Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayirlisi olsun sağlık olsun canim 14 ve 15. gunde tekrar dene canim yinede olma ihtimali var buralardayiz insallh yola hep beraber devam

kizlar gecen cuma klomen başlamıştım salı gunu bitti yarın kontrolüm var yumoslara bakicaklar insallh saglikli yumurtalarim olusmustur hersey yolundaysa pazartesi yada sali asilma yapilacak kasiklarimda bir sislik bi doluluk hissediyrm rahatsiz ediyir beni insallh hersey yolunda gider de bayram haftasina sevincli haber aliriz

Biz yılmadan devam etmeye alışkınız canım çok üzüldüm
Ama sana haberlerim var konuyu değiştireyim
Bugun sabah 11 de randevum vardi. Hemen beni bekletmeden aldılar. 4 tane bayan vardi hes kodu kimlik kartı falan alıyorlar. Hangi sekreter daha seker daha kibar karar veremedim. Sonra esim muayene ücreti ödemeye gitti beni hemen aldılar. Doktor nasil naif anlatamam. Hatta ben daha önce özelde böyle güzel muamele görmedigim için duygulandım tam gözlerim yaşardı ki hemşire hanım hemen peçete verdi iyimsin dediler hem doktor hem hemşire.(ocak ayında muayene saati gelmedi diye yağmurda soğukta beklemiştim özelin kapısında o aklıma geldi )
Doktor daha önceki tahlillerime bakti gördüğüm tedaviyi inceledi ilaçları vs.
Adetli olmadığım için muayene olamadım.adet olunca hemen ara randevu veririz dediler. Esimden sperm örneği alınacak. Hsg CD me baktı. Cok ayrıntıcı yapılan tahlilleri esimin benim hepsinin titizlikle okudu. Ben böyle bir alakayla karşılaşınca sok oldum açıkçası. Nasil iyi nasıl güzel geçti anlatamam.kuş gibi hafifledim ve ilk defa 2000lira bırakmadan geldim izmirden :)

Inşallah hayırlısı olsun canım. Allah gönlünün muradını versin inşallah cifte bayram yaparsın klomen bende de şişkinlik yapmıştı korkma hiç stres de yapma hersey cok güzel olsun inşallah senin için

Cok iyi biliyorum o anı. Teste dakikalarca boş boş bakıp çıksın diye zorlamalar ama olmayinca olmuyor. Vardir bi hayır canım belki daha erkendir kırmızıları görmeden hicbir zaman umudu kesmiyorum ben yoksada nasip kısmet onumuzdeki aya devam mücadeleye

Canım hangi doktor olmazsa biz de gideriz belki aklımızda bulunsun

Yaa canım benim çok sevindim gönlüne göre insanlarla karşılaşıp muamele gördüğün için bundan sonraki süreçtede hep böyle olur umarım

Aşılamanın kaçıncı günü kanda baktırdınız arkadaşlar benim pazartesi iki hafta olacak doktor çağırdı yumurta çatlamış mı diye kontrol edecekmiş Kandada gebelik varsa çıkar mı acaba

Canım hangi doktor olmazsa biz de gideriz belki aklımızda bulunsun
Canim İzmirdeysen Tavsiye ederim Dokuz Eylül Üniversitesi Recep Emre Okyay
Ben özelden memnun kalmadım. Inan özelle arasında sadece ücret farki var. Şimdiki aklım olsa birde doktor önerisi mutlaka devlete giderdim tavsiye ederim

Yaa canım benim çok sevindim gönlüne göre insanlarla karşılaşıp muamele gördüğün için bundan sonraki süreçtede hep böyle olur umarım
Amin canim aminnn Allah razı olsun. Benim için cok büyük şans oldu Merve sagolsun önerdi. Allah ondan da razı olsun inşallah bebeklerimize en kısa zamanda kavuşuruz

Canim 13 gün baktir demişti benim doktorum. Erken gebelik testi alıp yapabilirsin 13 gün olunca. İnşallah tutmuştur

Yaa ciddi misin ben de çok mutlu oldum bak. Ama önerenler hep öyle anlattı kuzum. Buna çok sevindim bu ay dinlenip önümüzdeki mensle beraber başlarız seninle birlikte. Her şeyde bir hayır varmış. Belki bizimde kısmetimiz bu yoldadır, bu seçimdedir. İrtibatta kalırız seninle. Bu arada eşinin sperm değerleri nasıldı bilmiyorum. Önümüzdeki aya hazırlık için bu ay vitamin takviyesi alalım diyoruz e vitamini ve N Nilbera19 nın bahsettiği(adınız unuttum) takviye.

Evet canım gercekten cok iyiydi ben sevinçten aglaya aglaya geldim bu ay beraber dinleniyoruz önümüzdeki ay nasipse beraber başlıyoruzadet olunca ara dediler. Hafta sonu bile adet olsan pazartesi aliriz seni dediler.zaten pandemi sebebiyle kalabalık degilmis.ben 5dk bile beklemeden girdim.ve kanım ısındı vitamine ihtiyacımız var canim arkadaşımız resmini atmıştı bende hardline karnitin onu düşündüm ama doktor proxeed plus kullanın dedi.
Inan 2 dosya dolusu tahlilleri sonuçları hepsini okuyup not aldi canim.eminim gidince sende ayni şeyleri düşüneceksin.bebeklerimiz bizi peşinden koşturuyor keratalar hersey onlar için

Bugün aşılamanın onbirinci günü az önce baktım çamaşırımda kan lekesi vardı peçeteyede çok az geliyor neden acaba

Bol bol şaplak atacağım totosuna proxeed plus ı eşim 1 ay kullandı çok çok iyi geldi sadece eşimi çok sık lavaboya çıkardı bu normal birşey mi bilmiyorum. Yoksa ondanyi sonuç aldık biz. Peki sizin elinizdeki sonuçlara bakarak mı kullansın dedi emre bey. Bir de bu aşılamada ileri hareketliliği yüzde kaç idi ve miktarı

Benim eşimde cok sık tuvalete cikmisti canim kullandığımız ilaçları sorunca ben glifor içiyorum seker direnci hapı kilom olduğu için eşimde proxeed kullanıyor deyince devam edin dedi.bizim sperm sayımız çok az. Aşılama günü 40 dakika arayla iki kere sperm verdi eşim öylesi 5 milyon sperm tamamlandı. Yani 5 milyon sperm %87 hareketli olarak yapildi işlem. Ama karnitin fikrine de cok sıcak baktım ben. Onu da alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…