2021 İZMİR TÜP BEBEK TEDAVİSİ TEMMUZ

Hayırlı olsun arkadaşım bende irenbede tedaviye başladım bugün 4. iğnemi oldum nasipse benimde bu ay transferim olucak inşallah bende senin gibi güzel haberler alırım RABBİM yardımcımız olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲
İnşallah canım arkadaşım dualarım seninle , sonucun olumlu olur kimsenin elini de umutlarınıda boş çevirmesin rabbim inanın inançlı olalım pozitif olsun 🌺🙏

İnşallah canım arkadaşım dualarım seninle , sonucun olumlu olur kimsenin elini de umutlarınıda boş çevirmesin rabbim inanın inançlı olalım pozitif olsun 🌺🙏
Merhabalar gözünüz aydın saglıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🌸
Bende izmirdeyim yaş 32 amh 0.75
Yumurta dondurmayı düşünüyorum
Doktorunuz ve irenbeden memnunmusunuz
Kaç yumurtanız toplandı kaçı olgun çıktı acaba

Merhaba arkadaşlar
23 Ağustos da transfer oldu. 2 Eylülde de test yapılacak. Heyecanla bekliyorum. Çoğunlukla evde dinleniyorum. Günde 2 iğne 3 fitil 3 estrofem hap yutup folik asit ve coraspirin i de ihmal etmiyorum. İlk tecrübem olduğu için çok kaygılı ve heyacanlıyım. Umarım güzel haberleri burdan paylaşırım.
Sayfaya yazmadan önce detaylı incelediğimde arkadaşlara öneride bulunmayı istedim ki belki işinize yarar. Tüp bebek tedavisi zor stresli ve maliyetiyle de aileleri yoran bir süreç. Tecrübelerimizi paylaşırken akıl vermeyelim fikir verelim derim ben. Doktor seçimi senin için iyi olmayabilir ama başkası için de aynı Dr çok iyi sonuçlar verebiliyor. Ya da x ilaç yada iğne sana uygun olarak hazırlanmışken başkasına başka ilaç verilmiş olabilir. Buna takılma...
2 Eylül de iyi sonuçlarla görüşmek üzere...

İzmir'de hangi hastane ve doktorun adı ne kuzum ben Ege'ye gidiyorum maddi acidan transferimin 12 .günün yarın kan verecem ama

Merhaba sonucunuz ne oldu inşallah pozitif sonuçlanır dualarım sisinle🙏 Ben Salim sehirali’ye gidiyorum transfer irenbede oldu. Bugün benimde 12. Günüm korkarak kan verdim ama sonuç pozitif rabbim bekleyen herkese nasip etsin🙏 Umudumuzu yitirmeyelim
Çok güzel bir haber bu. Tebrik ederim. 😍Şu an beklemedeyim. Bir hafta oldu transfer olalı. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım ama bu gün üşüyor ve karnıma sancı giriyor. Sizde de olmuş muydu?

Hayırlı olsun arkadaşım bende irenbede tedaviye başladım bugün 4. iğnemi oldum nasipse benimde bu ay transferim olucak inşallah bende senin gibi güzel haberler alırım RABBİM yardımcımız olsun kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲
Hayırlısı olsun doktorunuz kim ümit hanimmi

Merhaba sonucunuz ne oldu inşallah pozitif sonuçlanır dualarım sisinle🙏 Ben Salim sehirali’ye gidiyorum transfer irenbede oldu. Bugün benimde 12. Günüm korkarak kan verdim ama sonuç pozitif rabbim bekleyen herkese nasip etsin🙏 Umudumuzu yitirmeyelim
Ay gezinirken gördüm çok sevindim düşük amh ve sperm sorunu ile hamilelik ❤ darısı bana insallah

Öncelikle hepinize merhabalar yol arkadaşlarım 🌷Burada tedavi sürecimi sizlerle paylasıcam 🤍

İzmir’de oturuyorum. Eylülde 2 yıl olacak evliliğim, evlendikten 3 ay sonra gebe kalıp ilk haftalarında düşük yaptım. Bilinçsizlik ve doğru doktoru bulmadığım için 1 yılım sadece ilk gittiğim doktorun elinde heba oldu ne AMH değerime ne diğer hormonal testlerime bakmadı. Siz siz olun iyi bi doktora gidin iyi araştırın internette her yazılanı da kafanıza takmayın😊Hep kendi çabalarımla başka bi doktor buldum şükürler olsun ki derdime derman olabildi en azından sorunumun nedenini buldu. Bu arada 28 yaşındayım erken menopoz ve bununla beraber AMH değerimin 0,4 olduğunu , eşimin sperminin düşük olduğunu söyledi 5 6 ay hem bana hem eşime promotilwomen - promen kullandırıp gebelik doğal yolla olup olmadığına baktı nitekim olmadı. Acilen tüpbebek yapılması gerek dedi Bir yandan bi çoğunuzun yaptıgı gibi internetten araştırmalar yaptım dahada yıkıldım. Sonra o doktoru bırakıp tüp bebek doktoru buldum. Gayet işinin piri diyebilirim cünkü çok araştırma yaptım. Gerekli teslerimden sonra adet 3. Günü cagırdı rahim filmi çekilmesi gerektiğini akabinde tüp bebeğe baslanılacagını söyledi. Şuan tüp bebeğe başladık Allah’ın izniyle yumurta büyütücü iğneler yapılıyor 17 temmuzda ilk iğneleri yaptık bugün 10. Gün yarın kontrolümüz var. Bu arada iğneler 6.500 civarında tuttu. Toplamında 12-15 bine yakın gidebileceğini söyledi doktorumuz.

sizler ne durumdasınız transfer olanlar düşünenler varmı ?
Merhaba topiğinizi şimdi tesadüfen gördüm, ben de tüp bebek tedavisi sürecindeyim, yurtdışındayım transfermi oldum bugün 4. Günüm beklemedeyim. Sanırım tüp bebek işe yaramış😍😍 ilk denemenizde başarılı oldu mu?

X