Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İşte bundan korkuyorum hani bir sorunum olsa derim şu hastaligim var tüp bebek olmali derim ama hicbir sorun yokkende yaptirmaya olumsuzum bilmiyorum o yüzden kafam çok karişık

Kuzum şansa bağlı olduğu için net bir açıklama olması zor sanırım. O yüzden sebepsiz infertilite deniliyor. Mesela net olmasa da doktorum bunca zaman kendiliğinden olmamasının sebebi olarak farklı zamanlarda yumurta çatlıyor ya da 2 ayda 1 çatlıyor olabilir dedi.

Test yapmayı düşünüyor musun ?

Kızlar tam kapanma geldi. Devlete başlayacaktım bu sefer. Bilgisi olan var mi. İptal olur mu tedaviler

Kesinlikle ayni fikirdeyim HSG de çekildi tüpler açık hiçbir problem yok ben doktoruma sordum hocam egerki tutmazsa ne uygulayacaksiniz felan diye onu ozamn düsünelim negatif düsünme dedi
Aynısını bana da dedi sonra ısrar edince laparoskopi bakarız dedi. Bugün gittik fiyat sorduk 3500 lira. O da sadece ihtimal üzerine bakmak istediği birşey. Zor inan ki çok zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Biz de de hic bir sıkıntı yok sperm sayısı cok iyi tüpler gayet açık ama 6yıldır deniyoruz olmuyor kafayı yemediğim kaldı baari bilsem ki bir sıkıntı var bu yüzden olmuyor diyim
Hay gözünü seveyim arkadaşım yaa. 6 yıl bizden daha uzun. Hiç tüp bebek denediniz mi. Yoksa akışına mı bıraktınız bunca zaman? Bir de hiç gebelik elde ettiniz mi düşük de olsa

Aynısını bana da dedi sonra ısrar edince laparoskopi bakarız dedi. Bugün gittik fiyat sorduk 3500 lira. O da sadece ihtimal üzerine bakmak istediği birşey. Zor inan ki çok zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun
O ne işe yariyor tüplere mi bakacak içerden. Allah yardimcin olsun tam kapanma da geldi artik herşey bide öyle aksilik gibi uzar gider

E peki kontrol altında çatlatma yapanlar? Yani herşeyi kontrol edebiliyor hekimler. Tam büyüklükte mi çatladı mı atıldımı vs vs. Ne bileyim bahtsız bedevi gibi hissediyorum bazen kendimizi

Kızlar tam kapanma geldi. Devlete başlayacaktım bu sefer. Bilgisi olan var mi. İptal olur mu tedaviler
Tedaviler iptal olmaz canım, bende aşılamamı Üniversite hastanesinde yaptırdım, yumurta takibi için doktorum pazar günü çağırmıştı ve bana bi kağıt yazdı imzaladı, yolda durduran polislere o kağıdı gösterdim hiç bir sorun olmadı

Ayyy cok sağol canim icimi ferahlattin inşallah yeni tedaviye başlayacak olanlar için de geçerlidir tekrar teşekkür ediyorum ❤❤

Canım olabilir 9 eylülde çünkü tedavi başlayınca bir kağıt imzalattılar bana pandemiden merkezde kapanma olursa veya biz covid veya doktor covid olursa tedavi yarıda kesilir bunu kabul ettiğimizde dahil bir kağıt imzaladık

Ayyy cok sağol canim icimi ferahlattin inşallah yeni tedaviye başlayacak olanlar için de geçerlidir tekrar teşekkür ediyorum ❤❤
Kuzum sonuçta sağlık bu, tedavi iptali diye birşey söz konusu olmaz Hatta daha sakin bile oluyor öyle zamanlarda hastane hiç sıra beklemiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…