Aşılama 2021 NISAN AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Seni üzmek istemem ama adet olmama bir iki gün kala kasıklarım belim ağrıyordu adet oldum. Seninki hamilelik sancılarıdır Inşallah
Yarin 10.gün benim en bşından beri belimde agrı var rahatsiz etmeyecek derece ve en başından beri kasıgımda agrı var dedigin gibi umarım bebek tutunuyodur çok umutluyum insallah umutlarım suya düşmez :KK43: 🤲🏻

Merhaba kızlar. 3 yıllık evliyim en baştan beri bebek istiyoruz ilk defa 12 nisan pazartesi aşılama oldum. Bugün 9.günüm hiç bir belirti yok göğüs ağrısı hariç bu ger adet öncesi oluyo... sizler ne durumdasınız, bu ay aşılama yaptırıp belirtileri olanlar varmı ☺☺
Merhaba bende 30 nisan yani bugün ilk aşılamamı oldum 15 gün sonra
Merhaba kızlar. 3 yıllık evliyim en baştan beri bebek istiyoruz ilk defa 12 nisan pazartesi aşılama oldum. Bugün 9.günüm hiç bir belirti yok göğüs ağrısı hariç bu ger adet öncesi oluyo... sizler ne durumdasınız, bu ay aşılama yaptırıp belirtileri olanlar varmı ☺☺
bende 1.5 yıllık evliyim pcos hastasıyım bugün ilk aşılamamı yaptırdım ama kasık ağrılarım çok fazla doktor birde progestan verdi fitil olarak kullanmaya başladım sizlerede böyle bişi verdi mi

Merhaba bende 30 nisan yani bugün ilk aşılamamı oldum 15 gün sonra

bende 1.5 yıllık evliyim pcos hastasıyım bugün ilk aşılamamı yaptırdım ama kasık ağrılarım çok fazla doktor birde progestan verdi fitil olarak kullanmaya başladım sizlerede böyle bişi verdi mi
Evet canim bnde yatmadan once kullanıyorum. İlk gün ağrı oluyor biraz dikkat et kendine dinlenmeye bak.😊 Hayırlı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏼🐞🦋

Aminn inşALLAH şu 14 gün nasıl geçecek bilmiyorum ALLAH isteyen herkeze nasip etsin 🤲🏻
Sakin kalmayaçalis. Kendini yorma. Hareketlerine dikkat et. Bol bol su iç. Sürekli bunu düşünme olucak mi olmicak mi diye😊😊 stres yapma yani kısacası. Gerisi Allah'ın takdiri. 🤲🏼 Benimde 2.asilamaa 10.gun. dun ve bugun sol yumurtaligimin orda hep bi sızı var. Hayırlısı artık canım.🌼 Allah hakkımızda hayırlısını versin 🤲🏼🐞

Sakin kalmayaçalis. Kendini yorma. Hareketlerine dikkat et. Bol bol su iç. Sürekli bunu düşünme olucak mi olmicak mi diye😊😊 stres yapma yani kısacası. Gerisi Allah'ın takdiri. 🤲🏼 Benimde 2.asilamaa 10.gun. dun ve bugun sol yumurtaligimin orda hep bi sızı var. Hayırlısı artık canım.🌼 Allah hakkımızda hayırlısını versin 🤲🏼🐞
İlk aşılama olduğu için onun heyacanı inanki çok fazla 😬 neredeyse bütün gün yatıyorum tuvaletten tuvalete kalkıyorum yerimden 🤣 sudan yana sıkıntı yok çok içiyorum çok tuvalete çıkıyorum 🤣 ALLAH ın izniyle bu sefer hamilelikler sonuçlanır hepimizin 🤲🏻🤲🏻

Merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza sürekli takip ediyorum ama kayıt olmamıstım buraya 👋🏻
bende cuma günğ yaptırdım aşılama bugun 3. Gün yani bana cuma sabah asılama yapıldı cumartesi pazartesi çarsamba ve cuma birliktelik dedi ben suan pek bisey hissetmiyorum sadece igneden dolayı gögüslerşm acıyo bide alt tarafımda bi zonklama gibi mi deyim sızlama gibimi agrı var

X