Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba arkadaşlar, ben de Nisan ayında aşılama yaptırmıştım, listede adım var, bugün hamile olduğumu öğrendim, adet günüm bugün ve beta 48 çıktı, sizce değer normal mi, diğer hamile olan arkadaşları tebrik ederim, Allah'ım isteyen herkese versin inşallah 🤲

Merhaba arkadaşlar, ben de Nisan ayında aşılama yaptırmıştım, listede adım var, bugün hamile olduğumu öğrendim, adet günüm bugün ve beta 48 çıktı, sizce değer normal mi, diğer hamile olan arkadaşları tebrik ederim, Allah'ım isteyen herkese versin inşallah 🤲
Merhaba canım çok sevindim yaa sende benim gibi olmuşsun hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Yaaa maşallahh çok sevindim inşaallah artışların kat kat artarak sağlıkla sana bağlanır bebeğin 😍🤩💕

ayy 9 haftalık olmuşsun bileee 🥰🥰 nasıl gidiyoor
Hala şoku atlatamadım desem. İlk tecrübem kimyasal olmasa sanırım şuan ayaklarım yerden kesik olurdu mutluluktan ama şimdi hep güzel düşün diye kendimi telkin ediyorum. 12 haftayı hayırlısı ile atlatayım istiyorum

Hala şoku atlatamadım desem. İlk tecrübem kimyasal olmasa sanırım şuan ayaklarım yerden kesik olurdu mutluluktan ama şimdi hep güzel düşün diye kendimi telkin ediyorum. 12 haftayı hayırlısı ile atlatayım istiyorum
Bende öyleydim daha önce hiç kimyasal yaşamadım ama Allah ya benden alırsa diye hep diken üstündeyim hayla öyleyim bak neredeyse yarılamama rağmen ağrım olsa korkuyorum sanırım biz geç ve zor anne olanların tek sıkıntısı bu rahat rahat laylaylom bı hamilelik geçirmek isterdim ama hep diken üstündeyim sen iş yaosan bile bol bol dinlen bana şey diyardardi yukarılara uzanma mesela mutfak dolabından üst dolaplardn falan zorlama kendini kordon kopar dediler korkudan daha hiç mutfak dolabından yukardan kendim bişey almadım doğrumu acaba

Korkma canım bende çok korkuyordum daha önce aşırı kanamalı düşük geçirdim bende 8. Haftamda çok şükür rabbim daha sağlıklı bir gebelik geçirmeme yardım etti bu sefer yat dinlen kendini hiç yorma ilk üç ay sonra zaten yavaş yavaş rahatlayacaksın hala korku var ama ilk haftalar kadar kalmıyor zamanla şu haftalarda dua ve dinlenme dışında yapacak bişey yok ben bide ilişk konusunda da kesinlikle çok dikkat ettim uyaracak o bölgeyi herşeyden uzak durmak lazım tabi doktorun daha iyi bilir inşallah sağlıcakla devam eder gebeliğin 🥰😘

Arkadaşlar herkes hamilelik belirtisi olarak sol kasık ağrısı diyor.benim sağ kasığım ağrıyor. Baya araştırdım sağ kasık demiyor kimse. İlla ki sol kasıkta mı olması lazım bir bilginiz var mı
Merhaba. Benim de sag kasigim ağrıyor 5. Haftanın içindeyim. Sizin ne kadar sürdü acaba. Saglikli bir gebelik oldu değil mi ben cok korkuyorum

Merhaba. Benim de sag kasigim ağrıyor 5. Haftanın içindeyim. Sizin ne kadar sürdü acaba. Saglikli bir gebelik oldu değil mi ben cok korkuyorum
Maalesef canim benim asilamam tutmadı hamile kalamadım. Şuan tüp bebeğe başlamak için bekliyorum.

Yaaa ablam sen nerelerdesin yaaa görüşemiyoruz hicc
Canım ilk aşılamam tutmayınca Dokuz Eylül Üniversitesine başladım tüp bebek için. Ama özelden sonra devlette tedavi olmak beni çok yıprattı.4 aydır bir adım ilerleyemedim devlette. Daha 2 kere muayene olabildim mesela bi soru dahi soramiyorsun. Bende yeni bir doktor buldum tüm olanaklarimi zorlayıp özele tekrar başladım. Psikolojim çok bozuktu ablammm. Ben 3 saat yol gidiyordum doktora 1 soru soramiyordum o benim daha da psikolojimi bozdu. Şimdi iyiyim bi bakayım dedim buralara ❤ bebegi olan herkese hayırlı olsun arkadaşlar olmayanlara da inşallah Allah gönlümüzün muradını versin 🙏

Canım ilk aşılamam tutmayınca Dokuz Eylül Üniversitesine başladım tüp bebek için. Ama özelden sonra devlette tedavi olmak beni çok yıprattı.4 aydır bir adım ilerleyemedim devlette. Daha 2 kere muayene olabildim mesela bi soru dahi soramiyorsun. Bende yeni bir doktor buldum tüm olanaklarimi zorlayıp özele tekrar başladım. Psikolojim çok bozuktu ablammm. Ben 3 saat yol gidiyordum doktora 1 soru soramiyordum o benim daha da psikolojimi bozdu. Şimdi iyiyim bi bakayım dedim buralara ❤ bebegi olan herkese hayırlı olsun arkadaşlar olmayanlara da inşallah Allah gönlümüzün muradını versin 🙏
Devlet başından atmaya yer arıyor özelde nerden ne kadar alabilirz diye bakıyor tam olarak böyle valla ablam inşallah Senin için hayırlı olur burası rabbim bı an evvel kucağını doldursun

Benim hayla oluyor batmalar oluyor ağrılar oluyor kanama vs olmadığı sürece kafan rahat olsun çok fazla ağrın olursa o zmaan bi kontrol olmaya gidersin için Rahatlar ben sol kasık batmasından yürüyemez hale gelmiştim gece hastaneye gittim serum taktılar geçti ama bebeğimde bir sıkıntı yoktu cok şükür doktorum rahim büyüdüğü için böyle ağrıların olabileceğini hatta hamilelik boyunca bu tür şeyler olabileceğini söyledi 😊

X