2021 Şubat Anneleri

Diğer 2 çocuğumu 2 yasa kadar emzirince, hak geçmesin diye bekliyorum. Ama 37 yaşında da zor geliyor gece uykudan zırt pırt kalkmak. Canları sağolsun. Annelik çok zor. Rabbim herkese kolaylık versin inşallah.
24 aya kadar bırakılması bebek için daha iyi aslında komşum sütten kesiyor çok agliyo4 oğlu, kızım 20 aylıkken kestim oğlumu da 2 aya kadar keseceğim. Hepsi için en hayırlı zaman insallah .gece sürekli uyanıyor beni ki de ya birde azilari çıkıyor 🙄

24 aya kadar bırakılması bebek için daha iyi aslında komşum sütten kesiyor çok agliyo4 oğlu, kızım 20 aylıkken kestim oğlumu da 2 aya kadar keseceğim. Hepsi için en hayırlı zaman insallah .gece sürekli uyanıyor beni ki de ya birde azilari çıkıyor 🙄
Üst azilar patladı şükür. Darısı diğerlerine, inşallah. Sütten kesme işi de çok zor benim için. Geceleri ağlamalar, nasıl alışacak bakalım minik kuşum 😔gerçi daha 6 ay daha zamanı var😅

Selam arkadaşlar nasılsınız 19aylikoldu oğlum büyüğü 3.5 yaş kreşe başlıyacak inşallah Eylül de. Büyüğü çok sıkıntı yemek konusunda inşallah toparlar. Hatırlayan varsa yazsın lütfen 💕🤗🦋

Selam kızlar, evde durumlar nasıl 😁valla benim küçük erkek, ocak 25 te 2 yaşına girecek. Tam bir atom karınca, hiç durmuyor. Aşırı hareketli 😅işten eve gelince daha çok yoruluyorum. Resmen isteyken dinleniyorum 😂 inşallah herkesin kuzusu sağlıklıdır, sizlerde iyisinizdir 👍

Cennet kuşum elifimin teyzeleri nasılsıniz, sıkıntıda olan yoktur inşallah, biz pazar günü elifimin kardeşine doğum günü yaptık 1 yaşına girdi ömerim.. Kızım olsaydı 2 yaşına giricek ti oda..

merhaba kızlar , bizlerde bugünlerde ne kadar iyi olunabilirse öyleyiz işte. Çok şükür çocuklar büyüyor. 2 yaş sendromu gümbür gümbür geldi hep bir mızmızlık, herşey onun paylaşma sıfır. Arada canı isterse abisiyle çok güzel oynuyor canı istemezse kavga dövüş. Bizde de durumlar böyle arada yazışalım eski günleri hatırlamak iyi geliyor.

selam herkese
Bebeler artık 2 yaşını geçti. Kilolar verildi mi? Emzirmeyi bırakan oldu mu? Tuvalet eğitimine başladınız mı? Başlığa uzun zamandır yazan yok.

selam herkese
Bebeler artık 2 yaşını geçti. Kilolar verildi mi? Emzirmeyi bırakan oldu mu? Tuvalet eğitimine başladınız mı? Başlığa uzun zamandır yazan yok.
unuttu herkes burayi😊😊😊 ben verdim guya kilomu ikinci hamilelikle geri almaya basladim wc yi 15. ayda, emzirmeyi de 24
de biraktik ama 2ay olduhala emme diye geliyor ne zaman unutacak bilemedim🙄 emzirmeyi biraktiysanuz banada bi akil verin nolur

unuttu herkes burayi😊😊😊 ben verdim guya kilomu ikinci hamilelikle geri almaya basladim wc yi 15. ayda, emzirmeyi de 24
de biraktik ama 2ay olduhala emme diye geliyor ne zaman unutacak bilemedim🙄 emzirmeyi biraktiysanuz banada bi akil verin nolur
Maşallah her şeyi halletmişsiniz. Ben bir tek doğum kilolarımı verdim 😊. Emme ve tuvalet işi duruyor. Emmeyi nasil biraktiracagim hiç bilmiyorum. Çok düşkün. Emmeyi bırakmadan wc yi öğretebilir miyim onu da bilmiyorum. Halbuki 2. Çocuğum. Tüm bu soruların yanıtlarını biliyor olmam gerekirdi 🤣🤣.

Çalışmaya başladığım için 18 aylıkken emmeyi bıraktık maalesef çok zorlayan bi süreç olmadı bir haftada bitmişti her şey 🥰 tuvalet işini de 20 aylıkken hallettik kuzum kendi kendine rahatsız oldu ve söylemeye başladı. Tabi öncesinde lazımlık almıştım odada hep duruyordu bir iki ay içinde de kendisi oturup yapmaya başladı bu taktiği tavsiye ederim 👍

X