Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
D demet7688 sana medikalpark fiyatlarını bildiriyorum bu sabah görüştüm. Muayene 390 TL (kan vs hiçbirşey dahil değil). Yumurta takibi için geldiğinde 750 TL. Tüp bebek (raporsuz) 9500+ilaçlar. Raporlu 6500+ilaçlar. Aşılama 1500(ilaçlar hariç). Çipli 3000 TL. Üniversite hastanesi olduğu için rapor çıkarabiliyorlar mış ama enaz 2 aşılamanın da iğneli olması şartı varmış.

Kızlar Ramazan ayında 70kişi Enbiya Suresinin son sayfasını 1kez okursa Rabbim evlat nasip edermiş.Kuran okuyabilenler okuyabilirmi acaba? Bu süreçleri sizler dışında kimseyle paylaşmadığım için kimseden isteyemedim yardımcı olabilir misiniz? 🙏🙏
canım bende okuyabilirim.ama hangi kısmı okunacak foto atabilirmisin

Üzülme benimde 1.20 cıktı Rabbim bize de nasip edecek inşallah🤲
Insallah canim, ilk gün bugün cok sarsildim uzuldum cok umutluydum.. rabbime kalbimize sabir versin . Sen ne yapmayı düşünüyorsun tekrar asilamami ? Ben clife macun aldim bu ay onunla klomen kullanıp o şekilde denemeyi düşünüyorum. Benim doktorum bana biraz uzak suan tekrar asjlama icin oraya gidemeyiz galiba . Oyuzden yakında bir doktor ile klomen deneyeyim dedim.. klomen ust üste denenince etkisi artiyormus diye duydum.

kızlar merhaba 24 nisanda aşılama oldum ama o günden bu yana sanki adet olacakmışım gibi hafif ağrılarım oluyor böyle durumu yaşayan varmı sizlerde neler olmuştu ?

D demet7688 sana medikalpark fiyatlarını bildiriyorum bu sabah görüştüm. Muayene 390 TL (kan vs hiçbirşey dahil değil). Yumurta takibi için geldiğinde 750 TL. Tüp bebek (raporsuz) 9500+ilaçlar. Raporlu 6500+ilaçlar. Aşılama 1500(ilaçlar hariç). Çipli 3000 TL. Üniversite hastanesi olduğu için rapor çıkarabiliyorlar mış ama enaz 2 aşılamanın da iğneli olması şartı varmış.
bu hangi ildeki için geçerli canım

Insallah canim, ilk gün bugün cok sarsildim uzuldum cok umutluydum.. rabbime kalbimize sabir versin . Sen ne yapmayı düşünüyorsun tekrar asilamami ? Ben clife macun aldim bu ay onunla klomen kullanıp o şekilde denemeyi düşünüyorum. Benim doktorum bana biraz uzak suan tekrar asjlama icin oraya gidemeyiz galiba . Oyuzden yakında bir doktor ile klomen deneyeyim dedim.. klomen ust üste denenince etkisi artiyormus diye duydum.
Sende pco var mıydı? Canim benim doktorum bu ay vere verelim dedi. Kendiliğinden olabilir bu ay dedi. Ama benim eşim 20gun eve gelemeyecekmiş. Yanı bu ay kendiliğinden olacaklara olamaz. Bir sonraki adette tekrar asilama yapacaz.

Kızlar bende regl oldum mıkrocıpde bence aynı dıger asılamalar gıbı fark yokmus gercı hersey nasıp kısmet🤲Herseyın hayırlısı
hakkında hayırlısı olsun inşallah diğer aylara umudunu kaybetme canım evet canım biz hastahane ile görüştüğümüzde hiç bir farkı olmadığını tek farkı maliyet olduğunu söyledi para tuzağı dedi düşün bunu hastahanenin kendisi söylüyor ama yinede tercih sizin dedi bizde istemedik tabiki mikroçip denilen şey ösadece bir cihazmış spermin ayıklanması için ama zaten normal aşılamadada ayıklama yapıyolar hep en iyisi seçiliyor

Böyle olması normalmiş. Ama benim ki negatif oldu. Fakat benim esimin sperm sayısında ve harektliliginde problem var
kıyamam hayırlısı olsun rabbim gönlünüze göre versin inşallah anladım Rabbim şifacınız olsun herşey gönlünüzce olsun Allahım doğru zamanda hepimizi anne yapacak inanıyorum :KK68: :dua:

kıyamam hayırlısı olsun rabbim gönlünüze göre versin inşallah anladım Rabbim şifacınız olsun herşey gönlünüzce olsun Allahım doğru zamanda hepimizi anne yapacak inanıyorum :KK68: :dua:
Inşallah canım üzülmüyorum mutlu olmaya çalışıyorum. Eşim zaten mesleğinden dolayı doğru düzgün yanımda olmuyor ama napalim. Inşallah herşey güzel olacak

Canimsin ya hakkin ödenemez canim Allah razı olsun. Aslında bu fiyatlar da en azından diğer özellere göre cok iyi.bu perşembe nasipse dokuz eylül le görüşeyim medikalpark da aklıma yattı cok cok çok teşekkür ederim 🌹🌹❤❤

X