Aşılama 2021 ocak ayı aşılama ve sonuç

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba bende izmirdeyim, son durumunuz nedir?

Merhaba hamide naptinz bilmyorm ama bizde ayni seyleri yasadik hic bosuna ikinci asilamayi yapma eger devlet destegi almak istyorsan yari yariya o zaman yap cunku iki asilama istyorlar indirim icin ama eger imkanin varsa hic yaptrma .. ben de onumzde ki ay tup bebege baslicam insallah

Selam canım nasılsın, özelle gitmiyoruz artık, ege üniversitesi tüp bebek merkezine araştırma merkezine başladık, tahlil filan yaptırdık, sonuçları tüp bebek merkezine yollucaz sonuçları onlar incelicek ondan sonra aşılama mi tüp bebek mi karar verecekler ona göre bize haber vercekler, inşallah canım sende hayırlı haberler alırsın canım

Hadi hakkimzda hayirlisi canim :))) cok heycanliyim

Yok bizim ozel asilamami yaptrdgm hastanede yaptrmayi dusunyorum medikalpark karadeniz :)

Canim bende izmirdeyim sana yakinim. İzmir'de Cemal posacinin hastasıyım. Cok ilgili işinin ehli bir doktor. Tecrübeli. 3 nisanda asilamam yapıldı simdi üçüncü günümdeyim. Sana da tavsiye ederim. Sonucu yazarım yine Allahim inşallah sana bana her isteyene evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…