2021 KPSS-ÖABT

Canfeb

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2018
18.424
55.165
Bu sene ertelemeden, pesetmeden,vazgeçmeden çalışmaya çalışacağım :dua:Atanmak isteyen herkesi bekliyorum 🥰
Alanın yüzde olarak getiririsi fazla olduğu için Alan ağırlıklı bir ders programı hazırladım kendime ona uymaya çalışacağım.Haftalik programlarımin fotograflarini da atacağım
Çalışan herkese kolaylıklar dilerim ,bu son olsun inşallah ❤🤲
Af Taşı=23 yıl sonra italya'dan geri alınacak (Eylül de)

Son düzenleme:
Yok canım hic çalışmadım. Ama sınav gunu keşke çalışıp girseydim dedim tabiki😂
Bende keşke Alan ve eğitim sinavlarina da başvuru yapsaydım dedim, çalışmadığım için basvurmadim 🤦Bu sene olur inşallah geç kalmadan başla mutlaka çok ders var 😬

Bu haftaki ders programim hafta sonunda boş kısımlara neler yaptığımı yazıp tekrar paylaşacağım.ona göre yeni haftaya program hazırlayacağım.
IMG_20200908_141128.jpg

Geldimmmm😍
Bende keşke Alan ve eğitim sinavlarina da başvuru yapsaydım dedim, çalışmadığım için basvurmadim 🤦Bu sene olur inşallah geç kalmadan başla mutlaka çok ders var 😬
İnşaallah canım❤️ biran evvel başlamak lazım tabi 3 çocukla basarirsam tvlere çıkarım herhalde😂😂
Rabbim bize de atanmayı nasip etsin inşaallah 🤲
Birbirimizi motive ederek devam edelim, programı çok güzel hazirlamissin❤️

Merhaba arkadaşlar , bende çalışma ekonomisi mezunuyum , alan sınavı atanma şansımızı arttırıyor anladigim kadarıyla nasıl çalışıyorsunuz hangi kaynakları kullanıyorsunuz bilgi verirmisiniz

Bizim bölümden ataması olanlardan sinav sonucu ÖABT nin katkısı ne kadar değiştiriyor sonucu
IMG_20200908_174823.jpg
IMG_20200908_174852.jpg
IMG_20200908_174924.jpg

Eklentiler

• IMG_20200908_174645.jpg
    IMG_20200908_174645.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 58
Geldimmmm😍

İnşaallah canım❤ biran evvel başlamak lazım tabi 3 çocukla basarirsam tvlere çıkarım herhalde😂😂
Rabbim bize de atanmayı nasip etsin inşaallah 🤲
Birbirimizi motive ederek devam edelim, programı çok güzel hazirlamissin❤
Hoşgeldin canım 🥰Aminn canım sağol 😍Ayy çocukları erken yaptırmaktan başka çözüm gelmiyor aklıma 🤭ben artık 22 den 21 e çekmeye uğraşıyorum uyku saatini...
Her gece 3-4 saat çalışmak niyetim dün sadece Alan çalıştım programda 4 ders olsada 🤭

Merhaba arkadaşlar , bende çalışma ekonomisi mezunuyum , alan sınavı atanma şansımızı arttırıyor anladigim kadarıyla nasıl çalışıyorsunuz hangi kaynakları kullanıyorsunuz bilgi verirmisiniz
Bizde alan sınavı %50…eğitim %30...gk gy%20 olduğu için Alan ağırlıklı çalışmayı düşünüyorum
Sizde 50-50 sanırım.... Alanı varsa üni ders defter ve kitaplarından konu çalışıp pegem.yediiklim,isem varsa bunların deneme ve soru bankalarını cozebilirsiniz
Gk gy benim hocamda video dersler var ama onların defter notlarıyla izleyip soru çözebilirsiniz
Ben sadce cografya icin Bayram Meral yerine Engin Eraydın tavsiye ederim,engin hocanın 14 genel tekrar videosunu izledim sadece, 10 netim var 2020 kpss de ....normal videolarını izleyip soru çözümü yapsaydim 17 sini de yapabilirdim. sınav odakli anlatıyor

Son düzenleme:
Evet canım ama henüz coknyavas ilerliyorum moda bir guriuorum5 ir cikiyorum 🙄🙄
Sen naptın uyuyor musun plana
Ay bugün dizi izliyorum ,onun dışında oğlum izin verdikçe uymaya çalışıyorum pazar gunu programi tamamlayıp paylaşacağım.
Egitimde öğrenme psikolojisi ,tarihte ilk ünite
Alan 2.unite,mat ve Türkçe den soru çözerek ilerliyorum, coğrafya vatandaşlık ocaktan sonra başlarım

X