2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Selamlar 16. Haftada karın etrafinda kisa süreli sızı değişik hisler ve rahim agzında da sızı olması normal mi ki? Kanama vs yok gaz mı sancı mı genişlemeden mi anlamadım. Ilk hamileliğim sürekli normal diye avutuyorum kendimi bu sefer ki farkli biraz evhamı da hiç sevmem aslında 🙃

beden olarak neye dikkat edicez alırken bir beden büyük mü yoksa kendi bedenizmizi mi
Ben e bebekten Baby mom marka hamile taytı almıştım onu asla sevmedim penye bir tayttı evde giyerim niyetiyle aldım ama çok çok ince iç gösteriyor böyle kalitesiz penyeler gibi.

Trendyol dan aldığımı çok çok beğendim bunda s/m - l/xl beden olunca bende 70 kilo olunca Lxl olanı aldım ama büyük geldi. Onun dışında kalınlığı duruşu falan şahane.
Bir tane daha aldım gelsin paylaşıciğimmm.
Ama ben hamile pantolonlarıyla pek barışamadım.
Yani çok demode gibi geliyorlar model olarak. Bende 2 tane var çok zorda kalmaıdğım sürece giymem.
Kı şallahtan, elbise etek tunik vs geçiriyorum yazın da triltril elbiseler falan yine geçer
Tayt günlük olarak dışarıda evde falan çok rahat diye 3 tane aldım şimdilik artık benimde eşofmanlarım falan olmuyor

Ben rahatsızım ya. İlk günler gibi midem bide evdeyiz çok kar var çıkamadık uzun süre sonra 2 çocukla 😁 Bayadır böyle vakit gecirmemistik onlara iyi oldu ama ben bittim.
İki çocukla evi düşünemiyorum boşver ailecek ne güzel😍😍 heryerde kar var ben gece gördüm bitek, insanlar dışarı çıkınca kalmamış bişi, 😀😀😀🤦🏼‍♀️ Sevinemedik kar’a da

Canım 14 .ci haftaya gelmişsin korkma allah izin verirse bişey olmaz benim de karnım agrıyor sürekli kontrol ediyorum tahriş oldu artık bişey var mı yok mu diye bakmaktan
İnşallah canım, çok iyi anlıyorum seni. Boşa kuruntu yapıyoruz bebişlerimiz sağlıklı inşallah.. Sizin kaç hafta oldu

Arkadaşlar selamlar şimdi hastanedeyim😔 sabah karnım regl olacak gibi ağrıdı tuvalete gittim pecetede kan. Kırmızı pembe gibi baya da vardı. Hemen hastaneye geldik. Ultrasonla baktılar bebek iyi görünüyor. Kalp atışları normal. Bebek baya da hareketliydi. Sonra bir kaç damla daha gelmiş şimdi bir şey yok ama tedbiren yatırdılar. Yarın sabah ayrıntılı ultrasonla bakacaklarmis. İğne filan serum öyle hastanedeyim işte. Bizim için dua edin olur mu 😔
Çok geçmiş olsun canımm dualarım seninle 🙏🏻

Morkahve Morkahve nasılsın daha iyisindir inşallah.
Yatıyorum canım bu saate kadar bir daha kanama olmamıştı. Şimdi biraz kahverengi lekelenme oldu. Hemşire gelince soyliycem. Ama bir ağrım sızım yok çok şükür. Bakalım sabah ultrasonla belli olacak ne olduğu. Ben miyomdan şüpheleniyorum. Kısacası hastane de sıkılarak yatıyorum 🙈

Yatıyorum canım bu saate kadar bir daha kanama olmamıştı. Şimdi biraz kahverengi lekelenme oldu. Hemşire gelince soyliycem. Ama bir ağrım sızım yok çok şükür. Bakalım sabah ultrasonla belli olacak ne olduğu. Ben miyomdan şüpheleniyorum. Kısacası hastane de sıkılarak yatıyorum 🙈
Çok şükür belki miyomda gitmiştir böylelikle. Zaten kahverengi kanama sonrasi olunca Normal herhalde. Sana bol bir dinlenme olmus🥰

Kırmızı kanama sonrası kahverengi leke çok normal demişti bana dr icerde kalan oksijen ile temas edince rengi dönermiş ve eski kanmış yani çok şükür csnim 🤲🏻

Ya kizlar boğaz ağrısı için ne yaptınız?? Dun yoktu bugün öyle ağrıyor ki kulaklarıma vuruyor ağrısı çok iltihap olmuş sanırım 😔 var mi bu çaresini deneyen bulan????

Cok gecmis olsun canım insallah bir sıkıntı yoktur🍀

X