2021 Şubat Anneleri

Gercekten bence de dalga geciliyo.yani susayim.susayim.diyorum.da
Arada bilgilenmek.amaciyla.kafa.dagitmak.amaciyla.yazdgm.okudugm.paylastgm.bi yer burasi.ki.kac.ay oldu
Ama ben bu arkadasin samimiyetle.zorlandigina.inanmiyorum kusura bakmayin onceden de ne.tanirim ne bisey
Ben de ilk 20 günlük olmadan ilişki sorusuyla kıllandım, sonra bu kadar zor bir bebeği olan istemeden erir gider uykusuzluktan ama yine de bebeğim der kilom da kilom demesinden işkillendim. Sayfalardır gazı var dediğimiz halde aaa gazı varmış diyor, pes dediğim yerdeyim🤣 zerre inanmıyorum kendisine...

Ben de ilk 20 günlük olmadan ilişki sorusuyla kıllandım, sonra bu kadar zor bir bebeği olan istemeden erir gider uykusuzluktan ama yine de bebeğim der kilom da kilom demesinden işkillendim. Sayfalardır gazı var dediğimiz halde aaa gazı varmış diyor, pes dediğim yerdeyim🤣 zerre inanmıyorum kendisine...
Kim ki kız? Uykusuzluktan sizi anlamıyorum.

Cunku biz ona kac kere uzun uzun cevap verdik yazdık o asla bizi ciddiye alıp cevap vermedi sonra aynı şeyleri tekrar tekrsr sordu surekli bunalıma soktu kendini biz anlatmaya çalıştık anlamadı kafasını kilosuna takti evine takti ya sorduğu sorular normal mi geçen ilişkiye girerken bebek ağlarsa naparsiniz diye sormuş birda arada buraya gelip okuyoruz bilgi almak için şimdi depresyonda olan bebeğiyle uğraşan insan ilişki mi düşünür buyurun cevap vermeye devam edin daha sonra anlarsınız ne demek istedigimizi
Ben katılıyorum size. Onca yazılan şeylere tekrar tekrar aynı sorular... Bence bilinçli yapılıyor. Konu kapanır, herkesi banlatır döner başka konuya, öyle bir rahatlık.

Ben o soruyu görmemişim yaa şaşırdım. Ben daha ilişkiyi düşünecek halde değilim ve bebeğim çok zor olmamasına rağmenn. Hamilelikte de ilişki yoktu eşim korkuyordu. Uzun süre oldu aklıma bile gelmezdi yani 20 günlükte

Tekrsr tekrar sormam o sirada sorunu cozemsdigim icin panik yaptigimdandir ..
Hiçbirşeyi bilerek yapmadım burda yardim alma amacıyla yorum yaptim hep herkes beni yanlis anliyor bu kadarda yapmayın rica ediyorum

Gazi var dediniz ama ellerinide sapir supue emiyor o zamanda anlamiyorum nesi var tekrat tekrar soruyorum o yuzdn kaynaklaniyor

Gazi var dediniz ama ellerinide sapir supue emiyor o zamanda anlamiyorum nesi var tekrat tekrar soruyorum o yuzdn kaynaklaniyor
Hala bildirim geldiği için yazıyorum yenidogan bebek surekli meme arar istiyosan karnini tıka basa doyur uyumak için meme arar gazı olur rahatlamak için meme arar yani sadece aç olduğu için değil ayrıca jeli şalgam süt yapiyo derken ciddiydi ama sen dalgaya vurmuşsun bu isi

Ben o soruyu görmemişim yaa şaşırdım. Ben daha ilişkiyi düşünecek halde değilim ve bebeğim çok zor olmamasına rağmenn. Hamilelikte de ilişki yoktu eşim korkuyordu. Uzun süre oldu aklıma bile gelmezdi yani 20 günlükte
Bize çocuklarım doğum kontrol hapı gibi 😂 spiral taktıramam diyordum bak böyle sıfır risk 😬

Bebeklerın tek bıldıgı sey suan emme , ellerıni yalaması normal illa aç olması gerekmez .. annenız ablanız size anlatmıo mu?
Emzirdikten sonra hala ellerini sapir supur emince ac saniyorum dun aksam eltim filanda geldiler o da daha onc cok bebek bakimina yardimci olmus o da anlamadi mesela dedim daha yeni emzirdim nasil ac olablr ac bu cocuk dedi mama yaptik verdik bu seferrde sut yetmiyo sanıyorum emzirdikten sonra hala ellerini oyle istahla emince oyle saniyorum anlamiyorum iste .. anlasam zaten surskli nedsn sorup durayim ki bende dikkate aliyorum burdaki tum yorumları yoksa neden yazayim sorayım dikkate almayacaksam ama sorunu cozemeyince yine yine soruyorum boyle oluncada dikkate almıyormuş gibi algilaniyo yanlis anlaşılıyor tum sorun bu ..

Hala bildirim geldiği için yazıyorum yenidogan bebek surekli meme arar istiyosan karnini tıka basa doyur uyumak için meme arar gazı olur rahatlamak için meme arar yani sadece aç olduğu için değil ayrıca jeli şalgam süt yapiyo derken ciddiydi ama sen dalgaya vurmuşsun bu isi
Ben dalga gecti sandim beni sevmediginiz icin uburdakileride sogutup yardim almami engellemeye calistiginiz icin dogal olarak dalga gecti sandm

O bebeği kucağına alıyorsun Di mi? Alınca dik tuttuğunda adım atacak gibi basar, hatta adım atar gibi olur. Sence yürücek mi? Bunun adı reflekstir, elleri Emmesi de sadece bir refleks... Aç olduğundan yalamıyor. Valla bir bebeğin olduğuna inanınıyorum o kadar, dalga geçiyor gibisin hepimizle. Annen sana sen yapamazsın diyeceğine gittiğinde iki üç şey anlatsın...

O bebeği kucağına alıyorsun Di mi? Alınca dik tuttuğunda adım atacak gibi basar, hatta adım atar gibi olur. Sence yürücek mi? Bunun adı reflekstir, elleri Emmesi de sadece bir refleks... Aç olduğundan yalamıyor. Valla bir bebeğin olduğuna inanınıyorum o kadar, dalga geçiyor gibisin hepimizle. Annen sana sen yapamazsın diyeceğine gittiğinde iki üç şey anlatsın...
Dalga filan geçmiyorum sorunlarim var ilk.bebegim bakmakda zorlaniyorum ve soruyorum nasil olur diye bu kadar

X