Gebeliğe Hazırlık 2021 Yılında Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah Allah.. Anlattığın tam alerji belirtileri hatta tip-2 belirtiler. Direk ilaç vermesi gerekirdi. Acil gitseydin hemen prednol vururlardı.
Tekrardan kullanmamaya çalış. Normal yemeklerde de etki oluşuyorsa kullanma hiç..
Aynen canım hiçbirşey yapmadı sadece losyon. Evet soğan ve soğanlı birşey yediğim zaman hemen alerji oluyor yine soğanı çıkardım hayatımdan mecbur.

Aynen canım hiçbirşey yapmadı sadece losyon. Evet soğan ve soğanlı birşey yediğim zaman hemen alerji oluyor yine soğanı çıkardım hayatımdan mecbur.
Dahiliyeye randevu alıp gidebilirsiniz ve sizi alerji bölümüne sevkedip direk testte yapabilirsiniz... Bir de soğanın zarı mı kendisimi alerji yapıyor diye de bakabilirsiniz. Eğer zarı ise soğan yerken şeffaf kısmını çıkarıp eklersiniz yemeğe..

Dahiliyeye randevu alıp gidebilirsiniz ve sizi alerji bölümüne sevkedip direk testte yapabilirsiniz... Bir de soğanın zarı mı kendisimi alerji yapıyor diye de bakabilirsiniz. Eğer zarı ise soğan yerken şeffaf kısmını çıkarıp eklersiniz yemeğe..
Tamam canim en kisa zamanda gidecegim İnşaAllah. Çok teşekkür ederim.🙏🏼😘

Selamlar
Kadın doğuma gidip durumunuzu anlatabilirsiniz, kaç aydır korunmuyorsunuz ne gibi vitaminler kullanıyorsunuz vb..
Gönlünüze göre olsun her şey 🙏🏻
Kızlar bu ay da regl olunca 3. gününe kadın doğumdan randevu aldım. Hormon testi üçüncü gün yapıldığı için tek seferde hallederim dedim. Sabah randevumuza gittik. Düşündüğüm gibi oldu 3. günü olduğu için adetimin hormon ve kan testleri verdim. Ancak genital muayene yapamadı doğal olarak, onu da sonuçları göstermeye gittiğimde yapacak doktor. Eşimden de sperm testi istedi. Somut olarak gebelik için sonunda cesaret edip adım attım bakalım... Gelişmeleri benim gibi merak edenler olur diye yazacağım. :) Sonuçlarda bir terslik çıkacak diye ödüm kopuyor bir yandan da... Hadi bakalım hayırlısı 🤞🏻

Soğan kürünü hangi günlerde kullandınız şuan benim adetim yeni bitti
Dün gece şöyle bir şeye denk geldim. Polikistik over için yapıldığını biliyordum ama aynı zamanda hamile kalmayı da kolaylaştırıyormuş.

Eklentiler

• index.jpg
    index.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 38
Geçmiş olsun canım diğer sayfada mesajını okumuştum. Denemeden önce alerji testi falan yapılabilir belki.
Yapılabilir mi hiç bilmiyorum canım da benim aklıma o hiç gelmedi. Keşke yaptırsaydım yada hiç denemeseydim çünkü mah verdi beni. Artık hiçbir kürü korkumdan yaklaşamıyorum.😪

Kızlar bu ay da regl olunca 3. gününe kadın doğumdan randevu aldım. Hormon testi üçüncü gün yapıldığı için tek seferde hallederim dedim. Sabah randevumuza gittik. Düşündüğüm gibi oldu 3. günü olduğu için adetimin hormon ve kan testleri verdim. Ancak genital muayene yapamadı doğal olarak, onu da sonuçları göstermeye gittiğimde yapacak doktor. Eşimden de sperm testi istedi. Somut olarak gebelik için sonunda cesaret edip adım attım bakalım... Gelişmeleri benim gibi merak edenler olur diye yazacağım. :) Sonuçlarda bir terslik çıkacak diye ödüm kopuyor bir yandan da... Hadi bakalım hayırlısı 🤞🏻
Kızlar Test sonuçlarım çıktı ve muayeneye gittim. Görünürde bir sorun olmadığını öğrendik. Şimdi eşim sperm testi verecek ve doktoru birkaç tahlil vermiş onları salı günü yaptıracağız.
Merak eden olursa diye paylaşayım Doktor 1 yıla kadar çocuk olmaması çok normal dedi, takviye olarak folik asit verdi. Bir de iş stres seviyem çok yüksek olduğu için olmayabileceğini küçük tatillere gitmemizi önerdi.
Aslında öncesinde kansızlığım ve b12 eksikliğim vardı geçtiğimiz yıl değerlerimi yükselttiğimden şimdi bir eksiklik yokmuş. Yükselmesine çok sevindim tabi yıllardır uğraşıyordum sonunda normal seviyeye gelmişler.
Eşimin sonuçlarından sonra burayı takip etmeye devam edeceğim. Herkese gönlünden geçen zamanda sağlıklı bebişlerr 🙏🏻🐣

miniminikbirkus miniminikbirkus canım sen nasılsın naptın? Sağlıklı ilerliyor mu herşey?
İyiyim canım sağol, bebeklerden biri sonlandırıldı çarşamba günü diğeri için bir sıkıntı yok şimdilik bakalım inşallah her şey yolunda gider 🥰

İyiyim canım sağol, bebeklerden biri sonlandırıldı çarşamba günü diğeri için bir sıkıntı yok şimdilik bakalım inşallah her şey yolunda gider 🥰
Hayırlısı böyleymiş canım. Evet üzücü bir durum ama şükür ki diğeri seninle. Rabbim onun sağlıklı bir şekilde gelişip dünyaya kucağınıza gelmesini nasip etsin. Kendine dikkat et canım allah'a emanet ol.

Hayırlısı böyleymiş canım. Evet üzücü bir durum ama şükür ki diğeri seninle. Rabbim onun sağlıklı bir şekilde gelişip dünyaya kucağınıza gelmesini nasip etsin. Kendine dikkat et canım allah'a emanet ol.
Çok sağol canım inşallah 🥰 Allah hepimize sağlıkla en yakın zamanda kucağımıza almayı hepimize nasip etsin ❤️

Hakkında hayırlısı olsun inşallah ☺️ Diğeri şeninle inş sana teselli olur☺️ Amniyon sıvısından aldılar dimi? İlerleyen zmnlarda tekrardan bakılacak mı?

Hakkında hayırlısı olsun inşallah ☺️ Diğeri şeninle inş sana teselli olur☺️ Amniyon sıvısından aldılar dimi? İlerleyen zmnlarda tekrardan bakılacak mı?
Plasentadan örnek aldılar canım benim, cvs yapıldı bana. Tekrar bakılmayacak şimdilik durum takibi yapılacak

Üzüldüm canım benim ama inşallah Rabbim diğer kuzuna sağlık sıhhat versin de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim. Dua et canım bende dualarıma seni de katacagim inşallah herşey yolunda gider sağ salim doğum yaparsın kuzum benim

Üzüldüm canım benim ama inşallah Rabbim diğer kuzuna sağlık sıhhat versin de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim. Dua et canım bende dualarıma seni de katacagim inşallah herşey yolunda gider sağ salim doğum yaparsın kuzum benim
çok sağol canım inşallah, sende en yakın zamanda güzel haberler alırsın inşallah

X