2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben demir bırakmıştım geri başlarım belki, d vitamini ve dil altı b12 'yi aklıma geldikçe kullanıyordum artık daha düzenli kullanırim
Arkadaşım ocean demir vitaminine başlamış saç dökülmesi kesilmiş ben de bi tahlil yaptırdıktan sonra belki alırım ondan

• Beğen
Reactions: JES
Demir kullanmamız lazım demekki zaten doğum doktoru da demir b12 folik asit yazmıştı doğumdan sonrası için

Bayanlar hormon tahlili veren oldu mu benim prolaktin emzirdigm icin yüksek ama diğer degerlerimi yorumlayamadim Dr a gidemedim sonuç için henüz fsh 39 östrojen çok düşük 5 in altında çıkmış zaten o belli ediyor kendini akıntım bile yok çok kuruluk yaşıyorum 🙈 normal mi emzirirken inşallah normaldir yoksa resmen menapoz değerleri bunlar 30 yaşında girmem inşallah menapoza

Arkadaşlar selam herkese. Bebekleriniz ortalama ne kadar duruyor memede? Benim oğlum uzun süredir max 5 dk duruyor lıkır lıkır içiyor ama 3-4 dk sonra geri çekiliyor. Ortalama 2 saatte bir emiyor. Hastanede hemşire 20 dk aktif emmesini istiyoruz demişti yenidoğan dönemi için mi geçerli bu yoksa şuanda emmeli mi o kadar süre? Doktor kontrolümüze daha 10 gün var, sizleri merak ettim

Resmen 2 defa şiddetli bir gök gürültüsü oldu İstanbul’da.. Kar yağarken de ilk kez şahit oluyorum böyle bir şeye :KK64:

Arkadaşlar selam herkese. Bebekleriniz ortalama ne kadar duruyor memede? Benim oğlum uzun süredir max 5 dk duruyor lıkır lıkır içiyor ama 3-4 dk sonra geri çekiliyor. Ortalama 2 saatte bir emiyor. Hastanede hemşire 20 dk aktif emmesini istiyoruz demişti yenidoğan dönemi için mi geçerli bu yoksa şuanda emmeli mi o kadar süre? Doktor kontrolümüze daha 10 gün var, sizleri merak ettim
Bence güçlü emdikleri için süre kısalıyor benim oğlum ilk ay çok uzun emerdi 2 aylık oldu 10 dk emiyordur en fazla ama göğsü bosaltiyo çok yumuşak oluyo

Benimkide böyle canm özellikle dk tutuyorum 4-5 dk aktif emiyor sonra çekiştiriyor yada istemiyor .Ama doyuyor bence doymasa mutlu olmaz ağlar

Benimki doğduğundan beri 5 dakika emiyo çok nadirdir uzun emdiği. İlk 2ay kilo alımı iyiydi. Bakalım bu ay nasıl olcak

Selam benimki ortalama 20 dakika emiyor.geceleri 5 10 dakika anca.seninki lıkır lıkır içtiğine göre güçlü çekip doyuyordur bence

Canım ben pek saate bakmıyorum artık kilo alımı iyi olduğu sürece ne kadar emdiği önemli değil. Ayda 1 kilo alıyor benim minnak o yüzden artık ne kadar emzirdim önemsemiyorum o ne kadar süre isterse o kadar süre ne sıklıkta isterse o sıklıkla veriyorum

Bence güçlü emdikleri için süre kısalıyor benim oğlum ilk ay çok uzun emerdi 2 aylık oldu 10 dk emiyordur en fazla ama göğsü bosaltiyo çok yumuşak oluyo

Benimkide böyle canm özellikle dk tutuyorum 4-5 dk aktif emiyor sonra çekiştiriyor yada istemiyor .Ama doyuyor bence doymasa mutlu olmaz ağlar

Benimki doğduğundan beri 5 dakika emiyo çok nadirdir uzun emdiği. İlk 2ay kilo alımı iyiydi. Bakalım bu ay nasıl olcak

Selam benimki ortalama 20 dakika emiyor.geceleri 5 10 dakika anca.seninki lıkır lıkır içtiğine göre güçlü çekip doyuyordur bence
Teşekkür ederim cevaplar için. Son zamanlarda böyleydi benim de. Mesajı yazdıktan sonra daha uzun emmeye başladı😂 hızlı çekip doyması sanırım mantıklı olan ve doymasa ağlar bence de, acıkınca ortalığı ayağa kaldırıyor çünkü biraz gecikince. Kilo alımı da normaldi ilk iki ay kontrolünde bakalım 3. Ayda nasıl olacak🥲

Canım ben pek saate bakmıyorum artık kilo alımı iyi olduğu sürece ne kadar emdiği önemli değil. Ayda 1 kilo alıyor benim minnak o yüzden artık ne kadar emzirdim önemsemiyorum o ne kadar süre isterse o kadar süre ne sıklıkta isterse o sıklıkla veriyorum
Aslında ben de bakmıyorum birden dank etti düşündüm aaa dedim bir süredir böyle😅 yani 2-3 dk çok kısa geliyor çok yoğun süt gelse bile. Neyse ki bugün uzun emdiği de oldu demek ki gerçekten yetiyor ki kısa tutuyor

Bir sorum da gece uykuları ile ilgili. Oğlumun gece uykusu 12.00 gibi başlıyor benim ve ortalama 04.00e kadar hiç uyanmıyor. Fakat 04.00-09.00 arası ortalama saatte bir uyanıyor, 2-3 dk emiyor geri uyuyor sizde de buna benzer mi?

X