Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Güzel gönlünüzden dökülenler için Allah razı olsun kanama olunca kendimden ümidi kestiğim için koştum oturdum hızlı hareket ettim ve progestanı bıraktım dün. Bu benim kendimce isyan edişimdi. Ama şimdi pişmanım nöbetteyim pazartesi baktırmam gerekiyor tekrar inşallah güzel haberler alırım sizle paylaşırım. Ve hep dualarımda olucaksınız. Sağolun hepiniz
I LoVe You I LoVe You arkadaşımızın kulakları çınlasın o da ağrıları olunca tutmadı deyip evde oradan orada koşup iş yapmaya noddle cips gibi abur cubura vurmuştu kendisini 😅 Ama emin olun tutunan bebeğe ne yaparsak yapalım bize rağmen sımsıkı tutunur. Sağlıcakla olunuz❤️❤️

Erken umutlanmak istemiyorum ama hayırlısı inşallah yaş 27 4 yıldır evliyim 2 yıldır gebe kalamadım. Bu ikinci aşılamam. Denizlide yaşıyorum
Aynı yaş, aynı evlilik süresi ve aynı gebelik planlama süresi. Üstelik benim de ikinci aşılamam. Bana umut olmayacaksanız kime olacaksınız 😅 Elinizi başımdan geçirin 😁

Dün negatif sonucu alınca o üzüntüyle eşimin tansiyonu 21 e 14 oldu.ďünden beri dil altı haplariyla ayakta duruyor.benim parmağımda ansızın bir acı bir ateş sol el parmaklarim dolama oldu. Dünden beri ev acile döndü. İsyan etmedim ama biraz sitemkar oldum.sagligin kıymetini anladım. Bünyeye cok zarar veriyor üzüntü stres dikkat edelim biz ayakta durup kuvvetli olalım ki aile kurabilelim😞
Evet öyle sen ayakta durki bebişin de sana gelsin önce senin sağlıklı olman lazım ben inanıyorum hepimizin bebekleri olacak ama bugün ama yarın olcak sadece sabretmemiz gerekiyor insan en çok istediği en çok sevdiği şey ile sınanırmıs bu yüzden sabretmemiz lazım ama önce bizlerin sağlıklı olması lazım zaten hepimiz ilk adet olduğumuzda üzülüp ağlıyoruz adetimiz biter bitmez yeniden bir umut yeşeriyor kalbimizde ona inan tammami olcak Allah'ın izni ile 🌸🥰

I LoVe You I LoVe You arkadaşımızın kulakları çınlasın o da ağrıları olunca tutmadı deyip evde oradan orada koşup iş yapmaya noddle cips gibi abur cubura vurmuştu kendisini 😅 Ama emin olun tutunan bebeğe ne yaparsak yapalım bize rağmen sımsıkı tutunur. Sağlıcakla olunuz❤️❤️
Off bende diyorum kulağıma ne oluyor 😁😁

Aynı yaş, aynı evlilik süresi ve aynı gebelik planlama süresi. Üstelik benim de ikinci aşılamam. Bana umut olmayacaksanız kime olacaksınız 😅 Elinizi başımdan geçirin 😁
😍😍😍 o kadar o kdar umutsuzdum ki ne dualar ne gözyaşları ne laflara maruz kalma inşallah inşallah önümüzdeki ay buraya sizler yazıcaksınız allahın izniyle

R rcannnn iyi ki bu konuyu açmışsın ❤️ eğer test günü negatif çıkarsa hemen buraya yazarım beni anlayacak, benimle üzülecek birileri var diye geçiyor aklımdan, bu bile beni rahatlatıyor
İşte diyorum ya ben bu ay daha daha rahatım. Çünkü geçen ay aşılamada o kadar gergin stresli üzüntülü idim ki. Sanki birtek ben bunu yaşıyorum benim başıma geliyor gibi. Ama şuan sizlerle bir aradayken biliyorum ki bu aynı yaşadığımız süreç. Şunu biliyorum ki Negatif bile çıksam bu ay gebelik elde eden arkadaşlara en az kendim kadar çok sevineceğim. Çünkü hepimiz birbirimizin biraz kendiyiz. O yüzden bu kadar mutlu oluyoruz. E biliyorsun bu süreçlerede rahat kafa beden gerekli. O zaman bize de bir nebze terapi olsun burası fena mı ☺️☺️

Ben regl oldum biraz önce 😔😔😔
Canim ne desem bilmiyorum kalhbinin yangisini kalbimde hissediyorum en iyi biz biliriz bu duygulari rabbim kalbine sabir versin
Dün negatif sonucu alınca o üzüntüyle eşimin tansiyonu 21 e 14 oldu.ďünden beri dil altı haplariyla ayakta duruyor.benim parmağımda ansızın bir acı bir ateş sol el parmaklarim dolama oldu. Dünden beri ev acile döndü. İsyan etmedim ama biraz sitemkar oldum.sagligin kıymetini anladım. Bünyeye cok zarar veriyor üzüntü stres dikkat edelim biz ayakta durup kuvvetli olalım ki aile kurabilelim😞
😞😞😞 cok uzuldum gercekten insan sasip kaliyor neden demek istemiyorum ama gercekten neyi ogrenmemiz lazim neyin sebebi bilmiyorum bu hemen hamile kalanlara burc hesabi yapip ayarlayip tutturanlara tarih ayarlayanlara hayret ediyorum cok ozeniyirum... Rabbim en iyi sen bilirsin.

Yani cok sacma bşey demiş yani ne alaka hemen aşılama tüp bebek yani benim gittiğim Bi dpttkora bana öyle demişti boşa uğraşıyorsun ya aşılama ya tüpe git dedi moralim bozuldu başka doktora başladım bana 3 ay klomen 2 ay femara verdi birinde kimyasal gebelik yaşadım sonrada aşılamaya geçtik herşey aşama aşama yani ilk aşılamam Bi sonuç alamazsam 2. Ye Başlıcam inşallah bende pkoluyum ve pkolu olup cok gebe kalan var inşallah bizimde olucak 😍🤲
Adetinde gecikme varmıydı seninde

Merhaba,14 nisan çarşamba günü aşılamam yapıldı.çatlatma iğnesinden sonra kasık ağrım oldu aşılama sonrasında progesteron kullanmaya başladım. Göğüs uçlarım çok hassas.Günlerdir gaz sancısından mahvolmuş durumdayım bu tarz bir sorun yaşayan var mı?bende mi bir gariplik var😢

Kesinlikle dediğin gibi stres cok etkiliyor inanırmısjn sırf stresten üzüntüden 2 aydır panik atak başladı bende de soluğu acilde alıyordurm nabzım cok yuksek atıyordu ama her gittiğim doktor bişeyemi üzülüyorsun bişeymi takıyorsun diyodu eski benden Eser yok resmen sağlığımdan oldum ve insanım sağlığı yoksa hiçbiieyi yok eşinizde o kadar üzülmüş demek ki ondan tansiyonu fırlamış bunlar cok etken işte inşallah her zorluğun Bi kolaylığı vardır ya bizlerede öyle olur ama önce sağlık önce sağlık 🤲🤗

Merhaba,14 nisan çarşamba günü aşılamam yapıldı.çatlatma iğnesinden sonra kasık ağrım oldu aşılama sonrasında progesteron kullanmaya başladım. Göğüs uçlarım çok hassas.Günlerdir gaz sancısından mahvolmuş durumdayım bu tarz bir sorun yaşayan var mı?bende mi bir gariplik var😢
Bende de göğüs hassasiyeti dışında aynı şeyler oldu canım özellikle gaz sorunu yavaş yavaş geçer inşallah

Benide ekleyebilirsiniz tabloya 6,5 yıllık evliyim 4 kez düşük yaşadım bu ikinci aşılamam ilki neğatif olmustu umarım bu pozitif olur olmadı tüp bebek deniyicez
Son bat 09.04
Aşılama 19.04

Erken umutlanmak istemiyorum ama hayırlısı inşallah yaş 27 4 yıldır evliyim 2 yıldır gebe kalamadım. Bu ikinci aşılamam. Denizlide yaşıyorum
Aaa bendd denizliliyim 🤗bu ara da sonucunuz hayırlı olsun çok sevindim inşallah değeriniz kat kat artar ve sağlıkla kucağınıza alırsınızn🌸

İşte diyorum ya ben bu ay daha daha rahatım. Çünkü geçen ay aşılamada o kadar gergin stresli üzüntülü idim ki. Sanki birtek ben bunu yaşıyorum benim başıma geliyor gibi. Ama şuan sizlerle bir aradayken biliyorum ki bu aynı yaşadığımız süreç. Şunu biliyorum ki Negatif bile çıksam bu ay gebelik elde eden arkadaşlara en az kendim kadar çok sevineceğim. Çünkü hepimiz birbirimizin biraz kendiyiz. O yüzden bu kadar mutlu oluyoruz. E biliyorsun bu süreçlerede rahat kafa beden gerekli. O zaman bize de bir nebze terapi olsun burası fena mı ☺️☺️

X