2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bazen regli dönemi de sebepsiz kanamalar olabiliyor rahim etrafında kanama alanı da yokmuş ben pazartesi taburcu ederler seni çok geçmiş olsun canım bnm

Kizzz hele ki sennn hiccc aldığın kilolari dert etme biz bir emzirirken senin iki olacak hepsini verirsin bunlari gözünü korkutmak için demiyorum sakin yanlış anlama yesene verirsin arkadaşım bence aşırı bi obezlik yoksa bu kilo işine takılı kalmamak gerekiyo bnm dusunceme gore
Şuan 63.3 kilo olmuşum canım..60.3le hamile kalmıştım işte..boy 1 65

Aynen yanlış anlaşılma olmuş burada dertleşiyoruz kimseden kötü yorum almadım ben kendi çevremi diyoruz
Canım bırak 3 kızın olsun nolcak ki...bak benimde 1 kızım var ve ikizlerimede kız dedi en son benimde 3 kızım olacak ve inanki hiç üzülmedim hatta senden daha zor durumdayım bide bana şey diyorlar..ayyyyyy ikiz miiiii tühhhh nasıl büyüteceksin...😤 RABBİM VERMİŞ..1 İSTEDİM İKİ VERDİ ve 80 kadından sadece 1 kadın yaşıyormuş böyle kendiliğinden ikiz gebeliği..ben zaten kendimi alıştırmaya çalışırken bu ayyyyyy kelimeleri beni deli ediyo ..aksine 3 kızım olursa evime rahmet yağacak diye seviniyorum

Canım bırak 3 kızın olsun nolcak ki...bak benimde 1 kızım var ve ikizlerimede kız dedi en son benimde 3 kızım olacak ve inanki hiç üzülmedim hatta senden daha zor durumdayım bide bana şey diyorlar..ayyyyyy ikiz miiiii tühhhh nasıl büyüteceksin...😤 RABBİM VERMİŞ..1 İSTEDİM İKİ VERDİ ve 80 kadından sadece 1 kadın yaşıyormuş böyle kendiliğinden ikiz gebeliği..ben zaten kendimi alıştırmaya çalışırken bu ayyyyyy kelimeleri beni deli ediyo ..aksine 3 kızım olursa evime rahmet yağacak diye seviniyorum

Ben bu sene en az 3 kişiden ikiz haberi duydum. Hiç bu kadar üstüste duymazdım. Ne bereketli yılmış 😁

Korona atlatan kızlar ilk başta ne gibi şikayetleriniz vardı.ben korona oldum galiba :KK43: çok kar yağıyor teste de gidemem .boğazım ağrıyor yemek borusu bile .yorgunum kemiklerim ve gözlerim ağrıyor
Merhaba geçmiş olsun. Bende aşırı halsizlik vardı, kolumu kaldırırken yoruluyordum sonrasında üşüme ve öksürük oldu.

Çok geçmiş
Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Çok geçmiş olsun canım inşallah hiçbir şey olmadan atlatırsın🙏

çok detaylı bilmiyorum ama hep böyle duydum 24. haftadan sonra izne çıkarılıyor mesela çalışan hamileler sebebi 24. haftadan sonra covidin hamileleri kötü etkileyebiliyor oluşu bünyeden bünyeye fark eder tabbi ama genelde son haftalarda hamileler için risk taşıyor enübe edilenler oluyormuş tabi biz bunları düşünmeyelim dikkatli yaşayıp kalbimizi ferah tutalım beslenmemize özen gösterelim
Hımm anladım. Ben önceden korona geçirmiş kişiler hamileliğin sonlarina doğru kötü etkileniyor sandım yanlış anlamışım 🤭

Merhaba geçmiş olsun. Bende aşırı halsizlik vardı, kolumu kaldırırken yoruluyordum sonrasında üşüme ve öksürük oldu.
Canım ben oldum daha yeni kendime geldim. Benim ağır oldu. Koku almıyordum. Ağzımın tadı yoktu.
Halsizlik baş ağrısı baş dönmesi
Sürekli üşüyordum.
Bazen ateş basıyordu bazen üşüyordum.

Korona atlatan kızlar ilk başta ne gibi şikayetleriniz vardı.ben korona oldum galiba :KK43: çok kar yağıyor teste de gidemem .boğazım ağrıyor yemek borusu bile .yorgunum kemiklerim ve gözlerim ağrıyor
Olabilir canım. Bizim etrafımızda grip olan herkes pozitif çıktı. Omicron grip gibi oluyomuş. Benim boğaz ağrısı ve burun tıkanıklığı ile başladı, gecesi felaketti. Ateş ve sıtma tuttu. Titredim bütün gece. Ama sonrası hep grip gibi

Hakkını helal et.
Böyle yorum yapanlara deyince çok alındım.
Elti kayınvalide nin yorumunu kastettiğini anlayamadım.
Kusura bakma insan bir birini yanlış anlayabilir.
Arkadaş bana yorum yapınca bende bana yorum yapmasını kast ettin sandım.
Tatsızlık olsun bende istemem.
Hakkını helal et lütfen kusura bakma.
Helal olsun sıkıntı yok. Bi an noluyor dedim sadece 🤣

Ağlama bak bebekler annelerinin üzüldüklerini hissedermiş 🙏🏻🙏🏻
Merhaba arkadaşlar, umarım herşey yolundadır 🙏 Kızlar 14 hafta bitiyor göğüslerimde yumuşama oldu sizce normal bir durum mu ? Sürekli göğüslerimi yokluyorum
Canım 14 .ci haftaya gelmişsin korkma allah izin verirse bişey olmaz benim de karnım agrıyor sürekli kontrol ediyorum tahriş oldu artık bişey var mı yok mu diye bakmaktan

X