Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ay inşallah tedaviye başlarlar canim ya vakit kaybetmek istemiyoruz biz

Kuzum sonuçta sağlık bu, tedavi iptali diye birşey söz konusu olmaz Hatta daha sakin bile oluyor öyle zamanlarda hastane hiç sıra beklemiyorsun
İcim nasil yatıştı nasıl ferahladim anlatamam canim insallah öyle olur tedaviye başlarlar hic vakit kaybetmek istemiyorum eşimi üzgün gördükçe dayanamıyorum hala daha üzüntüsü gecmedi.tutmadi diye morali çok bozuk kıyamıyorum hiç

Moralinizi asla bozmayın canım, senin çok temiz bir kalbin var Rabbim kalbinin güzelliğini verecek sana eminim. Sen güçlü ol elinden geleni yap yeterki

14 nisanda aşılama oldum ilk aşılamam ve bugün kan testi yaptırdım negatif çıktı aşılama olumsuz olursa kist oluşabiliyormuş bunu kontrol ettirmek için ne zaman doktora gitmeliyim yine reglin 2. Günü mü yoksa regl bittikten sonra da gitsem olur mu? Doktor da bir bilgi vermedi ne yapıcağımı bilemiyorum bilgisi olan yazabilir mi?

Moralinizi asla bozmayın canım, senin çok temiz bir kalbin var Rabbim kalbinin güzelliğini verecek sana eminim. Sen güçlü ol elinden geleni yap yeterki
Allah gönlüne göre versin canim güzel düşüncelerin beni cok mutlu etti Allah razi olsun

Sorma canım yaaa sağlık ocağında kan verdim, doktora durumumuda anlattım beta hcg istiyorum dedim. 4 de çıkan sonuçlarda hormonlar var beta hcg yok deli oldum
Sağlık ocağında 2 gunde çıkıyor sonuçlar canim belki ondandır sen yine e nabizdan arada bak

Ama az önce hastanenin aciline geldim kan verdim, sonuç 381,66
Anam yeni gördüm ya oleyyyy heyt bee biliyodum ben yaşasın bi güzel haber de senden geldi tebrik ederim seni eşini aileni ne mutlu ki sesini duymadan yüzünü görmeden mutlu edebilen insanlar da var hosgeldin bebiş saglikla gel

Canımmmm çok teşekkür ederim. İnşallah sağlıkla gelir bebişim İnşallah Rabbim sana ve isteyen herkese nasip eder

Evet canım 12 nisanda oldum, inşallah değerlerimiz artar, olumsuz birşey olacak diye çok korkuyorum
Canim maşallah subhanallah değerin 4 gün gecikmeye göre cok cok güzel. Ikiz olma şansı var demişmiydi doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…