Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim birde ateş basıyor terliyorsan ayni ağrıdan bahsediyoruz demektir. Ben öyle olduğum anlarda acıdan inliyorum çok çok geçmiş olsun
Yok canım ateş basması veya gaz problemim yok. 3 gün olmuş olsa daha önce olurdu. Çünkü ilk aşılamam değil çok kez de muayene oldum alttan. Hatta geçen ay 8 yumurta gelismisti ohss riski varken bile doktor şaşırmıştı agrimin olmamasına. Bu ay hem düşük doz hem 2 yumurta oluştu. Aşılama işleminde sorun yaşamadım. Bugün yatağı toplarken olduğum yerde kaldim. Hayatımda ilk defa böyle bir ağrı yaşadım diyebilirim. Eşimin destek olarak dokunmasina bile izin vermedim.

Anladim canım geçmiş olsun Allahim birdaha göstermesin

Rabbim tez zamnda nasip etsin hepimize inşallah

Merhaba benimde 7 nisanda aşılamam oldu sizde belirti falan var mı
Hayirlisi olsun canım insallah hayirli haberler alırsın.benim ilk günlerde kasıklarım cok ağrıdı ve batma oldu. Göğüs hassasiyetimde vardı

Kontrole gidince söyleyeceğim doktora

2. Aşılamadan 1 gün sonra ilaca başladım. 2. Güne geçişte diyaframdan tut mide, kasık ve aşağı tarafım komple içten bir ağrı oldu sabah 6 da uykumdan uyandıracak kadar.. doktoruma yazdım bana ilaçların etkisi olabileceğini, sıcak su torbası uygulamamı eğer ağrım geçmezse mutlaka muayneye gelmemi söyledi. İlk gün çok kötüydü. 2. Ve 3. Gün azalarak geçti. O yüzden ilaç etkisi olabilir doktoruna mutlaka danışman gerektiğini söyledim. Tabi devlete uzaktan ulaşamazsın o sıkıntı. Geçmezse ihmal etme ve oruç tutman riskli olmuş biraz. Geçmiş olsun..

Sonucum çıktı 65.37
Yaaa maşallah gece konuşmalarınızı okudum ve o kadar dua ettimki kanda da pozitifi görürsünüz diye inşallah hayırlısı ile keseyi ve kalp atışınıda duyar Rabbimin izniyle kucağınıza aldığınız günede tanık oluruz kardeşim bizede dua edin benimde nasipse mayıs da 2. Aşılamam olucak bu ay gerekli testleri yaptırıyorum tekrar içinizde ofis histerokopi yaptıran varmı varsa bilgi verebilirmi çarşamba günü yapılacak bana hemsireler ve doktorum ağrısız 10 15 dklik bir işlem diyor ama yaptıran varsa beni bilgilendirebilirmi herkesin tedavisi hayırlı olsun inşallah Rabbim güzel sonuclar almamızı nasip eder duamdasınız yol arkadaşlarım

Hepiniz bu gece duarimdasiniz sende benim ici. Ellerini açmışsın Allah bin kere razı olsun bu gece şükür namazımı kılıp dua edeceğim hepinize insAllah

Hepiniz bu gece duarimdasiniz sende benim ici. Ellerini açmışsın Allah bin kere razı olsun bu gece şükür namazımı kılıp dua edeceğim hepinize insAllah
Allah razı olsun kardeşim inşallah hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Bana geçen ay oldu çatlatma iğnesinin etkisi diye düşünüyorum geçen ay aşılama olmadım klomen catlama iğnesi sonrasında başladı benim ağrım da ve ağrıdan kivrandim en sonunda afedersin kustum yani dayanamayıp bı kaç güne tamamen geçmişti inşallah seninde başka bişey yoktur

Aminn hepimiz için hayırlısı olsun ne zaman test yapsam diye duramıyorum
Sen hiç stres yapmadan bekle canım, aşılamanın yapıldığı günden itibaren say 12. Yada 13. Günde yaparsın, kafanı başka şeylerle dağıtmaya bak, olursa olur olmazsa da pes etmek yok dewam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…