2021 tüp bebeye hazırlık

İnşallah her şey yolunda gider, neden bilmiyorum ama ben bile heyecanlandım. Allah nasip ederse Nisan ayında olucak benim transferim. Yumurta toplama işleminiz ağrılımı oldu merak ediyorum
Çok teşekkürler 🙏
Yumurta toplama işlemi anestezi ile yapıldığı için hiçbir şey hissetmedim. Hatta sonrasında bile ağrım olmadı.

Çok teşekkürler 🙏
Yumurta toplama işlemi anestezi ile yapıldığı için hiçbir şey hissetmedim. Hatta sonrasında bile ağrım olmadı
Çok teşekkürler 🙏
Yumurta toplama işlemi anestezi ile yapıldığı için hiçbir şey hissetmedim. Hatta sonrasında bile ağrım olmadı.
İlaçları kaç gün kullandınız? Her kese farklı dozda veriyorlar qaliba. Unverstede yapdıraçağım için pek bilgim yok malesef. Ondan soruyorum. Cevaplarınız için teşekürler

İlaçları kaç gün kullandınız? Her kese farklı dozda veriyorlar qaliba. Unverstede yapdıraçağım için pek bilgim yok malesef. Ondan soruyorum. Cevaplarınız için teşekürler
Ben igneleri 10 gün kullandım. Evet hastanın yaşına, ya da bir hastalığı varsa ona göre doz ayarliyorlar. Ben özel klinikte yaptırıyorum. Yumurta toplama işleminden sonrada progestan fitil ve duphaston ilaçlarını verdiler. Transferden sonra nasıl bir tedavi uygulanır bilemiyorum. Kimi arkadaşlara progestan iğne verilmiş.
Rica ederim, her zaman sorabilirsiniz.

Ben igneleri 10 gün kullandım. Evet hastanın yaşına, ya da bir hastalığı varsa ona göre doz ayarliyorlar. Ben özel klinikte yaptırıyorum. Yumurta toplama işleminden sonrada progestan fitil ve duphaston ilaçlarını verdiler. Transferden sonra nasıl bir tedavi uygulanır bilemiyorum. Kimi arkadaşlara progestan iğne verilmiş.
Rica ederim, her zaman sorabilirsiniz.
Teşekkür ederim. İnşallah her şey yolunda gider. Yavrunuzu sağsalim kucağına alırsın. Durumu merak ederek yine yazarım sana hoşçakal 👋

Çok teşekkürler 🙏
Öncelikle tedaviniz hayırla ve gebelikle sonuçlansın inş. Tüp bebeği hangi merkezde yaptırıyorsunuz aceba. Ağrılı bir işlem olmamasına ayrıca sevindim. Benim en korktuğum şey çünkü.

Öncelikle tedaviniz hayırla ve gebelikle sonuçlansın inş. Tüp bebeği hangi merkezde yaptırıyorsunuz aceba. Ağrılı bir işlem olmamasına ayrıca sevindim. Benim en korktuğum şey çünkü.
Çok teşekkür ederim 🙏
Tedaviyi Samsun Medical Park Hastanesi'nde Ercan Demir'e yaptırdım.
Hiç korkmanıza gerek yok. Hatta anestezi almak çok eğlenceli oluyor:) ben bayağı gülmüştüm.

Herkese Selamlar. Yaş 40 ikinçi baharım yeniden anne olmak hasreti. Allah nasip ederse girdiğimiz bu yolu mutlulukla tamamlarız .tüp bebek tedavisi için başladık kan verme süreçi ve doktorların rapor verme süreçindeyiz. Nasıl bi heyecan anlatamam. Bursa Uludağ unverstede başladık hayırlısıyla . Bu ay ovilasyon testiyle yumurtlamayı takip etdim belki tüp bebek tedaviye kadar kendiliğinden hamile kalırım değe. Benim gibi 2021 tüp bebek tedavisiyle anne olmağa hazırlık yapan arkadaşlarım gelin süreçlerimizi beraber takip edelim
Hayirpi olsun bu ay bende basliyorum tup bebek tedavime 😊

Merhaba canm bnde ocak 21 den sonra tüp bebek için basvuru yapıcam hiç bir bilgim yok bu süreç ne kadar sürer
Herkese merhabalar , Rabbim hepimize nasip etsin inşallah arkadaşlar 🙏 bende ilk kez 4 ocakta gittim ve başladık tüp bebek tedavisine . Konya novafertil Ali Fuat hoca . 4 ocakta iğnelere başladık gonal f ve cetritide . Bu cuma gidicem kontrole eğer yeterince büyümüşse yumurtalarım çatlatma iğnesi olucam o gün , ertesi gün dinlenme , pazar günü yumurta toplama işlemi Allah’ın izniyle 🙏 Toplamda 20 21 gün süren bi işlemmiş tüp bebek . Allahım isteyen bekleyen herkesin kucağını doldursun sağlıcakla içinde bizim de Amin 🙏

İnşallah Rabbim bebek isteyen tüm anneleri sevindirsin. Gelişmeleri bizle paylaşırsanız seviniriz. Bende paylaşıçam inşallah
Bana yazdiniz galiba uzerime alinarak cevap veriyorum insallah hepimiz guzel sonuc alalim birbirimize o sureci anlatalim 🙇🏼‍♀️🙇🏼‍♀️

Herkese merhabalar , Rabbim hepimize nasip etsin inşallah arkadaşlar 🙏 bende ilk kez 4 ocakta gittim ve başladık tüp bebek tedavisine . Konya novafertil Ali Fuat hoca . 4 ocakta iğnelere başladık gonal f ve cetritide . Bu cuma gidicem kontrole eğer yeterince büyümüşse yumurtalarım çatlatma iğnesi olucam o gün , ertesi gün dinlenme , pazar günü yumurta toplama işlemi Allah’ın izniyle 🙏 Toplamda 20 21 gün süren bi işlemmiş tüp bebek . Allahım isteyen bekleyen herkesin kucağını doldursun sağlıcakla içinde bizim de Amin 🙏
Hayirli olsun canim insallah tutar ve hamile kalirsin ardindanda buradaki arkadaslae bende dahil olmak uzere hamile kaliriz .

Çok teşekkür ederim 🙏
Tedaviyi Samsun Medical Park Hastanesi'nde Ercan Demir'e yaptırdım.
Hiç korkmanıza gerek yok. Hatta anestezi almak çok eğlenceli oluyor:) ben bayağı gülmüştüm.
Hayırlı olsun şimdiden sağlıklı gebelik ile sonuçlansın inş. Ne kadar ödediniz veya ödeyeceksiniz.

Aaaa öyle miii 😬 çok sevindim buna 20,25 günse iyi. Ben 5,6 ay sürer sanıyordum bizde 5 gün sonra gidicez bakalm Nasl Bi süreç baslayacak

Merhabalar 🥰 Ben de ayın 8 inde Başkent hastanesinde adetimin 2. gününde başladım iğnelere. Adetimin 10. günü ve hala bitmedi o yüzden yumurta gelişimi gecikti biraz. İlaç dozum arttı. Yarın tekrar gideceğim ve sanırım çatlamanın gecikmesi için iğneye başlayacağım. Umarım hepimizin olumlu sonuçlanır. Allah yardımcımız olsun 🥰🥰🥰

Aaaa öyle miii 😬 çok sevindim buna 20,25 günse iyi. Ben 5,6 ay sürer sanıyordum bizde 5 gün sonra gidicez bakalm Nasl Bi süreç baslayacak
Yani canım şöyle ki eğer inşallah herşey yolunda giderse normal süreç bu şekilde oluyormuş 20-21 gün 🙏 Allahım hepimizin yardımcısı olsun

X