Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben daha önce hiç devlete gitmemiştim ki diyarbakırda da değildim. Özel hastanede çok doktora gittim hatta bir kez de aşılama oldum ama başarısız malesef. Mayis ayında adetliyken dicle uni ye gittim inanının özelden daha cok ilgilendi notlar aldı ve uzunca muayene etti aşılama degil de tüp bebek olmasını söyledi tahlillerimi aldı. Eşimin testleri haziran 15 de bitti zaten ben de rapor çiksa bile yaz dönemi tüp bebek önerilmiyor diye beklicektm o yüzden ertelenmesine çok takılmadim tek korkum tekrar test istemeleri o süreç zaten 1 buçuk Ayi buluyor. Sizin rapor aşılama için mi çıkacaktı ikisi farklidir

Anladım canım şimdi daha iyi. Evet bende aşılama içn rapor çıkartılacak devlet karşılayacak yarısını gibi durum olacak. Mesela iki kere aşılama olmadı tüp devam edeceğim o raporla devletten indirim alarak tüp yaptırabiliyorum. 👍 Sizde sebepsiz infertilite misiniz? Bizlere de rabbim yormadan verse en yakın zamanda. Benim devlette doktorlarım çok iyi ama pandemi biraz zorladı. Birde adetim denk gelmdi ya da doktorum izinliydi derken olay buraya geldi. Şimdi yumrtlama takibim yapılmıştı onunla deneme yaptım bu ay. İşte 1 temmuz adetimi bekliyorm ondan iki gün önce gel rapor çıkartalım dedi sekreteri doktorumun.

Yaa bildirim geldi şimdi canım çok sevindimmmmm 😍😍😍 rabbim sağlıkla devamını getirsin inşallah 🙏🏻
Ben hala şoktayım canım bildiğin gibi değil çok üzüldüm nisan da ama hayırlısı dedim hep. ya sen 13 haftalık olmuşsun bile maşallah nasıl gidiyor iyisin dimi sen ve bebeğin

Ben hala şoktayım canım bildiğin gibi değil çok üzüldüm nisan da ama hayırlısı dedim hep. ya sen 13 haftalık olmuşsun bile maşallah nasıl gidiyor iyisin dimi sen ve bebeğin
İyi şükür ya şimdilik bi sorun korka korka geldik bişey olur mu acaba diye inşallah Allah devamını getirir bütün hamilelik sürecinde olanların ☺️ Benimkiler ikiz çıktı bide ikisi de tutmuş aşılamada sabah bildirimi görünce çok sevindim ne konuşmuştuk bu grupta kimse kalmamış şimdi 😊

İyi şükür ya şimdilik bi sorun korka korka geldik bişey olur mu acaba diye inşallah Allah devamını getirir bütün hamilelik sürecinde olanların ☺️ Benimkiler ikiz çıktı bide ikisi de tutmuş aşılamada sabah bildirimi görünce çok sevindim ne konuşmuştuk bu grupta kimse kalmamış şimdi 😊
Ayy maşallahh kuzularıma ya tek yumurta mı çift mi canım🤗😍 brn daha ulturosona girmedim ya stresliyim kan değerlerim iyi ama yolum bitmedi daha bakalım☹️😏

Ayy maşallahh kuzularıma ya tek yumurta mı çift mi canım🤗😍 brn daha ulturosona girmedim ya stresliyim kan değerlerim iyi ama yolum bitmedi daha bakalım☹️😏
Çift yumurta benimkiler korkma buraya kadar geldi devamı da gelir inşallah iyi düşünelim iyi olsun keseyi görünce rahatlarsın haftaya inşallah 😇

Evet belli oldu canım nasip olursa hamileyim inşaallah kan değerlerime göre. Daha ulturosona hiç bakılmadı bidaha kanda verme dediler cuma gününe kadar beklicem sabırlq
Yaaa çok sevindindim rabbim sağlıkla devam ettirsin sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰

Çift yumurta benimkiler korkma buraya kadar geldi devamı da gelir inşallah iyi düşünelim iyi olsun keseyi görünce rahatlarsın haftaya inşallah 😇
İnşallah canım inşaallah ♥️😍senden de sağlıklı güzel haberler bekliyoruz canım çok sevindim 2 güzellik seni bulmuş 🤩♥️

Bende birini öğrendim biri göstermedi biri kız diğeri bu kontrolde belli olacak bakalım ☺️
Ayyy bi kız bı erkek geliyormuş bide 🥰 eşimin ailesinde ilk erkek torun olcak ve bazı kişiler sırf kıskançlıktan arayip bı hayırlı olsun sağlıkla kucağına al bile demedi çok üzüldüm oysaki ben ne hata yapsalar göz yumdum sırf eşinle kötü olmamak için 🤷🏻‍♀️

Ayyy bi kız bı erkek geliyormuş bide 🥰 eşimin ailesinde ilk erkek torun olcak ve bazı kişiler sırf kıskançlıktan arayip bı hayırlı olsun sağlıkla kucağına al bile demedi çok üzüldüm oysaki ben ne hata yapsalar göz yumdum sırf eşinle kötü olmamak için 🤷🏻‍♀️
Boşver ya insanlar konuşur sen bebeğini düşün umursamamak lazım n güzel cevaptır bence ☺️

Inşallah sagliklada kucağınıza alırsınız. Çok sevindim. Darısı bekleyenlere bizlere olsun insallah❤
İsteyen herkese hele ki bizler gibi uğraş verenlere tez zamanda inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Çok şaşkınlıkla oldu 5yildir hiç gebe kalmadım 2kez aşılama tutmadı tüp bebek için ilaçlarımızı aldık Ağustosta başlıcaktık kendiliğinden olmuş 💕💕🧿🧿

X