuza geçmesiyle şansı, iyi hissetmeyi farkındalığınızı daha doğru bir şekilde kullanma fırsatı bulabileceksiniz. 10 Haziran’daki Güneş tutulması 12. evinizde gerçekleşecek. kendinizle ilgili farkındalığa erişmeniz olası Hayatınızdaki değişen durumları iniş ve çıkışların size kattığı deneyimler doğrultusunda ilerleyen dönemde alacağınız kararlar söz konusu. Ve bu kararlar tüm hayatınızı A’dan Z’ye değiştirebilir . Bu kararların ilk başlangıcı sizden ve bilinçaltınızdan kaynaklanacak. Dolayısıyla Haziran’daki deneyimlediğiniz dediğiniz konular her ne varsa buradaki deneyimlerden yola çıkarak hayatınızı dönüştürücü kararları alıp onları uygulayabilirsiniz. 11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapıyor. Buraya dikkat ! Burada aşırı harcama, para ile ilgili birtakım problemler, aldanma- aldatılma enerjisi sizi teste tabi tutabilir. Mümkünse bu zaman dilimine dikkat edelim. Paranızın hesabını iyi yaparak kontrollü gitmekte fayda var. 20 Haziran’da Jüpiter’in Balık burcundaki seyri sizi daha net daha düzgün bir şekilde gerçeklerle buluşturabilir. Dolayısıyla günlük hayatınızda yeni bir düzen oturtabilirsiniz. 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunayla birlikte ikili ilişkileriniz, evlilik hayatınız ve hayatınızı paylaştığınız partnerinizle olan ilişkilerinizdeki sorunları gündeme koyup buradaki sorunlar açığa çıkıyor . Burada ilişkideki problemleri görerek bir karara varma ve bu kararla birlikte hayat yolculuğunda tek ya da devam kararı alma gibi konular özellikle Haziran’da kafanızı meşgul edebilir. Aynı zamanda iş hayatınızla,iş ortaklıkları ile ilgili birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşmanız da söz konusu. Fakat bunları sakin bir şekilde akıllı davranarak duygusala kapılmadan çözebilmeniz de mümkün. 27 Haziran’ da Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor. Venüs’ün Aslan burcuna geçişi kendinizle ilgili alanda hem maddi hem manevi anlamda daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemi işaret ediyor. Parasal anlamda daha güçlü hissedeceğiniz bir dönem. Ekstra kazançlar elde etmeniz olası. Daha önceki yapmış olduğunuz çalışmalardan ötürü alacağınız artı değerler var. Haziran ayı dönüşüm odaklı geçiyor sizin için. 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle para kazanma da yeni iş fırsatları ,yeni kazançlar elde etmeniz olası.

ASLAN :


Sevgili Aslanlar , Haziran’ın ilk haftasında Venüs’ün Yengeç seyri size farkındalık getirecek bir seyir. Kendinizi daha şanslı ve daha şükür odaklı hissedeceğiniz bir dönem. Enerjinizi yükselttiğiniz ve İyi düşünmeyle iyi hissetmeyi bire bir yaşayacağınız bir dönem. 10 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş’ Tutulması ile sizin hayatınızda yeni bir iş, sosyal çevre, yeni gruplar, dernek, parti gibi konuları gündeme getirebilir. Burada yeni bir başlangıç yapmanız söz konusu. Burası size iyi gelecek güzel zamanlar var. 11 Haziran’da kendi burcunuza geçiş yapacak Mars’ın etkisi ile kendinizi daha aktif daha seksi daha güçlü hissedeceğiniz zamanlar. Yalnız bunun olumsuz etkisini şu şekilde de hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki negatif olayları çekme olasılığınız da yükselmekte. 20 Haziran’da Jüpiter’in Balık burcundaki retro seyri başlayacak ve bu seyir finansal anlamdaki ödemelerinizi nispeten daha düzeltebilir, daha gerçekçi bir şekilde buradaki parasal süreci daha doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Belki istediğiniz ödemeleri tam olarak alamayabilirsiniz ama daha gerçekçi bir bakışla burayı düzenleyebilirsiniz. 21 Haziran’daki Güneşin Yengeç seyri sizi geleceğe dair umutlandıracak ,kendinizi daha iyi ve huzurlu hissedeceksiniz. 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşecek bir Dolunay var.İş ortamınızda eğer çalışanlarınız varsa oradaki sorunların ortaya çıkmasına vesile olacaktır. Burada sağlığınızla ilgili sorunların da gündeme gelmesi olası. 24 Haziran’da daha dikkatli ve daha temkinli de olmanızı tavsiye ediyorum. Evet geldik 27 Haziran’ da kendi burcunuzla geçiş yapacak olan Venüs’ün seyri ile yavaş yavaş burcunuzun günleri başlamış oluyor. Enerjiniz dışarıda bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize toplanması ,şeytan tüyü var misali denmesi söz konusu. Venüs deyince aşk, para gibi konularda şans yüzünüze gülecek.

BAŞAK :


Sevgili Başaklar, Haziran ayı sizin için güzel başlıyor. Yeni başlangıçlar yapacağınız bir süreç var. Bu süreç Venüs’ün Yengeç burcunda seyri ile başlamakta. Yeni derslere girebilirsiniz, yeni eğitimler alabilirsiniz. Ayrıca hayatınızda eğer bir aşk yoksa yeni birileriyle tanışmanız olası. Özellikle kariyer evinizde gerçekleşen Güneş tutulması ile birlikte hayatınızda yeni bir eski bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açmanız söz konusu. Bu kariyerinizde köklü ve güçlü bir başlangıç yapmanızı da müjdeliyor. 11 Haziran’da Mars’ın Aslan seyri ile birlikte biraz daha gergin ve agresif bir tutum sergilemeniz söz konusu. Bu olumsuz düşünce ve gerilim sizi biraz yorabilir ve bozabilir. Mümkünse burada kendinizi daha rahat bir şekilde hafif sporlarla bu dönemi geçirmenizi tavsiye ediyorum. 20 Haziran’da Jüpiter’in balık burcundaki retro seyri ikili ilişkilerinizdeki ve iş hayatınızdaki ortaklıklarla ilgili eski fırsatları tekrar gündeminize oturtacak. Burada eskiden gelen sorunlar ya da fırsatları doğru bir şekilde değerlendirirseniz dezavantajı avantaja çevirmenin söz konusu. 21 Haziran’da güneşin yengeç seyri ile birlikte kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, arkadaşlarınızla eski dostlarınızla görüşüp mutlu olacağınız bir süreç başlamakta. Bu dönem size iyi gelecek. 24 Haziran’daki oğlak burcundaki dolunay aşk hayatınızla ilgili olan sorunları ortaya koyabileceği gibi aynı zamanda mutluluk da vaat etmekte. Eğer bir çocuk düşünüyorsanız bir çocuk haberiyle sevinebilirsiniz. 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte kendinizi daha iyi daha huzurlu daha mutlu hissetmeniz söz konusu. Sizin için de güzel bir dönem başlamakta Keyfini sürün diyebilirim

TERAZİ


Sevgili Teraziler , Haziranın ilk haftasında Venüs’ün seyri kariyer evinizde güzel fırsatlar edinmenize aracı olacak. Kariyerinizde terfi, mutluluk yaşayabilirsiniz. Yeni fırsatlar, daha önceden düşünüp elde edemediğiniz eski fırsatların tekrar bir kadın kanalıyla gelmesi söz konusu olabilir. Aynı zamanda İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması yurtdışı konuları ile ilgili bir başlangıcı müjdelemektedir. Yurtdışı ile iş yapmak, sosyal medya, e-ticaret , yüksek eğitim gibi konularda başarılar kazanmanız söz konusu. Fakat bu ilerleyen süreç de size artı bir değer getirecek. 11 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna geçişi ile birlikte sosyal çevrenizle daha sık görüşebilir ve burada grup çalışmalarınızda daha aktif olabilirsiniz. Bu seyir size iyi gelecek. 20 Haziran’daki balık burcundaki Jüpiter’in seyri ile birlikte melankolik eski düşünceler sizi tekrardan kendi manyetiğine alabilir. Lütfen burada daha gerçekçi davranarak işlerinizi odağınıza almanızı tavsiye ederim.21 Hazirandaki Güneşin Yengeç seyri , hayatınızda kariyer alanında var olan tüm konuları, sorunları görme fırsatı elde edebilirsiniz. 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay aile büyükleri, ev ile ilgili olan konular, yuvayı temsil eden sorunları ortaya çıkartacak. Burada daha sakin durarak her şerde bir hayır olduğunu bilerek bakış açınızı daha objektife indirmenizi tavsiye ediyorum. 25 Haziran’da Neptün retrosu gerçekleşiyor. 25 Haziran’daki Neptün retrosu size günlük akışınızda daha bir organize şekilde, çalışanlarınız olsun ya da iş ortamınızdaki arkadaşlarınızla daha hedef odaklı beraber hareket etmenize aracı olabilir. Haziran sonundaki Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile birlikte aslan eviniz daha ön plana çıkmakta. Burada grup çalışmaları olsun sosyal çevreniz olsun yeni fırsatlar ve güzel başlangıçlar elde etmeniz söz konusu. Aynı zamanda terazilerin kalpleri boşsa ayın sonunda aşk olabilir. Kendilerini çok mutlu hissedebilirler.

AKREP


Sevgili Akrepler, Haziranın ilk haftasında Venüs’ün Yengeç seyrine geçişi yurt dışı konularından yana mutluluk ve güzel sonuçlar alacağınızı müjdeleyebilirim. Önümüzdeki 27 Haziran’a kadar bu olumlu enerji ve fırsatlar sizi yurtdışı konularında desteklemekte. Güneş Tutulması İkizler burcunda 10 Haziran’da gerçekleşecek. 10 Haziran’daki Güneş tutulması hayatınızın ödemeler ve başkalarından elde ettiğiniz gelirler alanında bir karara varmak, bir başlangıç yapma zamanı olabilir. Bir kredi başvurusu yahut bir nafaka alımı gibi durumlar olabilir. 11 Haziran’da Mars’ın Aslan seyri ile birlikte kendinizle ilgili kariyerinizde birtakım problemler ve sıkıntılar yaşamanız olası. Bu dönemi daha dikkatli bir şekilde geçirmenizi, tartışmalara girmemenizi tavsiye ederim. Ardından 20 Haziran’da Jüpiter’in Balık burcundaki retro seyri ile aşk hayatınızla ilgili daha gerçekçi ve daha net bir düşünceye sahip Eski fırsatların tekrar kapınızı çalması da olası. 21 Haziran’da Güneşin Yengeç burcuna girmesi ile birlikte yurt dışı,yüksek eğitim ve uzun dönemli seyahat planlarınız da aktifleşmekte. Seyahate çıkmanız ,uzun yolculuk yapmanız olası.24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunayla birlikte işle ilgili olan konular, kısa tatiller ve yeni iş fırsatları kapınızı çalıyor bu da size iyi gelecek. Olumlu bir Dolunay yaşayacaksınız, yapmış olduğunuz emeklerin karşılığını aldığınız bir dönem 25 Haziran’da Neptün’ün retrosu başlayacak. 25 Haziran’daki Neptün Aşk evinizde daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olmanızın sinyalini veren enerjiler gösteriyor. Lütfen demek ki bu Haziran ayında aşkta birazcık daha mantıklı olmanızı tavsiye ediyorum. 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçişi kariyerinizle ilgili yeni şansları ve fırsatları da beraberinde getirecek. Güzel bir dönem sizin için başlıyor. Aslında bu dönem belki uzun zamandan beri almak istediğiniz evlilik teklifini de aynı zamanda size sunabilir. Eski bir aşkınız tekrardan gündeme gelebilir .Eski bir işten yana tekrardan yeni bir teklifi değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla Haziran ayı sizin için güzel geçecek .

YAY


Sevgili Yaylar, Haziran ayının ilk haftasında Venüs’ün Yengeç seyri ile birlikte korkularınızla yüzleşeceksiniz. Kendinize daha seksi daha güvenli bir enerji taşıyacaksınız 27 Haziran’a kadar. Parasal anlamda başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda artış yaşamanız olası. Güneş tutulması ikili ilişkileriniz ve iş ortaklıklarınız ile ilgili alanda gerçekleşiyor. Dolayısıyla bir ilişki kapanmış bitmiş olup yenisi için r start verebilirsiniz. İş ortaklıkları ya da bir işle ilgili bir işi bitirip yeni bir işe geçmek yeni iş ortakları yeni iş birlikleri yapacağınız bir dönemi de göstermekte 11 Haziran’da Mars’ın Aslan seyri yurt dışı konuları, sosyal medya ve uzaktan akrabalarınızla ilgili birtakım olumsuz durumları göstermekte. Belki uzun bir tatili ötelemek durumunda kalabilirsiniz 20 Haziran’da Jüpiter’in Balık burcundaki seyri evle ilgili konular, aile büyükleri ile olan konuları ön plana çıkartıyor daha önce konuşulmuş yapılmış olan yeni fırsatların, düzenlemelerin tekrar gündeminizde. 21 Haziran’da Güneşin Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte kredi, borç alanlarınızda konular gündeminizde oturacak. Para konuları, ödemeleriniz. Bu konulara daha ağırlık verebilirsiniz 24 Haziran’daki Oğlak burcundaki Dolunay gelirlerinizle ilgili alanda doğuyor. Bu da demek oluyor ki finansal anlamda artı eksi ne varsa değerlendirmeniz söz konusudur. Evet geldik 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçmesine. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi yüksek eğitim konuları ,yurtdışı işlerinizden yana sevinç yaşayabilirsiniz Keyifle geçireceğiniz bir dönem ya da tatile çıkıyorsunuz diyebilirim.

OĞLAK


Sevgili oğlaklar, Venüs’ün yengeç seyri ile birlikte ikili ilişkilerinizde ve çalışma ortamınızda kendinize daha iyi ve daha şanslı hissedeceğiniz güzel zamanlar başlamakta.İkizler burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ile birlikte sağlıkla ilgili olan konularda birtakım problemler ortaya çıkabilir ve iş hayatı ile ilgili bir karar alıp yeni bir iş başlangıcı yapabilirsiniz. 11 Haziran’da Aslan burcuna geçiş yapan Mars ile birlikte başkalarından elde ettiğiniz gelirlerde bir problem yaşamanız söz konusu. Burada bir daralma bir sıkıntı olabilir. Krediler vergiler ile ilgili sıkıntılar da yaşayabilirsiniz. Burada ani harcamalara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Aynı zamanda 20 Haziran’daki Jüpiter’in balık burcu seyri sizin çalışma ortamınız ve yakın çevreniz ile ilgili eski fırsat tekrar gündeminize oturtulabilir 21 Haziran’da yengeç burcuna geçiş yapan güneşine etkisi ile ikili ilişkilerinizdeki uzun dönemden beri beraberliğinizdeki bütün sorunlarınızı gündeme gelmesi,ortaya çıkması söz konusu. Bu aynı zamanda iş hayatınızdaki sorunları da aydınlatacak ve ilerleyen süreçte özellikle kendi burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte artık hayatınızda belli bir tamamlanma yaşayacaksınız. Bu yeni bir dönemin başlangıcı. İş hayatınızı tamamlayabilirsiniz, yeni bir işe başlangıç yapmak için şu anda çalışmış olduğunuz işinizden ayrılabilirsiniz. İkili ilişkinizle ilgili konular gündeme yatırılarak ayrılık kararı ya da sorunların üzerine giderek çözmeye odaklanarak ilerleme kayıt edilebilir. Dolayısıyla oğlak kendi burcunuzda bu Haziran ayı sizin için oldukça dönüştürücü diyebilirim. 27 Haziran Venüs’ün aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte uzun zamandır elde etmek istediğiniz gelirler , beklediğiniz kredi konuları tamamlanmış olabilir. Müşterileriniz varsa başkalarına elde ettiğiniz gelirlerde artış yapmış olabilirsiniz. Ortak kazançlarda güzel gelişmeler söz konusu.

KOVA


Sevgili Kovalar, Haziranın ilk haftasında Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşatabilir.Çalışma ortamında daha huzurlu hissedebilirsiniz. 10 Haziran’da Güneş tutulması aşk hayatınızda yeni başlangıçları yeni müjdelemekte. Eğer bir aşk yoksa hayatınızda yeni bir insanla ciddi bir ilişkiye başlayabilir, ruh eşiniz ile tanışabilirsiniz . Hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olabilir ya da bu yolda karar alabilirsiniz. Burada yeni bir hobi edinebilirsiniz. 11 Haziran’da Mars’ın Aslan seyri ile birlikte ikili ilişkilerinizde aksaklıklar ve problemler ile karşılaşabilirsiniz, burada birtakım tartışmalar yaşayabildiğiniz gibi aynı zamanda kendinizi daha aktif daha iyi hissedeceğiniz de bir dönem. Enerjiniz yükseliyor. 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunayla birlikte farkındalığınızın artacağı, kendinizi daha net gerçeklerle yüzleşeceğiniz bir süreç başlamakta. Daha net kararlar alacağınız bir dönemin içerisine giriyorsunuz daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olabileceksiniz. 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte ikili ilişkileriniz olsun, iş hayatınızda olsun yeni güzel bir süreci deneyimleyeceksiniz. Bu size iyi gelecek kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

BALIK


Sevgili Balıklar, Haziran ayının ilk haftasında Yengeç burcuna Venüs’ün geçişiyle hanenizde, varsa çocuklarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer çocuğunuz yoksa çocuk sahibi olma olmaya karar verebilirsiniz. Müjdeli haberi alabilirsiniz. Aynı zamanda aşktan yana da keyifli ve mutlu zamanlar yaşayabilirsiniz 27 Haziran’a kadar. 10 Haziran’da Güneş tutulması ile birlikte hanenizle, evinizle ilgili olan konularda yeni başlangıçlar yaşanması söz konusu. Bir ev alabilir , yeni bir eve taşınabilirsiniz. Aile ve yuvayla ilgili konularda bir beraberlik neticesi ile bir evlenme kararı verebilirsiniz. Sizin için gerçekten güzel bir dönem. 11 Haziran’da Mart’ın Aslan burcuna geçişi , sağlığınıza daha fazla özen göstermenizi tavsiye ederim. Jüpiter’in kendi burcunuzdaki retro seyri eski fırsatları ve eski iş , aşk olsun bu konuları tekrar değerlendirmeniz için hayatınıza getirecek. 21 Haziran’da Güneşin Yengeç seyri ile birlikte aşkta mutluluk ve huzur yaşamanız söz konusu. Aynı zamanda burada var olan sorunlara karşı çözüm odaklı olursanız da gökyüzü sizi desteklemekte. 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte arkadaşlarınızla olan ilişkilerimizi tekrar değerlendirme zamanı.24 Haziran’da Oğlak burcundaki Dolunay iş hayatında grup çalışmalarından elde etmiş olduğunuz başarılara odaklanmakta uzun zamandan beri görmediğiniz dostlarınızla buluşma zamanları,sevineceğiniz bir dönem. Ardından 27 Haziran’da Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin içerisine gireceksiniz. Günlük enerjinizin yükseldiği ve kendinizi hem iş hem de özel hayatınızda motive ettiğiniz zamanlar.

Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.108
1.756
aylık (3).jpg
Koç & Yükselen Koç Haziran Ayı Burç Yorumu!

Sevgili Koçlar Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin inançlar, seyahatler, eğitim, yurtdışı ve hukuksal konular alanınızda olacak, bu konularla ilgili hızlı gelişmeler ve bazı sonlanmalar söz konusu olabilir. Konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken alanlarda olabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin iletişim alanınızıetkileyecek bu gerilemede bir sözleşme imzalarken, yeni bir işe başlarken ve yazışmalarda ekstra dikkatli olun. Kardeşleriniz ve bazı akrabalarınız ile ilgili de bazı eski konular gündemde olabilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek, daha duygusal ve hassas bir süreci başlatacak bu geçiş sizin ev, aile, gayrimenkul alım – satım, kiralama veya taşınmaları anlatan alanınızda olacak. Bu konularda hem daha duygusal olmanız hem de güzel gelişmeler yaşamanız mümkün olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulması – yeni ay – bugün gerçekleşecek. Bu etki özellikle yükselen Koç’ların yine iletişim, sözleşmeler ve seyahatler alanine etkileyecek. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan hemen kararlar vermek yerine biraz daha düşünerek hareket edin. Siz harekete geçmeseniz bile ani ve olaylı gelişmeler bu tutulmalar ile tetiklenebilir ve eski birileri ile ilgili veya eski bazı konularda gündeme gelebilir.

11 Haziran Mars – Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek fakat sizin burç yöneticiniz olduğundan ve Aslan burcu sizin gibi ateş elementi olduğundan size ekstra hareketlendirecek bir etki olacak. Yükselen Koçların ise aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler konuları bu etki ile iyice hızlanacak. Eski aşklar, eğlence, seyahat ve güzel gelişmeler içeren bir dönem olacak. Dikkat etmek gereken ise bu karar önceden alınmış ise uygulamaya geçilmesi ama yepyeni bir karar ise biraz daha yavaş ilerlenmesi ve herşeyin iyice araştırılması olacak.

21 Haziran’da Güneş – Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, sizin yine aile, ev ve gayrimenkul konuları alanınızı etkileyecek. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve hayalleriniz ile ilgili alanda bazı gelişmeleri ve haberleri getirebilecek. Bu dönemde yolunuza yeni bilgiler, yeni gelişmeler gelebileceği gibi beklediğiniz haberlerde yine bu dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süreçte gelebilir.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki yükselen Koçlar için yine aşk, çocuklar, eğlence ve severek yapılan işler alanında olacağından güzel gelişmelere açık günleri de getirecek. Güzel, sıcak, hareketli, ve keyifli bir dönem olacak sizin için. Haziran ayında hızlı gelişmeler var ama ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak. Yine eskilerle yüzleşmek ve kapanışlar yapmak içinde iyi bir ay olacak, umarım güzel gelişmeler olur sevgili Koçlar…

Boğa & Yükselen Boğa Haziran Ayı Burç Yorumu!

Sevgili Boğalar & Yükselen Boğalar, Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin ortak para, yatırımlar, bankalarla ilgili konular ve miraslar alanınızı etkiledi ve bazı hızlı gelişmeleri Haziran ayının ilk yarısında da yaşayabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin parasal konuları anlatan alanınızı etkileyecek bu gerilemede parasal konularda ilerlerken ve kararlar alırken çok dikkatli olmanızı öneririm. Eski bazı parasal konular, alacaklar ve borçlar bu dönemde gündeme gelebilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek, daha duygusal ve hassas bir süreci başlatacak bu geçiş sizin iletişim, yazışmalar, imzalar, seyahatler, eğitimler ve kardeşlerle ilgili konuları anlatan alanınızda olacak. Bu konularda hem daha duygusal olmanız hem de güzel gelişmeler yaşamanız mümkün olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulması – yeni ay – bugün gerçekleşecek. Bu etki özellikle yükselen Boğalar’ın yine parasal konularını etkileyecek. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan hemen kararlar vermek yerine biraz daha düşünerek hareket edin. Siz harekete geçmeseniz bile ani ve olaylı gelişmeler bu tutulmalar ile tetiklenebilir ve parasal konularda bazı gelişmeler ve kararlar gündeme gelebilir.

11 Haziran Mars – Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Boğaların ise ev, aile ve gayrimenkul alım – satım konuları bu etki ile iyice hızlanacak. Eviniz ile ilgili girişimler, yenilenme, taşınma veya alım – satım bu dönemde gündeme gelebilir. Dikkat etmek gereken ise bu karar önceden alınmış ise uygulamaya geçilmesi ama yepyeni bir karar ise biraz daha yavaş ilerlenmesi ve herşeyin iyice araştırılması olacak.

21 Haziran’da Güneş – Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

Yengeç
burcu etkisi sizin iletişim alanınızı hareketlendirecek, bir seyahat konusu gündeme gelebilecek ve ailenizle geçirilecek keyifli vakitlere de işaret edebilecek.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay hem kariyeriniz hem evlilik konularını ve bu konularda gelişmeleri gündeminize getirebilir. Bu dönemde yolunuza yeni bilgiler, yeni gelişmeler gelebileceği gibi beklediğiniz haberlerde yine bu dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süreçte gelebilir. #Haziran ayı burç yorumları

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki yükselen Boğalar için ev, aile, alım –satım konularında güzel ve destekli gelişmeler getirebilecek. Güzel, sıcak, hareketli, ve keyifli bir dönem olacak sizin için. Haziran ayında hızlı gelişmeler var ama ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak. Yine eskilerle yüzleşmek ve kapanışlar yapmak içinde iyi bir ay olacak, umarım güzel gelişmeler olur sevgili Boğalar…

İkizler & Yükselen İkizler Haziran Ayı Burç Yorumu:

Sevgili İkizler, Haziran ayı sizin için bu yılın en önemli aylarından birisi olacak, hızlı gelişmeler, önemli konular ve kararlar gündemde olacak. Bunun sebebi hem burcunuzda yaşanacak tutulma hem de burç yöneticiniz Merkür’ün ayın 23’üne kadar geri gitmesi olacak.

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin ikili ilişkiler, ortak yapılan işler ve birebir çalıştığınız kişilerle ilgili olan alanınızı etkiledi. Haziran ayının ilk yarısında bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kararlar alabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin burcunuzda olacak bu gerileme, Merkür’ün burç yöneticiniz de olması sebebi ile en kuvvetli size etkileyecek ve bu etki hayatınızın geneline yayılacak. Hayatınızın her alanında bir gözden geçirme, kararlar almadan önce doğru yoldamısınız sorgulama iyi olacaktır.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek, daha duygusal ve hassas bir süreci başlatacak. Bu geçiş sizin parasal konularınızı anlatan alanınızda olacağından bu konularda güzel gelişmeler yaşamanız da, güzel şeylere para harcamanız da mümkün.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim burcunuzdaki Güneş tutulması – yeni ay – bugün gerçekleşecek. Bu etki sizin burcunuzda olduğundan hayatınızın tüm alanları etkilenecek, iş, ilişkiler, yeni başlangıçlar, eski kararları uygulamak ve hayatınız ile ilgili önemli kararlar almak için iyi bir dönem olacak. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan, hemen kararlar vermek yerine biraz daha düşünerek hareket edin. Siz harekete geçmeseniz bile ani ve olaylı gelişmeler bu tutulmalar ile tetiklenebilir ve önemli kadersel gelişmeler olabilir.

11 Haziran Mars – Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen İkizlerin ise iletişim alanine hareketlendirecek bu etki ile bir seyahate çıkmanız iş ve işin bağlantıları konularında artışlar ve hızlanmalar yaşanması mümkün. Dikkat etmek gereken ise bu karar önceden alınmış ise uygulamaya geçilmesi ama yepyeni bir karar ise biraz daha yavaş ilerlenmesi ve herşeyin iyice araştırılması olacak.

21 Haziran’da Güneş – Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir

Yengeç burcu etkisi sizin parasal konuları anlatan alanınızı hareketlendirecek, beklediğiniz parasal haberlerin ve gelişmelerin gelmesi söz konusu.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay size uzaklardan beklediğiniz haberleri ve kişileri getirebilir. Bu dönemde bir seyahat söz konusu olabilir yine hukuksal konularda beklediğiniz haberler varsa onlarda gelebilir. Bu dönemde yolunuza yeni bilgiler, yeni gelişmeler gelebileceği gibi beklediğiniz haberlerde yine bu dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süreçte gelebilir.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki yükselen İkizler’in iletişim alanınıhareketlendirecek bir sözleşme imzalamak, kardeşler ve akrabalar ile geçirilecek güzel günler ve gelişmeler bu dönemde mümkün.

İkizler için hızlı gelişmelere açık ama bir o kadarda güzel, sıcak, ve hareketli bir dönem olacak.. Haziran ayında hızlı gelişmeler var ama ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak. Yine eskilerle yüzleşmek ve kapanışlar yapmak içinde iyi bir ay olacak, umarım güzel gelişmeler olur sevgili İkizler…

Yengeç & Yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeçler
, Haziran ayı sizin için biraz yavaş başlayabilir ama ikinci yarısında hayat daha hızlanacak ve sizin için güzel gelişmeler devreye girecek.

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin iş, çalışma, üretme, evin düzeni ve sağlık alanınızı etkiledi. Haziran ayının ilk yarısında bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kararlar alabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin bilinçaltı, sizden saklanan konular alanınızda olacak bu gerileme, eski bazı bilgileri, korkuları ve deneyimleri size hatırlatabilir. Eskiyle kapanış yapmak, şifalanmak, bilinçaltı ve psikolog destekler için güzel bir dönem olacak. Hayatınızın her alanında bir gözden geçirme, kararlar almadan önce doğru yoldamısınız sorgulama için iyi olacak bu gerileme.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs burcunuza geçecek ve sizin için güzel bir süreci başlatacak. Bu geçiş sizin için güzel, sevgi dolu bir dönemi başlatırken hem daha kendinizi sevgi dolu hissedebilir hem de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulması – yeni ay – bugün gerçekleşecek. Bu etki sizin bilinçaltı alanınızda olduğundan eski bazı konuların gündeme gelmesi hem fiziki hem de ruhsal şifalanma için iyi bir dönem olacak. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı ve şifalanmanızı, bazı şeyleri bırakmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars – Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Yengeçlerin ise parasal konuları anlatan alanını hareketlendirecek bu etki ile bir seyahate çıkmanız, iş ve işin bağlantıları konularında artışlar ve hızlanmalar yaşanması mümkün. Dikkat etmek gereken ise bu karar önceden alınmış ise uygulamaya geçilmesi ama yepyeni bir karar ise biraz daha yavaş ilerlenmesi ve herşeyin iyice araştırılması olacak.

21 Haziran’da Güneş burcunuza geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, doğum gününüzü şimdiden kutlarım sevgili Yengeçler. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay size ortak para, finans, yatırımlar ve miraslar konularında gelişmeler getirebilir. Parasal konularda, ortaklı işlerde beklediğiniz haberler varsa bu dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süreçte gelebilir.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki yükselen Yengeçler’in para konularını anlatan alanınıhareketlendireceğinden bu dönemde hem parasal konularda güzel gelişmeler olabilir hem de güzel şeyler için para harcamak konusu da gündeme gelebilir.

Yengeçler için ay biraz yavaş ve içsel başlayabilir ama ikinci yarısında hızlı gelişmeler var ama Merkür gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak. Yine eskilerle yüzleşmek ve kapanışlar yapmak içinde iyi bir ay olacak, umarım güzel gelişmeler olur sevgili Yengeçler…

Aslan & Yükselen Aslan:

Sevgili Aslanlar
Haziran ayı sizin için keyifli, aşklı ve hızlı etkiler içeren bir ay olacak ama her burç gibi sizinde Merkür gerilemesine dikkat ederek ilk yarısında yavaş ilerlemeniz gerekecek…

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma aşk, çocuklar, hobi gibi veya severek yapılan işler alanınızı etkiledi. Haziran ayının ilk yarısında bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kararlar alabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin sosyal çevre, dernekler, topluluklar ve hayallerinizi anlatan alanınızda olacak bu gerileme, eski arkadaşları, hayalleri ve bunlara odaklanmayı getirebilir. Hayatınızın her alanında bir gözden geçirme, kararlar almadan önce doğru yoldamısınız diye sorgulama yapmak için iyi olacak bu gerileme.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin için biraz gizli kapaklı konuşmalar, herkesten saklanan bir aşk veya parasal konuaları da gündeme getirebilecek. Bu geçiş sağlık alanında güzel gelişmeler, kendinizi hem içsel hem de fiziksel bir iyileşmeye sokmak için iyi etkileri de beraberinde getirecek.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin sosyal çevre, hayaller ve umutlar alanınızda olacağından, hep hayal ettiğiniz, eskilerden gelen birşeyi hayata geçirmek için harika bir dönem olacak.Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars burcunuza geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Aslanların hayatı ise bu geçiş ile uçuşa geçecek diyebilrim. Harekete geçme isteği, ilerlemek için acele etmek söz konusu olabilir ama gerilemeyi hatırlayarak biraz yavaş olun. Girişimler, seyahatler, koşturma halinde olmak bu dönem boyunca mümkün. Dikkat etmek gereken ise önceden alınmış kararlar ve işlerde uygulamaya geçilmesi ama yepyeni bir karar ise biraz daha yavaş ilerlenmesi ve herşeyin iyice araştırılması olacak.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki Güneş burcunuza geçip sizin için güzel 1 aylık dönemi başlatmadan önce hazırlanma dönemi diyebiliriz. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay size ikili ilişkiler, evlilik ve ortak yapılan işler alanında gelişmeler getirebilir. Parasal konularda, ikili ilişkilerde ve ortaklı işlerde beklediğiniz haberler varsa bu dolunay ve sonrasındaki 15 günlük süreçte gelebilir.

27 Haziranda Venüs burcunuza geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin burcunuzu direkt etkilediğinden hayatınız daha aşk dolu, güzel hislerle dolu ve güzel gelişmelere açık olabilecek.

Aslanlar için güzel bir ay olacak ama Merkür gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Yine eskilerle yüzleşmek ve kapanışlar yapmak içinde iyi bir ay olacak, umarım güzel gelişmeler olur sevgili Aslanlar…

Başak & Yükselen Başak

Sevgili Başaklar,
dikkatli ilerlemeniz gereken bir aya başlıyorsunuz sebebi de sizin burç yöneticiniz de olan Merkür’ün geri gidecek olması. Bu ay konular daha çok eskiden olacak, özellikle iş konularında eski işler, eski iş arkadaşları ve eski müşteriler gündeme gelebilir.

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma ev, aile, gayrimenkul konularını etkileyecek ve size bu konularda gelişmeler getirecek. Haziran ayının ilk yarısında bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kararlar alabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir, yepyeni konularda ise dikkatli olmak lazım.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin kariyer, evlilik, görünür olma ve toplum önünde olduğunuz alanı etkileyecek bu gerilemede işinizde ve işinizin bağlantıları ile ilgili konularda bazı aksaklıklar, gecikmeler olabilir. Yine eski ve kaçtı sandığınız işler tekrar gündeme gelebilir, yepyeni işlerde ilerlerken ise iyice sorgulamak ve ondan sonra ilerlemek iyi olacaktır…

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin sosyal çevre, arkadaşlar, hep hayal edip yapmak istediğiniz işler alanınıza güzel etkiler saçacak. Daha duygusal, aile ve aile olmak konularının ön planda olacağı bir dönem getirecek bu geçiş.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin kariyer, evlilik, toplum önünde görünür olduğunu alanda olacağından kariyeriniz ile ilgili önemli bir gelişme, bir işin veya projenin sonlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Yine ciddi bir ilişki kararı veya ayrılıkta gündeme gelebilir. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Başakların hayatında ise biraz daha içsel konular, kimsenin haberi olmayan bir proje veya iş üzerinde çalışmak ve kimi zaman içsel gerginlikler yaratabilir bu etki. Bu geçiş sizin işlerinizi ön plana koymadan önceki hazırlık dönemini anlatır gibi olacak daha çok içinizde ve kimseye söylemeden bazı planlar ve çalışmalar yapmak isteyeceksiniz.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin hayalleriniz yolunda adım atmanız için iyi etkiler getirecek. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay size çalışmai üretme ve iş alanında gelişmeler getirebilir. İşinizde, iş yerinizde veya çalıştığınız yer ve kişilerle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz…

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin haritanızın bilinçaltı, gizli saklı yapılan işler alanını etkileyecek. Gizli bir ilişki yaşanması veya ilişkiler konularında saklanan bazı şeyler bu dönemde mümkün. Parasal konularda da bazı gizli hesaplar ve kimseye açıklanmayan durumlar olabilir.

Başaklar için güzel gelişmelere açık bir ay ama burç yöneticiniz Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Terazi & Yükselen Terazi:

Sevgili Teraziler,
aşk, iş ve kariyer konularında gelişmelerin ön planda olduğu bir aya başlıyorsunuz fakat herkes gibi sizi de Merkür gerilemesi etkileyecek ve ilerlemek yerine içe dönmek ve biraz daha herşeyi 2 kere düşünmek söz konusu olacak.

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin iletişim, yer değiştirme, seyahatler, eğitimler ve kardeş – yakın akrabalar alanınızı etkileyecek. Haziran ayının ilk yarısında bu konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz ve kararlar alabilirsiniz. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir, yepyeni konularda ise dikkatli olmak lazım.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin yurtdışı, seyahatler, yüksek eğitim ve hukuksal konuları anlatan alanınızda olacak ve bu alanlarda bazı aksaklıklar, gecikmeler olabilir. Yine bazı eski işler ve bağlantılar gündeme gelebilir ve ertelediğiniz bir seyahati yapmak isteyebilirsiniz.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin kariyer, evlilik ve toplum önünde görünür yüzünüzü anlatan alanınıza güzel etkiler saçacak.Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konular ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin uzaklar, seyahatler, taşınma, yer değiştirme, hukuksal konular ve eğitimler alanınızı etkileyecek. Ertelediğiniz birşeyi yeniden yapmak için adım atabilirsiniz. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Terazilerin ise sosyal çevre, arkadaşlar ve içinde olduğunuz gruplarla ilgili konular, çeşitli organizasyonlar alanınızı hareketlendirirken yine hep hayal ettiğiniz birşeyi yapmak ve bu yolda adım atmak için size destekleyecek…

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin kariyeriniz ile ilgili konularda güzel gelişmelere açarken bir ilişki ile ilgili karar vermek ve herkese bunu duyurmakta söz konusu olabilir. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin aşk, çocuklar, eğlence, keyif ve keyifle, severek, hobi gibi yapılan işler alanınızı etkileyerek bu alanlarda güzel gelişmeler yaşamanızı sağlayacak.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin sosyal çevre, arkadaş gruplarınız ve hayalleriniz alanine etkileyeceğinden bu konularda güzel gelişmeler ve keyifli zamanlara işaret edecek.

Teraziler için hem iş hem de aşk konularında güzel gelişmelere açık bir ay ama Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Akrep & Yükselen Akrep:

Sevgili Akrepler,
parasal konuların ve işinizin ön planda olduğu bir aya başlıyorsunuz fakat herkes gibi sizi de Merkür gerilemesi etkileyecek ve ilerlemek yerine içe dönmek ve biraz daha herşeyi 2 kere düşünmek söz konusu olacak.

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin parasal konularınızı anlatan alanda hızlı gelişmeler yaşamanızı sağlayacakken aynı zamanda beklediğiniz parasal konularda haberler gelmesini de sağlayacak… Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir, yepyeni konularda ise dikkatli olmak lazım.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin ortak para, finans ve yatırımları anlatan alanınızda olacak ve bu alanlarda bazı aksaklıklar, gecikmeler olabilir. Yine bazı eski işler ve bağlantılar gündeme gelebilir ve geciken bir işin parası gelebilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin uzaklar, seyahatler, uzak veya uzakta bulunan akrabalar alanınıza güzel etkiler saçacak. Bir eğitime başlamak için iyi bir dönem ama bu önceden planlanmış birşey ise girişmek daha iyi olur.Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konular ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin ortak para, bankalar, miraslar ve yatırımlar alanınızı etkileyecek. Ertelediğiniz ortaklı bir işi yeniden yapmak için adım atabilirsiniz. Tabiiki bu tutulma sırasında Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Akreplerin, kariyer, iş, gözönünde olmak ve evlilik alanını etkileyeceğinden ve Mars sizin burç yöneticiniz olduğundan sizin için hareketli bir dönemi başlatacak.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin yine uzaklar, seyahatler, eğitimler ve hukuksal konular alanınıza güzel gelişmeler getirecek. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin ev, ail eve gayrimenkul alanınızda olacağından beklediğiniz sonuçlar ve haberler bu dönemde gelebilir. Bir yenilenme, taşınma veya evde değişiklik yapma kararı da alabilirsiniz.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin kariyer alanınızda olacağından hem kariyer hem de evlilik – ciddi ikili ilişkiler alanında güzel gelişmeler getirebilecek…

Akrepler için özellikle kariyer alanında güzel ve hareketli gelişmeler içeren bir ay olacak ama Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Yay & Yükselen Yay:

Sevgili Yaylar,
sizin için son derece önemli gelişmeleri getirecek, yılın en önemli ayına giriyoruz, hem içsel hem de dışsal olarak değişim ihtiyacı yoğun olacak…

Haziran ayına Mayıs sonunda burcunuzda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin burcunuzda olduğundan kendinizle ilgili önemli kararlar, haberler ve gelişmeler bu dönemde gerçekleşebilecek. Bu konular özellikle eskiden gelen ve çözülmesi gereken konular olabilir, yepyeni konularda ise dikkatli olmak lazım.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin karşıt alanınızda olacak bu etki yüzünden bazı eski işler, eski sevgililer, eşler veya ortaklarla ilgili konular gündeme gelebilecek… Zihni eskilere döndürecek bu etki bazı eski olayları veya kişileri daha çok düşünmenizi ve sorgulamanızı sağlayabilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin ortak para, finans, yatırımlar ve miraslar alanınızı hareketlendirecek. Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konularda ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin tam karşıt alanınızda olacağından aradığınız çözümleri bu sefer içinizde değil karşınızdaki kişilerde bulacaksınız. Aslında bu bir yeni aydır ve ortak bir işe veya bir ilişkiye başlangıcı getirir ama Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Yayların seyahatler, uzaklar, macera, internet üzerinden yapılan işler, hukuksal konular alanine hareketlendireceğinden bu konularda güzel ve hızlı gelişmeler bu dönemde mümkün.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin yine ortak para, finans ve yatırımlar alanınızı etkileyecek ve odağınızı bu konulara çekecek. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin iletişim, seyahatler, sözleşmeler, işin iletişimi ve yazışmalar alanınızı etkileyeceğinden iş konularında haberler beklediğiniz kişilerden beklediğiniz dönüşleri alabilirsiniz.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin yine uzaklar, seyahatler ve internet üzerinden yapılan işler alanınızı etkileyeceğinden hem güzel bir seyahate gitme kararı hem de bir işle ilgili güzel adımlar bu dönemde söz konusu olabilir. Hızlı gelişen aşklar ve bunların bir seyahatte olması da mümkün.

Yaylar için tutulmalar sebebiile son derece özel ve hızlı gelişmelere açık bir ay olacak ama Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Oğlak & Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar,
sizin için ikili ilişkiler ve parasal konuların ön planda olduğu bir ay olacak Haziran ayı, ilerlemekte zorlanmak mümkün çünkü geri giden Merkür aklımızı da karıştıracak işlerimizi de…

Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin bilinçaltı, korkular, gizli – saklı işler ve sağlık alanınızda olduğundan bu konularda bazı ortaya çıkışlar ve farkındalıklar yaşanabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin iş yeri, evin düzeni, çalışma – üretme ve sağlık alanınızda olacak bu etki ilerlemeyi zorlaştırabilir. İş yerinizde bazı eski konular tekrar gündeme gelebilir ve bazı işlerin üzerinden tekrar geçmek gerekebilir. Evinizde tadilat – tamirat işleri varsa çok doğru bir zaman olmayacak bu dönem. Zihni eskilere döndürecek bu etki bazı eski olayları veya kişileri daha çok düşünmenizi ve sorgulamanızı sağlayabilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin ikili ilişkiler, ortak yapılan işler alanınızı hareketlendirecek. Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konularda ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin yine iş, çalışma, üretme ve sağlık alanınızda olacağından yeni bir işe başlamak, eski iş yaptğınız yere dönmek veya eski iş arkadaşlarından destek almak konuları gündeminizde olabilir. Aslında bu bir yeni aydır ve yeni bir iş konusunu veya başlangıcnı da getirir ama Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Oğlakların ortak para, finans, yatırımlar, miraslar alanını etkileyecek bu geçiş, bu konularda sizlere hızlı girişimler yapma fırsatlarını ve hareket getirecek.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin karşıt alanınız olduğundan ikili ilişkiler ve ortaklıklar açısından iyi etkiler devrede olacak. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir.

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin parasal konular, sahip olduğunuz şeyler alanınızı etkileyeceğinden parasal konularında beklediğiniz haberler gelebilir…

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin yine ortak para, finans, yatırımlar ve miraslar alanınızı etkilediğinden bu konularda güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlaklar için hayat Haziran sonuna doğru ilerledikçe hızlanacak ve parasal konularda önemli gelişmeler yaşanabilecek ama Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Kova & Yükselen Kova:

Sevgili Kovalar,
Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin sosyal çevre, gruplar, organizasyonlar ve hayaller alanınızda olduğundan bu konularda bazı ortaya çıkışlar ve farkındalıklar yaşanabilir.

Mayıs sonunda başlayan Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alannızda olacak bu gerileme eski işleri ve bazı eski konulart tekrar gündeme getirebilir. Eski bir aşk tekrar gündeme gelebilir, eskiden yapmayı düşündüğünüz ama ertelediğiniz bir işe tekrar başlamak isteyevbilirsiniz. Zihni eskilere döndürecek bu etki bazı eski olayları veya kişileri daha çok düşünmenizi ve sorgulamanızı sağlayabilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin iş, çalışma, üretme alanınıza güzel etkiler getirecek. Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konularda ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin yine aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanınız etkileyeceğinden bhu konularla ilgili hem bir başlangıç yapma isteği olacak hem de geri giden Merkür yüzünden eski konuları toparlamak gerekecek. Aslında bu tutulma bir yeni aydır ve yeni bir iş konusunu veya başlangıcını da getirir ama Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular ve kişiler gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Kovaların karşıt alanında olacak bu geçiş ortak işler, evlilik ve ikili ilişkiler alanını etkileyecek, bu konularda sizlere hızlı girişimler yapma fırsatlarını ve bol hareket getirecek.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin iş, çalışma, üretme ve evin düzeni alanında olacak ve iyi etkiler devrede olacak. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir

24 Haziranda ise burcunuzda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay size direkt etkileyeceğinden bu dönemde önemli kararlar, kapanışlar, beklediğiniz haberlerin gelmesi ve hızlı ilerlemeler söz konusu olacak. Yavaş giden bir aydan sonra sonunda hayat harketlenecek.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin yine karşıt alanınızda yani ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik alanınızda olacağından bu konularda güzel gelişmeler mümkün.

Kovalar için güzel gelişmelere açık ve önemli bir ay olacak. Haziran sonuna doğru ilerledikçe hayat hızlanacak ve parasal konularda önemli gelişmeler yaşanabilecek ama Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Balık & Yükselen Balık:

Sevgili Balıklar,
Haziran ayına Mayıs sonunda Yay burcunda yaşadığımız tutulmanın – dolunayın etkisinde başlıyoruz. Bu tutulma sizin haritanızın tepe noktasında yani hayatta görünür olduğunuz, toplum önünde olduğunuz alanda olduğundan hayatınız açısından önemli gelişmeler ve kararlar bu dönemde mümkün. Yine kariyeriniz ve ilişkilerle ilgili önemli kararlar ve gelişmelerde bu tutulmalarla mümkün olacak…

Mayıs sonunda başlayan İkizler burcundaki Merkür gerilemesi 23 Haziran’a kadar devam edecek, sizin ev, aile, gayrimenkul ve alım – satım konularını anlatan alanda olaacak bu gerileme eski bazı konuları tekrar gündeme getirebilir. Ailenizle veya yaşadığınız yerle ilgili eski bir konu gündeme gelebilir, bu dönemde bir taşınma düşünüyorsanız çok doğru bir zaman olmayacaktır. Zihni eskilere döndürecek bu etki bazı eski olayları veya kişileri daha çok düşünmenizi ve sorgulamanızı sağlayabilir.

Ayın başında 2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek ve sizin aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanınıza güzel etkiler getirecek. Venüs Yengeç burcunda bizi daha duygusal yapacak ve aile ile ilgili konularda ön planda olacak.

10 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim İkizler burcundaki Güneş tutulmasının – yeni ayın – bugün gerçekleşmesi. Bu etki sizin yine ev, aile, gayrimenkul ve alım – satım konularını anlatan alanınızı etkileyeceğinden bu konularla ilgili hem bir başlangıç yapma isteği olacak hem de geri giden Merkür yüzünden eski konuları toparlamak gerekecek. Aslında bu tutulma bir yeni aydır ve yeni bir ev veya taşınma konusunu da getirir ama Merkür geri gitmekte olduğundan eski konular gündeminize gelebilir ve sizden bir kapanış yapmanızı isteyebilir.

11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiş yapacak, bu etki hepimizin hayatını hareketlendirecek. Yükselen Balıkların iş alanında olacak bu hareket iş , çalışma, evin düzeni konularında hayatınızı hızlandıracak. Yine sağlık konularında da dikkatli olmak gerekir bu dönemde bir iyileşme sağlamak içinde uğraşı vermeniz söz konusu olabilir.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve Yengeç burcu dönemi başlayacak, bu etki sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alanınızı etkileyecek ve bu konularda güzel gelişmeler getirecek. Aynı zamanda Yaz ekinoksunu yaşayacağımız bu günde, Balık burcuna 14 Mayısta geçen Jüpiter gezegeni uzunca bir süre gideceği geri hareketine başlayacak. (19 Ekim’e kadar) Jüpiter şans bolluk, bereket gezegenidir ve her geçtiği alanda bizi genişletir, öğretir ve karşımıza şanslar getirir

24 Haziranda ise Kova burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin bilinçaltı, korkular, sağlık ve sizden saklanan konuları anlatan alanınızda olacağından bilmediğiniz bazı konular ortaya çıkabilir ve size derinden etkileyebilir. Şaşırtıcı gelişmeler ve haberler bu dönemde gelebilir.

27 Haziranda Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak ve gökyüzünde Aslan enerjisi yükselmeye başlayacak. Venüs ilişkiler ve parasal konuları anlattığından bu konularda hızlı gelişmeler mümkün. Bu etki sizin yine çalışma, üretme, iş ve iş yerindeki iletişiminiz alanında olacağından bu konularda güzel gelişmeler mümkün.

Balıklar için önemli gelişmelerin yaşanacağı temel atma ve birşeyleri kurmanın yanısıra eskilere artık veda etmeleri gereken bir ay olacak. İlerlemek isteği yüksek olsa da Merkür’ün gerilemesini düşünürsek ilerlemeden önce iyi hesap etmek ve sonra ilerlemek daha iyi olacak, acele etmemeye dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…Güliz Kına