Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba acilllll buraya bakın hamilelik haberini sizinle paylaşmistim şuan 5+4um ve hafiften kahve rengi akıntım oldu doktora gittim kese etrafında kanama vs yok gayet sağlıklı kese dedi am bebek göremedi kese içinde boş gebelikte olabilir dedi erken mi gözükmesi için lütfen yardım edin 3 yıl sonunda oldu bu bebek
Ayni durumdayiz ilk gittiğimde kese var bebek yok dedi aradan bir buçuk hafta geçti bugun kahve rengi akintim var koyu bi kere geldi şuan durdu

Ayni durumdayiz ilk gittiğimde kese var bebek yok dedi aradan bir buçuk hafta geçti bugun kahve rengi akintim var koyu bi kere geldi şuan durdu
Hiç merak etme benimde öyle oldu 6+3 haftamda kesenin içinde gözüktü oda aşırı derece sıkışık idrar ile patlama noktasındaydim hiç korkma dünde 7+1 kalp atışını duyduk içinde korku olmasın hiç doktora gittiğinde akintini şöyle progeston verir büyük ihtimalle ben onu gece yatmadan vajinal olarak alıyorum hiç canını sıkma kuzum daha çok küçük olduğundan gözükmez kesenin kenarindaysa birde akintin devam ederse acile hemen git söyle ben hemen gitmiştim

Hiç merak etme benimde öyle oldu 6+3 haftamda kesenin içinde gözüktü oda aşırı derece sıkışık idrar ile patlama noktasındaydim hiç korkma dünde 7+1 kalp atışını duyduk içinde korku olmasın hiç doktora gittiğinde akintini şöyle progeston verir büyük ihtimalle ben onu gece yatmadan vajinal olarak alıyorum hiç canını sıkma kuzum daha çok küçük olduğundan gözükmez kesenin kenarindaysa birde akintin devam ederse acile hemen git söyle ben hemen gitmiştim
Kuzu benim günüm 1 gün gecikti çok kasık ağrım oluyot ama meme hassasiyeti akintivs yok günlerdir kasık ağrım var ara ara hafif ara ara şiddetli sence umut varmi

Kuzu benim günüm 1 gün gecikti çok kasık ağrım oluyot ama meme hassasiyeti akintivs yok günlerdir kasık ağrım var ara ara hafif ara ara şiddetli sence umut varmi
Ben hamile olduğumu öğrendiğim de tek belirti gecikmeydi akıntı göğüs hassasiyeti yoktu bile ve 5 gün gecikmişti adet olacak hissediyordum olmuyorsun tabiki umut var güzel haberleri bize verrr

Ben hamile olduğumu öğrendiğim de tek belirti gecikmeydi akıntı göğüs hassasiyeti yoktu bile ve 5 gün gecikmişti adet olacak hissediyordum olmuyorsun tabiki umut var güzel haberleri bize verrr
Vereyim çiçeğim gün gece regl oldum 😂 en azindan belirsizlik bitti yeni aya merhaba

Vereyim çiçeğim gün gece regl oldum 😂 en azindan belirsizlik bitti yeni aya merhaba
Ay bende hamile kalamiyordum kendi doktorum pozisyon önemli demişti diz dirsek yöntemi (dog) ile daha çok kolay kalınıyor demişti. Regl olduktan 10. Gün başlayın ve 15 gün sürsün genellikle sabahlari yapmaya çalışın demişti sprem kalitesi için ben bunlari denedim ve oldu 2 günde bir denedik düzenli sabahları daha çok kuzum denedik ve dediği yöntem ile yaptık ilişki sonrası 30 dk boyunca yattım bazi geceler yaptığımızda sabaha kadar kalkmadim sprem içinde kaldı

7236F904-3906-4A98-974A-5AED0AA6FFEE.png
CD07CD86-A8DD-4D22-A176-949F9E27751B.jpeg

Kızlar üstteki 10. Gün alttaki 12. Gün geçen hamileliğimde iğnein 9. Günde etkisi gitmişti 12 güne geldim hala iğne etkisi mi yoksa test markalarından mı anlamadım ilke bebe time ile yaptım üsteki artımed

Ay bende hamile kalamiyordum kendi doktorum pozisyon önemli demişti diz dirsek yöntemi (dog) ile daha çok kolay kalınıyor demişti. Regl olduktan 10. Gün başlayın ve 15 gün sürsün genellikle sabahlari yapmaya çalışın demişti sprem kalitesi için ben bunlari denedim ve oldu 2 günde bir denedik düzenli sabahları daha çok kuzum denedik ve dediği yöntem ile yaptık ilişki sonrası 30 dk boyunca yattım bazi geceler yaptığımızda sabaha kadar kalkmadim sprem içinde kaldı
Yaa coook teşekkür ederim güzel tavsiyelerin için bu pozisyonu cok duydum ya gerçekten ise yariyor muymus birde sabah yapmak cok zor olmuyor mu ya insan tembel oluyor

Tabiki
Yaa coook teşekkür ederim güzel tavsiyelerin için bu pozisyonu cok duydum ya gerçekten ise yariyor muymus birde sabah yapmak cok zor olmuyor mu ya insan tembel oluyor
Yani evet ama sabah spermler daha canlı oluyormuş canım vücut dinlenmiş oluyor ya pozisyonda kesinlikle işe yarıyor bak bu ay bunları dene önümüzdeki ay hamilesin inşaallah güzel haberlerini bekliyorum ama yataktan hemen kalkma bekle güzelce sağa yat sola yat pozisyonu unutma hahahah 🤗🤗

Tabiki

Yani evet ama sabah spermler daha canlı oluyormuş canım vücut dinlenmiş oluyor ya pozisyonda kesinlikle işe yarıyor bak bu ay bunları dene önümüzdeki ay hamilesin inşaallah güzel haberlerini bekliyorum ama yataktan hemen kalkma bekle güzelce sağa yat sola yat pozisyonu unutma hahahah 🤗🤗
Pozisyon denenebilir ama sabah için ayni seyleri söylemeyemeyeceğim 😂

72DE617A-146A-4BF5-B81A-AFA21E1DD320.jpeg

Kızlar iğnenin 14. Günü dün testi yaptım tek çizgiydi hiçbir şey yoktu testimi bulursam atıcam size 2 gün önce kan verdim 0 çıktı pozitife dönme ihtimali var mıdır

0A63D949-A6EB-47D6-9112-AFB71E8246D4.jpeg

Kızlar merhaba yine ben iğnenin 12. Gününde yaptığım test en baştaki o gün kanda 0 dı diğerleri 13. Ve 14. Gün testleri bu testler bozuk olabilir mi ben anlamıyorum

Kızlar size de sorayım, sat 23 haziran di. 28 önde temizlendim. 2 sinde korunmasız birliktelik oldu. Bende karın kasık ağrısı batma gibi var göğüs uclarim kaşınıyor. Başka belirtim yok geçen hafta nefesim yetmez gibi olmuştu. Dün (12sinde) sabah prodoctor erken gebelik testi yaptım ilk 20 dk da yukarıdaki gibi çıktı sonra bu sabah o testi atmamistim baktım alttaki gibi olmuş , benim geçen ay aynı testleri uygulasam da hiç kuruma çizgisi çıkmazdı. Sizce var mıdır biseyler ☺️ fotoda net çıkmıyor diye filtre uyguladım

Eklentiler

• img1657719154357.jpg
    img1657719154357.jpg
    212,5 KB · Görüntüleme: 87
Merhabalar. Msjınızı görünce sormak istedim. Benim de tek belirti gecikme. Test yaptım 44 çıktı beta. Biraz düşük diye çok üzülüyorum 😔sizin beta kaç acaba?

X