2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    242
Kızımda çok hareketlendi peşinde pervaneyimm aşırı yoruluyorumm :confused: dün krem almis unutmuşum kaldırmayı almış totosuna başına sürmus durmuş :KK48::KK48: erkekten farkı yok ya butün koltuklara zıpliyo ediyo keçi gibi

Buarada kızlarrr memeyi kestikk 🥲🥲 ama mememi aciyor sarılıyor evcilik oynuyo resmen almis oyuncak bıçağı kesiyor gibi yapıyo ham diyo bi kısmı bitti derken öteki geliyo tam kurtulamıyoruz :KK48::KK48: gel gel bitti o iş derken başka şeye katlanıyorum @Catlak-kurabiye
ay maşallah memeden kesebilmişsin bacım
bende bayramda yapacağım o işi kocada destek olucak inşallah

ay maşallah memeden kesebilmişsin bacım
bende bayramda yapacağım o işi kocada destek olucak inşallah
Benimkide 4 gün izni vardı 4 gunde hallettik bide hic uyku saatini sallamaya getirmedim bide hep aynı dandini açıp emzirip salliyordum o dandini daha hiç açmadım aç diye cok ağladı kocamda birseyler dedi kulağina birsey okudu onunda iyi geldi yanimizda uyuma numarası etti kocam dışarı çiktı öğlen leri uyku saatine yakın arabada uyudu gezdik ettik unutturdum geceye geldik eşimle beraber hallettik unutturduk emmiyo ama geliyo sarılıyo mememi açıyor öyle uyuyo dandini yerine dua açtım rahatlatıyo uyuyo

Akşamları 9da ışıkları kapatıyorum heryer kapalı bi tv açık uyku getirsin kendi dalsin uyusun diye uykusu geldiği zaman açıyo mememi uzaniyo uyumaya çalışıyo ve o an gidiyo kucağima alıp yatağa getiriyorum gündüzleri gezip akşamlarıda böyle hallettim

Saatine bağlı mesela bugün 13.00 da uyudu 14.00 uyandı akşam 22.00 da bayılir kendince artık 8 saat anca dayanıyor

Son düzenleme:
Benimkide 4 gün izni vardı 4 gunde hallettik bide hic uyku saatini sallamaya getirmedim bide hep aynı dandini açıp emzirip salliyordum o dandini daha hiç açmadım aç diye cok ağladı kocamda birseyler dedi kulağina birsey okudu onunda iyi geldi yanimizda uyuma numarası etti kocam dışarı çiktı öğlen leri uyku saatine yakın arabada uyudu gezdik ettik unutturdum geceye geldik eşimle beraber hallettik unutturduk emmiyo ama geliyo sarılıyo mememi açıyor öyle uyuyo dandini yerine dua açtım rahatlatıyo uyuyo

Akşamları 9da ışıkları kapatıyorum heryer kapalı bi tv açık uyku getirsin kendi dalsin uyusun diye uykusu geldiği zaman açıyo mememi uzaniyo uyumaya çalışıyo ve o an gidiyo kucağima alıp yatağa getiriyorum gündüzleri gezip akşamlarıda böyle hallettim

Saatine bağlı mesela bugün 13.00 da uyudu 14.00 uyandı akşam 22.00 da bayılir kendince artık 8 saat anca dayanıyor

oy kıyamam ya
çok zor gerçekten gözümde büyüyor
meme hasta meme süt yok fln dedin mi
ben sabır taşıyla bıraktırayım diyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Gugoooooo bebiş varmı :KK48:
Ahahshdh yok kuzum yoookk amaaan buna zor yetiyorum
Aydina gelmistik burda hayvanlarla cok hasir nesir muhtemeln ordan bulasti yada sokaklardaki cocuklardan yola kacti durdu gocmen cocuklar var buraya gelip duruyor parka
Ay bizim parkta da oluyorlar bazen çekiniyorum ben de. Hayvan da olabilir dediğin gibi. 2 çocukla da zor olmuştur evi her şeyi kırklamak
oy kıyamam ya
çok zor gerçekten gözümde büyüyor
meme hasta meme süt yok fln dedin mi
ben sabır taşıyla bıraktırayım diyorum
Meme hasta falan dememeni öneririm canımcım. Konuşacaksan hep gerçekleri söyle sen büyüdün dişlerin var her şeyi yiyorsun, anne seni bebekken hep emzirdi artık memede süt bitecek, anne de yoruldu, bittiğinde sen artık sadece yemek yiyeceksin emmek yok diye. Sonra son gün de muhakkak hatırlat bugün son günümüz memede bugün süt bitecek şimdi vedalaşalım son emmede de

Ay bizim parkta da oluyorlar bazen çekiniyorum ben de. Hayvan da olabilir dediğin gibi. 2 çocukla da zor olmuştur evi her şeyi kırklamak

Meme hasta falan dememeni öneririm canımcım. Konuşacaksan hep gerçekleri söyle sen büyüdün dişlerin var her şeyi yiyorsun, anne seni bebekken hep emzirdi artık memede süt bitecek, anne de yoruldu, bittiğinde sen artık sadece yemek yiyeceksin emmek yok diye. Sonra son gün de muhakkak hatırlat bugün son günümüz memede bugün süt bitecek şimdi vedalaşalım son emmede de
:110::110:

inan yolda nasıl bir yol izlesem diye düşünürken meme hasta oldu diye bir video vardı sonra dedim çocuğum üzülür içerlenirse diye düşündüm çok haklısın
konuşma yaparken bu şekilde konuşacağım güneş memeden ayrılmıyor diyorum ki güneş memede süt bitmiş hadi bırak hayıy diyor :KK70:

çooookk teşekkür
ederim 😍

17 aylikkendi bizim de ilk tecrubemiz. Ucak ayaga kalkmisti. Bi teyze kizim kalk dolastir deyince sanki bu komutu bekliyor hemen firlayip dolastirmistim ama dolasinca gercekten de susmustu. Sıkılıyor bebeler bit kadar koltuk mesafeleri.
Simdi yine 2 gün sonra Artvin yolcusuyuz. Neler olacak bilemedim. Bu sefer önden koltuk satin aldi esim. En azindan darlanmayiz simdi bir de kucakta da durmuyor en azindan onumuzde oyalanir izin verildigi kadari ile tabi ki. Ve + ilk tecrubemizde ucakta yutkunsun diye kraker almistim. ucagimiz 8 saat gibi rotar yapinca krakerimiz bitmisti yedirememistim. baska da birsey yememisti. Simdi yanima stoklayacagim ne olur ne olmaz. Basinc icin yardimci olur diye umuyorum.
ayyy çok teşekkürler ben oyalamalık neler yiyebilir bir bakınayım. allah yardımcımız olsun gözümde büyüyor inşallah sağ salim gidip geliriz. size de güzel yollar olsun 😍

X