Aşılama 2021 ocak ayı aşılama ve sonuç

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba arkadaşlar, ben 32 yaşındayım, 4.5 yıllık evliyim benim eşimde de varikosel vardı geçen sene ameliyat oldu, değerleri 80 milyona ulaştı, benim bütün tahliller oldu herşey normal, doktor eşimden dolayı aşılama tavsiye etti, yumurta büyütme ilaçları ve çatlatma ilaçları kullandım ocağın 23 de aşılama oldum, fitil kullandim maalesef tutmadı, adetim geldi, bugün doktora gittik, doktor aşılama ya devam mı yoksa tüp Bebek mi isterseniz dedi, hiç bilmiyoruz dedik, tüp bebek pahali dedi bütçeniz varsa tüp bekbek deneyin dedi yoksa 2 aşılama devam, düşünün taşının dedi, sizce ne yapmaliyim,bu arada İzmir Torbalıda yazıyorum
Canım seninle suan ayni durumdayim ayni seyleri yasamisizz ama ben ikinci asilamayi kabul ettim suan ikinci asilamamn 7. Gunundeyim bekliyorum . Doktor ayni seyi bana sormustu ama ek olarak eger 2. Asilamayida olursaniz devlet tup bebegi yari yariya karsiliyor dedi .ben zaten denemek istyordum 2.yi ama en azindan olmasa bile bari tup bebekte indirim olsun ... Cok pahali cunku 12 bin tup bebek dedi ayriyetren yumurtalari buyuten igneler 6 bin tl mis canim bilginiz olsun iyice bir arastirin .. hemen tup bebege yonelmeyin . Bizim de spermler varikoselden önce 13 milyondu bir senede 70 mliyona yukseldi

Aynen canım araştırıyoruz bakalım, eşim ve kayınvalidem tüp bebek koyduralim geçelim diyor, ben bir kere daha aşılama diyorum , tüp bebek doktorlarını araştırıyorlar, herşey yolundayken niye olmadı niye olmadı diyorlar, beni daha da strese sokuyorlar

Canım seninle suan ayni durumdayim ayni seyleri yasamisizz ama ben ikinci asilamayi kabul ettim suan ikinci asilamamn 7. Gunundeyim bekliyorum . Doktor ayni seyi bana sormustu ama ek olarak eger 2. Asilamayida olursaniz devlet tup bebegi yari yariya karsiliyor dedi .ben zaten denemek istyordum 2.yi ama en azindan olmasa bile bari tup bebekte indirim olsun ... Cok pahali cunku 12 bin tup bebek dedi ayriyetren yumurtalari buyuten igneler 6 bin tl mis canim bilginiz olsun iyice bir arastirin .. hemen tup bebege yonelmeyin . Bizim de spermler varikoselden önce 13 milyondu bir senede 70 mliyona yukseldi
İnşallah tutar canım dualarım seninle, canım sen hangi sehirdesiin hangi doktora gittin özelle mi gittin devlette mi gittin

Aynen canım araştırıyoruz bakalım, eşim ve kayınvalidem tüp bebek koyduralim geçelim diyor, ben bir kere daha aşılama diyorum , tüp bebek doktorlarını araştırıyorlar, herşey yolundayken niye olmadı niye olmadı diyorlar, beni daha da strese sokuyorlar
Offff sorma zaten bizden baska herkes konusyor .ben sizin icin dedimm kuzum cok istyorlarsa versnler o kdr para sen hic canini skma

Sagol canim ben trabzondayim ozele gitttim
Anladım canım inşallah hayırlı sonuçlar alisin, bana da yazmayı unutma canım Allah gönlüne göre versin canım

Merhaba arkadaşlar, ben 32 yaşındayım, 4.5 yıllık evliyim benim eşimde de varikosel vardı geçen sene ameliyat oldu, değerleri 80 milyona ulaştı, benim bütün tahliller oldu herşey normal, doktor eşimden dolayı aşılama tavsiye etti, yumurta büyütme ilaçları ve çatlatma ilaçları kullandım ocağın 23 de aşılama oldum, fitil kullandim maalesef tutmadı, adetim geldi, bugün doktora gittik, doktor aşılama ya devam mı yoksa tüp Bebek mi isterseniz dedi, hiç bilmiyoruz dedik, tüp bebek pahali dedi bütçeniz varsa tüp bekbek deneyin dedi yoksa 2 aşılama devam, düşünün taşının dedi, sizce ne yapmaliyim,bu arada İzmir Torbalıda yazıyorum, İzmir'de olan arkadaşlarım hangi hastene ve doktora özelle mi devlette mi gittiniz?

Ben Ankara’da Yusuf Aytaç Tohma doktor beyde tedavi gördüm. İlk denememde sonuç pozitif şu an 18 haftalık hamileyim allah ondan razı olsun gözüm kapalı tavsiye ediyorum herkese ilgisi uğraşı motive edişi herşeyeee değerdi. Herkesin hakkında hayırlısı olsun
Maliyetimi ogrenebilirmiyim

Merhaba. Benim bir sorum olucaktı. Şuan kimyasal gebelik yaşıyorum ve adetim. Fakat şubat ayında ilk aşılamam yapılcaktı. Bu durumda gitmeli miyim yoksa gitmesem mi aşılamaya karar veremedim ?
Kimyasal g3beligin sonlandirilmasi gerekmiyormu asilama icin.. tehlike bir durum diye biliyorum

Aynen asilama yaptirdim. 19 Subatta yaptim. Doktor boyutlarini soylemedi ama ultrasonda ebe de vardi. Cikinca 6 yumurtan var 2 si golgeli bagirsak arkasinda 2 si cok gelismis 2 si de orta duzeyde dedi 🤷🏽‍♀️
Orta duzeydekilerde dollenme olursa olur canim çok gelisenler dollenemiyor gecen ay benimkiler dollenemedi o yüzden

Orta duzeydekilerde dollenme olursa olur canim çok gelisenler dollenemiyor gecen ay benimkiler dollenemedi o yüzden
Aynen muhtemelen doktor da o yuzden bu ikisi isimi gorur gibisinden birsey dedi 🤭
Ama gunler gecmiyo ya nerdeyse birinci gun bile saglik ocagina gidip kan vericektim o derece 😂

X