Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Proxeed ve karnitin bir arada alınsa sakınca olmaz dimi. Düşünmedim değil

Proxeed ve karnitin bir arada alınsa sakınca olmaz dimi. Düşünmedim değil
Benim esim tansiyon hastası canım. Sayfaya sordum doktorunuza danışıp öyle kullanın dediler hayallerim suya düştü çok da iyi yorumları vardı.doktoru da arayamam şimdi. Benim soru sorma özrüm var. Pek soru sorabilen biri değilim o yüzden proxeed e devam edeceğiz artik

Ama bak e vitamini de aklında olsun onunda epey faydası var. Ceviz fındık fıstık içerisinde de bolca var zaten. Hem vitamin takviyesi zararı olmaz. Proxeed + e vitamini bence ziyadesiyle etkisi olacaktır hiç canını sıkma

Hem zaten proxeed in içeriğinde L carniti de varmış.

bugün benim adet ağrıları aşırı arttı kızlar progestan yüzünden mi adet olamıyorum ki 3-4 gün önceden adet ağrım olmaz benim normalde tuvalete gidiyorum afedersiniz adet oldum diye bembeyaz losyon gibi bişeyler geliyor başka hiç bişeyim de yok normalde böyle olup ne zaman adet görmem gerekiyor

Ya içimi yine rahatlattin cok cok tesekkur ederim canım. Esim de alalım dokunursa bırakırım dedi. E vitaminine de hemen başlayalım. Onu da iyiki söyledin

Canim belki gec döllenme olmuştur hamilesindir belki.birdaha tekrarlasan test yapsan.

Kızlar benim beta çok yavaş sıfırlanıyor dün kan verdim hala 27 adete kadar anca sıfırlanır dedi doktor. Bende bu ay belki kendiliğinden olur diyordum ama sıfırlanmadan zor sanırım

Kızlar benim beta çok yavaş sıfırlanıyor dün kan verdim hala 27 adete kadar anca sıfırlanır dedi doktor. Bende bu ay belki kendiliğinden olur diyordum ama sıfırlanmadan zor sanırım
Üzülerek soruyorum baya bi geri gittim mesajlara ama durumundan haber verildiğini mesajın varmi diye canımda bulamadım gebeligin de problem mi yaşıyorsun beta değerin düştüğünü yazmışsın merak ettim seni sağlığında sıkıntı yok ya inşaAllah

Yok üzülerek sormanıza gerek yok hemen ben anlatayım. 2ci aşılamamı olmuştum mikro çip yöntemi ile hamile kaldım ama 2 gün sonra düşme ihtimalinin olduğunu öğrendim. Ve daha sonra da düşmeye başladığını öğrendim kimyasal gebelikmiş betamın sıfırlanması lazım onu bekliyorum bu ay ara verdik. Cylo verdi rahim için dedi asrin inofolic ve glifora devam belki kendiliğinden olur diye

Hastalandım ne yazık ki daha bir hafta vardı günüme
Aynisini bende yaşadım canim eşimle ikimiz cok ağladık inan ama tedaviye yine başlıyoruz. Nolur ümidini kaybetme Allahım gönlünün muradini versin inşallah

Hanımlar bana bu defa femera ilaç verdi yumurta geliştirme büyütme için 165 TL de fiyatı var. Yarın başlayacağım kullanmaya sizlerden daha önce kullanan oldu mu acaba ?
Ben kullandım canım 5 gün kullanılıyor. Ama ben gonal-f iğne ile birlikte kullanmıştım

Aynisini bende yaşadım canim eşimle ikimiz cok ağladık inan ama tedaviye yine başlıyoruz. Nolur ümidini kaybetme Allahım gönlünün muradini versin inşallah
Çok yoruldum artık yedi yıl oldu ama yapacak bişe yok bizde tüp bebek düşünüyoruz artık bu ay dinleniriz inşallah sizin tedavinizde güzel sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…