2021 Mart ayı burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
astrochange mart0.jpg
astrochange mart1 (1).jpg
astrochange mart1 (2).jpg
astrochange mart1 (3).jpg
astrochange mart1 (4).jpg
astrochange mart1 (5).jpg
astrochange mart1 (6).jpg
astrochange mart1 (7).jpg
astrochange mart1 (8).jpg
astrochange mart1 (9).jpg
astrochange mart1 (10).jpg
astrochange mart1 (11).jpg
astrochange mart1 (12).jpg
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
aylık1g.jpg


KOÇ
Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Mart ayına balık stelyumunun 12. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 12 ev bilinç dışı rüyalarımız, korkularımız ve gizli düşmanlarımızı anlatır. Bu dönemde hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı deneyimler yaşayabilirsiniz, zaten sistemde size dur ve biraz düşün içine dön diyor. Korkularınızdan uzaklaşmak adına bu dönemde hazır Venüs de desteklerken dua, meditasyon ve spiritüel çalışmalarla ilgilenebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca yalnız koçlar için bu dönem gizli saklı ilişkiler yada platonik aşklar başlayabilir. Tatlı tatlı hayaller kurabilir, en romantik şarkı ve şiirleri dinleyebilirsiniz. Siz koçlar için hayat hiç biliyorum ki normalde hiç böyle akmıyor! Gizlilikte neymiş? diyebilirsiniz. Venüs’ ün ve junonun ay içinde Neptün’le kuracağı kontak aldatma aldatılmaları getirebilir! Böyle bir hikayenin içindeyseniz hayal kırıklığına uğratabilir…

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 3. evine girecek dolayısıyla trafikte hız yapmaya müsait 2 aylık bir döneme girmiş olacaksınız. Koç dediğimiz de de zaten ilk aklımıza gelen hız değil midir? Bu dönemde iletişimde arayışa girdiğiniz, sabırsız, hızla çözüm istediğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Ani ve öfkeli olmamaya gayret etmelisiniz! Bunun yerine planlarını gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Neyse ki özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Böylece biraz daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz ancak yine de ticaret, haberleşme, öğrenme konularında bazı girişimler yapmayı düşünüyorsanız ince ince hesaplayın.BOĞA

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Mart ayına balık stelyumunun 11. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 11 ev sosyal çevreniz, kariyerin getirileri ve bunlara dair hayallerinizi içerir. Pandemili günlerde olmasaydık sosyalleşebileceğiniz, arkadaş çevrenizin genişleyeceğini söyleyebilirdim ancak biliyorsunuz ki yeni normalde sosyalleşme sosyal ağlar aracılığıyla devam ediyor. Dolayısıyla bir şekilde dernekler, vakıflar ve yeni grupların içine girebilirsiniz. Yeni romantik tanışmalar, cinsel bir çekim ve beraberinde gelebilecek idealize etme durumları söz konusu olabilir!

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 2. evine girecek dolayısıyla parasal kazançlarınızı artırmak üzere yoğun çaba sarf etme, bunun için zihinsel bir aksiyon içinde olma. Kitap, eğitim vb. konular için para harcamanız söz konusu olabilir. Beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Neyse ki özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Böylece gelirinizi artırabilir, kariyerde beklenen sağlamlaşma adımlarını atabilirsiniz. Güneş ve ay burcunuz 5-8 derece arasındaysa, Uranüs Satürn karesinin getirileri sosyal statünüzde ki değişimin habercisi diğer taraftan siz boğalar bastınız zeminin sağlam olmasını istersiniz o nedenle kendinizi hayallere kapılmanız için durdurun dememe gerek yok sanıyorum.
İKİZLER
Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Mart ayına balık stelyumunun 10. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 10 ev kariyer alanımız, toplumsal statümüz ile ilişkilidir. Çalışan ikizler burçları için kariyer alanında gelişmelerin olacağı, üstleri ile olan ilişkilerinde yeni bir sürece gireceklerini söyleyebiliriz.

4 Marttan itibaren Transit mars 12. evinizden çıkarak haritanızın 1. evine girecek dolayısıyla biraz olsun içsel hesaplaşmaları bir kenara bırakıp, girişim yapmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde insanlar sizi biraz agresif görebilir. Hızla hareket etmek, hızlı konuşmak, hızla sonuca varmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili özellikle vücudunuz da ikili olan organlarınıza dikkat etmelisiniz. Gözler, eller, bacaklar gibi konularda kendinizi gözlemleyerek gerekli sağlık kontrollerini yaptırmanızı tavsiye ederim. Özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Diğer taraftan ikili ilişkilerinizde de sabırsızca davranabilirsiniz. Martın ilk haftası ani dürtüsel olmamaya gayret etmelisiniz.
YENGEÇ
Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Mart ayına balık stelyumunun 9. evinizdeki yoğun enerjisiyle başlıyorsunuz. 9 ev hayata dair inançlarınız, felsefeniz, uzun yolculuklar, yüksek öğrenim gibi konularla ilişkilidir. Bu dönemde inançlarınızı sorgulayabilir, hayat felsefenizi gözden geçirebilir ve hukuki konularla ilgilenebilirsiniz. Balık seyri sizin güneşinize olumlu açılar yapacağı için ilahi bir destek alabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars 12. evinize girecek dolayısıyla içsel hesaplaşmalara girebilirsiniz, sessizleşmek, içinize dönmek, ilahi bir sistemle baş başa kalmak, dua ve meditasyon, kuka gibi çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Hayatı sorgulayacağınız bu dönemde arkanızdan konuşulduğunun haberlerini duyabilir bu konuda üzüntü yaşayabilirsiniz. Naçizane bırakın kimseye ayna olmamaya gayret edin derim… Sağlığınızla ilgili özellikle vücudunuz da ikili organlarınız, gözler, eller, bacaklar gibi konularda kendinizi gözlemleyerek gerekli sağlık kontrollerini yaptırmanızı tavsiye ederim.
ASLAN
Sevgili aslanlar ve yükselen aslanlar,

Mart ayına balık stelyumunun 8. evinizde ağırlayarak başlıyorsunuz. 8 ev finansal konula, borç alacak dengesi, başkasından gelen paralarla ilgilidir. Aynı zamanda korku ve endişelerimizi, cinsellik temasını da gündemimize getirebilir. Bu dönemde beklenmedik borçlar ortaya çıkabilir, sağlık konusunda bir takım muayeneler ihtiyaç halinde küçük bir operasyon düşünebilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars 11. evinize girecek dolayısıyla sosyal çevrenizde değişimler, sosyal kulüpler içinde bulunma, bazen onlar için canla başla bir şeyler yapma isteğiniz uyanabilir. Aynı zamanda arkadaşlarınızda aranızda bir takım sürtüşmeler de olabilir. Özellikle ayın ikinci yarısında Merkür’ün de balık burcuna geçmesiyle sert sözler, kendinizi kullanılmış hissetmeniz mümkün! Her şeye rağmen güzel enerjilerle ilişkilerinizi toparlayabilirsiniz.

Güneş aslanlar sağlığınızla ilgili vücudunuz da ikili olan organlarınız, gözler, eller, bacaklar gibi konularda kendinizi gözlemlemenizi tavsiye ederim.
BAŞAK

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Mart ayına balık stelyumunun 7. evinizde ağırlayarak başlıyorsunuz. Bu alan her türlü ikili ilişkinizde duygusal zamanların başladığına işaret ediyor. Evliliğiniz, eşiniz varsa mahkemeleriniz odağınız da olabilir. Nezaket ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars 10. evinize girecek dolayısıyla kariyerinizde hareketli günler sizi bekliyor. Koşturmak zorunda kalacağınız, beklemede olduğunuz konularda eyleme geçeceğinizi söyleyebilirim. Bu dönemde üstlerinizle aranızda bir takım gerginlikler çıkmamasına gayret etmelisiniz. Ayın ortası itibariyle 6. evdeki Satürnden olumlu açılar alacağınız için iş ve günlük rutinlerinizde yapılanmaya gidebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Teraziler ve yükselen teraziler,

Mart ayına balık stelyumunun 6. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 6 ev sağlığımız, günlük rutinlerimiz, iş yaşamımız, hizmet aldığımız konularla ilişkilidir. Bu ay rutinleriniz düzenlemek, sağlığınızla ilgilenmek, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir. Siz teraziler estetik görünmeyi önemsersiniz, bakım yapmak, kendinizle uğraşma işini çok abartmamaya gayret etmelisiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 9. evine girecek, bir şeyler öğrenmek, hayata farklı bir yerden bakabilmek adına hızlanabilirsiniz. Uzun yolculuklar, yurt dışı seyahatler yapmayı planlayabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin yakınlarıyla aranızda bir takım çatışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ay sonunda sakin kalmaya ağzınızdan çıkanları kontrol etmeye gayret etmelisiniz. Uzun bir süredir süregelen sorunları çözmek için duyarlı adımlar atılabilir.
AKREP
Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Mart ayına 5. evinizdeki balık stelyumu etkileri ile başlıyorsunuz. 5 ev flörtleriniz, çocuklarınız, riskli paralar ve eğlence anlayışınızla ilgili bir alan. Dolayısıyla yeni romantik tanışmalar, cinsel bir çekim ve beraberinde gelebilecek idealize etme durumları söz konusu olabilir! Çocuklarınızla ilgilenebilir, odak noktanıza onları alabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 8. evine girecek dolayısıyla ilişkiniz içinde 5. evinde yoğunluğunu dürtüsel cinsel bir çekim, heyecan verici gelişmeler söz konusu olabilir. Marsın 8. ev transitinde beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir, unutulmuş bir vergi, sigorta borcu önünüze gelebilir. Diğer taraftan parasal kazançlarınızı artırmak üzere yoğun çaba sarf edebilirsiniz, beklediğiniz bir para varsa ayın sonuna doğru size dönebilir. Nafaka, miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz.
YAY
Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Mart ayına balık stelyumunu 4. evinizde ağırlıyorsunuz 4. ev aile, kökler ve evinizle ilişkili konularını gündeminizde tutacaktır.

4 Marttan itibaren Transit mars 7. evinize girecek dolayısıyla ikili ilişkilerinizde hareketli günleri başlatacak. Partneriniz yada ortaklarınız da aranızda sözel sertleşmeler, ani çıkışlar söz konusu olabilir bu nedenle sakin kalmaya özel olarak gayret etmelisiniz. Özellikle güneş ve ay yaylar marsın geçişini karşılarında olacakları için hızlı hareket edebilir, aksayan işleri hızla çözmek isteyebilirsiniz. Özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir, birliktelikte ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili oğlaklar ve yükselen oğlaklar,

Mart ayına balık stelyumunu 3. evinizde ağırlıyorsunuz 3. ev iletişim, sözleşmeler, ticaret ve yakın seyahatle ilgili bir alandır.

4 Marttan itibaren Transit mars 6. evinize girecek dolayısıyla günlük rutinleriniz, sağlığınız, hizmet aldığınız konularla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İş yaşamınızda hızlı çözüm üretmek istediğiniz hareketli bir dönem başlayacaktır. Özellikle martın ikinci yarısında ikili organlarınızla ilgilenmek, göz, eller, kollar gibi sağlık kontrolleriniz yaptırmanızı tavsiye ederim, ileride ortaya çıkabilecek bir sağlık sorunun başlangıç haberleri olabilir.
KOVA
Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Mart ayına balık stelyumunun 2. ev finansal konular, maddi manevi değerlerle ilgili bir alandır dolayısıyla tüm dikkatiniz öz değeriniz ve parasal kaynakları artırmaya yönelik olabilir.

4 Marttan itibaren Transit mars 5. evinize girecek ve aşk yaşamınıza canlılık katacak, heyecan verici bir ilişki içine çekilebilir. Varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sevmek, sevilmek ilgi görmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, ayrıca eğlenmeye dair derin bir arzu duyabilirsiniz. Riski paralarla ilgileniyorsanız önümüzdeki süreçte özellikle ay sonunda adınıza güzel gelişmeler olabilir. Ayın ikinci yarısında merkür’ ün de balık burcuna geçmesiyle birlikte aşk yaşamınızda bir takım restleşmeler, lafın sözün sakınılmadan söylenmesi nedeniyle kırıcı durumlar söz konusu olabilir.
BALIK
Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Mart ayı sizin doğum ayınız. Hepinizin doğum gününü kutluyorum. Ay içerisin de balık stelyumunu 1. evinizde ağırlıyorsunuz. sağlığınız, fiziksel görünümünüz, kendinizi ortaya koyma biçiminizle ilgili bir takım değişimlere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Güneş ve ay balıklar ise bu stelyumdan daha yoğun bir etki alacaklar.

4 Marttan itibaren Transit mars 4. evinize girecek dolayısıyla eviniz, aileniz ve köklerinizle ilişkili konularla ilgilenebilir. Ev içinde hareketli günler geçirebilirsiniz. Mars girdiği alana agresyonu da götürdüğü için ebeveynlerle aranızda bir takım çatışmalar söz konusu olabilir. Özellikle Merkür’ünde balık burcuna geçtiği 16 marttan itibaren her türlü ikili ilişkide sakin ve sağduyulu olmanızı tavsiye ederim. Diğer taraftan eviniz ve yaşam alanınızda değişimlere gitmek isterseniz yine ay ortasından sonra Satürn’ ünde desteğini alarak harekete geçebilirsiniz.
Özlem Somuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
aylık1f.jpg

2021 Mart Koç Burcu ve yükselen Koç

Mars İkizler’e geçiyor: Hareketli zamanlar

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta inatçı Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda yakın çevre ve zihinsel faaliyetleri gösteren 3. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da sizi finansal konularda zorladı, muhtemelen beklenmeyen masraflarla karşılaştınız. Ancak 4 Mart’tan sonra bütçenizi kontrol altında tutmanız daha kolay.4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada kalacak. Yakın çevrenizde hareketli bir döneme giriyorsunuz. Bol bol gezebilir, konuşabilir, okuyabilir, yazabilir, kardeş, kuzen ya da komşularınızla vakit geçirebilirsiniz. İletişim trafiğiniz artıyor.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bir arkadaşınızla birlikte çalışmaya karar verebilir, işleri kâğıda dökebilir, anlaşma imzalayabilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek yıldız haritanızda arkadaşlar ve gruplarla ilgili 11. evde. Sosyal çevrenizde yeni şeyler öğreniyor, arkadaşlar sayesinde ufkunuzu genişletiyorsunuz.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, planlarınızı gerçekleştirmek için başkalarıyla iş birliği yapabilir, istediğiniz takımı oluşturabilirsiniz.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Sosyal ilişkilerden uzaklaşmak ve biraz kafa dinlemek isteyeceksiniz. Hayal kurmak, dizi/film izlemek, günlük işlerden ve somut gerçeklerden uzaklaşmak iyi gelebilir.Venüs Balık’ta: Akışa bırak

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Sezgilerinize kulak verin, rüyalarınıza dikkat edin. Eğer yaratıcı uğraşlar içerisindeyseniz, hayal gücünüz artıyor, işinize yarayabilir. Dinlenmek, tek başınıza vakit geçirmek iyi gelebilir. Şartları zorlamak yerine olayları akışa bırakın.Güneş Venüs’le birleşiyor: Çekiciliğiniz artıyor

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. 21 Mart’tan sonra hem Güneş hem de Venüs burcunuzda olacak. Kendinize güveniniz, çekiciliğiniz ve yaşama sevinciniz artıyor. Çevrenizde etkili olacak, etrafınızdakileri peşinizden sürükleyeceksiniz.Dış görünüşünüzle ilgilenebilir, tarzınızı ve kıyafetlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayattan daha çok keyif alıyor ve çevrenize neşe saçıyorsunuz.

2021 Mart Boğa Burcu ve yükselen Boğa


Mars İkizler’e geçiyor: Masraflar artıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta burcunuzdan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda para ile ilgili 2. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, enerjiniz yüksek, son 2 ayda muhtemelen yeni şeylere başladınız. Belki zaman zaman fevri ya da aceleci davrandınız, sakarlıklar gündeme geldi.4 Mart’tan sonra finansal konularla daha fazla ilgileneceksiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Yeteneklerinizi geliştirebilir, işinize ya da parasal meselelere odaklanabilirsiniz. Çeşitli yatırım türlerini araştıracak ve para ile ilgili harekete geçeceksiniz. Bütçenize dikkat edin, zira Mars burada beklenmedik masrafları gösteriyor.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, işle ilgili plan yapmak ya da zam istemek için iyi bir dönem.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek iş ve kariyerle ilgili 10. evde. İşinizle ilgili yeni şeyler öğrenebilir, eğitim alabilir ya da seyahat edebilirsiniz. Üstlerinize kendinizi iyi ifade ediyorsunuz.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir, iyi pazarlık edeceksiniz.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Arkadaşlarla bir araya geliyor, fikir alışverişinde bulunuyorsunuz. Gelecek planları ve hedeflerinizi düşüneceksiniz.Venüs Balık’ta: Sosyal hayat, Arkadaşlar

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçireceksiniz, sosyal hayatınız canlanıyor. Bir arkadaşınıza yardım edebilir, duyarlı ve özverili davranabilirsiniz. Grup çalışmaları da keyifli geçecek.Güneş Venüs’le birleşiyor: Akışa bırak

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Kendi içinize dönebilir, dinlenmeye ve dış dünyadan uzaklaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Harekete geçmek yerine arka planda çalışmalarınızı sürdürün. Bu dönemde şartları zorlamak yerine akışa bırakın.Nisan’ın 2. yarısında Güneş (19 Nisan), Merkür (19 Nisan) ve Venüs (14 Nisan) Boğa’ya geçecek ve sizin döneminiz başlayacak.2021 Mart İkizler Burcu ve yükselen İkizler

Mars İkizler’e geçiyor: Enerjiniz artıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, son 2 ayda enerjiniz zaman zaman düştü, muhtemelen olumsuz düşüncelere kapıldınız.4 Mart’tan sonra daha dışadönük olabilir ve güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Mars burcunuzda iken aktif, hareketli ve mücadeleci olacaksınız. Fiziksel enerjiniz artıyor. Daha sabırsız, fevri ve rekabetçisiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyuyor ve çevrenizi etkiliyorsunuz.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, kendinizi ortaya koymak ve terfi istemek ya da istekleriniz doğrultusunda harekete geçmek için iyi bir dönem.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek eğitim ve seyahatle ilgili 9. evde. Yeni şeyler öğrenecek, fikirlerinizi iyi ifade edecek, felsefe ve yabancı kültürlere ilgi duyacaksınız.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, bir eğitim ya da seyahat fırsatı çıkıyor, ilginizi çeken bir konuyu öğrenebilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yabancılarla bağlantı ya da yurtdışı ile ilgili fırsatlar söz konusu olabilir.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. İş ve kariyerle ilgili düşünceler, planlar gündemde. İşle ilgili eğitim alabilir, seyahat edebilirsiniz.Venüs Balık’ta: Göz önünde

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İş hayatında olumlu gelişmeler var. Üstlerinizle iyi iletişim kuruyor, beğeniliyor ve takdir ediliyorsunuz. Özverili çalışacaksınız. İş ya da özel hayatınız sebebiyle göz önünde olabilirsiniz.Güneş Venüs’le birleşiyor: Sosyal Hayat, Eğlence

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Sosyal hayatınız canlanıyor, arkadaşlarla bir araya geliyor, iyi vakit geçiriyorsunuz. Arkadaşlarınızı peşinizden sürükleyebilir, birlikte tatile çıkabilir, eğlenebilirsiniz. Sosyal çevrenizde dikkat çekeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, online çalışmalara ve workshoplara katılabilirsiniz2021 Mart Yengeç Burcu ve yükselen YengeçMars İkizler’e geçiyor: Dinlenme zamanı

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda bilinçaltı ve iç dünya ile ilgili 12. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, sosyal hayatınız hareketli, arkadaşlar, gruplar, dernekler ya da online çalışmalar gündemdeydi.4 Mart’tan sonra sosyal ilişkilerden uzaklaşmak ve tek başınıza daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Çözülmemiş duygusal konularla ilgilenmek, affedemediğiniz biriyle ilgili çalışma yapmak ya da sağlıksız bir ilişkiyi bitirmek söz konusu olabilir.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bilinçaltını keşfe ve içsel değişime yönelik bir çalışmaya katılabilir ya da ortak finansal konuları yoluna sokmak için plan yapabilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ortak paralar ve yenilenme ile ilgili 8. Evde olacak. Ortak hesapları düzene sokabilir, yatırımları ve bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Metafizik veya psikolojiyle ilgilenebilir, bilinmeyen, gizemli konuları araştırabilirsiniz.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, parayla ilgili doğru kararlar alabilir, yatırım fırsatları ile karşılaşabilir, finansal bir ortaklık yapabilirsiniz.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında araştırıyor, öğreniyor, psikoloji, felsefe, din ya da ruhsal konularla ilgileniyorsunuz.Venüs Balık’ta: Seyahat, Merak

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Anlayışınız artıyor, sezgileriniz güçleniyor. Seyahatlerde iyi vakit geçirecek, öğrenmekten mutlu olacak, yabancılarla iyi anlaşacaksınız. Eğitim ya da workshoplara katılabilir veya kendiniz eğitim/seminer verebilirsiniz.Güneş Venüs’le birleşiyor: İşler yoluna giriyor

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. İş hayatında olumlu bir dönem. Üstlerle iyi iletişim kuruyor ve iş hayatında ya da sosyal çevrenizde güçlü bir izlenim bırakıyorsunuz. İş görüşmesi yapmak için de iyi bir dönem. Verimli çalışacak, dikkat çekeceksiniz.

2021 Mart Aslan Burcu ve yükselen AslanMars İkizler’e geçiyor: Sosyal hayatınız canlanıyor

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda arkadaşlar ve sosyal hayatla ilgili 11. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, iş hayatında hareketli ve yoğun bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Ocak ve Şubat’ta muhtemelen çok çalıştınız. Belki de stres veya yöneticilerle gerginlik yaşadınız.4 Mart’tan sonra sosyal ilişkilere daha fazla vakit ayıracaksınız. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Sosyal hayatınız canlı ve hareketli olacak. Arkadaşlarınızla bir araya geliyor, grup, dernek gibi yerlerde aktif rol alıyorsunuz. Arada arkadaşlarla tartışma veya rekabet yaşanabilir.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirebilir, ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ikili ilişkilerle ilgili 7. Evde olacak. İlişkiler ve iletişimle ilgili farkındalığınız artıyor, partnerinizden ya da dostlarınızdan çok şey öğrenecek ve bakış açınızı genişleteceksiniz.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, partnerinizle hiç olmadığı kadar açık konuşabilir, sorunları çözebilir, eğer yalnızsanız, yeni biriyle tanışabilirsiniz.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında finansal konular, borç-alacak, yatırım işleri ile ilgilenecek, terapi ya da ruhsal çalışmalardan fayda göreceksiniz.Venüs Balık’ta: Sezgilerinize dikkat edin

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Sezgileriniz güçlü, iç dünyanızda olumlu değişimler var. Yakınlarınızdan maddi manevi destek görüyorsunuz.Güneş Venüs’le birleşiyor: Eğitim, Seyahat

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Yeni deneyimler, girişimler, medya, yayıncılıkla ilgili işler, eğitim veya seyahat gündeme geliyor. Dışadönük, aktif olacak, yeni şeyler öğrenmek veya öğretmek isteyeceksiniz. Seyahatlerde iyi vakit geçirecek, öğrenmekten ya da öğretmekten keyif alacak, ufkunuzu genişletecek ve kendinizi geliştireceksiniz.2021 Mart Başak Burcu ve yükselen BaşakMars İkizler’e geçiyor: İşler, güçler

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda iş ve kariyerle ilgili 10. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, eğitim, seyahat ya da hukuk ve yayıncılık gibi konularda hareketli bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Muhtemelen görüşlerinizi değiştiren bazı olaylarla karşılaştınız.4 Mart’tan sonra işler artıyor, projeler hızlanıyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada kalacak. Mars iş hayatında oldukça yoğun, aktif ve rekabetçi olduğunuzu gösteriyor. Enerjiniz yüksek ve bağımsız hareket etmek istiyorsunuz. Başına buyruk ve fevri davranabilir, üstlerinizle ters düşebilirsiniz.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, beraber çalıştığınız kişileri motive edecek, verimli çalışacak, işleri yoluna sokacaksınız.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek işyeri ve çalışanlarla ilgili 6. Evde olacak. İşyerinizi düzene sokacak, üzerinde çalıştığınız projelere yoğunlaşacak ve günlük işleri halletmek, verimli çalışmak için yollar geliştireceksiniz. Çalışmaların üzerinden geçmek, dosyaları düzenlemek, hataları düzeltmek için uygun bir dönem.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, iş fırsatları, yeni projeler, teklifler gündeme geliyor. Yeni fikirler ortaya çıkıyor.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında hem partneriniz hem de yakınlarınızla iyi iletişim kuruyorsunuz. İlişkilerle ilgili düşünebilir, hayal kurabilirsiniz.Venüs Balık’ta: İlişkilerde mutluluk

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İlişkilerde özverili davranmanız, hassas ve alıngan olmanız mümkün. Partnerinizle ya da dostlarınızla güzel vakit geçireceksiniz. Partnerinizden destek görebilir, eğer yalnızsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz.Güneş Venüs’le birleşiyor: Değişim zamanı

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Maddi durumunuz iyileşecek, psikoloji ya da ruhsal konular ilginizi çekecek. Finansal konular, borç-alacak, kredi ve yatırımlarla ilgileneceksiniz. İkili ilişkilerde yakınlaşma ve derin paylaşımlar var.

2021 Mart Terazi Burcu ve yükselen TeraziMars İkizler’e geçiyor: Eğitim, Seyahat

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda görüş ve ideallerle ilgili 9. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda para ile ilgili konular gündeme geldi, tartışmalar ya da kredi, borç, ödemelerle ilgili stresler vardı.4 Mart’tan sonra bütçenizi kontrol etmeniz daha kolay olacak. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Seyahat edebilir, görüşlerinizi güçlü bir şekilde savunabilir ya da eğitim için çaba sarf edebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek, eğitim ya da seyahat yolu ile bakış açınızı genişletmek için güzel bir dönemdesiniz. Yabancı kültürler, felsefi ve akademik konular ya da yayıncılıkla ilgileneceksiniz.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, yapmak istedikleriniz için gerçekçi bir plan oluşturabilir ve diğerlerini ikna edebilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek aşk, çocuklar, hobi ve keyiflerle ilgili 5. Evde olacak. Daha sosyal olacak, okumak, yazmak ve öğrenmekten keyif alacaksınız. Yaratıcılığınız artıyor.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, aşkta mutluluk ya da çocuklarla ilgili güzel haberler var.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında günlük işler ve sorumluluklar gündemde. İşle ilgili araştırma ya da görüşme yapabilirsiniz.Venüs Balık’ta: İşler yolunda

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. İşyerinde yardımsever, özverili davranabilir, iş arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir ve iş ortamında olup bitenden etkilenebilirsiniz. Günlük işlere odaklanıyor, çalışmaktan keyif alıyorsunuz.Güneş Venüs’le birleşiyor: Güçlü ilişkiler

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. İkili ilişkiler ve partnerinizle ilgili gelişmeler öne çıkıyor, güçlü ve sevecen biri hayatınıza girebilir.İlişkilerde mutlu olacak, eşiniz ya da dostlarınızla iyi vakit geçireceksiniz.2021 Mart Akrep Burcu ve yükselen AkrepMars İkizler’e geçiyor: Parasal meseleler

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda ortak paralar ve değişimle ilgili 8. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda ikili ilişkilerde hareketli bir dönem yaşadınız hatta zaman zaman tartışmalar gündeme geldi.4 Mart’tan sonra ilişkilerde uyum yakalamak daha kolay olacak. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Ortak finansal konularda beklenmedik masraflar çıkabilir ya da vergi, sigorta, kredi işleriyle uğraşabilirsiniz. Parasal meseleler partnerinizle aranızda tartışmaya yol açabilir.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, ne zaman ısrar etmeniz ne zaman işleri oluruna bırakmanız gerekiyor, sezgilerinizle doğru karar vereceksiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek ev ve aileyle ilgili 4. Evde olacak. Ev ve aileyle ilgili ertelenen konular gündeme geliyor, geçmişi hatırlayabilirsiniz. Evinizi düzenlemek, dolapları, eşyaları elden geçirmek ve sadeleşmek için uygun bir dönem. Evden çalışmanız da mümkün.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, evle ilgili fırsatlar var, ev almak ya da kiralamak için iyi bir zaman.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında sanatla ya da hobilerle ilgileneceksiniz, hayal gücünüz yüksek, çocuklarla iletişiminiz iyi. İlişkilerle ilgili düşünebilir, kendinizi iyi ifade edebilirsiniz.Venüs Balık’ta: Aşkta mutluluk

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Sevgilinize karşı hassas olacak, birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Romantik ve özverili davranacaksınız. Çocuklarla iyi anlaşıyor, hayattan daha çok keyif alıyorsunuz.Güneş Venüs’le birleşiyor: Çalışma zamanı

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Günlük iş ve görevlere odaklanacak, verimli çalışacak, iş ortamında etkili olacaksınız. İş arkadaşlarınızdan destek görüyor ve çalışmaktan keyif alıyorsunuz. İşleri kolaylıkla halledebilir, yoluna sokabilirsiniz.

2021 Mart Yay Burcu ve yükselen YayMars İkizler’e geçiyor: İlişkiler ön planda

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda ikili ilişkilerle ilgili 7. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda iş hayatında yoğun bir dönem yaşadınız, çok çalıştınız, gündelik işleri yoluna sokmak için çaba sarf ettiniz.4 Mart’tan sonra ise diğerleri birlikte hareket etmek, birlikte bir şeyler yapmak öne çıkıyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Mars ikili ilişkilerden yana hareketli ancak zaman zaman zorlayıcı bir dönemde olduğunuzu gösteriyor. Muhalefetle ve beklemediğiniz tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Karşınızdaki kişiler aktif, enerjik ve agresif.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, acele etmeden adım adım ilerlemek sağlam bir dostluk ya da ortaklığa kapı açabilir.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek eğitim ve seyahatle ilgili 3. Evde olacak. Okumak, yazmak, olaylara farklı açılardan bakmak, fikir alışverişinde bulunmak ve düşüncelerinizi, yazdıklarınızı, çalışmalarınızı gözden geçirmek için iyi bir dönem.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, bir anlaşma/sözleşme gündeme geliyor. Kısa bir seyahat yapabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenecek, gün içerisinde daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Eğer yazmakla uğraşıyorsanız, bu günler oldukça verimli geçebilir.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında aile içerisinde ilgilenmeniz gereken kişiler olabilir. Evden çalışmanız da mümkün.Venüs Balık’ta: Evde mutluluk

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Evinizi güzelleştirecek, ailenize karşı hassas olacak ve özverili davranacaksınız.Güneş Venüs’le birleşiyor: Aşk, Eğlence

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Dışadönük ve aktifsiniz, birçok kişinin ilgisi üzerinizde. Flört, eğlence ya da tatil gündemde, hayatın tadını çıkarıyorsunuz. Çocuklarla iyi anlaşacak, keyif, eğlence ve hobilere zaman ayıracaksınız.2021 Mart Oğlak Burcu ve yükselen OğlakMars İkizler’e geçiyor: İşler yoğun

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda iş hayatı ve gündelik işlerle ilgili 6. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda aşkta tartışmalar ya da çocuklarla ilgili konular gündemdeydi. Kendinizi daha açık ifade ettiniz, spora ya da hobilere vakit ayırdınız.4 Mart’tan sonra ise işler artıyor, günlük hayatınız hareketleniyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Günlük işleriniz yoğun, oradan oraya koşturuyor, işleri yetiştirmeye çalışıyorsunuz. İşle ilgili motivasyonunuz ve kararlılığınız yüksek. İş arkadaşlarınız ya da diğer çalışanlarla tartışma ve rekabet söz konusu olabilir.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, beraber çalıştığınız kişileri motive edecek, verimli çalışacak, işleri yoluna sokacaksınız.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise Kova’da, 16 Mart’a dek finansal konularla ilgili 2. Evde olacak. Para ile ilgili düşünecek, plan yapacak ve hesaplarınızı düzene sokacaksınız.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, yatırım ya da iş fırsatları var, maddi konularda doğru kararlar alacaksınız.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında hayal gücünüz yüksek, eğer yazmakla uğraşıyorsanız, kolayca ilham bulacaksınız. Fazla hayal kurma ve gerçeklerden uzaklaşma riski de var.Venüs Balık’ta: Yakın çevreyle iyi ilişkiler

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Kendinizi güzel ifade edecek, okumak ve yazmaktan keyif alacaksınız. Kardeş, yakın akraba ya da komşularla ilişkileriniz iyi ancak özveri gerektiren durumlar olabilir. Konuşmak, gezmek ya da öğrenmek öne çıkıyor.Güneş Venüs’le birleşiyor: Ev, aile

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Eviniz ve ailenizle ilgilenecek, evde huzurlu olacaksınız. Dekorasyonla uğraşabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ailevi konularda etkili olacak, kendinizi güvende hissedeceksiniz.2021 Mart Kova Burcu ve yükselen Kova


Mars İkizler’e geçiyor: Keyif, Eğlence

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda aşk, çocuklar, hobiler, tatil ve eğlence ile ilgili 5. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda evle ilgilendiniz, taşınma, tadilat ya da ev işleri ile uğraştınız.4 Mart’tan sonra ise daha dışadönük olacak, gezip eğleneceksiniz. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada. Mars, aşk hayatınızın da hareketli olduğunu gösteriyor. Belki de çocuklarla ya da hobilerle ilgileniyorsunuz. Spor yapıyorsunuz, cesaretiniz ve fiziksel enerjiniz yüksek, kendinizi açıkça ifade ediyorsunuz.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, hem cesur hem de gerçekçisiniz, kendinden emin bir şekilde harekete geçebilir, risk alabilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise 16 Mart’a dek Kova’da olacak. Önemli konuları değerlendirip yeni kararlar alacak ya da daha önce karar verip ertelediğiniz şeylerle ilgili harekete geçeceksiniz.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirecek, doğru karar vereceksiniz. Çok konuşabilir, yazabilir, karşınızdakileri ikna edebilirsiniz.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında maddi konularla ilgilenecek, bütçe ve hesap işleri ile uğraşacak ya da yatırımları araştırıp para ile ilgili düşüneceksiniz.Venüs Balık’ta: Geliriniz artıyor

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Maddi konularda olumlu gelişmeler var, beğendiğiniz şeyleri satın alabilir ya da gelirinizi artırabilirsiniz. Güzellik, estetik ya da dekorasyonla ilgili harcamalar olası.Güneş Venüs’le birleşiyor: Hareketli günler

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Yakın çevrenizde etkinliklere katılacak, gezecek, iyi vakit geçireceksiniz. Sözleriniz diğerlerini etkiliyor. Kardeş, komşu ve akrabalarla iyi ilişkiler kuruyor, birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Okumak, yazmak ya da eğitim/workshoplara katılmak öne çıkabilir, sosyal medyada etkin olabilirsiniz.2021 Mart Balık Burcu ve yükselen Balık

Mars İkizler’e geçiyor: Evde Değişiklik

Fiziksel enerji ve eylemi gösteren Mars, nihayet burç değiştiriyor, 4 Mart’ta Boğa’dan çıkıyor ve İkizler’e, yıldız haritanızda ev ve aile ile ilgili 4. eve geçiyor. Mars 7 Ocak’tan beri Boğa’da, muhtemelen son iki ayda zihinsel çalışmalara odaklandınız ve iletişim trafiğiniz arttı. Yakın çevrenizle bazı tartışmalar yaşandı.4 Mart’tan sonra ise evle ilgili değişiklikler ya da ailevi konular öne çıkıyor. 4 Mart’ta İkizler’e geçen Mars, 23 Nisan’a dek burada olacak. Evde tadilat, taşınma, ev işleri ya da ailenizle ilgili gelişmeler var.20- 23 Mart arasında Mars Satürn’le iyi açıda, bilinçaltını keşfe ve içsel değişime yönelik bir çalışmaya katılabilir ya da evle ilgili konuları yoluna sokmak için plan yapabilirsiniz.Merkür Burç Değiştiriyor

Zihinsel faaliyetleri ve iletişimi gösteren Merkür ise 16 Mart’a dek Kova’da, yıldız haritanızda bilinçaltı ve sırları gösteren 12. Evde olacak. Rüyalarınızı yazmak, sezgilerinizi takip etmek size yol gösterecek. Bilinçaltını keşfe yönelik çalışmalardan fayda sağlayabilirsiniz. Kendi içinize dönebilir, geçmişi düşünebilir, bazı şeyleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden uzak durun.3- 6 Mart arasında Merkür Jüpiter’le birleşiyor, hayata güven duyacak, pişmanlık ve endişeleri geride bırakacaksınız. İç sesiniz, sezgileriniz ya da rüyalarınız önemli olabilir.Geri hareketi nedeniyle 2 aydır (8 Ocak’tan beri) Kova’da olan Merkür, 16 Mart’ta burç değiştiriyor ve Balık’a geçiyor. Ayın ikinci yarısında vizyonunuz netleşiyor, anlayışınız artıyor. Kendinizi iyi ifade edeceksiniz. Daha çok konuşabilir, yazabilir ve kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.Venüs Balık’ta: Güzellik, Keyif

Aşk, sevgi ve beğenileri gösteren Venüs ise 21 Mart’a dek Balık’ta olacak. Özverili ve duyarlı davranabilir, görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Hayal gücünüz, yaratıcılığınız ve çekiciliğiniz yüksek. Hayattan daha çok keyif alacaksınız.Güneş Venüs’le birleşiyor: Maddi konular ön planda

Venüs 21 Mart’ta Koç’a geçiyor, 22-30 Mart arasında Güneş’le birleşiyor. Finansal konuları iyi idare edeceksiniz. Yatırım ya da alışveriş yapabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Güzelliğe, zevklere ve keyiflere para harcamanız mümkün.

Duygu Pekbey
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
Yavaş yavaş karanlıktan ışığa, güneşli günlere ilerlemeye başladığımız bu günlerde artık bir şeyler net olarak görünmeye başlıyor. Vazgeçmek ve direnmek arasındaki savaştan çıkıyor gibiyiz. Şimdi hayat amaçlarımıza umutla ilerlemeye başlarken hedeflerimizi doğru tespit etmeliyiz. Yoksa Montaigne’in dediği gibi ‘Hedefi olmayan bir gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez’.

Genel olarak iyicil etkilere sahip bu ay geri harekette bir gezegen görünümü olmayacak. Bu engellere takılmadan rahat ilerleyebileceğimizi gösteriyor.

Sezgilerinizin sizi daima en doğru olana, en çok istediklerinize yönlendirmesi dileğiyle…


aylık1x.jpg

KOÇ ve YÜKSELEN KOÇLAR​

Yönetici gezegeniniz Mars ay boyunca İkizler burcunda; yani sizin yakın çevre, kardeşlerle iletişim alanınızda ilerliyor olacak. Dolayısıyla ilişkilerinizde kırıcı ve fevri olmaktan kaçınmalısınız. Belki yeni bir eğitim programı belki kısa bir seyahat yapmanız gerekebilir. Balık burcunda gerçekleşen yeniay daha çok sezgilerinizi kullanmaya, mistik ve okült konularla ilgilenmeye teşvik edebilir. Bu arada gizli düşmanlarınızın da farkına varabilirsiniz. Güneş’in ve Venüs’ün burcunuza geçişiyle adeta yeniden canlanacaksınız. Yeni bir aşk, ilişkilerle ilgili yeni bir şans kapınızı çalabilir. Sosyal ortamlarda ön plana çıkmak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Ay sonunda oluşacak dolunay ise tekrar ilişkilere dikkat çekiyor. Eş, partner, karşınızdaki insanlar, ortaklık ilişkilerinde şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı konular ortaya çıkabilir, krizler, restleşmeler yaşanabilir. Uzlaşma ve orta noktayı bulmak zor olabilir.

BOĞA ve YÜKSELEN BOĞALAR​

Ay boyunca maddi ve manevi kazanımlar alanında ilerleyecek Mars harcamalara dikkat çekiyor. Finansal konularda cesur adımlar atmanızı gerektiren yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. Fakat düşünmeden ani bir kararla yapacağınız yatırımlar canınızı da sıkabilir. Emin adımlarla ilerlemek ve gerçekçi kararlar almak zorundasınız. Balık burcundaki Yeniay sosyal hayatınıza hareketlenme getiriyor. Merkür’ün de bu alana geçmesiyle yeni arkadaşlar edinebilir veya yeni gruplara katılabilirsiniz. İşten gelen kazanımlarınızda sürprizler olabilir. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi en çok ilişkiler ve finansal konuları sorgulayacağınızı gösteriyor. Geri planda kalmak, dinlenmek isteyebilir, dostunuzun düşmanınızın farkına varabilirsiniz. Ayın son günlerinde gerçekleşen Terazi dolunayı sağlıkla ilgili konulara dikkat çekiyor. Yanınızda çalışanlarla ilgili bazı gerçekler de önünüze serilebilir.

İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER​

Burcunuza geçen Mars size cesaret ve hareketlilik getiriyor. Bu arada acelecilikten kaynaklı kazalara açık olabilir kendinizi rekabet gerektiren ortamlarda bulabilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşen yeniay kariyerle ilgili alanda yeni şans ve fırsatları getirebilir. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle sosyal hayatınız hareketleniyor. Yeni arkadaşlıklar başlayabilir veya yeni sosyal gruplara katılmak isteyebilir bu çevrelerden destek bulabilirsiniz. Ay sonunda gerçekleşen dolunay aşk hayatınızda yüzeysel olmamanızı gerektiriyor.

YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇLER​

Ay’ın başında Mars’ın İkizler burcuna geçişi gizli düşmanlıkları fark etmenizi sağlarken zihinsel olarak çok aktif bir süreci gösteriyor. Manevi ve ruhsal çalışmalar ilginizi çekebilir, yoga, meditasyon gibi çalışmalara katılmak isteyebilirsiniz. Bağımlılıklardan arınmak, alışkanlıklardan kurtulmak için de iyi bir süreç. Balık burcunda gerçekleşen yeniay uluslararası veya yabancılarla yaptığınız işlerde yeni başlangıçlara veya yeni tohumlar atmanıza sebep olabilir. Veya yarım bıraktığınız bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Felsefi ve kültürel konular daha çok ilgi alanınıza girmeye başlayabilir.20 Mart ve sonrası Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle kariyer hayatınızda daha görünür ve atak olabilirsiniz. Çalışmalarınız patron veya müdürleriniz tarafından takdir edilebilir. Son olarak Terazi dolunayı aile ilişkilerinde dengeye dikkat diyor. Bu dönemde ev, emlak, arsa alırken dikkat etmelisiniz.

ASLAN ve YÜKSELEN ASLANLAR​

Ayın ilk günleri İkizler burcuna geçen Mars’ın etkisi sosyal, çevre ve arkadaşlık ilişkilerine hareketlilik getirebilir. Yeni gruplara katılabilir, aktif görevler alabilirsiniz. Balık yeniayı ortak kazanımlar, borçlar, krediler alanında gerçekleşiyor. Yeni ödeme yapılandırmaları veya yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Devam eden miras davası varsa olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi kariyerle ilgili konularda kendinizi daha rahat göstermenizi sağlayacaktır. Yurtdışı veya yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sosyal medya üzerinden yaptığınız işlerde başarı sağlayabilirsiniz. Ayın son günü gerçekleşen Terazi dolunayı yakın çevre, kardeşlerle ilişkilerde dikkatli olmanızı gerektiriyor. İletişim kazalarına açık olabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız işlerde de bu dönem daha özenli olmanız gerekebilir.

BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAKLAR​

4 Mart’ta Mars’ın koç burcuna geçişiyle kariyer ve gelecek hedeflerinizde hareketlenme başlarken mücadele ve rekabet de artacaktır. Bu arada patron veya yöneticilerle gerilimlerden uzak durmanızda fayda var. Balık yeniayı ikili ilişkilerle ilgili alanda gerçekleşiyor. Bir evlilik, ortaklık kararı gündeme gelebilir veya yeni bir ilişki başlayabilir. Eğer bir birlikteliğiniz varsa son derece romantik zamanlar olabilir. Merkür’ün de Balık burcuna geçişi anlaşmalar, danışmanlıklar, davalarla ilgili olumlu etkiler getirecektir. Karşınızdaki insanlarla iletişim çok daha rahat ve uyumlu olacaktır. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesi ise ortak kazanımlar, miras ve kredilerle ilgili şanslı etkileri getiriyor. Yine de yüksek finansal riskler almasanız iyi olur. Ay sonunda gerçekleşen dolunay kazanımlar alanında kriz çıkartabilir. Büyük yatırımlar veya harcamalar için çok dikkat etmeniz gerekebilir.

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİLER​

Mars İkizler transiti yurtdışı veya yabancılarla yapılan işlerde girişim fırsatları sağlarken hukuksal bir konu varsa dikkatli olmayı da gerektiriyor. Eğitimlerle ilgili konularda girişimleriniz de olabilir. Balık yeniayı sağlıkla ilgili alanda gerçekleşiyor. Yeni bir diyet programı veya spora başlayabilirsiniz. Yanınızda çalışanlara destek olabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Çalışma ortamınızla ilgili düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi odak noktanızı eş, partner, ortalıklar konusuna çekecektir. İlişkilerde daha atak olabilirsiniz. Ayın son günlerinde gerçekleşen dolunay sizi ilgilendiren her türlü konuda farkındalık sağlıyor. İkili ilişkileriniz, eş, partner ilişkilerinizde kendi değerinizi, yerinizi net olarak görebilir, haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Adil olmadığını düşündüğünüz konularda gerginlikler yaşanabilir. Sağlıkla ilgili konulara öncelik tanımanızda fayda olabilir. Biraz daha sakin ve sinirlerinize hâkim olmanız gerekebilir.

AKREP ve YÜKSELEN AKREPLER​

Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle ödemeler alanında krizler artabilir. Fazla risk almayın ve kazalara karşı dikkatli olun. Yeni yatırım fırsatlarıyla ilgili enine boyuna iyice düşünün. Balık burcunda gerçekleşen yeniay; aile, ev yerleşim konularında yeni başlangıçlar diyor. Yeni bir eve taşınabilir, evde değişiklikler yapabilirsiniz. Evden ayrılabilir, yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Venüs ve Güneş’in Koç burcuna geçişi gündelik rutininizi hareketlendirecektir. Çalışma koşullarınızda yenilikler yapmak isteyebilir, sağlıkla ilgili olarak alternatif konuları deneyebilir, spora veya diyete başlayabilirsiniz. Ayın son günlerinde gerçekleşen dolunay ise gizli düşmanlarınızın farkına varmanızı sağlayacaktır. Biraz daha kafanızı dinlemek, spiritüel konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arınma, detoks programları uygulayabilirsiniz.

YAY ve YÜKSELEN YAYLAR​

Mars’ın İkizler burcuna geçişi ikili ilişkilere hareket getiriyor. Yeni bir ortaklık söz konusu olabilir. Bu arada gerginliklere ve acele karar almamaya dikkat edin. Aşırı dürtüsel, agresif ve aceleci davranışlar özel ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. Balık yeniayı ile birlikte ev, aile konuları önem kazanıyor. Yeni bir eve taşınma, evle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Aile üyeleriyle ilgili hoş gelişmeler bekleyebilirsiniz. Güneş ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi eğer kalbiniz boşsa yeni bir ilişki, bir kıvılcım olabilir. Çocuklarla ilgili hoş başlangıçlar veya bir bebek müjdesi olabilir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaran sanatsal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Daha fazla risk almaya meyilli olabilirsiniz. Ay sonundaki Terazi dolunayı sosyal çevre ilişkilerine, işten gelen kazançlara dikkat çekiyor. Arkadaşlık ilişkilerinde gerginlikler olabilir, bazı gruplardan çıkmak isteyebilirsiniz. İşten beklediğiniz kazanç veya terfi ile ilgili hakkınızı alamadığınızı düşünebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızda ikilemlerde kalabilirsiniz. Bireysel ve sosyal yaşamınız arasında denge sağlamak bu süreçte biraz zor olabilir.

OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAKLAR​

Mart ayının ilk günlerinde Mars’ın İkizler geçişi gündelik rutininize hız kazandıracaktır. Çalışma düzeniyle ilgili değişiklikler olabilir. Yanınızda çalışanlarla ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Varsa bir sağlık probleminiz de tetiklenebilir. Yeniay yakın çevre ve kardeşlerle ilgili alanda güzel gelişmeler getirebilir. Kısa seyahatler yapabilir veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Internet üzerinden yaptığınız çalışmalarda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Güneş ve Venüs’ün Koç geçişi aile ve yuvayla ilgili konuları gündeme getirebilir. Emlak alım-satımı söz konusu olabilir. Ayın son günü gerçekleşen dolunay iş, kariyer konularında krizlere sebep olabilir. Haklarınız ve alacaklarınız veya terfi gibi konular netleşebilir. İş ve ev dengesini iyi ayarlamalısınız.

KOVA ve YÜKSELEN KOVALAR​

Mars’ın İkizler geçişi yaratıcılığınızı yükseltirken çocuklarla ilgili eğitim konularıyla daha çok uğraşmanızı gerektirebilir. Partnerinizle ilgili iletişim krizleri yaşayabilirsiniz. Sakin olmaya bakın. Her zamankinden fazla risk almaya yatkın olabilirsiniz. Yeniay maddi ve manevi kazançlar alanında gerçekleşiyor. Finansal konularda katkı sağlayacak yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler gelmeye başlayabilir. Merkür’ün de Balık burcuna geçecek olması yeni projeleri gündeme getirebilir. Güneş ve Venüs’ün Koç geçişi yakın çevre, kardeşlerle ilişkileri hareketlendirebilir. Internet üzerinden yaptığınız işlerde istediğiniz sonuçları almaya başlayabilirsiniz. Yeni bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz. Son olarak dolunay yurtdışı ve yabancılarla yapılan işler veya hukuksal konulardaki sonuçları net olarak görmenizi sağlayacaktır.

BALIK ve YÜKSELEN BALIKLAR​

Mars-İkizler ailesel konulara hareket getiriyor. Aile büyükleriyle ilgili konular veya ev değişikliği gündeminizde olabilir. Yeniay ise burcunuzda oluşuyor. Kendinizi yenileme isteği ile dış görüntünüz dahil birçok değişiklik yapabilirsiniz. İş veya aşk hayatınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Merkür’ün de burcunuza geçecek olması kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir dönem olacaktır. Eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar da alabilirsiniz. Venüs ve Güneş’in maddi ve manevi kazanımlar alanında transiti sizi fırsatları yakalamak için daha atak yapacaktır. Özgüveniniz yükselirken risk almaya yatkın olabilirsiniz. Büyük yatırımlara girişmek isteyebilirsiniz. Fakat ay sonundaki dolunay ödemelerle ilgili alanınızda gerçekleşiyor. Kazançlar ve ödemeler dengesine çok dikkat etmeniz gerekebilir, riskli yatırımlar krizli sonuçlar doğurabilir.

Sevgiyle,
Astrolog Filiz Ünal
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
451cc3b7fec5a557b69bb1e8074740301e039d8f.jpg


YÜKSELEN KOÇ BURCU

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin Balık burcunda ruhunuzu bilinçaltınızı iç dünyanızı anlatan evinizdeki Transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda transiti ve Neptün ile kavuşum yapması nedeni ile enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz.
21 Mart'a kadar yenilenmek inzivaya çekilmek isteyebilir, orijinal fikirleriniz düşünceleriniz var ise kimseye söylemek istemeye bilir, hayatınızda olan bitenin bir analizini yapabilirsiniz.
4 Mart'ta Mars'ın da yakın çevreye eğitim-öğretim kardeşler-kuzenler eviniz geçmesi ile bu alanlarınız hareketleniyor. Uzun zamandır maddi kazançlarla ilgili konularda yorulmuştunuz artık hayallerinizi hedeflerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yeni ticari anlaşmalar sözleşmeler seyahatler eğitim konularında eski ve yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir kararsızlıklar yaşayabilir, aracınızla ilgili durumlar söz konusu olabilir trafikte dikkatli olmalısınız.
13 Mart 2021 deki Balık burcu yeniayı ile bilinçaltınızdaki düşüncelerinizin yerine yepyeni fikirler oluşabilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Günlük işlerinizde yeni düzenlemelere gidebilir, yeni iş arkadaşlarınız hayatınıza dahil olabilir, evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz. Sağlık konularına ve gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.
16 Martta Merkür'ün de Balık burcuna geçmesi ile düşünceleriniz de fikirlerinizi kimseyle paylaşmak isteyebilir merak ettiğiniz konuları daha detaylı araştırabilirsiniz.
21 ve 22 Mart'ta Güneş ve Venüs'ün de sizin yükselen evinize geçmesiyle artık kendinizi daha iyi ifade edebilir, hedeflerinize daha rahat odaklanabilirsiniz. Üstlerinizden ve Arkadaşlarınızdan destek alabilir, kazançlarınızı artırma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Güzellik ve estetik, dış görünüşünüz de değişiklik yapmak isteyebilirsiniz 28 Mart 2021 deki Terazi Burcundaki dolunay ile ikili ilişkiler ortaklıklarınız anlaşmalarınız aldığınız ya da verdiğiniz danışmanlıklarızla ilgili bazı bitiş ya da yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz sizden gizlenen konu ve olayları öğrenebilir bazı yükselen Koçların mahkeme konuları gündem olabilir.


YÜKSELEN BOĞA BURCU

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin şanslar fırsatlar hedefler hayaller evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda transiti ile girdiğiniz topluluklarda gruplarda arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir, kariyer hedefleriniz umutlarınızı gerçekleştirmek için yeni planlar yapabilirsiniz.

4 Mart'ta Mars'ın da para evinize geçmesi ile birlikte maddi kazançlarınız kariyeriniz toplum önündeki statünüz ile ilgili konularda yeni fikirler üretebilir yeni iş girişimleri yapabilirsiniz. Dikkat çekeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bütçe hesaplarınızı yeniden düzenlemek zorunda kalabilirsiniz.

13 Mart'taki Balık burcundaki yeniayla umutlarınız hayalleriniz Aşk hayatınızı eğitim hayatınızda ilgili konularda hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz sizden yaşça büyük kişilerden destek almak isteyebilirsiniz.Venüs ve Neptün kavuşumunundan dolayı aşk ve finansal konularda da dikkatli olmalısınız.

16 Mart'ta Merkürün Balık burcuna geçmesi ile 21-24 Mart tarihlerinde girdiğiniz ortamlarda daha aktif olabilir ticari konular alışverişlerde dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızla iletişim konularında aranızda sorunlar çıkabilir para konularında üstlerinden destek görebilirsiniz.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş'in ve Venüs'ün iç dünyanızı anlatan evinize geçmesi ile bilinçaltınız ve ruhsal konularla ilgilenebilir, rüyalar görebilir ihtiyacı olan insanlara yardım edebilir, fazla kalabalıklar arasına girmek istemeyebilir, gizli ilişkilere çekilmek isteyebilir, sağlık konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Gizli düşmanlıklar ve dedikodularada dikkat etmelisiniz.

28 Mart 2021 deki Terazi burcu dolunayı ile günlük işleriniz arkadaşlarınız yada kendi sağlığınızla ilgili konulardan yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz.Ofis arkadaşlarınız işten ayrılabilir, devam eden tedavileriniz bitebilir, sizin sakladığınız bir sır veya sizden gizlenen Sırlar ortaya çıkabilir. Diyete başlamak için dolunaydan üç gün sonrasını tercih edebilirsiniz.


Yükselen İKİZLER BURCU

🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin kariyer evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu evinizde olması işiniz statünüz yeni iş girişimleriniz ile ilgili konularda, ayrıca yüksek eğitim seyahatler Medya Yayıncılık konularında ve yetişkin çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

4 Mart'ta Mars'ın da yükselen evinize geçmesiyle fikirlerinizi düşüncelerinizi hayata geçirmek için girişimler yapabilirsiniz. Sürpriz şanslar karşınıza çıkabilir uzun seyahate çıkmak yüksek eğitim ya da eşinizin akrabaları ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 Mart'taki Balık burcu yeniayını kariyer evinizde yaşıyorsunuz. Mesleğiniz statünüz ile aileniz eviniz yuvanızla ilgili konularda yeni başlangıçlara adım atmak isteyebilirsiniz. Evinizi işyerinizi değiştirmek yeni iş başlangıcı yapmak, evlilikle ilgili konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

16 Mart'ta Merkür'ün kariyer evinize geçmesi ile iletişim Eğitim Meslek konularında hareketleniyorsunuz.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve venüs'ün umutlarınız hayalleriniz sosyal çevrenizi anlatan evinize geçmesiyle kariyerinizden elde edeceğiniz gelirleriniz, gelecekle ilgili hayallerimiz girdiğiniz büyük gruplar ve çevrenizde daha görünür olabilirsiniz.

21-25 Mart tarihleri arasında kendinizi fikirlerinizi düşüncelerinizle ortaya koyarken çekingen davranışlar sergileyebilirsiniz. Belki bir iş mülakatına katılmanız gerekebilir, zihinsel olarak kendinizi dağılmış da hissedebilirsiniz sakin kalmalısınız aceleci davranmamalısınız.

28 Mart 2021 de Terazi burcundaki dolunayla Aşk çocuklar yatırımlar eğlence hayatınızla ilgili konularda sorunlarınız var ise çözüme ulaştırabilirsiniz. Bazı yükselen İkizlerin aşk hayatında bitiş olabilir varsa çocuklarınızın eğitimleri konusunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz yetişkin çocuklarınızın yüksek eğitim ve yurt dışı konuları varsa olan pürüzleri çözebilirsiniz.Yükselen Yengeç Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin yüksek eğitim uzun seyahatler basın yayın medya yabancılar Evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüs'ün de bu alanda transit'te olması size sürpriz bir seyahat yabancı dil eğitimi yurtdışı konuları eşinizin akrabaları ile ilgili sürpriz gelişmeler getirebilir, hayata bakış açınızı vizyonunuzu sorgulayacağız bir aydasınız

4 Mart'ta Mars'ın bilinçaltınız ruhsal konuları anlatan evinizde transite başlaması ile kendinizi duygusal olarak yorgun hissetseniz bile aklınızdan hayata geçirmek istediğiniz plan ya da projeleriniz için aile büyüklerinden otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca dedikodular ve gizli düşmanlıklara da dikkat etmelisiniz.

13 Marttaki Balık burcu yeniayını ticaret hukuk konular yüksek uzaktaki akrabalarınız alanlarında yaşıyorsunuz yepyeni başlangıçlar yapmak için uzun zamandır ertelediğiniz konuları araştırmaya başlayabilirsiniz.Eğitim ya da yurtdışı iş seyahatiniz olabilir, ikili ilişkiler ve para konularında da dikkat etmelisiniz.

16 Mart'ta Merkür'ün de Balık burcuna geçmesi ile bilgi, iletişim, seyahat varsa Resmi kurumlarda işleriniz hızlanabilir.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs'ün kariyer evinize geçmesiyle toplum önündeki statünüz çalıştığınız işyerinizde kazançlarınızda ev ve yuva konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

28 Mart 2021 tarihinde Terazi burcundaki dolunayla ev aile yuva kariyer ailede var olan sorunlar da artık bir netlik yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır taşınmak ya da tadilat yaptırmak istiyorsanız bu dolunay ile harekete geçebilirsiniz. Eğitim hayatı olan yükselen Yengeçler var olan eğitimlerini bitirme kararı almak isteyebilirler kendi işinize ya da eşinizin işi ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Yükselen Aslan Burcu

🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin ortaklı gelirler miras nafaka krediler alanlarınızdaki Transiti ile başlıyorsunuz.Venüsünde bu alanda transitte olması nedeni ile eşinizin ortaklarınızın gelirlerinde sürpriz gelişmeler olabilir. Önceden müracaat ettiğiniz krediniz çıkabilir, yeni bir iş başlangıcı ya da hukuki konularınız var ise bu işlerin uzmanlarından danışmanlık alabilirsiniz.

4 Mart tarihinden sonra Mars'ın ikizler burcundaki transiti ile umutlarınız, hayalleriniz sosyal çevre gruplar aynı zamanda aşk ve çocuklar yatırımlarla ilgili alanlarda sizi hareketlendirebilir. Daha çok zekanızla düşüncelerinizle kendinizi girdiğiniz ortamlarda göstermek isteyebilirsiniz. Sinirsel gerginliklerden ve tartışmalardan uzak kalmaya da dikkat etmelisiniz.

13 Mart'taki Balık burcu yeniayını ortaklı gelirleriniz miras nafaka sigorta prim sağlık konularını anlatan alanda yaşıyorsunuz. Kredi borç alacak kazançlarınız ile ilgili konularda yeni durumlar oluşabilir. Birlikte iş yaptığınız insanlarla yada eşinizle para konularında dikkatli olmalısınız. Sizden gizlenen bir borcu yada durumu öğrenebilirsiniz.

16 Mart'ta Merkür'ün ortaklı gelirler evinize geçmesiyle ortaklarınızın eşinizin anne babanızın maddi konuları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca bütçe hesapları yapabilirsiniz.

20 ve 21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüsün mahkemeler, hukuksal konular, yurtdışı, Eğitim, ithalat ihracat, yabancı insanlar, sizin ve eşinizin uzak akrabalarınızı anlatan evinize geçmesi ile bu konularda size Işık tutacaklar var olan projelerinizi hayata geçirebilir, Hayat görüşlerinizde fikirlerinizde düşüncelerinizde değişim yapabilirsiniz. Resmi kurumlara işiniz düşebilir.

28 Mart 2021 de Terazi burcundaki dolunayla yakın çevre Kardeşler Kuzenler yakın arkadaşlarınızla aranızda sorunlar var ise netleşebilir. Eğitim Öğretimle ilgili bazı bitişleriniz ya da başlangıçlarınız olabilir .Ticari faaliyetle uğraşıyorsanız yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Başak Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin ikili ilişkiler evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda olması hayatınızda özel ve ortaklı ilişkiler konusunda uyumlu olabilir ya da başkalarına arabuluculuk yapabilirsiniz. Sanatsal yetenekleri olanlarda bu transitten olumlu etki alabilirler.

4 Martta Marsın kariyer evinizde geçmesi ile işinizde mesleğinizde kariyer hayatınızda uğraşlarınız da hareketli zamanlara giriyorsunuz. Başka insanlara liderlik etmek isteyebilir cesaret ve rekabet gerektiren işler yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda iletişim trafiğiniz artabilir, yurtdışı konuları, tanıtım, reklam konuları ile ilgilenebilirsiniz. Eğitim konularında da ani sürpriz fırsatlar karşınıza çıkabilir.

13 Mart'taki Balık yeniayı ile ikili ilişkiler ortaklıklar anlaşmalar sözleşmeler konusunda hayatınızda önemli gelişmeler başlayabilir. Bekar olan yükselen Başaklar ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyabilirler.

16 Mart'ta Merkür'ün ilişkiler evinize geçmesi ile birçok insanla iletişiminiz hızlanabilir.

20-21 Mart tarihlerinde Güneşin ve Venüsün ortaklı gelirler evinize geçmesiyle sizin ya da eşinizin gelirlerinde yada önceden alamadığınız kredi tazminat gibi alacak konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukukçu psikolog yada emlakçı gibi kişilerden danışmanlık alabilir ya da siz danışmanlık verebilirsiniz.

24 Mart'ta sürekli iletişimde olduğunuz kişilerle tartışmamaya dikkat etmelisiniz.

28 Mart Terazi burcundaki dolunayı gelirleriniz kazançlarınız ortaklı gelirlerinizi ilgilendiren konularda yaşıyorsunuz var olan bir borcunuzu bitirebilir, işiniz eviniz aileniz yuvanız için önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sizin yada aile büyüklerinizin sorunları var ise olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı Başak burçları İş hayatına başlayabilirler.


Yükselen Terazi Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin günlük işleriniz, iş hayatınız sağlığınızla ilgili alanlardaki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu evinizde transiitte olması yepyeni iş fırsatlarını getirebilir. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilirsiniz.Spor yada diyet yapabilir, evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz.
4 Mart'ta Mars'ın yüksek eğitim, seyahatler, evinize geçmesi ile çocuklarınızın veya kendi eğitiminiz ile ilgili girişimler yapabilirsiniz. Sosyal medya teknoloji ile resmi kurum ve hukuki konular ile ilgili girişimlerde yapmak isteyebilirsiniz. Uzak yerlere seyahatler planlayabilirsiniz.
13 Mart'ta Balık burcu Yeniayı ile günlük rutin işlerinizin dışında yeni iş girişimlerinde bulunabilir, evcil hayvan almak isteyebilir, yeni İş arkadaşları hayatınıza dahil olabilir. Bazı teraziler iş arkadaşıyla ilişkiye başlamak isteyebilir. Sağlığınızda sorunlar var ise yeni tedavilere başlayabilirsiniz.
16 Mart'ta Merkür'ün de günlük işleriniz evinize geçmesiyle; iş hayatınızda iletişim, yazı, evrak işlerinizde hareketlilik artabilir, iş seyahatine çıkmanız gerekebilir, yeni teknolojik cihazlar alabilirsiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneşin ve Venüsün ilişkiler evinize geçmesiyle ikili ilişkileriniz iş ortaklarınızla daha çok göz önünde olabilirsiniz.
28 Mart'taki Terazi burcu dolunayı ile evliliğiniz ya da partneriniz iş ortaklarınızla var olan sorunları çözebilir, ilişkisi yolunda giden bekar Teraziler ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak isteyebilirler. Bu dolunay size bu konularda önemli kararlar aldırabilir. Aile büyüklerinizden de destekler alabilirsiniz.
Yukselen AKREP BURCU

🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin aşk ve çocuklar alanlarınızdaki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu evinizde transit'te olması sizi aşk, çocuklar, hobileriniz, yetenekleriniz, size Keyif veren konularda destekliyor. Mart ayına keyifli başlayabilirsiniz.

4 Mart'ta Mars'ında ortaklı gelirler alanlarınıza geçmesiyle,çocuklarınız kendi eğitiminiz hobileriniz, eğlence hayatınız için para harcamalarınızda hareketlilik olmaya başlayabilir. Eviniz için lüks alışverişler yapmak isteyebilirsiniz.

13 Mart'ta Balık burcu yeniayını aşk ve çocuklar alanlarınızda yaşıyorsunuz. Bekar olanlar yeni bir aşka başlayabilir,hobi amaçlı yeni yatırımlar yapmak isteyebilir, eğitime, kurslara katılabilir, çocuklarınızın eğitimleri ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

16 Mart'ta Merkür'ün de aşk ve çocuklar yetenekler evinize geçmesiyle iyice hareketleniyorsunuz.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş'in ve Venüs'ün Koç burcundaki çalışma evinize geçmesi ile günlük işlerinizde hareketlilik başlıyor.İş arayan Akrep burçları işe başlayabilirler. Çalışma hayatınızda verimliliğiniz artabilir, üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birçok projeye başlayabilir, evinizi işyerinizi güzel değiştirmek isteyebilirsiniz.

22-23 Mart tarihlerinde yetişkin çocuklarınız varsa onlar için harcama yapmak zorunda kalabilir yada aranızda gerilimli bir iki gün geçirebilirsiniz.

28 Mart'taki Terazi burcu dolunayı ile yaptığınız işlerinizin girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Sizden gizlenen bazı durumların açığa çıkmasına şahit olabilirsiniz. Spor ya da diyete başlamak istiyorsanız dolunaydan 3 gün sonrasını tercih edebilirsiniz. Sağlık problemleriniz yada tedaviniz varsa bitebilir. Dolunay günlerinde haberci rüyalar görebilirsiniz.


Yükselen YAY Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşi ev aile yuva alanlarındaki transiti ile başlıyorsunuz. Venüs'ün de bu evinizde transit'te olması evinizde keyifli vakitler geçirebilir, güzelleştirmek isteyebilir, evinizde misafirler ağırlamak isteyebilir, aile bireyleri ile uyumlu ilişkileriniz olabilir.

4 Mart'ta Mars'ın ilişkiler evinize geçmesi ile daha çok insanla iletişime geçmeniz ve birlikte hareket etmeniz gerekebilir tartışma ve iddialı durumlar yaşayabilirsiniz.

13 Mart'ta Balık burcu yeniayını eviniz aileniz yuvanız köklerinizi anlatan alanda yaşayacaksınız. Bu konularda olumlu açılar alıyorsanız, yeni başlangıçlar yapmanız gerekebilir. Yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmak, evinizde eşyalarınızı yenilemek isteyebilir, Venüsde bu evinizde transitte olduğu için lüks ve gösterişli alışverişler yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde kendinizin yada aile büyüklerinizin sağlığına da dikkat etmelisiniz.

16 Mart'ta Merkür'ünde bu alana geçmesi ile bazı Yay burçları taşınmak tadilat yaptırmak isteyebilirler.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs'ünde aşk çocuklar keyifler evinize geçmesiyle çocuk ve aşk konularında hayatınızda hareketlilik başlıyor. Yetenekleriniz hobilerinizle parlayabilir kendinizin ve çocuklarınızın eğitimleri kursları daha aktif olmaya başlayabilir. Eğlence şans oyunları para piyasaları ile de ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu alanda dikkatli olmalısınız.

28 Mart'ta Terazi burcu dolunayını umutlar, hayaller, sosyal alanlar, girdiğiniz gruplar, evinizde yaşayacaksınız. Daha önceden başlattığınız işlerinizin hedeflerinizin meyvelerinin olgunlaştığını görebilirsiniz. Aşk ilişkisi olanlar bu dolunayda dikkat etmeliler acele kararlar almamalılar. Ticaret ve eğitimle ilgili konularda aktif olmaya da başlayabilirsiniz.


Yükselen Oğlak BURCU

🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin yakın çevreniz kardeşleriniz ticaret eğitim evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda transit'te olması ile iletişim eğitim kardeşleriniz yakınlarınız seyahat konuları aktifleşiyor. Para harcamalarınızda artışlar olabilir.

4 Mart'ta Mars'ında günlük iş hayatınız uğraşlarınız sağlık evinize geçmesi ile bu alanlarda daha rekabetçi cesaretli ve cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ya da yanınızda çalışanlarla aranızda gerginliklere dikkat etmeli, ayrıca ev ve iş kazalarına dikkat etmelisiniz.

13 Mart'ta Balık burcu yeniayını yakınlarınız kardeşleriniz eğitim seyahatler ticaret konularında yaşıyorsunuz.Bugünlerde öncelikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yakınlarınızla Arkadaşlarınızla iletişimlerinizde yada alışveriş yaparken aldanmalara kandırılmalara da dikkat etmelisiniz. Bu yeniayla yeni bir eğitime başlamak isteyebilir, kardeşlerimizin hayatında yeni gelişmeler olabilir.

16 Mart'ta Merkür'ün de bu alana geçmesi ile seyahat planları yapabilirsiniz.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs ev aile yuva alanlarınıza geçiyor. Evinizde daha çok vakit geçirmek isteyebilir, misafir ağırlayabilir, evinizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

24 Mart civarı arkadaşlarınızla ya da yakınlarınızla aranızda yanılgılar olabilir. Bir arkadaşınız verdiği sözü tutmayabilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmelisiniz

28 Mart'taki Terazi dolunayını kariyeriniz mesleğiniz toplum önündeki statünüzü anlatan alanda yaşayacaksınız. Kariyerinizde yada işinizde önceden başlattığınız projelerinizin daha da netleştiğini görebilir, işyerinizi taşımak isteyebilir, kazançlarınızı arttıracak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

30 Mart'ta Ticaret - alışveriş gibi konularda ve trafikte dikkatli olmalısınız.

Yükselen Kova Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin para evinizdeki trasiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda transit'te olması nedeniyle para harcamalarınızda gelirlerinizde artış ve iş ortaklarınızdan gelirler elde edebilirsiniz.Güzellik ve estetik konuları için para harcamak isteyebilirsiniz.
4 Mart'ta Marsı'nda aşk ve çocuklar evinize geçmesi ile çocukları olan yükselen Kovalar onlar için para harcayabilirler, eğlence,aşk ve size zevk veren konularla daha çok ilgilenebilirsiniz.
13 Mart'ta Balık burcu yeniayını maddi ve manevi değerler evinizde yaşıyorsunuz. İş arayan Kova burçları işe başlayarak kazanç elde etmeye başlayabilirler.Finansal konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca birkaç gün para harcamalarınızda abartıya kaçmamaya Aldanmalara kandırılmalara ve sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.
16 Mart'ta Merkür'ün de para evinize girmesi ile kendi bilgilerinizle fikirlerinizle kazançlar elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili daha çok iletişim halinde olmaya başlıyorsunuz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş'in ve Venüs'ün de yakın çevre arkadaş kardeşler alanınıza geçmesiyle dahada hareketleniyorsunuz. Seyahat planları yapabilir, eğitim kurslar ticaret ve alışveriş konuları daha çok ilgilenmeniz gereken konular arasında olabilir. Arkadaş yada kuzenlerinizin hayatında bazı gelişmeler oluşabilir.
24 Mart'ta teknolojik cihazlara ya da çocuklarınız için para harcaması yapabilirsiniz.
28 Mart 2021 de Terazi burcu dolunayını yüksek eğitim, hukuki konular, uzaktaki akrabalarınız,görüşleriniz fikirlerinizi anlatan alanda yaşıyorsunuz. Devam eden mahkemeniz ya da eğitiminiz bitebilir, resmi kurumlarda sürüncemede olan işlemlerinizi bitirebilir, haberci rüyalar görebilirsiniz. Uzaktaki ve eşinizin akrabalarıyla aranızdaki sorunlara çözüm bulabilirsiniz., fanatikçe savunduğunuz bazı fikirlerinizden vazgeçebilirsiniz. 30 Mart'ta para konularında dikkatli olmalısınız.


Yükselen Balık Burcu

🌠🌠🌠🌠

Mart ayına Güneşin yükselen evinizdeki transiti ile başlıyorsunuz. Venüsünde bu alanda transitte olması güzellik ve estetik konularıyla daha çok İlgilenmenize destek olabilir. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilir, kariyerinizle, yaptığınız mesleğinizle ilgili konularda ön planda olmak isteyebilir, ayrıca sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir.

4 Mart'ta Mars'ın ev aile yuva alanına geçmesi ile evinizden çalışmak isteyebilir. Evinizde tadilat tamirat yaptırmak gerekebilir. Aile konuları gündemde olabilir. Evinizde olabilecek kazalara dikkat etmelisiniz. Mars'ın bu alandaki transiti döneminde mide rahatsızlıklarına da dikkat etmelisiniz.

13 Mart'ta Balık burcu yeniayını yükselen evinizde yaşayacaksınız. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk, ilişkiler anlaşmalar sözleşmeler konusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir var olan ilişkilerinizede hayalci bakmak isteyebilirsiniz. Gerçekçi olmanızda fayda var.

16 Mart'ta Merkür'de Balık burcuna geçmesi ile iletişim konularında mantıktan çok duygusal kararlar almak isteyebilir yada kendinizi ifade ederken zorlanabilirsiniz. Ticari konularda ve yakınlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş'in ve Venüs'ün para evinize geçmesi ile para kazançlarınıza daha çok odaklanacaksınız. Toprak ve gayrimenkul yatırımı yapmak isteyebilirsiniz.

28 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunayı ortaklı gelirler krediler borçlar alacaklar alanlarınızda yaşıyorsunuz. Bütçenizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Ortak kazançlarınızla kredi ve borçlarınızla miras nafaka yatırım tazminat gibi konularda var olan sorunları çözme fırsatı yakalayabilirsiniz Beklediğiniz krediniz çıkabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız.Kaynak: jupiterinkiziemelce AKADEMI
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
kadın4.jpg


Koç​

Özellikle 20 Mart tarihine dek iç dünyanızın, rüyalarınızın ve duygusal dünyanızın canlı olduğu günler içindesiniz. Başkalarına merhamet duymak, yardım etmek eğiliminiz çok kuvvetli. Platonik aşklar, gizli kapaklı planlar da gündeminizde olabilir. Belki de kimseye hiçbir zaman söylemeyeceğiniz hayalleriniz sizi mutlu ediyor olabilir. 20 Mart sonrasında ise yaptığınız içsel hazırlıkların, çalışmaların dışa vurumunu gerçekleştiriyorsunuz. Oldukça dışa dönük, eğlenceli, girişken ve dinamik kişiliğiniz çevrenizden çok ilgi görecek. Bu dönemde sizi destekleyen gezegenlerin etkisi ile önemli toplantılar, teklifler, görüşmeler yapabilirsiniz. İş görüşmelerine gitmek, hatta istiyorsanız iş değiştirmek için Mart ayının son 10 günü uygun görünüyor. 4 Mart sonrasında ay boyunca yakın çevrenizle ilgili hareketlilik olacaktır. Sözleşmeler, imzalar, anlaşmalar, el sıkışmaları için uygun günler. Yazılı ve sözlü iletişim, yazarlık gibi alanlarda 4 Mart sonrası hızlanabilir, lansmanlar yapabilirsiniz. Kısa geziler, iş ziyaretleri de yapmaya başlasanız iyi olur. Masa başında değil sahada olmaya, müşterilerinizle iletişim kurmaya ihtiyacınız var.

Boğa​

4 Mart sonrası maddi birikimlerinizi masaya yatırıyorsunuz. Bu tarih sonrasında farklı kazanç kapıları bulmak, yeni gelir modelleri oluşturmak, yöneticinizden prim ve ikramiye istemek gibi fırsatlarınız var. Ek kazanç sahibi de olabilirsiniz. Israr ettiğinizde ve ipin ucunu bırakmadığınızda para daha kolay gelecektir. 20 Mart gününe dek sosyal alandaki hareketlilik sizi içine çekiyor. Bu tarihe dek davetlere katılın, sanal veya fiziki olarak gruplar içinde yer almak, söz almak, STK’larda çalışmak, derneklerle ilgili zaman harcamak olası. Gelecek planlarınızı oldukça romantik bir biçimde inşa edebileceğiniz, güzel hayaller kurabileceğiniz günler… 26- 31 Mart tarihleri arasında Dolunay etkisi ile günlük yaşantınıza daha fazla özen göstermeniz uygun olabilir. Beslenme düzeniniz, rutinleriniz, alışkanlıklarınızdan bazılarını değiştirmeniz gerekebilir. Bu tarihler arası sağlık kontrolleri yaptırmak için de oldukça uygun. Dolunay ışığı altında her şey daha fazla görünür hale gelecektir. Yine aynı günlerde yetiştirilmesi gereken işler, size bağlı ekip içinde bazı karmaşalar, istifalar da söz konusu olabilir. Ofisteki işlerinizle yakından ilgilenmek, kolları sıvamak durumundasınız.

İkizler​

Şubat ayı boyunca istediklerinizi yapmak konusunda rahat değildiniz. Adeta eliniz kolunuz ve ağzınız bağlı bir şekilde durmanız gerekti. Oysa 4 Mart sonrasında sizin zamanınız başlıyor. Atılım gezegeni Mars size hedeflerinize gitmek konusunda yeterli cesareti verecektir. Aynı anda birden fazla konuya el atabilir, adımlarınızı eşzamanlı atarak pek çok şeyi başlatabilirsiniz. Kariyerinizde adımlar atmak, farklı bir göreve geçmek istiyorsanız bu tarihten sonra yöneticinizle veya dışarıdaki farklı bir işyeri il görüşebilirsiniz. Müşteri ziyaretleri, gezmek, dolaşmak, iletişim kurmak için gaza basın. Okumak, öğrenmek istediğiniz alanlarda kurslara başlayabilirsiniz. Spor, gezi, sosyal ağlarda etkinlikler gibi pek çok seçenek önünüze serilmiş durumda. Tek yapmanız gereken ısrarcı olmak ve hareketi başlatmak olacaktır. Mart ayının ilk üç haftası iş hayatı ve kariyerinizde şanslı gelişmeler var. Minik ödüller, alkışlar alabilirsiniz. Kişisel imajınızın ön plana çıktığı, beğeni kazandığınız bu dönemde iş teklifleri de gelebilir. 20 Mart sonrası farklı mesleki gruplara katılmanız, hareketli, bol konuşmalı ortamlarda etkin olmanız mümkün. Hızlı, istekli ve dışa dönüksünüz. 28 Mart günü gerçekleşen Dolunay ile döneminde yaratıcılığınız yüksek. Kendinizi çok iyi ifade edebilir, sahnede yerinizi alabilirsiniz. Hayatın keyifli taraflarına odaklanıyorsunuz.

Yengeç​

Mart ayının 20’sine dek çevrenizden çok destek gördüğünüz, ufkunuzu genişletecek olayların sahne aldığı günler içeriyor. Bu günlerde büyük düşünmek, kendiniz geliştirmek için fırsatlarınız var. Yabancılardan, uzaklardan gelen haberler ön plana çıkıyor. Diploma almak için bir programa başvurabilir, akademik gelişim sağlamak için çaba harcayabilirsiniz. Reklamcılık, tanıtım, basın yayın ve medya bağlantılı projelerin de içinde yer alabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir şirkette çalışıyorsanız yabancı kişilerden gelen anlayış ve olumlu yaklaşım ile işleriniz istediğiniz yönde akacaktır. 20 Mart sonrasında ise mücadele başlıyor. Kariyeriniz, unvanınız, görevinizle ilgili küçük de olsa güzel gelişmelere hazır olun. İtibarınızın arttığı, olumlu algınızın başkaları tarafından fark edildiği günler içinde olacaksınız. Diğer taraftan 28 Mart günü gerçekleşecek Dolunay öncesi ve sonrasında bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Ev, aile düzeni ve evdekilerle bağlantılı konulara daha fazla özen göstermeniz bekleniyor sizden. Dış dünyada kendiniz gerçekleştirmek, başarılı projeler yapmak bir yana, aile ve özel hayatla ilgilenmek diğer yana… Bu dengeyi iyi kurduğunuzda Dolunay günlerinde rahat edeceksiniz.

Aslan​

Eşiniz veya ortağınızla, veya ayrı ayrı her ikisi ile de ortaklaşa paylaşımlarınızın öne çıktığı bir aya giriyorsunuz. 20 Mart gününe dek maddi ve manevi anlamda paylaşımlarınızda bolluk ve bereket var. Diğer bir deyişle, yaptığınız yatırımlar karşı çıkmanızı sağlayacak, başkalarından gelen imkanlar size kazanç getirecektir. Yatırımları, para kararlarını yalnız değil, ortak kasadan yaptığınızda daha güçlü bir başarı gelecektir. Miras konularıyla, nafaka konularıyla ilgili beklentileriniz varsa, bu dönemde yararınıza gelişmeler olacaktır. Başkalarına maddi anlamda destek olmanız gerekiyorsa 11-12 Mart günlerinde buna uygun koşullar oluşabilir. 4 Mart sonrasında sosyal ortamlar, iş çevresi oldukça hareketleniyor. Dernekler, mesleki gruplar, STK’lar içinde bazı çalışmalar yapabilir, konuşmalara, yazışmalara katkı sağlayabilirsiniz. İdealleriniz için adım atmanızın faydası olan bir dönem. 20 Mart sonrasında yurt dışı seyahatler, geziler, yabancılarla ortak işler ve medyada yer alabilme olanakları ayağınıza geliyor. 28 Mart civarı günlerde ise yazılı sözlü iletişim, teklifler ve iş ziyaretlerinin yanında el sıkışma ve sözleşmelerin de uygun olduğunu hatırlayalım. Uzaklardan beklediğiniz haberleri alacağınız ve aslında olumlu gelişen projelerin de sizi sevindireceği bir döneme hazır olun.

Başak​

Şubat ayının son günlerinde başlayan, ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeler bu ay da devam ediyor. Oldukça anlayışlı, sevgi dolu ve yapıcı kişilerle bir arada olmak, onlardan destek görmek sizin için mümkün. Ortaklıklar, işbirlikleri, kısa veya uzun dönemli ilişkiler Mart ayının ilk üç haftası gündeminizde olacak. iş teklifleri de alabilir, başkaları tarafından fark edilebilirsiniz. Eşiniz veya yakın çalışma arkadaşınızla aranız oldukça iyi. İşyerinde bazı kişilerle yollarınız istemeden de olsa 10-11-12 Mart tarihlerinde ayrılabilir. 13 Mart sonrasında ise yepyeni kimselerle tanışabilirsiniz. Yapmayı planladığınız iş görüşmelerini, kritik müşteri toplantılarını da 15 Mart haftası için ajandanıza koyun. Evliyseniz, eşinizin hayatında da aynı tarihlerde olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. 20 Mart sonrası ise ortaklaşa yatırımlar üzerine hızla karar verdiğiniz, hareketli günler var. 28 Mart civarı özel hayatınızda eşinizle alacağınız bir araba veya başka bir yatırım kararı gündeme gelebilir. Kendi paranızla karşıdaki kişinin parasını birleştirmek, ortaklaşa bir şey almak kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. 4 Mart sonrası kariyerinizde hamleler arka arkaya gelebilir.

Terazi​

Mart ayının ilk üç haftasında bol bol çalışmak, üretmek, ofiste zaman geçirmek ana temayı oluşturuyor. Kendi ekibinizle birlikte kolları sıvayıp işlere girişmeniz, durmadan çalışmanız işe yarayacak. Aslında bu tarihlerde çalışmayı, işyerinde olmayı (ya da evdeki çalışma masanızda) seviyorsunuz. Yaratıcı ve keyifli projeler ürettiğiniz bu dönemde sezgilerinize de güvenmeye bakın. Alerji, bağışıklık sistemi sıkıntıları gibi konularda sağlığınıza özen gösterin. Ofisinizi güzelleştirmek, özellikle pembe ve turkuaz renkleriyle romantik köşeler oluşturmak yaratıcılığınızı tetikleyecektir. 4 Mart sonrasında atılım gezegeni Mars’ın burç değiştirmesi ile yurt dışı seyahatler, yabancılarla iletişim, uzaklarla bağlantılı projeler olası görünüyor. Konuşarak, sunum yaparak, eğitim vererek uzaklardaki kişilere veya medya üzerinden takipçilerinize hitap edebilirsiniz. 28 Mart günü gerçekleşecek Terazi burcundaki Dolunay belki de yılın en önemli günlerinden biri sizin için. Dolunaya doğru giderken, birkaç gün öncesinden başlayacak bir etki ile hayatınızdaki pek çok alanda aksiyon alma ihtiyacı hissedeceksiniz. İlişkiler, iş, kendi durumunuz, sağlığınız, görüntünüz… Kararlarınızı ertelemeyin.

Akrep​

Şubat ayının son günlerinden başlayarak rahatlayan işleriniz Mart ayında da güzel gidiyor. Yaratıcılık, kendinize özgü eserlerin üzerine çalışmak, kendinizi çeşitli platformlarda ifade etmek sizin için oldukça keyifli olacaktır. Birkaç günlüğüne kendinize tatil verebilir, sanat, yaratıcılık, hobileriniz üzerinde durabilirsiniz. Varsa çocuklarla ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Sevindirici haberler alabilirsiniz. Diğer taraftan, hayatınızda olan partnerinizle de oldukça romantik zamanlar yaşamanız mümkün. Sezgisel konulara kendinizi bıraktığınızda daha şanslı olduğunuzu göreceksiniz. 4 Mart sonrasında İkizler burcuna geçen Mars ortağınızla, eşinizle ortaklaşa bir yatırımı düşünebileceğinizi gösteriyor. Konuşmak, fikir alışverişi yapmak da sizi birbirinize yakınlaştıracaktır. 20 Mart sonrası ise tempolu günler sizi bekliyor. Günlük iş hayatınızda, görevlerinize odaklanıyorsunuz. Keyif alacağınız projelere sevdiğiniz, birlikte çalışmaktan memnun olduğunuz kimselerle katılabilirsiniz. Size bağlı çalışan ekiple uyumlu ve hızlı davranmanız başarı getirecektir.

Yay​

Mart ayının büyük bir çoğunluğunda özel hayatınıza odaklanıyorsunuz. Ev, aile, özel hayatınızın düzeni bir yandan ilgi isterken, diğer taraftan da bu alandaki gelişmeler sizi memnun edecek görünüyor. 20 Mart gününe dek evinizi güzelleştirmeniz, bir süredir planladığınız eşya yenilemelerini tamamlamanız için çok uygun zamanlar. Estetik, güzellik, barış ve uyum gezegeni Venüs 20 Mart gününe dek evinizde. Aile düzeni, aile içindekilerle ilgili güzel gelişmeler, evin fiziksel olarak güzelleştirilmesi ihtimaller arasında. Bu dönemde – uzaktan uzağa da olsa- bazı kişileri eve davet edebilir, evden rahatça çalışabilirsiniz. Keyif aldığınız yer 20 Mart’a dek ev olacaktır. 20 Mart sonrasında çalışma hayatında daha keyifli alanlara doğru açılabilirsiniz. Hobileriniz, ilgi alanlarınız ve işinizin en sevdiğiniz kısımlarına yönelin. Oldukça stratejik düşünebildiğiniz, doğru oyun kurabildiğiniz bu dönemde kendinizi ifade etmeniz de çok kolay olacaktır. Kısa tatiller, yaratıcı konular hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacak. Varsa çocuklarınızla ilgilenmek sizi canlandıracaktır. 28 Mart gününe doğru kendinizi sahnede bulabilirsiniz. Eğitim vermek, sunum yapmak veya eserlerinizi tanıtmak amacı ile yaptığınız çalışmalar başkalarına da faydalı olmanızı sağlayacak. Dernek, kulüp ve mesleki gruplardan davetler alabilirsiniz. 4 Mart sonrası karşıt burcunuza geçen Mars, ilişkilerinize dikkat çekiyor. Dürüst olmayan ve çok konuşan insanlardan hoşlanmıyorsunuz. Yine de onlarla bir denge yakalamaya çalışın.

Oğlak​

Yakın çevreniz, dostlarınız, arkadaşlarınızla birlikte iyi zaman geçirdiğiniz günler içindesiniz. Yakın arkadaşlarınızın size karşı oldukça anlayışlı olmaları hayatınızı kolaylaştırıyor. Size gelen bir teklifi kabul edip bir sözleşme de imzalayabilirsiniz. El sıkışmalar, anlaşmalar hayatınıza yepyeni bir canlılık katacaktır. 20 Mart gününe dek iletişim projelerinde, yazılı-sözlü-dijital iletişimde başarı sizi bekliyor. Kişisel tanıtımınızı da hızlandırın, özgeçmişinizi yenileyin. 4 Mart sonrasında İkizler burcuna geçen Mars günlük hayatınıza tempo katıyor. Çalışmak, üstelik de eşzamanlı olarak birden fazla görev yapabilmek tam da size göre. Size bağlı bir ekip varsa, ekip içinde bazı değişiklikler olabilir. Ürettiğiniz, kolları sıvadığınız bu dönemde bol bol hava alın, nefes egzersizleri yapın ve açık havada olun. 20 Mart sonrası ev düzeni, evde beraber yaşadığınız kimselerle hareketli ve keyifli zamanlar sizi bekliyor. Ev rahat ettiğiniz bir alan olacak. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberi 26-29 Mart tarihlerinde alabilirsiniz.

Kova​

Mart ayının ilk haftalarında, 20 Mart gününe dek odaklanacağınız konu para olacaktır. Maddi birikimlerinizi çoğaltmak, doğru yatırımı yapmak, ek işle gelirinizi artırmak, yöneticinizden prim veya zam istemek gibi seçenekleriniz var. Milli piyango tadında büyük bir bomba olmasa da cebinizdeki paranın artacağınız söyleyebiliriz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken ise paranıza sahip çıkmak, doğru şekilde değerlendirmek olacaktır. 4 Mart sonrasında ay boyunca İkizler burcunda seyahat edecek olan Mars, yaratıcılığınızı artırıyor. Konuşmak, anlatmak, bilgilerinizi başkalarıyla paylaşabilmek için çeşitli platformlarda söz sahibi olabilirsiniz. Bilimle, verilerle uğraşıyorsanız tam da istediğiniz rüzgarı o dönemde yakalayacaksınız. Varsa çocuklarla ilgili hareketli bir dönem de 4 Mart sonrası başlıyor. 20 Mart sonrası ise sosyal alanda büyük gelişmeler var. Sevildiğiniz, beğeni topladığınız bazı grupların içinde yer almanız söz konusu. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle temasınız iyi yönde artıyor. 28 Mart günü gerçekleşecek Dolunay medyada yer almanızı, dijital ortamlara katılmanızı sağlayabilir. Yazılı ve sözlü iletişim projeleri, yurt dışı bağlantılı konuların nasıl iyi sonuçlanacağını göreceksiniz.

Balık​

Şubat ayının son günlerinde başlayan Venüs’ün Balık burcundaki seyahati, bu ay da devam ediyor. 20 Mart gününe dek oldukça büyük beğeni topladığınız, egosuz konuşmalarınızda sempatik bulunduğunuz ortamlar sizi bekliyor. Bu dönemde eğer işinizden memnun değilseniz iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Müşteri ziyaretleri, teklifleri, ikna görüşmeleri için uygun günler. Kişisel imajınızı olumlu yönde geliştirdiğiniz, çekici olduğunuz bu dönemde görüntünüze de dikkat edin. Kritik müşterilere mesajlar atabilir, yeni müşteriler kazanmak için harekete geçebilirsiniz. 20 Mart sonrası ise maddi birikimlerinizi hızlı bir şekilde artırabildiğiniz, kazancınızın ön plana çıktığı bir dönem başlıyor. 28 Mart’a doğru yaklaşırken ortaklaşa yatırımlar, uzun dönemli para yatırımları gündeminizde olacak. Karşı tarafa güvenin. Yine de doğru ve dengeli şekilde para vermeye, fazla fedakarlık yapmamaya dikkat edin. 4 Mart sonrasında atılın gezegeni Mars’ın burç değiştirmesi, birkaç hafta boyunca evde hareketlilik getiriyor. Eşyaların yerlerinin değişmesi, evden çalışmak, sanal toplantılar veya eve yeni elektronik aletler alınması söz konusu olacaktır. Evin içinde sözlü tartışmalardan kaçının. Sosyal ortamlarda rahat edeceksiniz.Binnur Zaimler
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
a03327647bb96132667ec8cff855afb2eb8be15e.jpg
KOÇ BURCUZihninizin her zamankinden daha yoğun çalışacağı, hızlı düşünüp hızlı karar alacağınız bir döneme başlıyorsunuz. Aynı anda birçok işle uğraşma yetinizi bir üst seviyeye çıkarak uzun süredir beklemede olan hukuksal ya da diğer resmi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aceleci ve kararsız olmamalısınız. Bu size hata yaptırır. Özellikle yakınlarınız bundan nasibini alabilir, çabuk değişen modunuz ve kelimeleriniz yaptıklarınızın neticesinde istenmeyen gerilimler çıkarabilir.11 Mart Perşembe günü Balık burcundaki Güneş ve Neptün kavuşumu, size bir hassasiyet ve üstü örtülmüş konuları görme fırsatı tanıyor. Hayallerinizi ifade etmek yerine daha çok kendi içinizde yaşamayı ve planlamayı tercih edebilirsiniz. Aynı hafta Merkür’ün de Balık burcuna geçecek olması, bu inzivayı sizin için zihinsel olarak daha manidar kılabilir.

BOĞA BURCUBir süredir burcunuzda seyreden Mars, ayın ilk günlerinde İkizler burcuna geçiyor. Finansal anlamda oldukça yoğun bir sezon olabilir. Çalışmalarınızın neticesinde bunların artık maddi ve manevi kazanca dönüştüğünü görebilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz ve uyguladığınızın farklı olması, sonrasında ekonomik bir sorun yaşatabilir. Gereksiz harcamalarla çabalarınızın içini boşaltmamalısınız. Bu anlamda zihniniz bu kadar aktif çalışıyorken bunu iyi yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.11 Mart Perşembe günü Balık burcunda Güneş ve Neptün’ün kavuşmasıyla sosyal çevrenizde beklediğiniz ilgiyi görememek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi, ifadelerinizde bu hayal kırıklığına bolca yer vermenize neden olabilir. Burada bir sorun olduğunu, yatırımlarınızın önünde bir sis engeli olduğunu düşünüyorsanız empati yapmanızın zamanı gelmiş demektir.

İKİZLER BURCUMars’ın burcunuza geçiyor olması, ne yöne gideceğinizi seçmekte zorlanacağınız bir dönemi açıyor. Zaten fazlasıyla aktif olan zihniniz daha da yoğunlaşıyor ve fikir mücadelesi devrine adım atıyorsunuz. Beklettiğiniz, kararsız kaldığınız ve hayatınızı doğrudan ilgilendiren konularla ilgili artık bir plan oluşturmalı ve adım atmalısınız. Bu dönem sizi diğer insanlardan biraz daha gergin ve öfkeli yapabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde ve aile hayatınızda bu hususa dikkat etmelisiniz. İyi işler yapmak isterken ve yapıyorken, anlık tepkilerle bunu yok etmeyin.Balık burcundaki Güneş ve Neptün’ün kavuşumu, iş hayatınızda hayallerinizin baskın gelmesini mümkün kılabilir. Bu hayalleri görünür kılmak isterken gözünüz kendinizden başka kimseyi görmeyebilir. Bulunduğunuz ortamı ve dahil olduğunuz çevreyi görmezden gelmek, sonucu aleyhinize çevirebilir.

YENGEÇ BURCU11 Mart Perşembe günü Balık burcunda Güneş ve Neptün’ün kavuşumuyla, hayat felsefenizde aradığınız bütün soruların cevaplarına ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Farkındalığınız artarak devam edecektir. Merkür’ün de Balık burcu geçmesi inanç yapınızda sorularınızın cevaplarını aldıkça yeni bir serüvene çıkmanızı sağlayabilir. Yabancı kişilerle olan diyaloglarınız da hız kazanabilir.13 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile umut bağladığınız hayallerinizi genişletiyor, atacağınız adımlarla kendinizi yeniden inşa ediyorsunuz. İdeallerinize tutunabilirsiniz ve kişisel gelişim anlamında çalışmalara yönelebilirsiniz.

ASLAN BURCU13 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay deneyimliyorsunuz ve ikili ilişkilerinize yeni bir soluk getiriyorsunuz. Kızgınlıklarınızı, korkularınızı, kazanç ve kayıplarınızı yeniden değerlendirdiğinizde şu anki ve hayal ettiğiniz hayatınıza ilişkin planlarınız daha da sağlam temellere oturacaktır.20 Mart’ta yönetici gezegeniniz Güneş Koç burcuna geçiyor ve günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size getiriyor. Durağanlık bitip hareketli bir döneme başlıyorsunuz, ifadelerinize ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Özgürlüğünüzü koruyarak farklı bir çevreye açılma isteğinizi gerçekleştirme adına harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK BURCUMars’ın dost burcunuz İkizler’e geçmesiyle sosyal çevreniz ve kariyerinizi etkileyen konularda oldukça hareketli günler yaşayabilirsiniz. Emeklerinizi ispatladığınız ve karşılığını almaya başlayacağınız bir zaman dilimindesiniz. Gittiğiniz ve gideceğiniz yön konusunda kararsızlıklara mahal vermemelisiniz.11 Mart’ta Güneş ve Neptün karşıt burcunuz Balık’ta kavuşuyor. bu kavuşuma aynı hafta Merkür’ün de eşlik etmesiyle olaylara kişisel bakış açınızı ve eleştirilerinizi değil de olması gerektiğini görüp kabullenmenin ne olduğunu öğreniyorsunuz. Empati yapmayı ve anlamayı hayatınıza daha fazla dahil ettiğinizde hayatın sizin daha yaşanabilir ve hafifletici olduğunu fark edeceksiniz.

TERAZİ BURCUSevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, “yoruldum ama değdi” diyeceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Mars İkizler burcuna geçiyor ve özellikle eğitim ve fikirlerle ilgili konularda ertelediğiniz hamleleri sırayla uygulamaya başlıyorsunuz. Bilgiye olan açlığınızı doyuruyor ve bunları hayatınıza dahil ediyorsunuz.Güneş ve Neptün’ün Balık burcunda kavuşumu, verimli olmak adına attığınız adımlarda hayallerinizi düşlerinizle süslerken gerçek yaşamdan uzaklaşmamanız gerektiğini size hatırlatıyor. Merkür size, yol aldığınız süreci yazıya dökmeniz ve daha sakin bir planlama içinde olmanız gereken desteği sağlayacaktır. Bu desteği reddetmemelisiniz.AKREP BURCU11 Mart’ta Güneş ve Neptün Balık burcunda kavuşuyor. İlham ve sezgilerinizi değerlendireceğiniz yeni yollar bulabilirsiniz. Bunları sadece zihninizde tutmayacaksınız ama hayata geçirmek için üzerinde biraz düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaç anında da Merkür’ün Balık burcuna geçmesi size gereken desteği sağlayacaktır. Duygusal olarak kendinizi kapatabilirsiniz, bazı hislerinizi kapalı bir kutuda biriktirmek isteyebilirsiniz. Bu süreç, ortaya çıkaracağınız güne kadar bunların size iyi gelen yanlarını geliştirmek enerjinizi düşüren yanlarını da düzeltmek için iyi bir fırsat olabilir.13 Mart’ta Balık burcundaki yeniay, yaratıcı fikirleriniz de değişikliğe gitmenizi size sunacaktır. Yeniliğe ve modernizasyona ihtiyacınız olduğunuzu fark ettiğiniz için buna yönelik fırsatları daha iyi görüp anlayabileceksiniz.YAY BURCU13 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve siz temellerini oluşturduğunuz hayatınızın grafiğini yukarıya doğru çekecek gelişmelere tanıklık edeceksiniz. Yanlış adımların farkına varıyorsunuz, bu sayede doğru adımı bulduğunuzda da korkmadan adım atabilirsiniz.Güneş Koç burcuna geçerek kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceğiniz bir dönemi açıyor. İçinizde tuttuğunuz ya da tutmak zorunda kaldığınız umutlarınızı yaşamak üzere yol alabilirsiniz. Beklettiğiniz ne varsa artık cesaretle adım atın, zaman kazanma zamanıdır. Venüs ve Chiron’un desteğiyle de alarak duygusal anlamda iyileşerek yeni ilişkiler kurmanız ve söndüğünü düşündüğünüz gözünüzün ferinin yeniden yanması mümkün hale geliyor. Motivasyonun aksiyonun önemli bir parçası olduğunu unutmamalısınız.

OĞLAK BURCUÇalışma ortamınızda hızlı karar ve konum değişiklikleri söz konusu olabilir. Şikayetçi olmaktan ve sağlığınızı tehlikeye atacak hamlelerden uzak durmalısınız. Hiç boş vaktinizin olmaması ileride mükafatını da aynı oranda alacağınızın işareti olabilir. Balık burcundaki Güneş ve Neptün kavuşumuyla, kendi kendinizin önüne koyduğunuz sis perdesiyle bir mücadeleye giriyorsunuz. Merkür Balık transiti size daha ılımlı ve destekleyici bir ifade tarzı verebilir. Kırıcı olmaktan uzaklaşıyor ve işlerinizi, ilişkilerinizi daha iyi bir yola taşıyorsunuz.13 Mart günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor ve çevrenizde kendinizi ne kadar fedakar olarak adlandırdığınız konularda bir farkındalık yaşıyorsunuz. Zaten var olan konuları başka bir gözle görerek değerlendirmek size farklı kapılar açıp destekler sağlayabilir.KOVA BURCUMars’ın ikizler burcuna geçişi fiziksel ve zihinsel olarak aktif bir döneme giriş yaptığınızın ilk habercisi olacaktır. Yeteneklerinizi yeniden düzenleyip geliştirirken aynı anda birden fazla projenin içine de düşebilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz bu enerjiyi biraz da onlara vakit ayırarak kullanabilirsiniz. Eğer çocuk sahibi değilseniz ve bu konuda düşünceleriniz varsa sizin için zaman gelmiş olabilir.Güneş ve Neptün’ün Balık burcunda buluşmasıyla, kendinize verdiğiniz değeri sezgi ve hayallerinizle arttırabilirsiniz. Ama olası bir iniş halinde ayağınızı yere rahatlıkla basacağınız bir mesafe kurmanız sizin için daha iyi bir fikir olabilir. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi bu durumu tetikleyebilir, ifadede zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle finansal anlamda daha gerçekçi bir tutum sergilemelisiniz.BALIK BURCUBurcunuzda kavuşacak Güneş ve Neptün, toz pembe olarak hayal ettiğiniz dünya ile ilgili gerçekleri yüzünüze vurabilir. Burada ciddi bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız şunu unutmamalısınız: Koşullar ve kriterler her zaman sizin istediğiniz yerde ve durumda olmaz. Merkür’ün Balık burcuna geçmesi bu kuralla çelişmenize neden olsa da, bunu ulvi bir iletişim süreci olarak değerlendirdiğinizde size oldukça fayda sağlayacaktır.13 Mart’ta burcunuzda gerçekleşecek yeniay ile kendi gerçekliğinizi buluyor, hayallerinize bu şekilde adım atıyorsunuz. Yaşam standartlarını yeniden inşa ediyor ve geri plana attığınız her şeyi hayatınıza dahil ediyorsunuz.

Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564a19ab7adbec102e01a94414b58d04114652bc0b1.jpgKOÇ
Hareketli bir ay sizi bekliyor

Burcunuzun yöneticisi Mars’ın 4 Mart’ta İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte değişken enerjiler yükselirken adaptasyon, uyum gücünüz tekrardan ortaya çıkabilir. Ancak bu bir buçuk aylık Mars İkizler döneminde en fazla dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizle, komşu ve arkadaşlarınızla iletişim olabilir. Sert sözleri fark etmeden sarf edebilir ve bir anda etrafınızdaki kişileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Toprak enerjisi artık gökyüzünde giderek ivme kaybederken üzerinizdeki ağırlıklardan kurtulabilir, bırakmanız gerekenleri ardınızda bırakabilir, kendinizi daha serbest, bağımsız hissedebilir, hareket motivasyonunuzu geri kazanabilirsiniz. Spora ve fiziksel aktiviteye hız verebilirsiniz ancak sakatlanmalara dikkat etmelisiniz. 13 Mart’taki yeni ay unuttuğunuz veya bilinçaltınıza ittiğiniz bir konuyu artık halletmenizi ve geride bırakmanızı sağlayabilir. 16 Mart’tan itibaren dalgınlıklara, sakarlıklara daha çok dikkat etmelisiniz, elinizi ayağınızı birbirine dolandırabilecek Merkür Balık transiti başlıyor zira. 20 Mart’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. 21 Mart’tan itibaren burcunuza ilerleyen Venüs size her anlamda şans getirebilir, çekiciliğiniz mıknatıs misali artabilir. 28 Mart’taki dolunay ilişkinize, evliliğinize, birlikteliğinize dikkat çekebilir.

BOĞA
Maddi konularda dikkatli olmalısınız

Mart ayında gündeminizin artık giderek değiştiğini ve başkalaştığını daha yakından görebilirsiniz. Mars’ın burç değiştirmesiyle gelirlerinizi, giderlerinizi daha iyi kontrol etmeniz gerekebilir, harcamalar önünüzdeki bir buçuk ay boyunca zorlayıcı olabilir, bütçenizi sıkı gözetmeye çalışmalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yaşamınıza yeni dostluklar ve arkadaşlıklar katabilir ancak bunları fazla idealize etmemeye ve biraz da uyanık olmaya dikkat etmelisiniz. Etrafınızda sizi büyülediği kadar kandırabilecek dostlar ve arkadaşlar da belirebilir. 16 Mart’tan itibaren sosyal iletişimde algılara, yanılgılara dikkat etmeli, düşüncelerinize sezgi boyutunu katmayı ihmal etmemelisiniz. 20 Mart’tan itibaren olayların biraz daha kontrolünüz dışında akabileceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde etrafınız çok hareketlenirken siz biraz daha geri planda durmayı ve seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. Venüs’ün Koç burcuna ilerlemesiyle aslında hız kazanabileceğiniz de bir döneme ilerliyorsunuz ancak dikkatli davranmayı ihmal etmemelisiniz. 28 Mart’taki dolunay gündelik yaşamınız veya çalışma ortamınızdaki ilişkilere dikkatinizi çekebilir

İKİZLERBurcunuza ilerleyen Mars enerjinizi yükseltiyor

Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte sizi harekete geçirecek bir aya ilerliyorsunuz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda motive bir şekilde çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, bu yönde gereken çaba ve enerjiyi sarf edebilirsiniz. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir iş fırsatı veya imkânı getirebilir. Ancak ilişkilerde ve ortaklıklarda aldatıcı olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. 16 Mart’tan itibaren burcunuzun yıldızı Merkür Balık burcuna ilerliyor, potanıza çok şey doldurabilirsiniz ancak karışıklıklara, dağınıklıklara dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yönden kendinizi çok daha motive hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Umutlarınızı tazeleyip yeni başlangıçlara adım atabileceğiniz bu dönemde Venüs karşınıza sosyal çevrenizden yeni aşklar, yeni ilişkiler çıkarabilir. 28 Mart’taki dolunay etrafınızda sizi beğenen bir kişiyi fark etmenizi sağlayabilir.

YENGEÇ
Uyum gücünüzü ispat edebilirsiniz

Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı olaylar gündeminizi şekillendirirken ayın 20’sine kadar sosyal etkileşim, kendinizi, sesinizi, fikir ve düşüncelerinizi duyurmak, yaymak birinci önceliğiniz olabilir. Değişken enerjilerin artmasıyla birlikte burcunuzun uyum gücünü bu enerjiye uyumlandırmak size kalıyor. 4 Mart’tan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte bu adaptasyon gücüne daha çok ihtiyacınız olabilir zira kontrolünüz dışında bir aksiyonun ortasında kalabilir, akışta ilerlemekte bir miktar güçlük çekebilirsiniz. Bu dönemde fiziksel ve ruhsal olarak sağlığınıza daha çok dikkat etmeli, bağışıklığınızı korumalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir seyahat, yolculuk, uzaklarla ilgili yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. 16 Mart’tan itibaren uzaklarla iletişim daha önemli hale gelirken bu iletişimde yanlış algı ve anlamalara dikkat etmelisiniz. 20 Mart’tan itibaren hedeflerinize, planlarınıza daha fazla odaklanmak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Siz isteklisiniz ancak mücadele gücünüzü yüksek ve aktif tutmayı korumalı, akışın getirebileceği güçlükleri yönetebilmelisiniz. 21 Mart’tan itibaren başarılarınızla takdir görebilirsiniz, üstleriniz, otorite konumundaki kişiler sizi destekleyebilir. Size itibar kazandıran bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 28 Mart’taki dolunay ev ve aile konularına dikkatinizi çekebilir.

ASLAN


Arkadaşlık ilişkilerine odaklanabilirsiniz

Sosyal ilişkiler açısından hararetli bir aya doğru ilerliyorsunuz. Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal gruplarınız ve çevrenizde hareketlilik artıyor, ortak işlere girişebilir, ortak faaliyetlerde yerinizi alabilirsiniz. Ancak dostlar ve arkadaşlar arası sürtüşmelere dikkat etmelisiniz zira bu çatışmalar kırılma ve ayrılıkları beraberinde getirebilir. Bu dönemde etrafınızda kriz çıkarabilecek güçlü ve mücadeleci pek çok kişi belirebilir, bir yandan mücadele ederken kendi mücadele becerilerinizi de ortaya çıkarmanız gerekebilir. 16 Mart’tan itibaren ortak maddi konularda hesap işlerine ve hatalarına daha çok dikkat etmelisiniz. 20 Mart’tan itibaren bulunduğunuz ortamın daha fazla dışına çıkmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ruhunuzda keşif ve maceracı yönleri uyandırıp alevlendirebilir. 21 Mart’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle uzaklardaki bir kişiyle, bir yabancıyla aşk gündeminize gelebilir. 28 Mart’taki dolunay ise komşu ve arkadaş ilişkilerinizde bir duruma dikkatinizi çekebilir, yeni keşiflere odaklandığınız bir döneme ilerlemeden önce yakın çevrenizde olup bitenlere bir göz atmanız gerekebilir.

BAŞAK
İlişkiler ön planda

Karşınızdaki kişilere, size ayna tutanlara odaklanacağınız bir ayda ilişkiler ön planda olabilir. Yalnız kalmak isteyebilir, yanınızda en sevdiğiniz, en yakın bulduğunuz kişiyi arayabilirsiniz. Burcunuzun da içinde bulunduğu değişken enerjiler güç kazanırken 4 Mart’tan itibaren Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle hedef ve planlarınız için daha çok çalışıp efor sarf etmeniz gereken bir dönem de başlıyor. Bu bir buçuk aylık dönemde görev ve sorumluluklar yorucu olabilir, sizi asıl hedeflediklerinizden bir miktar alıkoyabilir, getirdiği yorgunluk itibar ve imajınızdan bir miktar götürebilir. 13 Mart’ta burç değiştiren Merkür olayların kolayca kontrolünüz dışına çıkmasına ve biraz da dağılmasına neden olabilir. Bu dağınıklığı toparlamak için daha da çok çalışmanız gerekebilir, sağlığınızı ihmal etmeyin. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, iş ve mücadele gerektiren konularda kendinizi daha motive hissedebilir, zorlu konulara odaklanabilirsiniz. Aslında bu şekilde zihninizi de daha iyi kontrol altına alabilir, konsantrasyon gücünüzden yararlanabilirsiniz. 21 Mart’tan itibaren güçlü kimselerden destek almakta zorlanmayabilirsiniz. 28 Mart’taki dolunay ise dikkatinizi cebinize ve bütçenize çekebilir.

TERAZİEnerjinize kavuşabilirsiniz

Burcunuzun hava enerjisinin adeta uçuşa geçebileceği bir ay sizi beklerken 4 Mart’tan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda daha aktif, enerjik, dinamik bir gündem sizi bekliyor. Mars’ın problemli ve kriz çıkaran bir alandan ayrılmasıyla birlikte kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz, güvenle ilgili sorunlarınızın artık üstesinden gelmiş olabilir, bazı derin ruhsal korkuları ardınızda bırakabilirsiniz. Değişken enerjiler güçlenirken siz de kendinizi güç kazanmış hissedebilirsiniz. Ancak gündelik yaşamınızdaki karmaşa biraz daha sürebilir, darmadağın olan işleri toparlamak için çok sevdiğiniz sıra dışı zekadan, teknolojiden yararlanabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim algınıza, yanlış anlama ve anlaşılmalara daha çok dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte artık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ağırlıklarınızdan, kabuklarınızdan kurtulurken birkaç yıl önceki enerjinize yeniden kavuşabilirsiniz. Venüs sizi ilişkilerden yana oldukça şanslı kılabilir, yaşamınıza güzel bir ilişkiyi katabilir. 28 Mart’taki dolunay yıllardan sonra artık ben demeniz gerektiğini size hatırlatan bir dolunay olabilirAKREPMücadele gerektiren işler ve konular

Sevdiklerinize, tutku ve heyecanlarınıza, aşkınıza iyice odaklandığınız bir dönemden geçerken burcunuzun yıldızı Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle birlikte mücadele gerektiren konular hız kazanıyor. Ortaklaşa işlerinize hızla ve sıkıca sarılabilirsiniz. Güçlü insanlar mücadeleci yönlerini iyice ortaya koyarken ruhsal olarak bir miktar bunalabilirsiniz, ancak konsantre olabileceğiniz işlere odaklanıp onları kotarma zamanı geldiğini bilmelisiniz. Eşinizin veya ortağınızın işleri, uğraşları bu dönemde yorucu olabilir, ortak maddi kayıpları iyi yönetebilmelisiniz. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir aşkı beraberinde getirebilir ancak konuyu aşırı idealize etmemeye kendinize bir masal prensi veya prensesi yaratmamaya dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte gündelik yaşamınızın rutin ve telaşlarına daha da odaklanabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde sağlığınızı önemseyebilir, gerekli tedbir ve düzeni yaratmaya çalışabilirsiniz. 21 Mart’ta burç değiştiren Venüs sağlığınızı ve rutinlerinizi düzene koymanızı kolaylaştırabilir. 28 Mart’taki dolunay ise gizli bir ilişkiye, bir sır ya da bilinmeyene dikkatinizi çekebilir.YAYAşka doğru yol aldığınız bir ay

Gökyüzündeki toprak enerjisi giderek hafiflerken ve hava enerjisi güç kazanırken bu durumdan en iyi yararlanabilecek burçlardan biri de siz olabilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Jüpiter sizi dostluk ve arkadaşlıklara odaklıyor, yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi iyiden iyiye ortaya çıkarıp koymanızı sağlıyor. 4 Mart’tan Mars’ın burç değiştirmesiyle gündelik yaşamın ve rutinlerinizin iş yükünden de kurtulabilirsiniz. Ancak bu kez de ilişkilere odaklanmanız gerekiyor zira ilişkileriniz açısından oldukça hararetli olabilecek bir buçuk aylık dönem Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte 4 Mart’ta başlıyor. Bu dönemde bire bir ilişkilerde dengeyi uyumu sağlamak her zamankinden daha fazla güç ve efor gerektirebilir, ayrılıklar, kopuşlar söz konusu olabilir. Evlilik, birliktelik konularında hararetli bir dönem başlıyor, zira karşınızdaki kişi düşündüğünüzden daha agresif davranabilir. 13 Mart’taki yeni ay yeni bir eve, mekâna geçmenizi sağlayabilir. Evinizde yeni değişiklikler de yapabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle ailenizle daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte artık aşk yaşamınızda ön planda olabilir ve bu alana iyiden iyiye odaklanabilirsiniz. Venüs’ün Güneş’in yanı başına gelmesiyle aşk kaçınılmaz olabilir, kalbinizin sesini dinlemek ise size şans getirebilir. 28 Mart Terazi dolunayı ise sosyal ilişkilerinize ve dostluklarınıza ışık tutan bir dolunay olabilir.

OĞLAKGündelik rutinleriniz sizi meşgul edebilir

Maddi konulara odaklandığınız bir dönemde ilerlerken sıra dışı zekanızı, imkân ve fırsatlarınızı sahip olduklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirmek yönünde kullanabilirsiniz. Yenilikçi yanınızı kullanmak karşınıza birçok fırsatı çıkarabilir. 4 Mart’ta burç değiştiren Mars aşk ile ilgili konuların sakinleşmesini sağlarken, sevdikleriniz uğruna mücadele etmeyi de artık bir kenara bırakabilirsiniz. Artık içinde bulunduğunuz düzene, rutine odaklanmanız, sağlığınıza öncelik vermeniz gerekiyor. Zira Mars bu alanda önümüzdeki bir buçuk ay boyunca problem çıkarıcı olabilir, egzersizlerinize, kondisyonunuza, fiziksel durumunuza, diyet ve beslenmenize özen göstermeli, bu konularda gereken çabayı sarf ederek, tedbirlerinizi almalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yakın çevrenizde değişiklikler, yeni bir komşu veya arkadaş getirebilir. 16 Mart’tan itibaren iletişimde dağınıklık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Venüs’ün Güneş’in yanı başına gelmesiyle birlikte evinize güzellikler katabilir, dekorasyona ağırlık verebilir, aile içi ilişkilerinizi düzene koyabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ise işiniz ve kariyerinizde gözden kaçırmış olabileceğiniz ilişkilere dikkatinizi çekebilir.KOVASizi aşağı çeken enerjilere veda edebilirsiniz

Burcunuzda ilerleyen Satürn ve Jüpiter gündeminizi ve sizi sürekli meşgul etmeyi sürdürürken yaşamınızı yeniden inşa ediyor olmak, bunu yaparken en çok da kendinize odaklanma isteğiniz ve arzunuz sizi dışarıya bakmak konusunda zorluyor olabilir. Ancak Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sizi aşağıya çeken ev ve aile konularından da kurtuluyor olmanız oldukça rahatlatıcı ve esenlik verici olabilir. Mars’ın çok hızla ilerlediği, burçtan burca geçerek adından sıkça söz ettirdiği bir yıl enerji gerektiriyor. Bu ay da Mars İkizler burcuna ilerlerken bu kez aşka dair konularla uğraşmak ve ilgilenmek ve bu alandan hareket kabiliyeti geliştirmek durumunda olabilirsiniz. Aşk ve sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili konular önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sizi yorarken size enerji kazandıracağını da unutmayın. 13 Mart’ta gerçekleşen yeni ay yeni bir işin sinyallerini verebilir. 16 Mart’tan itibaren zihninizi para ve maddi konulara odaklayabilirsiniz ancak dalgınlığa, unutkanlığa ve ihmallere de dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iletişime iyice odaklanabilirsiniz. Sesinizi duyurma ve sözünüzü dinletme önceliğiniz olabilir. Venüs’ün de bu alana ilerlemesiyle düşünce ve sözleriniz artık daha çekici olabilir. Venüs size yakın çevrenizden komşuluk ilişkilerinizden bir aşk da getirebilir. 28 Mart’ta gerçekleşen Terazi burcunda dolunay uzaklarla ilgili bir duruma veya gelişmeye dikkatinizi çekebilir, bir yolculuk kararı alabilirsiniz.
BALIK
Güneş ve Venüs ile parlıyorsunuz

Güneş burcunuzda ilerlerken ışıkları size güç ve enerji katabilir bu ay ve kendinizi toparlamaya başlayabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter geri planda enerjinizi biraz aşağı çekerken ve kontrolünüz dışı olayların hızını artırırken Güneş’in ve Venüs’ün desteğiyle ilişkilerden yana şanslı olabilir, ışığınız ve enerjinizle söz ve güç sahibi olabilirsiniz. 4 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında meşguliyetleriniz artabilir. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ev işleri yorucu olabilir, aileyle ilgili konular sizi meşgul edebilir, enerjinizi bir miktar aşağı çekmeye başlayabilir. 13 Mart’ta burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yepyeni bir döneme işaret ediyor, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 16 Mart’tan itibaren Merkür’ün de burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hız kazanıyor, daha hızlı ve hareketli olabilirsiniz, yolculuklar gündeminize gelebilir. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. Venüs’ün de Güneş’in yanı başına gelmesiyle maddi konularda daha şanslı olabilirsiniz. Gelirlerinizi düzenleyebilir, konfor ihtiyaçlarınız için para harcayabilirsiniz. 28 Mart’taki dolunay ise ortak maddi konulara ve paylaşımlarınıza dikkatinizi çekebilir.Pınar Atmaca Özdemir
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
22.012
1.564
aylık1c.jpg


KOÇ

Koçlar ay başında tamamen ikili ilişkiler odaklı ve bu konularda şanslı... Kırgınlıklar varsa, aranızı düzeltmek, olumlu konuşmalar yapmak için değerlendirebilirsiniz. Mars bu ay 4 Mart’ta İkizler burcuna geçiş yapacak. İletişim ve sosyal medya konularınız hız kazanacak, bu alanda cesaret ve atılım yapmak isteyeceksiniz, belki yeni bir web sayfası açmak, yazılı ve görsel iletişiminizi arttırmanın yollarını keşfetmek sizlere iyi gelecek. 13 Mart’ta Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor; biraz durmanızı, maneviyata çekilmenizi, iç sesinizi dinlemenizi biraz izole olmanızı ve düşünmenizi; hayatınız hakkında birtakım durumları, olayları, nereden geldim, nereye gidiyorum, ben ne yapıyorum gibi sorularınıza cevap bulacağınız, kendi içinizdeki çocukla tanışacağınız bir sürece davet ediyor. Bu süreçte sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız; beklenmedik durumlarda metanetinizi korumalı ateş gibi parlamamaya özen göstermelisiniz. Olaylara biraz dışarıdan bakmalı ve gözlem yapmalısınız.21 Mart’ta Venüs sizin burcunuza geçiyor; her türlü güzellik, estetik, sanatsal faaliyetler için verimli bir dönem… 28 Mart’taki Terazi Dolunayı’nda ise ikili ilişkileriniz yepyeni bir boyut kazanıyor, yürümeyen evlilikler, flörtler biterken; sağlam olanların daha da sağlamlaşacağı bir süreç olacak bu!

BOĞA

Sevgili Boğalar, bu ay hiç olmadığınız kadar çekicisiniz… Küçük hareketlerinizin bile büyük sonuçlar doğuracağı bir ay. Ay başında günlük rutinlerinizle ilgili olumlu değişimler, düzenlemeler yapacaksınız. Yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınız, onların sorumluluğu sizleri olumlu anlamda iyi hissettirecek. 04 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiyor, ödemelerde ve para konularında daha atak, sistemli ve risk alan bir yapıya bürünebilirsiniz, yatırım yapmak isteyebilir, elinizdeki değerleri satmak, almak gibi aksiyonlara geçebilirsiniz. 13 Mart’taki Balık Yeniayı arkadaş hanenizi etkileyecek; kimin gerçek dost olduğuna, kimin ise yüzeysel ve sırf sizden yararlanmak için çevrenizde dolaştığına tanıklık edeceksiniz. Yepyeni bir dönüşüm ve hareketlenme var bu alanda, belki küskünlükler bitecek, yanlış anlaşılmalar sonlanacak, yeni çevrelere girilerek yeni insanlar hayatınızı anlamlaştıracak. Her türlü sosyal faaliyet açısından, dijital toplantılar, sanal ve sosyal medya üzerinden tanışmalar için uygun bir süreç olacak. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiyor ve sizin bilmediğiniz yönlerinizi keşfetmenizi sağlıyor. 28 Mart‘ta Terazi burcundaki Dolunay sağlık konularına dikkat çekiyor. Sağlığınıza gereken özeni göstermeli, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

İKİZLER

Mart başında flörtöz bir yaklaşım sergilemeniz ve etrafınıza yeşil ışık yakmanız, pek çok kişiyi size bağlayacak gibi görünüyor özellikle bekar olan İkizler için! Evli ve çocukları olan İkizler ise hobisel konularda yeteneklerini keşfettikleri bir aya başlangıç yapacaklar. Bu ay kariyer ve iş konuları sizler için önem taşıyor. 4 Mart’ta sizin burcunuza geçen bir Mars var. Kendinizi ifade etmek, düşündüklerinizi karşı tarafa doğru aktarmak için içinizdeki cesareti hissedeceksiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda Yeniay yaşanacak; sizin kariyer, seyahat, iş hayatınızla ilgili olacak. Bu bağlamda uzun zamandır hayalini kurduğunuz iş kapınıza gelecek, önemli gelişmeler, kadersel başlangıçlar söz konusu. İşle ilgili atılım yapmak, iş değiştirmek, var olan işinizi büyütmek veya farklılık katmak için uygun bir süreç. 28 Mart’ta meydana gelen Terazi Dolunayı ilişkinizde sorunların yüzeye çıkmasına sebep olabilir. Daha fazla vakit kaybetmemek ve önünüze bakmak isteyebilirsiniz. Sizi etkileyen başka biri üçüncü bir şahıs, ummadığınız bir anda aklınızı başınızdan alabilir. İkili ilişkiler konularında gel-gitler yaşamanız muhtemel. Sinirleriniz gergin olabilir, kalp kırıcı konuşmalardan uzak durmaya çalışın. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmenizi dilerim.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, ortaklaşa girişimler ve kazançlar kapınızda bu ay, uzun zamandır beklediğiniz bir para elinize geçecek. Ev ve aile içi konularda tatsız olan durumlar yavaş yavaş son bulacak. Güneş Balık burcunda ve sizi olumlu olarak destekleyecek. Mars bu ay İkizler burcuna geçiş yapıyor, kızgın olduğunuz durumlara ve kişilere karşı pasif agresif bir yapı sergilemeniz, olayları içinizde halletmeniz gerekebilir. Her türlü arka plan çalışması, planlama ve uygulama için uygun bir süreç. 13 Mart’ta Balık burcunda meydana gelen Yeniay, seminerler düzenlemek, sunumlar hazırlamak, hukuksal konularla ilgilenmek, geleceğe dair yurtdışı seyahatler organize etmek açısından uygun bir süreçte olduğunuzu vurgulamakta. Bu dönem sizi çok farklı sonuçlara götürebilir. Hayata bakış açınız değişime uğrayabilir.21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak, iş ve kariyerinizde güzel teklifler alabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcundaki Dolunay artık ev hayatınızla ilgili, yer değiştirmenin ve bunun için adım atmanın faydalı olacağını vurguluyor olacak.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, kendinizi başkalarının para durumunu kontrol etmekten, onları organize etmekten, tavsiyeler vermekten sıkılmış bulacaksınız bu ay. Halbuki siz kendi işinizle, kendi paranızla, kendi aile ortamınızda zaten Güneş gibi parlıyorsunuz; bırakın insanlar nasıl yapmak istiyorlarsa öyle yapsınlar, kendinizi yormayın. Ortaklıklar konusunda radikal kararlar alacağınız bir aydan geçeceksiniz ve bu olumlu olacak. 4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiş yapacak, sosyal gruplar, eğitim ve kendinizi geliştirme yolları keşfedeceksiniz. 13 Mart’taki Balık Yeniayı’nda aşk hayatınız gayet yerinde fakat partnerinizin maddi durumu, alacak verecek durumları, ödemeler gündeminizde olacak. Ortaklaşa para girişleri ve harcamalar söz konusu. Metafizik konular, okült çalışmalar, mistik konular bu ay bir anda hayatınıza girebilir. 21 Mart’ta Venüs Koç burcunda hareket etmeye başlayacak. Aşkta ve sevgide uyum söz konusu… 28 Mart’taki Dolunay ile yakın çevre ilişkilerinize göz atma vakti geldi, biraz rahatlamalı ve uyumlu tavırlar takınmalısınız. Gerçi sizin parlamanız saman alevi misali; bunu bilen zaten biliyor fakat kırıcı olduğunuzda gözünüz hiçbir şey görmüyor olabilir. İş konusunda bir sürpriz var. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle…

BAŞAK

Bu ay başında aldığınız kararlar özellikle ikili ilişkileriniz ve parasal durumunuzla ilgili olacak. Maddi açıdan rahat hareket edeceğiniz, özellikle beklediğiniz ödemelerin geleceği bir ay başı yaşayabilirsiniz..n 4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor gökyüzünde; bu geçiş sizlerin iş konularında daha atılıma açık, cesaretli, biraz da sözünüzü esirgemeden karşı tarafa söylediğiniz bir döneme işaret ediyor. 13 Mart’ta Balık Yeniayı’nda ikili ilişkinizde bir karara varma zamanı geldi, ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz yalnız bu fırsatı kaçırmayın; bu sefer kılı kırk yarmayın, detaylara takılmayın hiç kimse mükemmel olamaz, unutmayın. 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçecek, 21 Mart’ta Venüs de Koç burcunda olacak; duygusal anlamda rahatlayacağınız, maddi bakımdan da ortaklıklara açık olacağınız bir süreçte olacaksınız. 28 Mart’ta Terazi dolunayı parasal konulara dikkat çekecek , elinizden para çıkışı yani harcamalar olabilir, bu dönemde daha önce hiç aklınıza gelmeyen bir fikir süreci değiştirecek .Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmenizi dilerim.

TERAZİ

Olumlu ve güzel etkilerle karşılıyorsunuz Mart ayını; kişisel gelişim, tarzınız, cilt bakım rutinleriniz vs. derken kendinizle ilgilenecek, belki de uzun zamandır yapamadıklarınızı yapacaksınız. Bu ay 4 Mart’ta Mars gökyüzünde yer değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapacak; 16 Mart’ta Merkür Balık burcuna ve yöneticiniz Venüs ise Koç burcuna geçecek. Bakış açınızın değişmesi, kendinize değer vermeniz, kendi özelinizi kendinize saklamanız, pek çok anlamda özellikle de çevrenize iyi yansıyacak. 13 Mart’ta Balık Yeniayı sizin günlük işlerinizi etkileyecek, varsa eğer kiracılar, evcil hayvanlar, sağlık ve tüm bu konularda uğraşlara sebebiyet verecek . Yoğun bir tempo sizi beklerken bir yandan da sosyal hayatınıza ve sevdiklerinize vakit ayırmak ve onlarla ilgilenmek gerektiğinde biraz yorulabilirsiniz. 28 Mart’ta Dolunay sizin burcunuzda! Bu Dolunay esnasında duygular önem taşıyor, eski duygulardan arınmanın ve yepyeni bir benle tanışmanın zamanı geldi diyeceksiniz. Kendi kendinize artık bazı şeylerin eskisi gibi olmayacağını hissetmeye başlayacağınız bir süreç olacak. Kararlar alacaksınız hayatınıza dair.

AKREP

Ay başında biraz yorgun olabilirsiniz, yaşadıklarınız, düşündükleriniz sizi yorabilir fakat iyi ve olumlu anlamda güç toplamak adına dinlenmeniz ve kafanızı boşaltmaya çalışmanız size güzel etkiler sunacaktır. Bu ay Mars İkizler burcu seyahatinde sizler ikili ilişkilerinizde dalgalanmaları, birtakım hayal kırıklıklarını unutacak, daha verimli sorunsuz bir sürece gireceksiniz.13 Mart’ta bir Yeniay gerçekleşiyor ve bu Yeniay Balık burcunda meydana gelecek; su grubundan sizleri desteleyecek, yeni başlangıçlar yapabilmek adına verimli işlere imza atacaksınız. Hobileriniz işe dönüşebilir, yeni tanışacağınız kişilerle aşk ve flörtler yaşayabilirsiniz. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiyor; günlük hayatınız bir anda hız kazanıyor, hareketli ve sosyal olacağınız, insanlarla diyaloglarınızda uyumlu bir atmosferde olacağınız bir zaman dilimi olacak bu... Ay sonunda gerçekleşecek Dolunay ise sizi izole edebilir hayattan, biraz durup düşünmeye ve bilinçaltınızda yatan problemleri su üstüne çıkarmaya; bunlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeye çalışabilirsiniz. Siz aslında ketum, herkese hemen güvenemeyen bir yapıdasınız; bu da kişilerin sizin hakkınızda daha çok meraklanmasına ve dedikodu yapmasına sebep olabiliyor... Çevrenizden elemeler yapmanız biraz kafa dinlemeniz gerekebilir ay sonunda.

YAY

Bu ay tamamen ev, aile konuları; anne, baba, kardeş ,eş, çocuk çekirdek aile kavramı vurgu kazanıyor. Bazı ailesel temalar öne çıkıyor Sevgili Yaylar. Çevrenizle ilgili birilerinden ilgi ve sorumluluk bekliyorsunuz. Onlar da aynısını sizden bekliyorlar.4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçecek. Sevdiğiniz, hoşlandığınız kişi belki de evlilik hayatınız sorgulanacak. Birtakım krizler, birtakım çekişmeler gündeminizde olacak. 13 Mart’taki Balık Yeniayı ev ve aile konularında yeni başlangıçlar yapmanızı, artık yumurtanın kapıya dayandığını hatırlatabilir. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu zaman zarfında yeni birileri hayatınıza girebilir. 28 Mart’taki Dolunayla beraber arkadaşlıklar, sosyal organizasyonlar, dernekler, kuruluşlar vurgu kazanacak, yeni umutlar ve hayaller peşinden gitmeniz gerekecek. Gitmeyen, sorunlar çıkan, uğraşsanız da bir yere varmayan konulardan da uzaklaşmanızı ve bunları kapatmanızı sağlayacak.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, arka planda hırsla çalıştığınız , başarmak için canınızı tırnağınıza taktığınız konuda parasal olarak karşılık alacaksınız ve bunun gururunu yaşayacaksınız. Ay başında özellikle iş ve kariyer konusunda güzel olumlu etkiler altındasınız. 4 Mart’ta Mars İkizler geçişiyle sizlerin sağlık alanında beslenme, diyet, spor gibi faaliyetler daha aktif olacak. 13 Mart’ta Balık burcunda bir Yeniay var; hayatınızda bir noktaya ışık tutacak ve bu sizin kardeşlerinizle ilgili bir durum da olabilir, onunla ortaklık yapabilir, seminer, halkla ilişkiler, tanıtım, pazarlama konularına girişebilirsiniz. Artık bundan kaçış yok, bu işe el atmanız gerekmekte. 28 Mart’ta Terazi burcundaki Dolunay ise ev ve kariyer konularında gerilim yaratabilir. Aşk hayatınız monoton ve sıkıcı olmaya başlayabilir, yeni birileri hayatınıza girebilir... Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle.

KOVA

Sevgili Kovalar, çok keyifli, kendiyle barışık , iyimser ve mutlusunuz . Bazı ödemeler, para çıkışları yaşasanız da bunlarla baş etmeyi öğrendiniz. Bu ay Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle birlikte risk almak isteyeceksiniz; yatırım yapmak, kâr amaçlı bazı spekülatif oyunlar oynamak bu alanlarda cesaretlenmek gibi durumlarınız var. 13 Mart’taki Yeniay yine sizin para hanenizde, kendi çabanızla çalışıp para kazandığınız, bütçe yaptığınız birikimleriniz artık bir neticeye varacak ve sizi tatmin edecek. Çok hırslı ve tutkulu bir aydasınız aslında, iş ve kariyer konularında çok ilginç teklifler ve şanslar mevcut. Bunları değerlendirmenizde fayda var. 21 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. İletişim ağınız olumlu ve güzel ilerleyecek; yazı yazmak, her türlü basın yayın reklam işleriniz yoluna giriyor. Kardeş ve yakın çevre ilişkileriniz olmadığı kadar iyi bir hal alıyor. Dayanışma ve birlik içerisinde olacaksınız. Birbirinizi destekleyeceksiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek , eğer varsa eşinizin ailesiyle ilgili birtakım sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir, onlarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Seyahat , inançlar, din, hukuk, felsefi konular ilginizi daha da çok çekmeye başlayabilir. Yaratıcı fikirleriniz zirve yapacak ve aşk konularında da şanslı hissedeceksiniz. Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle.BALIK

Sevgili Balıklar, bu ay sizin için çok önemli 13 Mart’taki Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Fakat bundan önce ay başında uyum, zerafet, ahenk, sanatsal konular, estetik konular hız kazanıyor. Mars İkizler burcuna geçiyor 4 Mart’ta; sizler ev konularınız, aile içinde ufak gruplar halinde buluşmak, bazı konuları olumlu olarak tartışmak ve sonuca varmak için kolları sıvıyorsunuz. Yeniay sizi hayatınızla ilgili önemli kararlar almak açısından tetikliyor bu ay. Kendinizle ilgili olarak bazı dönüşümler yaşamanız muhtemel. İş ve kariyer hayatınız iniş çıkışlı devam ederken, aşk ve flörtler konusunda şansınız devam ediyor. Yalnız bazı Balıklar platonik olarak yaşadıkları aşkların artık gerçeklikle bir bağı olmadığının farkına varıp buna bir son verebilirler. Güneş’in ve Neptün’ün etkileşimi pasif bir çözülme, bırakma, dağılma enerjisine sahip dolayısıyla bazı günler kendinizi melankolik hissetmeniz olasıdır. Bunu yaratıcılık boyutuna taşımak tabii ki sizin elinizde çünkü bu dönemlerde genellikle yaratıcı fikirler tavan yapabilir. Ruhunuzu arındırabilir, meditatif çalışmalar yapabilir ve akışta olduğunuz için rahat bir iç görüye sahip olabilirsiniz.28 Mart’taki Dolunay ise Terazi burcunda gerçekleşiyor ve kredi çekmek veya borç almak için uygun bir zamanda olmadığınızı vurguluyor! Sevgi dolu, sağlıklı ve mutlu bir ay geçirmeniz dileğimle…Dolunay Karaca