Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aynne doğru dediğin benimde klomene çok tepki veriyor günde 1 tane 5 gün kullandım 24 -22-20-17 yumurta olmuştu aylar önce daha dullanmadım zaten

aynne doğru dediğin benimde klomene çok tepki veriyor günde 1 tane 5 gün kullandım 24 -22-20-17 yumurta olmuştu aylar önce daha dullanmadım zaten
Aynen işte demek istediğim bu. Bence detayları da vardır. Bazı hekimler aşılamada ilaç desteği bile vermiyor. Sizin gibi klomende dahi 4 veya 5 yumurtayı uyardığı için tercih etmiyor. Bu tedavinin verimli yapılmadığını da göstermez. Siz ilk defa aşılama olacaksınız bu ay değil mi

Canim Eşine ailene söyledin mi. Onlar nasıllar heyecanlandılar mi Maazallah subhanallah bayram erken geldi size canim benim
Esimi bir görseniz varya evin içinde ağlaya ağlaya dört dönüyor çok şükür yarabbim diye diye ailemde ağladılar hepsi

Merhaba bende tayin dolayısıyla diyarbakır da yasıyorum ama tedavimi memleketimde yaptırdım burda bildiğim doktor yoktu siz nerde yaptırdınız üniveriste hastanesinde mi? Birde ne kadara mal oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…