Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İban mı yolla diyecektin ben anlamadım ki. Bi topicte bende okudum.bayan ilk düşügünün ardından hamile kalmış. Diger kadin müsvettesi de ""ohh ne güzel biz kendimizi paraliyoruz hamile kalmak için siz arka arkaya çocuk yapiyosunuz demiş.ınsanlar cok garip
Ayy Allah'ım ya valla gerçekten insanlar çok kötü ya ne diyeceklerini ne yapacaklarını şaşırmışlar iyice

Ayy canımsın valla güldürdün beni Allah da seni güldürsün illallah geldi böyle insanlardan hepsi beni buluyor resmen sınanıyorum
Canim simdi birde cok duygusal olursun o yüzden de alındın. Eee hamilelikte duygusal olunuyormuş😍
Hiç takma sen Allahından bulsun kalp kırmak cok gunah hele birde şimdi çift canlısın. Allah bilsin

Aminnn inşallah 🤲🤲bende sizlerden bekliyorum en hayırlı haberlerinizi 🌹🤲❤️
Allah gönlünün muradini versin canim inşallah hayirli müjdeli haberlerini bekliyoruz rabbim dirayet versin çift çizgiyi gormeni nasip etsin ben inanıyorum ki bebiş seninle 🤲🤲🙏

Allah gönlünün muradini versin canim inşallah hayirli müjdeli haberlerini bekliyoruz rabbim dirayet versin çift çizgiyi gormeni nasip etsin ben inanıyorum ki bebiş seninle 🤲🤲🙏
Allah razı olsun kuzum benim en kısa zamanda sende dileğine kavuş rabbim hayirki bereketli sağlıklı bir bebek nasip etsin sanada canim benim dualarım sizinle şu mübarek ayda duası kabul olmuş kullarından olmayı nasip etsin bizleride 🤲🌹❤️

Canim simdi birde cok duygusal olursun o yüzden de alındın. Eee hamilelikte duygusal olunuyormuş😍
Hiç takma sen Allahından bulsun kalp kırmak cok gunah hele birde şimdi çift canlısın. Allah bilsin
Çok teşekkür ederim ya çok üzülmüştüm birde bugün normalde regl günüm benim Olcam diye korkuyorum akşama kadar yattım olmamak için test yapıyorum her gün daha da koyu oluyor inş birşey olmaz

Allah razı olsun kuzum benim en kısa zamanda sende dileğine kavuş rabbim hayirki bereketli sağlıklı bir bebek nasip etsin sanada canim benim dualarım sizinle şu mübarek ayda duası kabul olmuş kullarından olmayı nasip etsin bizleride 🤲🌹❤️
Amin canim Aminnnn🙏❤❤❤

Benim gittiğim doktor anlamıyodu sanırım bide özel olcak pko olduğumu görünce direk öyle dedi en iyisi başka işi anlayan bi doktora gitmek moralimi yeterince bozdu
Yani cok sacma bşey demiş yani ne alaka hemen aşılama tüp bebek yani benim gittiğim Bi dpttkora bana öyle demişti boşa uğraşıyorsun ya aşılama ya tüpe git dedi moralim bozuldu başka doktora başladım bana 3 ay klomen 2 ay femara verdi birinde kimyasal gebelik yaşadım sonrada aşılamaya geçtik herşey aşama aşama yani ilk aşılamam Bi sonuç alamazsam 2. Ye Başlıcam inşallah bende pkoluyum ve pkolu olup cok gebe kalan var inşallah bizimde olucak 😍🤲

Ben regl oldum biraz önce 😔😔😔
Canım ne desem boş biliyorum.bende ayni üzüntüyü dün yaşadım seni çok iyi anlıyorum.😞 Insallah biz de anne olacağız bu gün olmadi ama.nasipse en yakın zamanda 🌹🤲🤲🤲🤲

Dün negatif sonucu alınca o üzüntüyle eşimin tansiyonu 21 e 14 oldu.ďünden beri dil altı haplariyla ayakta duruyor.benim parmağımda ansızın bir acı bir ateş sol el parmaklarim dolama oldu. Dünden beri ev acile döndü. İsyan etmedim ama biraz sitemkar oldum.sagligin kıymetini anladım. Bünyeye cok zarar veriyor üzüntü stres dikkat edelim biz ayakta durup kuvvetli olalım ki aile kurabilelim😞

Dün negatif sonucu alınca o üzüntüyle eşimin tansiyonu 21 e 14 oldu.ďünden beri dil altı haplariyla ayakta duruyor.benim parmağımda ansızın bir acı bir ateş sol el parmaklarim dolama oldu. Dünden beri ev acile döndü. İsyan etmedim ama biraz sitemkar oldum.sagligin kıymetini anladım. Bünyeye cok zarar veriyor üzüntü stres dikkat edelim biz ayakta durup kuvvetli olalım ki aile kurabilelim😞
Bende o kadar kötüyüm ki isyan etmiyorum desemde istemsizce ediyor insan çok bunaldim coook bugun adet olmam gerekiyordu olmadim ama karnım agriyor bikac saate gelir oysa bugün sevindirici haberler vermeyi nasil isterdim 😭😭

Bende o kadar kötüyüm ki isyan etmiyorum desemde istemsizce ediyor insan çok bunaldim coook bugun adet olmam gerekiyordu olmadim ama karnım agriyor bikac saate gelir oysa bugün sevindirici haberler vermeyi nasil isterdim 😭😭
Canım buradaki bir arkadaşımız karnim ağrıyor adet olacağım gibi demişti bak şimdi Allahin izniyle hamile🤲 nolur üzülme inşallah adet olmazsın inşallah bebegin seninledir 🤲🤲🙏

Az önce kan testi yaptırdım 22.6 çıktı sizce gebelik var mı? Yoksa düşük mü çünkü koyu kahve akıntım devam ediyo

Az önce kan testi yaptırdım 22.6 çıktı sizce gebelik var mı? Yoksa düşük mü çünkü koyu kahve akıntım devam ediyor
Benimki 0.6 çıkmıştı. Insallah ki daha yeni olduğu için 22.6 çıkmıştır çünkü büyük fark var.kacinci gündü bugün aşılamanın canim

X