2021 Mart ayı burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
zz.jpg
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505

Mart 2021'in En Şanslı 3 Burcu​

KÜBRA ELMALI

aylık1d.jpg

Yeni mevsim, yeni ay, yeni enerjiler ve yepyeni hayaller. İlkbaharı karşılarken Mart 2021'in güneşi en mutlu ve şanslı şekilde kucaklayacak burçlarından biri de siz olabilirsiniz!

Akrep

Yap, üret ve eğlen! Akrepler için bu ay tam anlamıyla bu üç kelimeyle özetlenebilir. Yaratıcılığınızın had safhada olacağı, kendinizi ilgi alanlarınızın içinde üretim yaparak kaybolmuş hissedeceğiniz bir ay olacak bu. Yapmanın ve üretmenin verdiği şevkle kutlayacak çok fazla şeye sahip olacaksınız. İçinizi sıkan tüm düşüncelerden arınarak çocuklaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Sadece gülümseyin ve paylaşın. Aylardır saklandığınız kabuğunuzdan çıkın ve sevdiklerinizin yanınızda olmasına izin verin!

Balık

Her burç gibi, siz de doğum günü ayınızda ilgiye ve şımartılmaya doyacaksınız Balık burçları. Tüm bu ruhsal beslenmenin size ilham olarak dönecek olması için, işin en keyif veren yanı olacak. Doğum gününüz sayesinde belki uzun zamandır konuşmadığınız biriyle yeniden iletişimin kapıları aralanacak ve sizin için muhteşem fırsatlar sunacak. Nereden bilebilirsiniz ki? Sürprizlere hazırlıklı olun. Bu sürprizler aşk için de olabilir kariyer için de. Neyse ki siz uzun zamandır bunlar için hazırlanıyorsunuz!

Koç

Koçlar adeta doğum günleri öncesi mutluluk ve enerjiyle dolup taşacaklar. Bu ayın ilk haftalarında biraz daha dingin ve sessiz olabilirsiniz. Ki bu sessizliğin ay sonuna doğru müthiş bir şekilde bozulacağını söyleyebiliriz. Venüs'ten de destek alacağınız ay sonunda aşk açısından önemli gelişmelere hazır olun. Kalbiniz nihayet attığını hatırlayacak! Flört enerjisiyle kuşanacağınız bu ay sonunda, ayaklarınızın yere çok daha sağlam bastığını fark edeceksiniz. Bu fark edişle birlikte hayatınızın her alanında çok daha kesin adımlar atacaksınız. İçinizde cıvıldayan bahar kuşlarına direnmeyin; kendinizi akışa ve aşka bırakın.
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
şubat aylık (4).jpg


KOÇ

Mart aylarında endişe, kaygı, şüphe ve kafa karışıklığı artıyor değerli okurum. Tabi herkes kendi haritasına uygun konularda yaşıyor bu tatsız duyguları…

Martta aile büyükleriniz için endişelenebilirsiniz. Bunun gerekçeleri olabilir de olmayabilir de.. Örneğin bir sağlık sorunu yaşadıkları için tadınız kaçabilir veya ortaya bir şey yokken onlar adına kaygılanabilirsiniz.

Bununla birlikte evinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Musluklar bozulabilir, küvet sorun yaratabilir vs.

Fiziksel ve duygusal olarak kırılgan olacağınız bir dönem olacak. Uykusuzluk, alerjik reaksiyon, alkol veya ilaç tüketimi kaynaklı sorunlara dikkat!

Bununla birlikte, yıl başından bu yana devam eden sosyal canlılık Martta da devam edecek..

BOĞA


Mart endişe, kaygı, şüphe ve kafa karışıklığı getiren ilginç bir zaman dilimi değerli okurum. Şaşmayan bir gerçek!

Martta yakın arkadaşlarınız; baba, kardeş, kuzen gibi hayatınızın parçası olan akrabalarınız ve (varsa) çocuklarınız bu garip enerjinin konusu olacaktır. Örneğin kardeşinize gücenebilirsiniz, yaptığı/söylediği bir şey tadınızı kaçırabilir.

Bununla birlikte yardımınıza ihtiyaç da duyabilirler.

Ayrıca arabanız sorun çıkarabilir, aldığınız bir hizmet/ürün beklentinizi karşılamayabilir.

Tabi tüm bunlar yaşanırken, iş hayatınızla ilgili yıl boyunca devam edecek gündem arka planda hayatınızın en önemli konusu, odak noktanız olmaya devam edecek.

İKİZLER

Martın hepimizi, tüm burçları bağlayan ortak enerjisi endişe, kaygı, şüphe ve kafa karışıklığıdır değerli okurum. Her burcun taşıdığı bir enerji var, balık böylesi garip/tatsız enerjileri getiriyor sıklıkla..

Mart başladığında iş hayatınızla ilgili kaygılar ve hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Her ne kadar bu yılın sonunda işle ilgili güzel şeyler yaşayacak olsanız da, bu aralar yaşadıklarınız huzurunuzu kaçırabilir.

15 Marttan sonra yakın arkadaşlarınız, kardeş/kuzen ile tatsızlıklar olabilir. Birilerinin tavrı rahatsız edici olabilir.YENGEÇ

Martın hepimizi, tüm burçları bağlayan ortak enerjisi endişe, kaygı, şüphe ve kafa karışıklığıdır değerli okurum. Her burcun taşıdığı bir enerji var, balık böylesi garip/tatsız enerjileri getiriyor sıklıkla..

Mart başladığında sizin veya sevdiklerinizin eğitim hayatındaki gelişmeler nedeniyle endişe yaşayabilirsiniz. Beklentileriniz karşılanmayabilir, çocuğunuzun okul/bölüm seçiminden kendi aldığınız online eğitimlere, girdiğiniz sınavlardan okulların açık/kapalı olmasına kadar eğitimle ilişkili birçok konu Martla birlikte gündeminizde olacaktır.

Tabi bu konularda güzel haberler almayacağınız gibi hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz de oldukça yüksek..

15 Marttan itibaren gündem adım adım değişecek, iş hayatınıza odaklanacaksınız. Bazı okurlarım ise aile büyükleriyle ilgili gelişmelere kafa yoracak.ASLAN


Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır! Böylesi garip bir ayın yaşattığı deneyimler atalarımızı da canından bezdirmiş olmalı ki Marta özel bir söylem geliştirmişler.

Mart demek endişe, kaygı, şüphe ve kafa karışıklığı demektir değerli okurum. Zaten geçmişte yaşanan iklimsel karmaşa sonucu bu atasözü oluşmuş olmalı.. Karmaşa Martın başlıca olayıdır ve tabi hayal kırıklığı da..

Mart başladığında geçmişte yaptığınız hataların baskısına maruz kalabilirsiniz, duygusal olarak veya maddi olarak..

Bununla birlikte ekonomik kaygılar, yatırımların karşılığının gelmemesi da hayal kırıklığı yaratabilir. Borç veya tahsil edemediğiniz alacaklarınızın yeniden gündeme gelmesiyle birlikte zihninizin ayaklanabilir.

Ayrıca cinsel hayatınızla ilgili sorunlar ve isteksizlik de yaşayabilirsiniz. Cinsel hastalıklar sizin için Marta özeldir, bu anlamda dikkatli olmanızı öneriyorum. Tanımadığınız biriyle birlikte olursanız, bulaşıcı hastalıklardan korumak için tedbir almanızı tavsiye ediyorum.BAŞAK

Mart tatsız bir zaman dilimi değerli okurum, her zaman öyle olmuştur.. Zaten bu nedenle atalarımız da Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır demişler.. Garipliklerin, endişe ve hayal kırıklıklarının zamanı diyebiliriz.

Mart başladığında eşinize/sevgilinize yönelik bir ruh hali oluşacak, tatsız ve huzursuz. Bazen şüphe olur, bazen onun adına üzülmek olur, bazen de bit hayal kırıklığı.. Bir şeyler olur yani.

Eğer bir ilişkiniz yoksa, Martın karşınıza birinin çıkması ihtimali de oldukça yüksektir fakat Martın ilk 20 gününde olması mümkünse çünkü bu insanın beklentilerinizi karşılama ihtimali oldukça düşük olacak. Fakat Martın son 10 gününde karşılaştığınız kişi ile evlenme potansiyeliniz de dahil olmak üzere çok güzel ihtimaller var!

Yıl boyunca yaşayacağınız “genel mutsuzluk hali” Martta da devam edecek, lütfen farkındalık geliştirin ve depresyona girmeyin!

TERAZİ

Mart iki bölüm olarak inceleyelim değerli okurum. Martın ilk 3 haftası, ta ki 21 Marta kadar tatsız, huzursuz, anlamsız..

Diğer yandan Martın son 10 günündeki enerji büyük ölçekte harika olacak!

Mart başladığında iş hayatınızla ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili huzursuz bir enerji geziniyor olacak. İşle ilgili kötü gelişmeler, tatminsizlik, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Ayrıca ekipte bazı huzursuzluklar olabilir, insanların tavrı üzebilir, şaşırtabilir. Eski defterler de açılabilir.

Martın son 1o gününden ise şans ve güzellikler bekleyebilirsiniz. Martın başlarında hata yapmayın yeter ki, sonrasında yolunuzu açacak gelişmeler adım adım hayatınızın parçası olacaktır.AKREP


Martın tatsız enerjisi meşhur fakat Martın sonuna kadar devam etmiyor neyse ki..Martın ilk 20 günü ve son 10 günü olarak iki bölüm var.

İlk 20 gün huzursuz, tatsız, endişe ve hayal kırıklığına açık. Bununla birlikte 21 Marttan itibaren canlı ve dinamik bir enerji oluşacak.

Martın tatsız bölümünde evde huzur kaçabilir, aile büyükleriniz endişelenmenize neden olabilir.

Ayrıca oturduğunuz ev ile oturmak istediğiniz ev arasındaki farklar içinizi kemirebilir. Geçmişte sahip olup satmak zorunda kaldığınız mülkleriniz varsa, aklınıza gelip içlenmenize neden olabilir. Yani evler, mülkler gündeminizde olacaktır, kötü bir şekilde.

Evin su tesisatı, banyo ve mutfakta tadilat gerekebilir.

Ayrıca çocuklarınız varsa, onların sağlığı veya geleceğiyle ilgili endişeler de yaşayabilirsiniz. Gerçi kim yaşamıyor ki?YAY

Her ne kadar Mart baharın habercisi olsa da; havaya, toprağa, suya cemrelerin düştüğü, dünyanın canlandığı bir ay olsa da, Martın ilk 20 gününe mesafeli olmamak elde değil. Tatsız mı tatsız bir zaman dilimi cidden..

Evet Martın ilk 20 günü huzursuz oluyor, endişeye ve hayal kırıklığına açık günler yaşıyoruz. Bununla birlikte 21 Marttan itibaren canlı ve dinamik bir enerji oluşacak. Baharın tam olarak geldiği tarihler çünkü Güneş koç burcuna giriyor.

Bu yıl daha özel bir şeyler de var, canımız ciğerimiz Venüsümüz kendini gösterecek.

Sevdiklerinizin sözleri, tavırları, yaptıkları ve yapmadıkları keyfinizi kaçırabilir, hayal kırıklığına neden olabilir. Aracınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz, satmak durumunda kalabilirsiniz, tamirata ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kardeş/kuzen ile sorunlar yaşayabilirsiniz veya onların sorunlarına çözüm bulmak size düşer çünkü siz olmadan olmuyordur, destek olmanız gerekebilir.

OĞLAK

Martın tatsız enerjisini neyse ki ay boyunca yaşamayacağız, ilk 20 günle sınırlı olacak diyebiliriz.

Özellikle maddi konulara odaklı tatsızlıklar silsilesi diyelim biz buna.. Geçmişte aldığınız maddi kararlar, borç/alacak mevzularının oluşturduğu stres, ekonomik durumunuzla ilgili konuşmalar ve düşünceler… hepsi Martın gündeminin parçası!

Parayla ilişkili somut olaylar yaşama ihtimaliniz var tabi ki, bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz veya ekonomik olarak sıkışabilirsiniz. Bununla birlikte sadece düşüncede kalan şeyler de olabilir: neden geçmişte şunları şunları yaptım/yapmadım gibi..

Sonuçta maddi konular, iş hayatınız ve tüm ekonomik kararlarınız mercek altında olacak. Neyse ki bazı okurlarım için Mart sonunda Venüsün varlığı yılın en güzel maddi gelişmelerinden birine start verecek. Sonuçlarını hemen Martta alamayabilirsiniz tabi ama ne diyelim ki, yeter ki olsun, Kasımda olsa da olur!KOVA

Çok hızlı geçen bir Şubattan sonra Martla birlikte sular durulacak, dalgalar dinecek.

Martın enerjisini kesinlikle tahammül edilmesi zor buluyorum: huzursuz, endişeli, şüphelere yol açan, hayal kırıklığına açık garip günler! Neyseki Martın ilk 20 gününde geçerli..

Özgüven sarsan, sağlık sorunlarına açık günler olabilir. Bu anlamda uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmenizi öneriyorum.

Hayatın tadının kaçtığı hissine kapılırsanız, ilişkilerinizde sorunlar olursa şaşırmayın, zamanın ruhunun klasik sonucu çünkü.

BALIK

Martın akıl bulandıran günleri başladı değerli okurum, zamanın ruhundan kaçış çok zor..

Sağlıkla ilgili endişeler, gelecek kaygısı, insanların saygısızlıkları derken günler de işte böyle geçip gidiyor. Gitsin de zaten, 21 Marttan itibaren her şey çok güzel olacak.

Aslında size harika haberlerim de var fakat sonraya saklıyorum!

Belki de son 10 yılın en iyi yıllarından birine giriyorsunuz, özellikle aşk hayatınıza ilişkin söylüyorum. Güzellikler kapıda sizi bekliyor ama henüz zili bile çalmadı.

Martın ilk 3 haftasındaki huzursuzluğu, endişe ve şüpheyi geçici bir dönem olarak görüp yola devam edin lütfen.
Zafer Ceyhun
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
b99da08aa1c293ccb07587f8646da9ccf5dd889a.jpg


KOÇ Burcu


Yönetici gezegeniniz Mars, 4 Mart’tan itibaren ikizler burcuna giriyor.Kardeşler,yakın çevre ve kısa yollarla ilgili olumlu gelişmeler olabilir.Kısa seyahatlere çıkılabilir.Eğitim ve öğretim,iletişim,sosyal medya konularında hareketlilik yaşanabilir.
13 Mart’taki balık burcundaki yeni ay sizi biraz inzivaya çekebilir.Şimdilik kimseye söylemek istemediğiniz planlar yapabilirsiniz.21 Mart itibari ile tüm dikkatler üzerinizde olabilir.Hem Venüs hem güneş, burcunuza geçerek, yaşam enerjisini yükseltecek..28 Mart’taki zıt burcunuz terazide gerçekleşecek dolunay ise ikili ilişkilerinizde,ortaklıklarınızda önemli sonuçlar getirecek.Bazı koçlar evlilik teklifi alabilir,bazıları ise yeni bir ilişkiye yelken açabilir.
Evli koçlar ise evlilikleri ile ilgili önemli kararlar alabilirler.

BOĞA burcu


Uzun süredir burcunuzda yer alan Mars, 4 Mart’tan itibaren para evinizi temsil eden 2. Evinize geçiyor.Son iki aydır yorgun düşmüş olabilirsiniz.Enerjiniz bu ay itibari ile yerine geliyor.
Yaptığınız iş her ne ise 23 Nisan’a kadar para kazanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.Kariyer alanında yükselme,alınan gelirde artış görülebilir.Bu yerleşim aynı zamanda masrafları da arttırır.Yani kazandığınız para geldiği gibi de gidebilir.13 Mart’taki balık burcundaki yeni ay,arkadaşlar,dernekler,
organizasyonlar ile ilgili gelişmeler getirebilir.Tanıdığınız,arkadaşlık ettiğiniz birisi size bir jest yapabilir,bir isteğinizi yerine getirebilir.Ay sonunda çalışma,sağlık,günlük işlerinizi temsil eden terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek.Önemli bir projeniz sonuçlanabilir.İş arayan bir boğa iseniz bir iş teklifi alabilirsiniz.Bu dolunay size bir kazanç getirecek gibi görünüyor.Uzun süredir emek verdiğiniz bir işin nihayet para kazandırmaya başladığını görebilirsiniz.İKİZLER burcu


23 Nisan’a kadar size enerji ve girişim cesareti verecek Mars, burcunuza giriş yapıyor.
Önemli sunumlar,iş hayatınızda ön plana çıkmalar bu ayın konuları arasında olabilir.13 Mart’taki kariyer evinizde gerçekleşecek yeni ay,iş yerinizde değişikliklere yol açabilir.Yeni sorumluluklar alabilir,daha göz önünde bulunmak durumunda kalabilirsiniz.Bazı ikizler burçları sosyal medya,tv aracılığı ile ekranlara çıkabilir.Yurtdışı,yüksek öğrenim ile ilgili güzel gelişmeler olabilir.Yurtdışı ile iş yapanlar,yeni müşteriler,yeni işler edinebilir.Uzak yollardan kısmetler çıkabilir,vize işlemleri ile ilgili olumlu sonuçlar alınabilir.28 Mart’taki dolunay ise bekar ikizler burçlarını fazlasıyla destekleyecek ve önemli tanışmalar getirecek.Sürpriz hamilelik haberleri de alınabilir.Eğer bir ilişkiniz varsa,uzun zamandır yapamadığınız aktiviteleri yapabilir,güzel vakit geçirebilirsiniz.

YENGEÇ burcu


13 Mart’ta balık burcunda gerçekleşecek yeni ay yurtdışı,uzak yollar ile ilgili yeni başlangıçlar getirebilir.Yolculuk planları yapabilir,masraflarınız da sürpriz bir yerden karşılanabilir.Bu yeni ay sizi bir yerlere götürecek gibi görünüyor.Yurtdışı ile ilgili bir iş fırsatı bazı yengeçlerin gündemine gelebilir.İthalat,ihracat işiyle uğraşanlar için iyi bir dönem.Aşk ve ilişkilerde ise balık burcundaki Venüs 3 hafta boyunca sizi destekleyecek.Su kenarında bir yerlere gidebilir,keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.28 Mart’taki dolunay ise dikkatinizi aile,yuva,ev konularına vermenizi sağlayacak.Eviniz ile ilgili konular,gayrimenkul işleri ile ani gelişmeler olabilir.Yaşadığınız yer ile ilgili değişikliğe gidebilir,bir takım yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.


ASLAN burcu


Son zamanlarda ikili ilişkilerinizle,iş yerindeki otorite figürleri ile sorun yaşıyor olabilirsiniz.Mayısa kadar bu konularda daha rahat hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.13 Mart’ta başkalarından gelen gelirlerde ,finans,kredi,nafaka,
tazminat konularını temsil eden balık burcunda bir yeni ay doğuyor.Bu konular ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.Evlilik ve ortaklıklarla ilgili geçen aylara göre çok daha yumuşak etkiler var.Arkadaşlar ve yakın çevreniz daha fazla ön plana gelebilir.Sosyalleşmeye önem verebilir,kendinize bir takım aktiviteler bulabilirsiniz.Bekar aslanlar arkadaşları aracılığı ile birileri ile tanışabilirler,bazı aslanlar ise ortaklıklar ile ilgili yeni kararlara,yapılanmalara gidebilir.Ay sonu gerçekleşecek dolunay ise kısa yollar,kardeşler,kuzenler ile ilgili sonuçlanmalar getirebilir.Yakınlarınızın özel bir etkinliği için,nikah,düğün,doğum gibi bir yerden bir yere gidebilirsiniz.

BAŞAK burcu


13 Mart’ta evlilik,ortaklıkları temsil eden evinizde bir yeni ay doğuyor.Partneriniz ile ilgili bir başlangıç gerçekleşebilir.Yeni bir işe başlayabilir,iş için deniz aşırı bir yerlere gitmek durumunda kalabilir.
Bazı başaklar ise yeni ortaklıklara adım atabilir ve yeni projeleri başlatabilir.Bekar başaklar için ise özel bir kişi ile tanışma olasılığı taşıyan bir yeni ay,bu nedenle çöpçatanlık tekliflerine hayır demeyin.
Marsın kariyer ve statü evinize geçmesi ile önemli bir otorite figüründen iş teklifi alabilir,yeni bir projede yer alabilirsiniz.23 Nisan’a kadar kazancı iyi olacak burçlar arasındasınız.Yaptığınız işler karşılığında kazancınızı arttırabilirsiniz.TERAZİ burcu


13 Mart’ta sağlık evinizi,çalışma evinizi temsil eden 6. Evinizde balık burcunda bir yeni ay meydana geliyor.Uzun süredir bir sağlık sorununuz var ve erteliyorsanız bu ay kontrole gidebilirsiniz.İşinizle ile ilgili yeni bir iş arkadaşı,yardımcı edinebilirsiniz.İş arayan terazi burçları ise yeni bir işe başlayabilirler.Diyet ve spor konularında da yeni kararlar alabilirsiniz.
Hareket ve enerji,cesaret veren Mars dost olduğunuz bir hava burcu olan ikizler burcuna geçiyor.Uzak yollar,yurtdışı konuları ile ilgili hareketlilikler olabilir.Sosyal medya aracılığı ile flört edebilir,sizden uzakta birisiyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz.23 Nisan’a kadar bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.Yaratıcılık,sanat gerektiren işlerde çalışan Teraziler uzaklardan yeni teklifler alabilirler.
Sürpriz hamilelikler de bazı Terazileri şaşırtabilir.
Evli teraziler ilişkilerinde daha yumuşak,esnek olabilirler.Eşin yakınları ile daha fazla görüşülebilir,gelişmeler olabilir.Ay sonundaki burcunuzda gerçekleşecek dolunay kendinizle ilgili önemli kararlar almanızı sağlayabilir.Eşin sağlık durumu ile ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

AKREP burcu


13 Mart ‘ta aşk ve çocuklar evinizi temsil eden 5. Eviniz balık burcunda çok güzel bir yeni ay doğuyor.Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir,bebek isteyenler bu konuda çalışmalara başlayabilirler.Bazı akrepler ise biraz keyifli zaman geçirmek isteyebilirler.Kendileri ile ilgili bir takım yenilikler,bakımlar yaptırabilirler.Evli olanlar eşleri ile ilgili son iki aydır bir takım sıkıntılar yaşamış olabilirlerAile,yuva,ev konularında bir takım gelişmeler yaşanmış olabilir.Mayıs ayına kadar bu konularda rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz.Eğer maddi konularda bir sıkıntınız varsa ,çözüme ulaşacağınız bir zaman dilimi olacak Mart Ve Nisan ayları.28 Mart’ta 12. Evinizde bir dolunay meydana geliyor ve sağlık konuları,geçmişte saklı kalmış konular ile ilgili hareketlilik getiriyor


YAY burcu

Aile,ev,yuva,gayrimenkuller evinizi temsil eden 4. Eviniz balık burcunda bir yeni ay meydana geliyor.Bazı yaylar ev sahibi olabilir,bazıları taşınabilir.Bazı yaylar ise arsa,arazi işleri ile ilgili gelişmeler yaşayabilirler.Bu yeni ay sayesinde evinizde uzun süredir yapmak istediğiniz yenilikleri,tadilatları yapabilirsiniz.Önemli girişimleri başlatan,insiyatif gücü veren Mars tam karşıt burcunuz ikizler burcuna geçiyor.Evlilik ve ortaklıklarda hareketli zamanlar başlayabilir.Sevdiğinizle yakın çevrenizde seyahate çıkabilir,uzaktaki arkadaşlarınızı görmeye gidebilirsiniz.28 Mart’taki dolunay arkadaşlar,organizasyonlar,dilekler evinizi temsil eden 11. Evinizde gerçekleşiyor.Arkadaşlarlarınız ile ilgili önemli gelişmeler olabilir ve bir araya gelebilirsiniz.Yardım etmeniz gereken durumlar olabilir.Bekar yaylara ise aşk arkadaşlar aracılığı ile gelecek gibi görünüyor.23 Nisan’a kadar bu süreç devam edecek.

OĞLAK burcu


Yakın çevrenizi,kardeşler,kuzenleri,kısa yolları,eğitimleri temsil eden 3. Evinizde 14 Mart’ta bir yeni ay gerçekleşiyor.Bu konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir.Bazı oğlaklar online bir takım işlere girişimde bulunma kararı alabilir.28 Mart’ta gerçekleşecek dolunay,gelirleriniz ile ilgili artışa sahip olacak gelişmeler getirebilir.Maddi olarak daha rahat bir döneme giriyorsunuz.Mayıs ayına kadar gelirlerinizi çoğaltacak fırsatlar karşınıza çıkabilir.Kariyer ile ilgili de uzun bir dönemden sonra iyi bir dönem başlıyor.Kendinizi daha akıcı ve doğru ifade edecek,üsleriniz tarafından farkedileceksinizKOVA burcu

Jüpiter bu yıl sizin burcunuzda olmasına rağmen,hala avantajlarından faydalanmamış olabilirsiniz.Şans ve bolluk bereket gezegeni Jüpiter,Mars’ın ikizler burcuna geçmesiyle 23 Nisan’a kadar size bir çok konuda fırsat getirecek.Özellikle bekar olan kovalar için aşk çanları çalacak diyebilirim.23 Nisan’a kadar fırsatlara karşı gözünüzü dört açın.Kardeşler,yakın çevrenin yapacağı çöpçatanlıkla hoşlanacağınız birisiyle tanışabilirsiniz.
23 Nisan’a kadar hayattan keyif almaya bakabilir,kısa yolculuklara çıkmak isteyebilirsiniz.İş ile ilgili konulara ağırlık vermek yerine dikkatinizi yurtdışı,yüksek öğrenim,sosyal medya projelerine verebilirsiniz.Yurtdışı ile iş yapan kova burçları güzel bir sürece giriyor.Evli ve ortak iş yapan kovalar son bir kaç aydır zorlanıyor olabilirler,23 Nisan’a kadar daha olumlu açılar altında olacaksınız ve bu ilişkilerinize de yansıyacak.Ama Mayıs ayı itibari ile,bazı zorlanmaların devam edebileceğini söyleyebilirim.
Mars’ın aşk ve çocuklar evinize geçmesi çocuklarınız ile daha çok vakit geçirmenizi sağlayabilir.Çocuk sahibi olmak isteyen kova burçları ise 23 Nisan’a kadar bu şansa sahip olabilirler.

BALIK burcu

13 Mart’ta burcunuzda çok güzel bir yeni ay doğuyor.Önemli bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilir,evrenle kendinizi bir hissedebilirsiniz.Ev arayan ,taşınmak isteyen balık burçları 23 Nisan’a kadar istedikleri gibi fırsatlarla karşılaşabilirler.
Bazı balık burçları ise gayrimenkul işleri,alım satım konularında avantajlar elde edebilirler.Sahip olduğu bir mülkü uzun süredir satamayan,kiralayamayan varsa 23 Nisan’a kadar bu konularda destekleneceksiniz.
Maddi konularda ise geçmiş aylara göre daha iyi durumda olacaksınız.Özellikle başkalarından gelen gelirlerde şanslı olacaksınız.
Aşk ve ilişkilerde Mayıs ayı itibari ile çok şanslı olacaksınız,şimdilik rutin gidebilir.

Astro Berrak
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
Mart ayı 2020 yılının devamı niteliğinde olan Ocak ve Şubat aylarından çok daha iyicil etkiler taşıyan, hiç retro gezegenin olmadığı, hareketli, duyarlı, naif ve maneviyati yüksek bir ay. Kova burcundaki gezegen toplasmasinin Balık burcuna ilerlediği bu ay Kova'nin o çok fazla akılcı yaklaşımı yerini duyarlılık ve maneviyata bırakıyor.
👉 4 Mart'ta mücadele ve agresyon gezegeni Mars rahat hareket edemediği hantal Boğa'dan çıkıp zeki ve kıvrak Ikizler'e geçiyor. Iletişim, satış pazarlama, ticaret, eğitim ve seyahatler vb konular canlaniyor. Boga'nin o ölü toprağı enerjisi yerini iletişim trafigine bırakıyor.
👉 13 Mart'ta Balık burcunda yeniay olacak.
👉 16 Mart iletişim gezegeni Merkür Balık burcuna geçiyor. İletişimde empati ve anlayış öne çıkıyor.
👉 20 Mart Güneş yuceldigi Koç burcuna geçiyor. Tüm Koç burçlarının doğum günleri kutlu olsun
💫 Koç burcu dönemi başlamasıyla enerjimiz iyice yükseliyor. Pozitif ve umutluyuz.
👉 21 Mart aşk gezegeni Venüs'de pervasız Koç'a geçiyor. Iliskilerde heyecan arayisi ve benmerkezcilik artıyor.
👉 22 Mart Mars/Satürn olumlu açısı gerçekleşiyor. Isteklerimizde son derece kararlıyız. Azimle ve sabirla hedefe gidebiliriz.
👉 28 Mart Terazi dolunayi ile ayı noktaliyoruz. Ilişkiler ve ortaklıklar ay sonu önem kazanıyor. Mart ayı beklettigimiz işleri hızlıca tamamlayacagimiz, hedefe kilitlenecegimiz ve sabırla ilerleyecegimiz bir ay olacak. Mars'in Ikizler'e geçmesi hem hareketli hem de enerjik olacağımızı gösteriyor. Ozellikle Ikizler ve yukselen Ikizler açısından hayli hareketli ve agresyonu yüksek bir ay. Hiç bir gezegenin geri gitmediği bu ayı en iyi şekilde bütünün hayrina kullanmak dileğiyle 💫

Yükselen burçlara etkisi 👇💫


6c48aea9326217650c7ca912c15fa2c7e1459858.jpg

♈ KOÇ: aya modunuz basliyorsunuz. Enerjiniz içe dönük olacak. Buradaki yeniay gizli iliskiler ve gizli düşmanlıkları arttırabilir. Yoneticiniz Mars yakın çevrenizle iletisiminizi artiracak. Seyahatlerde yoğun olabilir. Ayin sonuna doğru Güneş/Venüs ikilisinin burcunuza geçmesiyle canlaniyorsunuz. Ay sonu ikili ilişkiler ve ortaklık alanınızdaki dolunay ile ilişki sorunları yaşayabilirsiniz
♉ BOĞA: aya hareketli ve sosyal başlıyorsunuz. Yoneticiniz Venüs'un konumuyla sosyal çevrenizden destek alacaksiniz. Sevilecek ve dikkat cekeceksiniz. Buradaki yeniay da yeni cevrelere girebileceginizi gösteriyor. Ayin sonuna doğru enerjiniz düşüyor ve içe dönüyorsunuz. Gizli ilişkiler dikkat çekiyor. Ay sonu iş ve sağlık alaninizdaki dolunay iş yoğunluğu yasayabilirsiniz. Mars'da para hanenizde hem kazanclarinizi hem de harcamalarinizi arttiracak♊ IKİZLER: aya yoğun ve hareketli başlıyorsunuz. Mars burcunuza geçiyor ve üzerinizdeki ölü toprağı kalkıyor. Yoneticiniz Merkür iş ve kariyer evinize geçerek bu alanda olumlu gelişmeler yaşatabilir. Yeniayin eskisiyle yeni iş ve kariyer fırsatları olabilir. Ayin başı genel olarak odaginiz isinizken ayın sonuna doğru sosyal çevre etkileri önem kazanıyor. Ay sonu aşk, çocuklar, hobiler ve yatirimlar alaninizdaki dolunay ile tüm bu konularda tamamlanmalar bekleyebilirsiniz.
♋ YENGEÇ: aya eğitim, yurtdışı, yolculuklar, yabancılar, hukuk, yayıncılık, medya, dış ticaret vb konularla basliyorsunuz. Tüm bu konularla ilgili yenilikler bekleyebilirsiniz. Vize vb islemlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Ayin sonuna doğru iş ve kariyer odaklı olacaksınız. Is arkadaslarinizdan destek alacaksiniz. Mars 12.evinizde kontrol dışı durumlar yaşatabilir. Enerjiniz düşebilir, gizli dusmanliklar olabilir. Ayin sonu ev, aile ve ebeveynler hattinda yasanacak dolunay ile kendinizi içsel olarak gergin hissedebilirsiniz. Evle ilgili tamamlanmalar olabilir.♌ ASLAN: aya değişim ve dönüşüm enerjisiyle başlıyorsunuz. Krediler, ödemeler, ortak kazançlar, ruhsal konular ay ortasina kadar odaginiz olacak. Bu konularda yeni firsatlar da yakalayabilirsiniz. Ay ortası enerjiniz yükseliyor. Yoneticiniz Güneş 9.evinize giriyor. Yurtdışı, seyahatler, eğitim, yabancilar, dış ticaret, medya, hukuk vb konularda oldukça destekli olacaksiniz. Mars 'da sosyal çevre konusunda sizi hareketlendiriyor. Hedeflerinize odaklanacaksiniz. Ay sonu yakın çevre ve kardeslerinizle gerginlikler olabilir.♍ BAŞAK: aya ikili ilişkiler ve ortaklik konulariyla başlıyorsunuz. Bu konularda yeni baslangiclar yasayabilirsiniz. Yoneticiniz Merkür de bu alanda olacağı için ay boyunca odaginiz ilişkileriniz olacak. Mars kariyer evinizde efor sarfetmenizi istiyor. Terfi, zam vb durumlar olabilir. Ayin sonuna doğru odaginiz krediler, ödemeler, primler vb konulara kayacak. Ay sonu maddi konularda tamamlanmalar olabilir.
♎ TERAZİ: aya iş ve saglik konularıyla başlıyorsunuz. Yoneticiniz Venüs iş yerinizde sevilmenizi ve dikkat cekmenizi saglayacak. Is ve sağlık konularında yeni iş fırsatları da yakalayabilirsiniz. Ay ortası ikili ilişkiler ve ortaklik konuları dikkat çekmeye başliyor. Ayin sonuna burcunuzda olacak dolunay ile her türlü bireysel konularda sonlanmalar yasabilirsiniz.
♏ AKREP: aya aşk, çocuklar, hobiler ve yatırımlar konularıyla başlıyorsunuz. Venüs bu alanda sizi yeni bir ilişkiye davet ediyor. Var olan iliskinizde de güzel etkiler mevcut. Buradaki yeniay ile aşık olabilir, çocuk sahibi olabilir, yeni bir hobiye başlayabilir ve ya yeni bir yatirimda yapabilirsiniz. Yoneticiniz Mars'da krediler, primler, ödemeler alanina geçerek size yatırım yaptirabilir. Ay ortası iş ve sağlık konuları dikkat çekiyor. Ayin sonunda 12.evinizde olacak dolunay ile içsel olarak gerilebilirsiniz.♐ YAY: aya ev, aile ve ebeveynlerinizle ilgili konularla basliyorsunuz. Evinizde huzur bulacaginiz bir ay. Bu alandaki Venüs ile ev alabilir, evde dekoratif çalışmalar da yapabilirsiniz. Mars'da ikili ilişkiler ve ortaklik alaninizda sizi hareketlendiriyor olacak. Ay ortası aşk, çocuklar, hobiler ve yatırımlar alaniniz canlanıyor. Ay sonunda sosyal cevrenizde bir takım gerginlikler olabilir. Bazı kişileri hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.♑ OĞLAK: aya yakın çevre, kardeşler, eğitim, kısa yolculuklar ve iletişim konularında yoğun basliyorsunuz. Venüs'de burada olacağı için yakın arkadaşlar ve kardeşlerle olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Buradaki yeni ay ile yeni gelişmeler yaşanabilir. Mars'da iş ve sağlık evinizde sizi mücadeleye çağırıyor. Işinizde terfi vb durumlar da olabilir. Sağlığınıza ve kazalara da dikkat etmelisiniz. Ay ortası ev, aile ve ebeveynlerle ilgili konular önem kazanacak. Ay sonu iş ve kariyer alanımızdaki dolunay ile gerginlikler olabilir♒ KOVA: aya maddi konular ve yatırımlarla başlıyorsunuz. Venüs'de para hanenizde olacağı için yeni kazanclar ya da artışlar olabilir. Buradaki yeniay ile maddi konularda yeni baslangiclar yasayabilirsiniz. Mars'da aşk, çocuklar, hobiler ve yatirimlar alaninizda sizi mücadeleye çağırıyor. Bu ay genel olarak para konuları dikkat çekiyor. Ay ortasi yakın cevrenizle iletisiminiz, eğitim, yolculuk konuları gundeminizde olacak. Ay sonu da yurtdışı, yayıncılık, yabancılar, seyahetler, hukuk, dış ticaret vb konularda kapanışlar olabilir. Başvurduğunuz vize vb konular sonuçlanabilir.♓ BALIK: aya bireysel konularla basliyorsunuz. Güneş/Venüs ikilisi burcunuzda olacağı için dikkat çekecek ve ilgi odağı olacaksınız. Estetik vb şeyler içinde uygun bir ay. Bireysel konularda yeni baslangiclar yasayabilirsiniz. Mars ev, aile ve ebeveynler alaninizda sizi hareketlendiriyor olacak. Taşınabilir, ev alabilir, evinizde tadilat tamirat vb işlemler yapabilirsiniz. Ay ortası maddi konular önem kazanıyor. Ay sonu da krediler, ödemeler, ortak kazançlar, prim vb konularda gelişmeler olabilir. Basvurdugunuz kredi vb konulardan sonuç elde edebilirsiniz.

Nafiye Mutlu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
Balık burcunda 13 Mart'ta meydana gelecek yeniay ilişki ve eğitim konularında bazı gelişmeleri beraberinde getirecek. 28 Mart’taki dolunay ise iletişim problemlerine sebep olabilir.

aylık1j.jpg


KOÇ | (21 Mart – 19 Nisan)
KOÇ BURCU MART 2021 YORUMU
Yeniay ile bu dönem iç dünyanızda yaşadığınız gelgitleri geride bırakmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak bu dönem içerisinde sizler için bir konfor alanı olabilir. Rüyalarınız anlamlı ve etkileyici gelebilir. 28 Mart Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkinizde güven duygusu ön plana çıkabilir ve kafanız bir miktar karışabilir.
BOĞA | (20 Nisan – 20 Mayıs)
BOĞA BURCU MART 2021 YORUMU
Balık burcundaki yeniay, etkinlikler takviminizin büyük bir kısmını doldurabilir. Dostlarınızla zaman geçirebilir, onlarla ilgili meselelere yoğunlaşabilirsiniz. 28 Mart günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay gündelik rutinleriniz, çalışma ortamlarınız ile ilgili öngörülmedik değişikliklere sebep olabilir.
İKİZLER | (21 Mayıs – 20 Haziran)
İKİZLER BURCU MART 2021 YORUMU
Bu ay kariyerinizde büyük bir ivme elde edebilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkabilir ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Mesleki becerileriniz parlayabilir. Dolunay ile özel hayatınızda birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
YENGEÇ | (21 Haziran – 23 Temmuz)
YENGEÇ BURCU MART 2021 YORUMU
Bu dönem yeni eğitim fırsatları karşınıza çıkabilir. Bununla birlikte yurt dışı ile ilintili konular gündeminize gelebilir. Deniz aşırı yolculuklar ve keyifli seyahatler yapabilirsiniz. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber aile, yuva, yerleşim gibi konular ön plana çıkabilir. Aile içi gerginlikler yaşanabilir.
ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)
ASLAN BURCU MART 2021 YORUMU
Yeniay ile borçlar, krediler, primler, nafaka gibi konularda çözülmeler yaşayabilirsiniz. Finansal kaynaklarınızda artış yaşanabilir. Dolunay ile iletişim problemleriniz olabilir. Yakın çevre ve akrabalarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilir, bunları çözmek için çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.
BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)
BAŞAK BURCU MART 2021 YORUMU
Bu ay ilişkiler ve evlilikler alanında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır kolladığınız iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Dolunay ile finansal konularda ön göremediğiniz harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu harcamalardan ötürü kemer sıkma politikası uygulamakta fayda var.
TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)
TERAZİ BURCU MART 2021 YORUMU
Balık burcundaki yeniay ile sizi rahatlatacak konfor alanları elde edebilirsiniz. Sorunlarınızı çözmek her zaman sarf ettiğiniz efordan bağımsız, daha kolay olabilir. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile hedeflerinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Motivasyonunuzu kaybedebilir kolaylıkla havlu atabilirsiniz. İlişkilerinizde ufak çaplı gerilimler yaşayabilirsiniz.
AKREP | (23 Ekim – 21 Kasım)
AKREP BURCU MART 2021 YORUMU
Bu dönem, partneriniz daha hassas ve duyarlı davranabilir. Aile hayatınızda uyum ve harmoni, etkisini hissettirebilir. Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay ile kaygılarınız artabilir. İç dünyanızda yalnız kalma endişesine kapılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan yara alma konusunda birtakım şüpheler duyabilirsiniz.
YAY | (22 Kasım - 21 Aralık)
YAY BURCU MART 2021 YORUMU
Balık burcunda gerçekleşen yeniay ile aile ilişkileriniz pekişebilir. Hayattaki önceliğiniz aileniz olabilir. Yer değişimi ve taşınma konuları gündeminize gelebilir. Dolunay ile sosyal hayatınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. İletişiminizde her zaman diplomasiyle sağladığınız uyumu kaybedebilirsiniz.
OĞLAK | (22 Aralık – 19 Ocak)
OĞLAK BURCU MART 2021 YORUMU
Balık burcunda gerçekleşen yeniay ile yarım kalan her konuya el atarak nihai sonuca ulaşmaya çalışabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeminize gelebilir. Terazi dolunayı ile kariyerinizde sıçrama yapmayı hedeflerken engeller ve kısıtlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminizde zaman zaman ufak sorunlar yaşayabilirsiniz.
KOVA | (22 Ocak – 18 Şubat)
KOVA BURCU ŞUBAT 2021 YORUMU
Bu ay, maddi kaynaklarınızda rahatlama ve büyüme elde edebilirsiniz. Takip ettiğiniz projelerle ilgili sonuçlanmalar yaşanabilir. Bu ay gerçekleşecek dolunay ile yurt dışı ve yurt dışıyla ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu bir eğitim fırsatı olabileceği gibi başka bir ülkede yeni bir iş başlangıcı da olabilir. Hatta yer değişimi dahi olabilir.
BALIK (19 Şubat – 20 Mart)
BALIK BURCU MART 2021 YORUMU
Bu ay kendinizi her şeye yeniden başlayabilecek kararlılıkta hissedebilirsiniz. İlişkilerde çekingen olmak yerine beklentilerinizi açık yüreklilikle dile getirebilirsiniz. Dolunay ile birlikte gelirlerinizde bazı gecikmeler ve pürüzler yaşanabilir. Hukuksal süreçlerle ilgili tarihsel ertelemeler olabilir.


Astrolog Dinçer Güner​

 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
aylık1a.jpg


KoçMerhaba sevgili koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar.Bu ay sizi etkileyecek en önemli konulardan biri iletişim olacakmış gibi durmakta. bu konuda özellikle bu ay konuşmalarınıza ve seçtiğiniz kelimelere dikkat etmeniz gerekecek. Para konusunda ise ilk 15 gün riskli işlere girmeyin derim.Bunun yanında 13 Mart’ta yaşanacak olan yeniay sizin daha çok bilinçaltınız ve psikolojinizle alakalı olacağı için ayın ortasına kadar uykunuza ve psikolojinize dikkat etmenizde fayda var. Çabuk sinirlenip, alınganlıklar göstermeniz olası.Ayın 28’inde yaşayacağınız dolunay ise sizi daha çok ilişkiler konusunda etkileyebilir. Bitişler ve başlangıçların içinde kendinizi bulabilirsiniz. O nedenle ayın ikinci yarısında bu ve buna benzer konularda aklıselim olmanızda ciddi fayda var.

BoğaMerhaba sevgili boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar.Mart ayına ekonomik anlamda hızlı gireceksiniz gibi duruyor ama Uranüs – Satürn arasındaki sert açı artık hafiflemeye başlayacağı için ayın ikinci yarısında eğer varsa risk altına girebileceğiniz işlere kalkışın. Öncesi sizi birazda olsa zorlayabilir.Keza, 13 Mart’ta yaşayacağınız Balık yeniayı sizin özellikle kafanızın karışmasına veya gereksiz sözler vermenize neden olabilir. O nedenle bu konuda iki kere daha dikkatli olmanızda fayda var. Ayın ilk dönemlerinde ekonomik konularda dikkat.Ayın ikinci yarısında ise özellikle sonunda yaşayacağınız Terazi dolunayı sizi çalışma hayatınızda ve sağlığınızda etkileyebilir. Bu sebeple martın ortasından sonra varsa sağlık kontrolleriniz yaptırın ve “korona artık geçti bir şey olmaz…” diye düşünmeyin.İkizlerMerhaba sevgili ikizler ve yükselen burcu İkizler olanlar.Mart ayına delikanlı Mars’ın burcunuza girmesiyle başlıyorsunuz. Konuşmayı iletişimi seversiniz, artık sizi kimse durduramaz. Özellikle ayın ikinci yarısında konuştuklarınıza çok dikkat edin. Ve ay ın ilk 10 gününde de gelecek planları yapmanızda fayda var. İyi zamanlar.13 Mart’ta yaşanacak olan yeniay sizi daha çok kariyer konusunda etkileyecek ve yeni başlangıçlar için size güzel adımlar atmanızı sağlayabilir. Ama işin içinde Neptün olduğu için yanılmamaya ve yanıltmamaya gayret edin.28 Mart’taki dolunayda ise sizin aşk, hobiler, çocuklar ve yaratıcılığınızı anlatan konularda olacak bu dolunay özellikle Satürn e iyi bir açıda olacağı için yüksek eğitim, yeni işlere atılım yapmaya teşvik edip. Artık yürümeyen konuları kapamanıza neden olacakmış gibi durmaktaYengeçMerhaba sevgili yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar.Mart ayına biraz daha kendinizi dinleyerek ve hassas bir psikoloji ile giriş yapabilirsiniz. Bu anlamda kendinizi toparlamak ve kişisel gelişiminiz için katkıda bulunmak adına güzel adımlar atabilirsiniz. Ay boyunca değişken bir ruh hali de göstermeniz mümkün.Ayın 13’ünde yaşanacak olan yeniay sizin daha çok yüksek eğitim, uzak yerler ve kültürleri konu alanlarında etkileyecek bu anlamda enteresan başlangıçlar yaşamanız çok muhtemel.Ay sonuna doğru yaşanacak olan dolunay da ise kariyer ve kariyerle ilgili konularda güzel gelişmeler neden olmasın? Eğer tamamlanacak, artık “tamam” denilen işler varsa onları toparlamanız için iyi bir zaman.AslanMerhaba sevgili aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar.Bu Ay artık daha sosyal bir kişiliğe bürünebileceğinizi söylememiz mümkün. Özellikle güneşin 20 Mart’ta Koç burcuna geçmesiyle birlikte bu sosyalleşmeniz biraz daha hayatınızda hareketlenecek gibi görünüyor.Mart ayında yaşayacağınız yeniayda, yani ayın ortasına kadar olan süreçte eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar ve resmi işler gibi konularda artık cesaret gösterip yeni bir oluşum içine girmeniz muhtemel.28 Mart’ta yaşanacak olan dolunay ise sizin daha çok kardeş, arkadaş, komşu gibi yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde etkili olacak. Aynı zamanda iletişim konularını da dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçmeniz olası.

BaşakMerhaba sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar.Mart ayı sizin gündeminizde hareketli bir iş ve kariyer koşuşturması getirecekmiş gibi görünmekte. Mars’ın ikizlere geçmesiyle çok daha hızlanacaksınız ve Ay sonuna doğru ise bu konularda önemli gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz.13’ünde yaşanacak olan yeniay sizin daha çok ortaklık ve ilişkiler konularında etkileyecek gibi görünüyor. Yani bu konularda bir yenilik ve atılım içine girebilirsiniz. Ama yanılma payınızı da hiçbir zaman unutmayın. Dikkatli olun!28 Mart’ta yaşayacağınız dolunay ise sizi daha çok maddi konularda etkileyecek gibi duruyor. O nedenle Ay sonuna doğru para ile ilgili konularda daha dikkatli ve titiz olmanızda fayda var. Ani kararlar vermeyin ayın ikinci yarısında.TeraziMerhaba sevgili teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar.Mart ayı marsın Koç burcuna girmesiyle başlıyor ve bu sizin dış ticaret, yabancı ülkeler, uzun yollar, inanç, akademi gibi konularda daha hassas olmanıza neden olabilir. Özellikle durum ve koşullar düzeldikten sonra yurtdışına gitmek gibi bir planınız varsa bunu bu Ay değerlendirme içine almanızda fayda var.13 Mart’ta gerçekleşecek olan yeni Ay sizin özellikle sağlığınızla ilgili konularda dikkatinizi çekecek gibi durmakta. Ve fakat bunun yanında yeni bir iş veya çalışma ortamı da kurmanız çok mümkün görünüyor.28’inde gerçekleşecek olan dolunayda ise daha çok artık sürdürmekte zorlandığınız konularda bitişlere gideceksiniz gibi görünüyor. Bunun muhtemel bir yenilme duygusu da yaşatabilir. Ve fakat kendinize yapacağınız büyük bir iyilik olacak kangren olmuş olan mevzulardan sıyrılmak. O nedenle cesur olun.

AkrepMerhaba sevgili akrepler ve yükselen burcu akrep olanlar.Bu ay kesinlikle düşmelere, kalkmalara, kazalara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Ve ayrıca miras, devlet daireleri gibi işleriniz varsa bu konuda da bu ayın 13’ünden sonrası harekete geçmek için ideal durmakta.13 Mart’ta yaşayacağınız yeniay size yeni bir aşk getirebilir veya ilişkinizde çok daha etkili bir döneme girebilirsiniz. Bunun yanında çocuğunuz varsa onun/onların hakkında da yeni gelişmelere şahit olabilirsiniz.28’indeki dolunayda ise kendinizi biraz yorgun hissetmeniz olası. Özellikle ayın 20’sinden sonra kesinlikle her açıdan sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. 2019’dan beri yaşadığınız gümbürtünün yorgunluğu bir anda çıkabilir. Asabi olabilirsiniz.YayMerhaba sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar.Mart ayı artık sizin ortaklıklar ve ilişkiler konusunda hareket alacağınız bir dönem olarak görünmekte. O nedenle Ay sonuna doğru bu meselelerle ilgili olarak bir karışıklık da yaşamanız mümkün.Yeniayda özellikle aile ve aile ilişkilerinizde yanlış anlamalara açık bir dönemden geçecek olabilirsiniz. Bu anlamda aile ilişkilerinizde dikkatli olmanızda ve özenli davranmanızda fayda var. İşin içinde Neptün olduğu için kafalar karışabilir.28’indeki dolunayda ise şans ve şansla ilgili oyunlar, işler vb. uzak durmanızda fayda var bu anlamda bu dolunay sizde pek de iyi işlemeyebilir. Borsadan ve spekülatif işlerden biraz uzak kalın.OğlakMerhaba sevgili oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar.Bu ay sizin için özellikle sağlık ve iş koşturmaları başlığında geçecek dersem yeridir o nedenle bu Ay iş arkadaşlarınız ve çalışma ortamınızda bir hareketlilik olacak gibi duruyor. Para konusunda ise güneşin Koç burcuna geçmesini bekleyin derim.Yeniayın en önemli etkisi sizde iletişim konusunda olacak gibi görünmekte. O nedenle özellikle kendinizi ortaya koyacağınız bir girişim varsa başlamak için iyi bir zaman ayın 13’ü ile 26’sı arası.Dolunay etkisi ise sizlerde daha çok iş ve kariyerde görünecek o nedenle ayın 28’ine kadar daha önce başlayıp da sürünen işleri sonlandırın derim. Ay sonuna kariyerle ilgili önemli kararlar sizi bekleyebilir. Aceleci olmamaya dikkat ederseniz işler daha iyi hallolur.KovaMerhaba sevgili kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar.Duygusal anlamda hareketli bir aya giriyorsunuz. Özellikle para ve aşk konusunda güzel gelişmeler sizi bekliyor da denilebilir. Maddi konularda ayın başı veya sonunda para ve aile ilgili konulara ağırlık vermeniz çok daha iyi olur.13 Mart’ta yaşayacağınız yeniay sizin bilinç altını, hayalleri, ruhsal ihtiyaçları, korkuları, psişik gücünüzü, paranormal olayları, sizin farkında olduğunuz veya olmadığınız gizli yanınızı anlatan konuların üstünden geçerek gerçekleşecek. Ve buna Neptün’ünün güçlü etkisini de katarsak kesinlikle psikolojinize özen gösterin derim.28’indeki dolunay ise artık hayatınızı tam olarak nereye oturtmak istediğiniz ve bu konuda neleri bir kenara bırakacağınızla ilgili olacak. Yani sevgili Kovalar bu Ay sizin için “içinizle konuştuğunuz bir ay olacak” demek doğru olur.BalıkMerhaba sevgili balıklar ve yükselen burcu balık olanlar.Mart ayı sizin için güzel gelişmelerin başladığı bir ay olabilir. Özellikle para konusunda marsın para evinize geçmesiyle birlikte bu konuda riskli de olsa bazı gelişmeler olabilir. Bu durum ay ortalarında daha da hız kazanacak. Sağlıklı düşünmeye gayret edin.13 Mart’ta yaşayacağınız yeniay sizi daha çok başkalarının bizi nasıl gördüğü yani kısaca dışa açık olan yönlerimizi anlatan konularda olacak o nedenle bu yeniay size derlenip toparlanmak için çok güzel imkanlarda sunacak diyebiliriz.28 Mart’taki dolunay ise özellikle maddi gelir ve giderlerinize yönelmenize neden olacak. O nedenle özellikle devlet daireleri ve büyük şirket kurumlarla bir alıp vereceğiniz varsa şimdiden dikkatinizi toplamanızda fayda var. Yani bu ay imzalarınıza dikkat edin.

Murat İPEK

Ntv
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
aylık1as.jpgMART AYI BURÇ YORUMLARI! Yükseleninize göre de okuyunuz…Koç & Yükselen Koç BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve Mart ayının ilk haftasında da etkinliği sürecek. Bu dolunay sizin iş ve çalışma alanınızda olduğundan Mart ayının ilk haftasında beklediğiniz haberler gelebilir.4 Martta burç yöneticiniz Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars bu alanda daha hızlı gelişmeler, konuşmalar ve görüşmeler getirecek. Ticaret’in hızlanacağı bir dönemi de anlatacak Mars’ın bu hareketi. Sizin için ise bu hareket iletişim alanınızda olacağından yeni görüşmeler, bir sözleşme imzalamanın gündeme gelmesi, kısa seyahatler, bir eğitime başlamak için girişimler yapma konularını gündeme getirecek.13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu yeni ay özellikle yükselen Koçlar için hem bilinçaltında bulunan bazı korkuların şifalanması için hem de içe dönmek için güzel bir yeni ay olacak. Daha çok içsel kararları beraberinde getirebilecek.Yeni ayın hemen ertesinde gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart gününde iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir, zihnin yanısıra kalp sesini devreye sokmanız iyi olacaktır… Dışa dönmek yerine içe dönmek, planlamalarınızı ve hesaplarınızı kendi içinizde yapmak bu dönemde daha iyi olacaktır sevgili Koçlar…21 Mart’ta Güneş burcunuza geçiyor ve sizin döneminiz başlıyor, öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Herşey yeniden canlanacak, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine gelecek, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin içinde kendinize, isteklerinize ve yapacaklarınıza odaklanmak ve harekete geçmek için harika bir dönem olacak.22 Mart ‘ta Venüs de burcunuza geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki en çok size iyi gelecek bir etki olacak, ilişkilerde karşıdaki taraf daha çok size tabi olacak ve sizin sözünüz geçecek. Ama yine de ikili ilişkilerde dengeyi bulmanız için iyi bir dönem olacak…28 Martta tam karşıt alanınızdaTerazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bazı ilişkilerin kopması ve bitmesi bu dönemde mümkün, yine ilahi adaletin yerini bulması da, özellikle Koçlar için her tür ikili ilişki ön planda olacak ve gözden geçirilmek isteyecek. Alma – verme dengesini hem özel hem de iş hayatınızda iyi ayarlamanız lazım sevgili Koçlar yoksa bazı ilişkiler kopma noktasına gelebilir. Güzel bir ay olması dileği ile…

Boğa & Yükselen Boğa BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve Mart ayının ilk haftasında da etkinliği sürecek. Bu dolunay aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alanınızda olduğundan Mart ayının ilk haftasında beklediğiniz haberler gelebilir4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars bu alanda daha hızlı gelişmeler, konuşmalar ve görüşmeler getirecek. Ticaret’in hızlanacağı bir dönemi de anlatacak Mars’ın bu hareketi. Sizin için ise bu hareket parasal alanınızda olacak ve odağınız artık para konularına ve bir süredir emek verdiğiniz şeylerin dönüşünü almaya doğru dönecek…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu yeni ay özellikle yükselen Boğalar için hayaller, umutlar, sosyal çevre ile ilgili alanda olacak. Yeni bir projeye, yardım işine adım atmak, hep hayal ettiğiniz ama olmaz veya yapamam diye girişmediğiniz bir işe girişmek için son derece güzel bir dönem olacak.Yeni ayın hemen ertesinde gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart gününde iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir, zihnin yanısıra kalp sesini devreye sokmanız iyi olacaktır… Bu dönem Boğalar için yine hayallerine odaklanmak, gruplar içinde bulunmak, birileri ile bir araya gelerek birşeyler uğruna yola çıkmak ve sosyal çevrelerde bulunmak için iyi etkiler içerecek…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için biraz yavaşlama dönemi olacak, doğum gününüz öncesinde kendinize ve isteklerinize odaklanmadan önce neleri geride bırakmanız ve değiştirmeniz gerektiğine bu dönemde odaklanabilirsiniz..22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki sizin ben demekten çekindiğiniz, kendinizi ön planda koymaktan kaçındığınız ve içinizde tuttuğunuz alanları yeniden değerlendirmek için iyi olurken gizli kapaklı bir aşk konusunu da gündeme getirebilir.28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bazı ilişkilerin kopması ve bitmesi bu dönemde mümkün, yine ilahi adaletin yerini bulması da, özellikle Boğalar için daha çok iş alanında adaletsiz olan konuların gündeme gelmesi ve bazı gelişmeler yaşanması muhtemel. Haber beklediğiniz işlerden haberlerin gelmesi için iyi bir dolunay fakat iş yerinizdeki birileri ile gerilmemeye dikkat. Güzel bir ay olması dileği ile sevgili Boğalar…

İkizler & Yükselen İkizler BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve Mart ayının ilk haftasında da etkinliği sürecek. Bu dolunay yükselen İkizler için ev, aile, gayrimenkul, alım – satım konularını anlatan alanda olacak ve ayın ilk günlerinde de etki aktif olacak…4 Martta Mars burcunuza geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars hayatınıza hızlı gelişmeler getirecek. Ticaret’in hızlanacağı bir dönemi de anlatacak Mars’ın bu hareketi sizin için yapmak istediğiniz şeylere girişmek, konuşmalar, görüşmeler için iyi etkiler getirecek ve bir anda işleriniz hızla ilerleyebilecek…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu yeni ay özellikle yükselen İkizler için kariyer konularında önemli kararlar ve başlangıçlar getirebilecek. Yine duygusal bir ilişkinin başlaması da bu dönemde mümkün…Yeni ayın hemen ertesinde gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart gününde iletişimin gezegenive burç yöneticiniz Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin kariyer, iş ve ilişkiler alanınızı oldukça aktif yapacak, birçok görüşme ve haberleşme devreye girebilir.21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için sosyalleşme, daha çok dışarılarda olma, dernekler, kulüpler ve yardımla ilgili konuların ön plana çıktığı bir dönem olacak…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki sizin sosyal çevrenize güzel enerjiler getirirken hem sevdiğiniz arkadaşlarınızla görüşmek için ideal olacak, hem de sosyal çevrenizden güzel destekler alabileceksiniz.28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu etki sizin için aşk ve çocuklar alanında olacak. Bir aşk ile ilgili gelişme veya bir bebek haberi bu dönemde gündemde olabilir. Yine hobi gibi veya severek yaptığınız bir işle ilgili gelişmeler veya üzerinde çalıştığınız bir projenin tamamlanması da olabilir bu durum… Güzel bir ay geçirmeniz dileği ile…

Yengeç & Yükselen Yengeç BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve Mart ayının ilk haftasında da etkinliği sürecek. Bu dolunay yükselen Yengeçlerin iletişim alanında olduğundan ayın ilk günlerinde de iletişiminiz çok yoğun olacak ve beklediğiniz bazı haberler gündeme gelebilecek…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin biraz kapalı bir alanınızdan geçeceğinden mücadeleniz biraz gizli kapaklı olacak. Biraz daha içe çekilme, kendi içinizde planlar yapma ve bunu henüz diğer kişilerle paylaşmama zamanı olacak…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Yengeçler için inançlar, hayata bakış açısı alanında şifalanmak, yenilenmek için güzel olacak. Bir eğitime başlamak veya seyahate gitmekte bu dönemde gündemde olabilrir…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart gününde iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin inançlar, uzak akrabalar, yurtdışı ile ilgili konular ve seyahatler alanınızı hareketlendirecek, bu alanda iletişim yoğun olacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için kendinizi ön plana koyma, daha görünür olma, kariyeriniz ve işteki konumunuz ile ilgili konular aktif olacak ve bu alanda bir hareketlilik başlayacak.22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki biraz önce bahsettiğim konulara destek verecek ve sizi kariyer ve evlilik konularında güzel gelişmelere açacak…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu etki sizin ev, aile, yuvanız içinde bazı konular ve alım –satım konularını anlatan alanınızı etkileyecek ve bu konularla ilgili bazı gelişmeler ve kararlar söz konusu olacak… Güzel bir ay geçirmeniz dileği ile…

Aslan & Yükselen Aslan BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve Mart ayının ilk haftasında da etkinliği sürecek. Bu dolunay yükselen Aslanların parasal konularını etkileyecek o yüzden de ayın ilk günlerinde parasal konular yoğun olarak gündeminizde olacak…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin sosyal çevre, hayaller, arkadaşlar ve organizasyonlar alanınızı hareketlendirecek. Bu konularda temponuz yükselecek ve birşeyleri oldurmak için uğraşacaksınız…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Aslanlar için ortak para, bankalar ve miraslar alanında olacak, parasal konularda yeni kararlar ve başlangıçlar bu dönemde mümkün…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin ortak para, finans, yatırımlar alanınızı hem hareketlendirecek hem de yoğun olarak para konuları gündeminizde olacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise seyahatler, inançlar, hukuksal konular, uzaklarla ve uzak akrabalarla ilgili konular aktif olacak. Bir eğitim ile ilgili konu da gündeminizde olabilir…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki biraz önce bahsettiğim konulara destek verecek ve bir seyahat planı gündeminize gelebilecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu etki iletişim, sözleşmeler, kısa seyahatler ve kardeşlerle ilgili konular alanınızı etkileyecek, bu konularda beklediğiniz haberler ve gelişmeler gelebilir. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Başak& Yükselen Başak BurcuMart ayına 27 Şubatta burcunuzda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve sizin hayatınız açısından da çok önemli olacak ve beklediğiniz haberleri, gelişmeleri getirebilecek…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin kariyer, işiniz, hayatta daha görünür olduğunuz alanla ilgili güzel gelişmeler getirebilecek. Kariyeriniz ve işiniz için yoğun bir tempo sizi bekliyor olacak…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Başaklar için ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik alanını etkileyecek ve bazı yeni başlangıçlar gündeminize gelecek…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni ve burç yöneticiniz Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin ikili ilişkiler alanınızı hareketlendirecek ve aklınız, odağınız karşı tarafta, ortağınızda veya partnerinizde olacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise ortak işin parası, bankalarla ilgili konular, yatırımlar, borsa ve miraslar alanı son derece hareketlenecek. Ortak bir iş yapmaya başlayabilirsiniz veya yaptığınız bir işin parası bugünden başlayarak ay sonuna kadar gelebilir.22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki biraz önce bahsettiğim konulara destek verecek ve parasal konularda güzel gelişmeleri destekleyecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu etki sizin yine para alanınızda olacağından parasal konularla ilgili beklediğiniz haberler, gelişmeler, alacaklarınız veya borçlarınız gündemde olacak. Güzel gelişmelerin olduğu bir ay olması dileği ile… #Mart ayı burç yorumları

Terazi & Yükselen Terazi BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay sizin için bazı sağlık konularını gündemde getirebilir (yükselen terazi) aynı zamanda bilmediğiniz bazı konular, sizden saklanan şeylerde yine gündemde olabilir ayın ilk günlerinde…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin uzaklar, seyahatler, eğitimler ve inançlar alanınızda hareket edecek ve eforun bu konular üzerine odaklanacak, yine bir hukuksal konu içinde harekete geçebilirsiniz…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için bir yeni başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Teraziler için iş, çalışma, evin düzeni ve sağlık alanında bazı yeni başlangıçları ve kararları beraberinde getirecek…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin gezegeninde olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin iş, çalışma, sağlık, iş ortamınız ve evinizin düzeni alanında olacak ve düşünceleriniz bu konulara yoğunlaşacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin ise bu etki tam karşıt alanınızda olacağından, ikili ilişkiler, ilişkilerde denge, ortak yapılan işler ve evliliğiniz ile ilgili konular yoğun olarak gündemde olacak…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki ikili ilişkiler alanında yoğunluk verirken Venüs sizin burç yöneticiniz olduğundan genel olarak bir karşı taraftan haber bekleme veya başkalarına tabi olma durumu olabilir.28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, burcunuzda olacak bu dolunayın sahnesinde siz varsınız o yüzden de beklediğiniz haberlerin gelmesi, hayatınız ile ilgili bazı kararlar almanız, görünüşünüzde değişiklik yapmak, bir sağlık kontrolü yaptırmak için iyi bir etki olacak. İlişkilerde dengesiz kullandığınız alanlar, fazlaca verici davrandığınız yanlar bu dolunay ile gündeminize gelecek ve sizin için güzel bir farkındalık dönemi olacak… Güzel bir ay olmasını dilerim…

AKREP & Yükselen Akrep BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay yükselen Akrepler için hayaller, umutlar, arkadaş çevresi ve bazı dernekler, gruplarla ilgili konuları getirebilecek…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin ortak para, finans, miraslar ve yatırımlar alanınızı hareketlendirecek. Eforunuz daha çok bu konularda olacak ve bazı girişimler yapmanız da mümkün bu dönemde…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için yeni bir başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Akrepler için aşk, çocuklar, keyif, hobi gibi yapılan işler ve projeler alanında olacak. Bu konularda yeni adımlar atmaya niyet etmek ve bazı güzel gelişmeler bu dönemde söz konusu olabilecek…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin burcunda olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin çocuklar, aşk, proje bazında yapılan işler ve hobiler alanınızda olacak. Sizin için sohbeti bol bir dönem olabilir, söylediklerinize bu dönemde dikkat edin çabukça kabul olabilir…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise bu etki çalışma, üretme, sağlık ve evinizin düzeni alanında olacak ve hayatınızı hareketlendirecek. Yine bu döneme iş konuları ve iş yeriniz ile ilgili bazı durumlar yoğunlaşabilir.22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki iş yerinizde güzel gelişmeler getirebilir, yine evinize yeni, güzel şeyler almak ve yenilemek, güzelleştirmek isteyebilirsiniz…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu dolunay sizin bilmediğiniz bazı konuları gündeme getirebilir yine sağlık konuları ile ilgili bazı gelişmeler ve sürprizli bazı haberler bu dönemde gündemde olabilir. Güzel bir ay olması dileği ile…

YAY & Yükselen Yay BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay yükselen Yaylar için oldukça görünür oldukları bir alanda olacağından, bir konuda başarı elde etmek, göz önünde olmak, kariyeriniz ile ilgili bazı gelişmeler ve haberler bu dönemde söz konusu olabilir.4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin tam karşıt alanınızı yani ikili ilişkiler alanınızı hareketlendirecek. Bu dönemde bir ilişki ile ilgili birşeyleri oldurmaya çalışmak, ortak işler ve evlilik alanı yoğun olarak aktif olacak… Bazı size düşmanlık yapan kişilere karşı girişimlerde de bulunabilirsiniz…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için yeni bir başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Yaylar için ev, aile, gayrimenkul, alım – satım konularında yeni kararlar ve bazı haberler getirebilecek. Yine aile ve atalar şifası için harika bir dönem olacak…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin burcunda olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin ev, aile ve aile içinde iletişim alanınızda olacağından bu konularda bazı gelişmeler gündeminizi meşgul edecek gibi…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise bu etki aşk, çocuklar, eğlence, hobi gibi yapılan işler ve sportif aktiviteler alanınızda olacak. Bu dönemde yürüyüş, spor ve bazı dış mekan aktiviteleri yoğunlaşabilir.22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki yine bir aşk konusunu, çocuklarınız ile ilgili güzel bazı gelişmeleri ve hobi gibi yaptığınız bir işten güzel kazançları gündeme getirebilecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu dolunay sizin hayaller, umutlar, sosyal çevre ve destek aldığınız kişiler alanında olacağından bu dönemde güzel haberler alabilirsiniz. Hep hayal ettiğiniz birşeyle ilgili gelişmeler olabilir, ayrıca sosyal aktiviteleriniz de yoğunlaşabilir… Güzel bir ay olsun sevgili yaylar…

Oğlak& Yükselen Oğlak BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay yükselen Oğlaklar için uzaklardan bazı haberleri, bir seyahati veya yurtdışından, uzaklardan gelecek birilerini gündeme getirebilir…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin iş, çalışma, üretme alanınızı aktif edecek. Bu dönemde hem evde hem de iş yerinde yoğun bir çalışma ve mücadele dönemi olabilir.13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için yeni bir başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Oğlaklar için iletişim alanında yeni bir başlangıç getirebilecek. Bir sözleşme imzalama, yeni bir işe veya pozisyona başlama, kardeşlerle ilgili konularda bazı yeni gelişmeler ve kısa seyahatler bu dönemde gündeme gelebilir.Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin burcunda olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin iletişim alanınızda olacağından bu günden sonra yoğun bir görüşme, konuşma ve kısa seyahat temposu başlayabilir…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise bu ev, aile, gayrimenkul alım – satım konularında olacak…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki yine eviniz, aileniz veya anne – babanız ile ilgili bir konuyu gündeme getirebilecek. Bir taşınma, ev alım satımı veya ailenizin bazı işleri için koşturma bu dönemde söz konusu olabilir. Daha çok aile içinde sevgi dolu ve güzel bir dönem getirebilecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu dolunay sizin kariyer, konumunuz, pozisyonunuz ile ilgili bazı konuları ve gelişmeleri gündemde getirirken, iş yerinizde ikili ilişkiler çok önemli olacak. Yine bu dolunay ile bir evlilik veya ayrılık kararınız da gündemde olabilir. Güzel bir ay olsun sevgili Oğlaklar…

Kova & Yükselen Kova BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay yükselen Kovalar için ayın ilk günlerinde yoğun olarak ortak para, finans konuları ve yatırımlarla ilgili konuları gündeme getirecek…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin aşk, çocuklar, eğlence, hobi gibi veya proje bazında yapılan işler alanınızı harekete geçirecek…13 Mart’ta Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için yeni bir başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki özellikle yükselen Kovalar için parasal konuları anlatan alanda yeni bir başlangıcı ve birşeylere girişmeye niyetlenmeyi getirebilecek…Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin burcunda olması akılları karıştıracak. Hayal gücünü yükseltecek ve yaratıcılık için iyi olacak bu etki, akıllıca kararlar vermekte sizi zorlayabilir. Bu etki yine sizin parasal konularınızı gündeme getirecek ve nasıl daha çok para kazanırım, kazançlarımı nasıl değerlendiririm konuları aktif olacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise bu iletişim, seyahatler, kardeşlerle ilgili konular ve eğitimler alanında aktif olacak. Bu konularla ilgilenmeniz ve bazı girişimler yapmanız bu dönemde mümkün…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki yine iletişim alanınızı hareketlendirecek ve güzel gelişmeler getirebilecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu dolunay size uzaklardan, uzak akrabalardan veya bir eğitimle ilgili haber getirebilir. Hem hukuksal konular gündeme gelebilecekken yine hayatınızda birilerine adaletsiz davrandı iseniz bunun sonuçlarını görebilirsiniz… Güzel bir ay olması dileği ile…Balık & Yükselen Balık BurcuMart ayına 27 Şubatta Başak burcunda yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyoruz, genel olarak ektiklerimizin sonucu alacağımız bir dolunay olacak ve tam bir hasat zamanını anlatacak. Bu dolunay yükselen Balıkların tam karşıt alanında olacağından ilişkiler alanında bazı yüzleşmeler gündemde olabilecek, aynı zamanda yine bir ilişki veya ortaklıkla ilgili kararlar da söz konusu olabilecek…4 Martta Mars İkizler burcuna geçecek ve hareketin, cesaretin, girişimlerin gezegeni Mars sizin ev, aile, gayrimenkul konularınızı harekete geçirecek. Bir taşınma, eviniz ile ilgili bir konuda yapılacaklar ve alım – satım konusu aktif olabilir…13 Mart’ta burcunuzda bir yeni ay yaşayacağız, bu yeni aya Neptün ve Venüs de eşlik edecek. İlahi enerjilerin gökyüzünde çok aktif olacağı, hepimiz için yeni bir başlangıca niyet edebileceğimiz, ilahi sevgi, şifa kanallarının çok açık olacağı bir yeni ay olacak. Bu etki sizin için son derece önemli ne de olsa yılda 1 kez her burçta yeni ay oluyor. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar almak ve başlangıçlar yapmak bu dönemde mümkün. Bu hayatınızın her alanında olabilir ama hem dış hem de iç dünyanızda olması da mümkün.Yeni ayın hemen ertesi gününde 14 Martta da güzel etkiler devam edecek, Venüs Neptün kavuşumu ile gökyüzünde ilahi aşk, sevgi ve şifa kapısı açılacak. Bugün sevgiye, aşka, şifalanmaya niyet etmek ve güzel dileklere vakit ayırmak iyi olacaktır…16 Mart günü iletişimin gezegeni Merkür Kova burcundaki hareketini tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak ve bu etki 3 Nisana kadar devam edecek. Aklın, zihnin, ticaretin ve iletişimin gezegeni Merkür Balık burcunda çok rahat etmeyecek sebebi de hayallerin burcunda olması akılları karıştıracak. Yine de en iyi etkisi size olacak, iletişiminiz yoğunlaşacak, haberleşme, eğitimler, kendinizi geliştirmek ve görüşmeler yapmak için iyi bir etki olacak…21 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor ve herşey yeniden canlanıyor, hızımız, heyecanımız ve coşkumuz yerine geliyor, bahar kıpırtısını içimizde hissedeceğiz. Sizin için ise bu etki parasal alanda hareketlilik olarak yaşanacak. Para kazanmak için harekete geçmek veya hayatınızın bir alanı için para harcamak bu dönemde mümkün…22 Mart ‘ta Venüs de Koç burcuna geçecek ve Koç burcu etkisi gökyüzünde iyice aktif olacak. Bu etki yine sizin parasal alanınızı kuvvetlendirecek ama aynı zamanda güzel şeyler veya güzellik için para harcama konularını da gündeme getirecek…28 Martta Terazi burcunda bir dolunay yaşayarak ayı kapatıyoruz, Terazi burcu ilişkilerle, dengeyle, dengeyi ve uyumu bulmakla alakalıdır. Bu dolunay dönemi de hayatımızda dengede olmadığımız alanları, adaletsiz olduğumuz konuları bize göstermeye aday olacak. Bu dolunay size ortak para, yatırımlar, miraslar alanında güzel gelişmeler ve bazı haberler getirebilecek.. Güzel bir ay olması dileği ile

Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
20.683
1.505
aylık1e.jpgKOÇ MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda ilişki gündeminiz öncelikli olacaktır. İlk haftayla beraber sevdiğinizle romantik bir süreçte olacaksınızdır. 8 Mart’la beraber hafta boyunca kariyer hayatınızda hedeflediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. İş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay size bir mesajla geliyor. Artık geçmişi tamamen sil ve hayatından çıkar diyecek. Önünüze açılan yeni yollara inanmakta zorlanabilirsiniz. Yeniayda hislerinize güvenin. Bu sene 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizlerin dönemi başlıyor. Koç burçlarının doğum günleri başlıyor.28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, evlilik ve ilişki hayatınızda geçmiş yaralarınızı sarmak için iki tarafa da her şeyi bir kenara bırak diyecek. Eğer eski defterler açılmazsa ilişkide güzel bir evreye gireceksiniz.Şanslı ve olumlu günler: 6-7-10-11-15-16-25-26Düşük enerjili günler: 3-4-12-27-28-31Aşkta güzel günler: 25-26Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıBOĞA MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda duygusal bir ruh haliniz olacak. Belki de ilk iki ayın aksilikleri sizi psikolojik olarak yormuş olabilir. Ofiste çalışanlar için terfi haberleri gelebilir. Sağlığınızda sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. 8 Mart’la birlikte haftanız pozitif ilerleyecektir. Akademik alanda işleriniz yolunda gidecektir. Seyahat planları gündeme gelebilir. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, sizlere inanamayacağınız şekilde şans ve bereket getirecektir. Aksi işleriniz bile yoluna girecektir. Bir anda kendinizi yeni bir yola girmişken bulabilirsiniz. Başarılarınız konuşulabilir. Sosyal yardım kuruluşlarıyla çalışmalarınız artabilir. Bu sene 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizlerin geçmişteki sorunları da bir bir çözülüyor. Melankolik tavrınızı yine kendi gücünüz yenecektir. Aklınıza koyduklarınızı yapacaksınızdır. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, sağlığınızla ilgili kendinizi ihmal etmemenizi hatırlatabilir. Çalışma hayatında sinirlerinize de hakim olmalısınız.Şanslı ve olumlu günler: 8-9-12-13-17-18-27-28Düşük enerjili günler: 1-2-6-7-15-16-29-30Aşkta güzel günler: 27-28Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıİKİZLER MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda şansınız çok açık. Ayın ilk haftasında beklentinizden güzel gelişmeler olabilir. Aşk hayatında da şans sizinle olacak. Sevdiğiniz şaşırtabilir. 8 Mart’la beraber borçlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Elinize geçen paralarla kredilerinizi, ödemelerinizi kapatabilirsiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, kariyer hayatında size yeni sayfalar için destek olacaktır. Statünüz artabilir. Yeni teklifler alabilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizlerin hayatının en şanslı dönemi başlıyor. Arka arkaya güzel gelişmeler yaşayarak hayatınızda endişe ettiğiniz konularda sevinç yaşayabilirsiniz. Aşkta, parada, kariyerde nerede güce ihtiyacınız varsa sizinle olacaktır. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, aşk hayatında aldığınız yaraları sarmaya gelecektir. Karşı taraf bir hamle yaptıysa affedici olmak herkesi mutlu edecektir. Çocuğunuza dolunayda dikkat etmenizde fayda var.Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-15-16-20-21-29-30Düşük enerjili günler: 3-4-8-9-17-18-31Aşkta güzel günler: 1-2-29-30Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıYENGEÇ MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda aile bireyleriniz gündeme gelebilir. Sizlerin desteğine ihtiyaçları olabilir. Bazılarınız güzel haberleri kutlayabilir. Gayrimenkul işlerinizde işler yolunda ilerleyebilir. 8 Mart haftasıyla beraber ilişki ve evlilik konularında güzel etkiler altında olacaksınız. Ortaklıkla işiniz varsa kazancınız artabilir. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, sizlere çok pozitif gelecektir. Keşke olsa dedikleriniz, dilekleriniz gerçek olabilir. Hisleriniz çok güçlü olacaktır. Akademik alanda yeni bir yola girebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz sorunsuz ilerleyebilir. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizler kariyer hayatında zirveye çıkmaya başlayacaksınız. Terfi veya yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili endişeleriniz sona erecektir. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, evinizin içinde risk oluşturabilir. Evin içinde tehlikeli hareketlerden sakının. Ailede bir problem çözüme kavuşabilir.Şanslı ve olumlu günler: 3-4-12-13-17-18-22-23-31Düşük enerjili günler: 6-7-10-11-20-21Aşkta güzel günler: 3-4-31Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıASLAN MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına güzel haberlerle başlıyorsunuz. Ayın ilk haftasında eğitim hayatınızda başarılı zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili bir konu karşınıza gelebilir. İş hayatında yoğun bir iletişim temponuz olabilir. 8 Mart haftasıyla birlikte ofiste güzel gelişmeler yaşanabilir. Sağlık probleminiz varsa kendinizi toparlayacağınız bir sürece gireceksiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, maddi olarak size destek verecektir. Eskiden adımını attığınız maddi bir meselede sevindirici gelişmeler olabilir. Borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ameliyat olma durumunuz varsa harekete geçebilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizler için karamsarlık bitiyor. Her konuda pozitif desteğiniz olacaktır. Yüksek öğrenimde başarılar elde edebilirsiniz. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, yakınlarınızla aranızda bir sorun varsa tatlıya bağlamak için ideal olacaktır. Konuşarak her şeyi çözebilirsiniz. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız.Şanslı ve olumlu günler: 6-7-15-16-20-21-25-26Düşük enerjili günler: 8-9-12-13-22-23Aşkta güzel günler: 6-7Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıBAŞAK MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda finansal olarak yüzünüz gülecektir. Ayın ilk haftasında gelirinizde artışlar yaşanabilir. Beklediğiniz ama ümidi kestiğiniz paralar varsa elinize geçebilir. 8 Mart haftasıyla birlikte şansınız da açılmaya başlıyor. Hayatınızda her alanda mutlu olabilirsiniz. Özellikle aşk hayatında bu mutluluğu tadabilirsiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, partnerinizle her şeyi bir kenara bırakıp yeni bir yola girmek için fırsat verecektir. Ortaklıkla işiniz varsa yeni bir kariyer gelişmesi yaşayabilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizler maddi olarak güçleneceksiniz. Ödemelerinizde sıkıntılar varsa elinize paralar geçebilir. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, geçmişte adım attığınız bir yatırım varsa maddi olarak sevindirecektir. İşinizde geliriniz artsa da harcamalar yapmamaya özen gösterin.Şanslı ve olumlu günler: 8-9-17-18-22-23-27-28Düşük enerjili günler: 10-11-15-16-25-26Aşkta güzel günler: 8-9Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıTERAZİ MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda enerjiniz, şansınız yüksek olacak. Kendinize dair yapmak istediğiniz ne varsa ayın ilk haftası harekete geçin. Dış görünümünüzde değişimler düşünebilirsiniz. 8 Mart haftasıyla beraber aileniz daha çok öne çıkabilir. Vaktinizi ayırmanız gerekebilir. Gayrimenkul işlerinizde şansınız açılabilir. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, ofiste yenilikler getirebilir. Bu bir yönetici pozisyonuna geçmek olabilir. Sağlığınızda problemler varsa şifa bulacaksınızdır. Duygusal olarak yeni bir sayfa açmak için ideal olacak. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. İlişki ve evlilik hayatında sevdiğinizle aranızdaki bağ güçlenecektir. Partnerinizin zaman zaman sürprizleri şaşırtacaktır. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, sizlerin burcunda olduğundan her konuda agresif tepki vermeye yatkın olabilirsiniz. Özellikle ilişki hayatınızda güzel bir dönemdeyken fevri tavırlarla tersine çevirmeyin.Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-20-21-25-26-29-30Düşük enerjili günler: 12-13-17-18-27-28Aşkta güzel günler: 10-11Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıAKREP MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda enerjiniz biraz düşük olabilir. Kötü bir şey olduğundan değil, aklınıza takılan konuları sürekli düşünmek zihinsel olarak yorabilir. 8 Mart haftasıyla beraber iletişin trafiğiniz artacaktır. Özellikle insan iletişimine dayalı sektörlerde çalışıyorsanız yoğun bir gündem sizi bekliyor olacak. Eğitim hayatında ise kendinizi ispatlayabilirsiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, sizlere şans getirecektir. Her alanda beklentileriniz gerçek olabilir. Ayrıca kalbi boş olanlara yeni bir aşk da getirecektir. Bazılarınız bir bebek müjdesi alabilir. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Sizlerin çalışma hayatında yükselişe geçeceği bir zaman olacaktır. Yöneticilik vasıflarınızla altınızdaki ekiple başarılara imza atabilirsiniz. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, geçmişi tekrardan karşınıza getirebilir. Eski duygusal yaralarınız, anılarınız sizi ele geçirebilir. Bir rahatsızlığınız varsa bu dolunayda kendinizi ihmal etmemelisiniz.Şanslı ve olumlu günler: 3-4-12-13-22-23-27-28-31Düşük enerjili günler: 1-2-15-16-20-21-29-30Aşkta güzel günler: 12-13Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıYAY MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına en şanslı adım atanlardan biri sizlersiniz. Yeni bir aya pozitif başlıyorsunuz. Beklentide olduğunuz konu ne ise sizin lehinize dönecektir. Aşk hayatında da ayaklarınız yerden kesilebilir. 8 Mart haftasıyla beraber parayla ilgili konularınız öne çıkacaktır. Maaşınızda veya yatırımlarınızdan gelen getirilerde artışlar olabilir. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, aileye güzel haberler getirebilir. Yeni bir birey ailenize dahil olabilir. Hasta olanlar şifa bulabilir. Ev, arsa işlemleriniz varsa yolunda gidebilir. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda pozitif bir sürece giriyorsunuz. Bir sorun varsa ilişkiniz güçlenebilir. Çocuğunuzla ilgili sorunlar varsa tatlıya bağlanabilir. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, dost ortamında sizi gergin yapabilir. Önceden adım attığınız bir konu varsa sizin istediğiniz gibi neticelenebilir.Şanslı ve olumlu günler: 1-2-6-7-15-16-25-26-29-30Düşük enerjili günler: 3-4-17-18-22-23-31Aşkta güzel günler: 15-16Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıOĞLAK MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda kariyer hayatınız gündemde olacaktır. Beklediğiniz terfi veya iş teklifleri ayın başında karşınıza gelebilir. Çalışmıyorsanız adım atmak istediğiniz ama emin olamadığınız bir konu varsa harekete geçin. 8 Mart haftasıyla birlikte enerjiniz artmaya başlayacak. Kendinize olan güveniniz her şeyi çözecektir. Başkalarından çok kendinize vakit ayırmak iyi gelecektir. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, eğitim hayatında yeni bir sayfa aralayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz. İletişim yetenekleriniz sayesinde iş hayatında sıyrılabilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Yakınlarınızla, ailenizle kutlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev alıp satma işlemleriniz varsa hayırlı sonuçlanabilir. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, güzel giden kariyer hayatında destek olsa da zaman zaman sert çıkışlar yapmanıza neden olabilir.Şanslı ve olumlu günler: 3-4-8-9-17-18-27-28-31Düşük enerjili günler: 6-7-20-21-25-26Aşkta güzel günler: 17-18Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıKOVA MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda bu kadar pozitif başlayacağınızı tahmin etmiyor olacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir konu veya haber varsa ulaşabilir. Akademik hayatta güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. 8 Mart haftasıyla birlikte eskiler karşınıza gelebilir. Bu geçmişteki biri de olabilir. Sağlığınızda sorunlar varsa güzel haberler alabilirsiniz. İkilemde kaldığınız bir konu olursa iç sesinize kulak verin. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, size maddi olarak derin bir nefes aldıracaktır. Gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Çevrenizde başarılarınızın konuşulacağı bir dönemde olacaksınız. Eğitimde zirveye çıkabilirsiniz. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, karamsar hissettirebilir. Her şey yolunda olsa bile içinizde şüpheler oluşabilir. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.Şanslı ve olumlu günler: 1-2-6-7-10-11-20-21-29-30Düşük enerjili günler: 8-9-22-23-27-28Aşkta güzel günler: 20-21Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıBALIK MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMU
Mart ayına başladığınızda finansal olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelirden çok giderlerinizle ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Eşinizin gelirinde artış olabilir. 8 Mart haftasıyla beraber esas şansı hissedeceğiniz hafta başlıyor. Her konuda görünmez bir desteğiniz olacak. Dostlarınızla ilgili sevinçler yaşayabilirsiniz. 13 Mart TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay oluşuyor. Bu yeniay, sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yenilikler için en çok sizlerin şansı olacaktır. Eski değil yeni ne varsa hayatınıza alın. Yeni bir iş, eğitim, aşk size iyi gelecektir. 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiyor. Gelirinizde, yatırımlarınızda beklentinizin üstünde artışlar yaşayabilirsiniz. 28 Mart TR saatiyle 21:48’de 8 derece Terazi burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunay, maddi olarak güzel giden göstergeler varken yapacağınız ani bir harcamayla tersine dönebilir. Miras konunuz varsa kimseye güvenmeyin her şeyi irdeleyin.Şanslı ve olumlu günler: 3-4-8-9-12-13-22-23-31Düşük enerjili günler: 1-2-10-11-25-26-29-30Aşkta güzel günler: 13-22-23Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Mart ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Mart ayında Türkiye saatiyle Ay’ın boşlukta olacağı zamanlar2 Mart 17:09-23:38 arası4 Mart 19:09’dan 5 Mart 01:42’ye kadar6 Mart 12:43’ten 7 Mart 05:20’ye kadar9 Mart 03:52-10:40 arası11 Mart 06:31-17:43 arası13 Mart 19:37’den 14 Mart 02:43’e kadar16 Mart 06:40-13:56 arası18 Mart 23:39’dan 19 Mart 02:46’ya kadar21 Mart 15:03-15:17 arası23 Mart 18:26’dan 24 Mart 00:56’ya kadar25 Mart 16:27’den 26 Mart 06:25’e kadar28 Mart 02:47-08:22 arası30 Mart 03:07-08:33 arasıAstromeri,