2021 Şubat Anneleri

Eklentiler

• 125414.jpg
    125414.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 67
Kaç saat uyuyup keyif yapmak istiyo minnoş
Canim genelde 2 3saat uyuyup kalkıyor. Senin gubi bebegi uyumayan anneler üzülmeyin ama.Gunduzde çoğunlukla böyle ama gece uyumuyoruz işte.. gece gündüz olayımız karıştı sanırım.. Dün gece rekorla 1 saatte geri uyudu.. önceki geceler 2 de 3 de kalkıp 7 de uyuyordu..

Canim genelde 2 3saat uyuyup kalkıyor. Senin gubi bebegi uyumayan anneler üzülmeyin ama.Gunduzde çoğunlukla böyle ama gece uyumuyoruz işte.. gece gündüz olayımız karıştı sanırım.. Dün gece rekorla 1 saatte geri uyudu.. önceki geceler 2 de 3 de kalkıp 7 de uyuyordu..
Rayına girecek inşallah bu minnoşlar da ya

Kizlar sling yada kanguru kullanan var mi? 45 gunluguz sling zamani gecti mi?birde hangi model ve markadan memnunsunuz?
Ben wrap sling aldım trendyoldan eggbaby markası. Kumaşı yumuşak ve esnek memnunum. Bebeğim de sevdi slinge koyup ev işi yapabiliyorum

Günaydın kızlar, iki gündür bebeğimin gazı çok kötü kokuyor ve dün de kakasını yapmadı. Böyle bir şey yaşayan var mı? neden kaynaklanabilir acaba?
Aynen benim kızda öyleydi kakası kokuyor canim gazla beraber koku dışarı çıkıyor artık tecrübe sahibi oldum duya duya😂

Bu logusalik ic sıkıntısı ve sendromu ne zaman geçiyor yoruldum artik ic sikilmaalrimdan aglamakli hallerimddn
Bence evde olduğumuz sürece oluyo 😀 markete bile gidemiyorum. Hava soğuk bebekle çıkılmıyor. Haftasonu babasına bırakıyorum site içinde yürüyorum biraz stres sıkıntıyı alıyo

Bence evde olduğumuz sürece oluyo 😀 markete bile gidemiyorum. Hava soğuk bebekle çıkılmıyor. Haftasonu babasına bırakıyorum site içinde yürüyorum biraz stres sıkıntıyı alıyo
Evet evdr tekim simdi hava mis disariya bakiyorum sole mis icim sıkılıyo sendede oluyor o zmn ic skintisi ben logussliktan diye düşünüyorum kendiminkini ve dediğinden olablr annemden yeni geldim cumartesi günü eve .. alisamadim dahs bebekli hayata cok zor geliyor

Son düzenleme:
Kizlar öncelikle merhaba hamile olanlar için Allah sağ salim zorlanmadan doğum yapabilmeyi çocuk sahibi olanlara ise Allah analı babalı büyütsün son olarak ta benim gibi çocuk isteyipte olmayanlara inşallah duaları istekleri kabul olur herşeyin hayırlısı diyerek bir şey sormak istiyorum dediğim gibi 9 aydır çocuk istiyoruz olmuyor doktora gittim prolaktin hormonun yüksek çıktı 37 eutroxhy 25 mg ilaç verdi onu kullanıyorum birde bele yakı yaparak hamile kalanları görüp duydum aranızda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler 😘

X