2022 kpss ye hazirlanan herkes

2022 kpss ye başlayanlar nasıl çalışarak başladınız programınız nasıl 90 hedeftim inşallah yakın zamanda başlayacağım ama hep bir karışıklık yada başlıyorum istikrar yok önerileriniz var mı

önce güzel bir program yapın kendinize, ama gerçekci olsun. Gerçekci olmayan hiç birşey hedefe götürmüyor malesef.. Siz kendi ders çalışma stilinizi bilirsiniz ama beeen, şöyle anlatayım... Mesela 9 saat calısacagım demek yerine, 2 saatlik bir program hazırlıycagım gibi...
Yarım saat bıle ders calısamayan bı ınsanken 8-9 saatlik programlar hazırladım kendıme :) Gercekten gülünçtü.. :)
Bu hatayı gecen senelerde yaptım ve hiç sonuç alamadım...
Şimdiki programımı günlük 1'rr saatlik olcak şekilde ayarlamayı düşünüyorum, zaman ilerledikce saatı artırıcam..
hem 2022'de daha cok var program benı yormaz gibi geliyor :) Bu yaptıgım program konu anlatımları için..
1'rr saat calsırsam sene sonunu buluyor.. 2'sr saate cıkartırsam 6 ay gıbı bır surede bıtıyor..
Sonrasıda sınav zamanına kadar test çözmekle geçecek.. benim ki böyle :)

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…