2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar yarın 15.30 da transferim var , o kadar değişik duygular içindeyim ki bu sefer tutacak mı ne olacak bilmiyorum , bir umutluyum bir umutsuzum.Tam da grip olduğum zamana geldi ama yapacak birşey yok iki gündür yemediğim içmediğim kalmadı resmen inşallah yarına daha da iyi olurum, dualarınızı beklerim 🤗
Rabbim yardımcın olsun kolaylık versin inşallah canım dualarım seninle hersey çok güzel olacak ve beraber beklicez hayırlı haberi bebislerini al gel 😍😍💕🥰

hadi be🤣way maşAllah🧿bende 7 deyim ama migren krizi sinir krizi geçirdim pek umudum kalmadı,benim ufaklık delirtti beni sağolsun bugün aşırı asabiydim...ilaç içemeyip başımda ağrıyınca duman oldum bağırdım çağırdım vurdum kırdım evi valla...yarın bende gideyim knda yaptırayım nolcaksa olsun
Hayırlısı olsun inşallah 🤲

Kızlar yarın 15.30 da transferim var , o kadar değişik duygular içindeyim ki bu sefer tutacak mı ne olacak bilmiyorum , bir umutluyum bir umutsuzum.Tam da grip olduğum zamana geldi ama yapacak birşey yok iki gündür yemediğim içmediğim kalmadı resmen inşallah yarına daha da iyi olurum, dualarınızı beklerim 🤗
Canim dualarımız seninle inşallah bu sefer burada güzel haber vereceksin inşallah da rabbim tamamına erdirsin 🙏🙏

Arkadaşlar 5.gun embriyosu çift transfer olup 7.gun idrar da testi negatif olup sonrası pozitif olan varmı.. varsa yazıp bana ümit olabilirmi benim bugün 7.gunum ve testim negatif😔 çoğu yazılanlari okudum ve gebelik olduysa silik te olsa az bsy çıkıyor anladığım kadarıyla lütfen benim gibi olan varsa dönsün nolur
Canım umudunu kırma ve 10. Gün yap çünkü geç döllenme olabiliyor.Benim Haziran başlığında bir arkadaşım 7. Gün silik gördü ev testinde ama kanda Negatif çktı.Ben 11. Gün kanda pozitif gördüm o gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, düşün artık 🤣
Bence en kesini kan, şimdi buna üzülüp 3 gün strese sokma bebişi 🤲🧿🤲🧿İnşallah sağlıkla gelir 🤲🤲🤲🧿🧿🧿

Merhaba tüp bebek anneleri bende sizin geçtiğiniz yollsrdan geçiyorum bugün raporum onaylandı hatta iğnelerimi bile vurunmaya başladım Allah yardımcımız olsun siz ilk zamanlar nelere dikkat ettiniz neler yaptınız iğneleri kullanmaya başlayınca ben evde yine egzersiz ve yürüyüş yapsam sizce sıkıntı olur mu yardımcı olur musunuz cuma kontrolüm olacak sonra opu olacak sanırım süreci tam bilmiyorum ☺️☺️☺️☺️

Arkadaşlar 5.gun embriyosu çift transfer olup 7.gun idrar da testi negatif olup sonrası pozitif olan varmı.. varsa yazıp bana ümit olabilirmi benim bugün 7.gunum ve testim negatif😔 çoğu yazılanlari okudum ve gebelik olduysa silik te olsa az bsy çıkıyor anladığım kadarıyla lütfen benim gibi olan varsa dönsün nolur
Canım şimdi gördüm iletini. Bence hiç ümidini kaybetme. Her bünyede idrara geçme farklılık gösteriyor. Benim bi arkadaşımın çok geç idrarda çıkmıştı. Keseyi bile görmüştü hatta. O yüzden kan testini görmeden kendini üzme. Ben yaptım test ama kapılmıyorum da. Her şey olabilir bu testler hiçbir zaman güvenilir değil çünkü. Birazcık daha sabretcez inşaallah sonra güzel haberlerle buluşuruz🙏🙏❤️❤️❤️

Transferim ayın 3’ünde 12:30 da gerçekleşti. 2 adet 5. gün embriyosu embriyo glue (embriyo yapıştırıcısı) ile transfer edildi🙏
ayy hadı bakalımm saglıkla devam etsın canım hamılelıgın ınsallah
ya nıye herkese pekı u yapıstırıcıdan uygulamıyorlar acaba keske bızede yapsalardı yenı duydum canım en bunu sımdı senden

hayır ayın 7sinde oldu
Tamam canım yazayım şimdi
Canım benim çok geçmiş olsun ya Rabbim iyilik şifalar versin çabucak iyileş. Yarın da her şey yolunda gitsin sağ salim al bebişlerini. Sımsıkı tutunsun sana🤗🤗🤗🤲🤲

ayy hadı bakalımm saglıkla devam etsın canım hamılelıgın ınsallah
ya nıye herkese pekı u yapıstırıcıdan uygulamıyorlar acaba keske bızede yapsalardı yenı duydum canım en bunu sımdı senden
Aminnn cümlemizin, henüz bi netlik yok bakalım perşembe öğreneceğim inşaallah🥲
Yapıştırıcıyı bende ilk kez duydum. Acıbadem Maslak’ta denedim. Başta para için diye düşündüm. Kabul etmedim. Sonra doktorum daha önceden de tanıdığımız biriydi onunla görüştüm. Faydalı olacağını düşünüyorum dedi. Her şey Allah tan valla tutarsa da Allah tan tutmazsa da. Bunlar hep riskleri düşürmek için ama kesinliği yok. Lekelenmem hala devam ediyo mesela. Hiçbir şey kesin değil🥲 Dua edelim. Ben Meryem okuyorum size de tavsiye ederim. 41 gün hergün bir hurmaya okuyup yiyin Allah’ın izniyle güzel haberlerle buluşuruz inşaallah❤️❤️Amin❤️

X