2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bebek anneyi taniyinca dokulmeye başlarmış 🤦‍♀️🤷‍♀️
Yani 4..5 aylikken baslayabilir dokulmeye , suan benimkide dokulmuyor ,kizim 5 aylikti dökülmeye basladiginda🙈

Bizim bayadır tanışıklığımız var herhalde. Zira benimki neredeyse 1 aydır avuç avuç dökülüyor 😂
İlk doğumdan sonra bu kadar olmamıştı.
Eşim avucumdaki saçları görünce bioblas sarımsaklı şampuan aldı. Üstünde yazdığı gibi canlılık ve ışıltı kattı ama dökülmeyi durduramadı henüz.

Saçlarım az değildi neyseki. Ne zaman duracak diye bekliyorum. Bu haftasonu biraz kestiricem. Uçları çok yıprandı.

Amazondan alışveriş yapan arkadaşlar bugün baya bez emzik kanguru falan alışveriş yaptım ama hiç araştırmamıştım burda memnunum diye yazanları görünce. Şimdi içime bir şüphe düştü 😂 bir sıkıntı yaşamam dimi gelir aldıklarım? 😂
İnternet üzerinden dolandırılma geçmişim var o yüzden korkarım hep 🤦‍♀️🤣

Amazon bu konuda baya iyi. Prime üyelikse çok çabuk geliyor hatta.

Sadece yurtdışı siparişlerinde sorun çıkabiliyor. Robot süpürge alacağım zaman baya indirimli diye almak istedim. Yurtdışındanmış gümrük vergisiyle ilgili uyardı. Uğraşmak istemedim.

.....
Amazondan alışveriş yapan arkadaşlar bugün baya bez emzik kanguru falan alışveriş yaptım ama hiç araştırmamıştım burda memnunum diye yazanları görünce. Şimdi içime bir şüphe düştü 😂 bir sıkıntı yaşamam dimi gelir aldıklarım? 😂
İnternet üzerinden dolandırılma geçmişim var o yüzden korkarım hep 🤦‍♀️🤣
Büyük sitelerden korkma bişi olmaz 😆

Hepsinden güzel ve ozenliler. 1 kere alınca birakamayacaksin 😁😁
Ay umarım memnun kalırım 😍
Bn aldım senin gibi şüpjjeli idim hepsi dediği günden erken geldi. Kanguru olarak ne tercih ettiniz bnde düşünüyorum ds.
Bu modeli aldım arkadaş tavsiyesi ile ☺️
Amazon bu konuda baya iyi. Prime üyelikse çok çabuk geliyor hatta.

Sadece yurtdışı siparişlerinde sorun çıkabiliyor. Robot süpürge alacağım zaman baya indirimli diye almak istedim. Yurtdışındanmış gümrük vergisiyle ilgili uyardı. Uğraşmak istemedim.
Prime üyelik benimde umarım memnun kalırım ☺️

Günaydın kızlar

Bundan kullananlar ölçünüz nedir ? 1 sprey mi?

Eklentiler

• 711E9F29-6F05-468D-8368-7ACEAEA53CE7.png
    711E9F29-6F05-468D-8368-7ACEAEA53CE7.png
    247,7 KB · Görüntüleme: 47
Hasta oldum 😭😭kendinize dikkat edin ,ne kendiniz ne bebek çorapsız olmasın. 1 saatte 7 kere kustum .bagirsak ağrısı, ishal .vücudumda su kalmadı. Havalardan oldu büyük ihtimalle. Apandisit bile sandım. Çok şükür geçti. Ölüyordum 🤒
Çok geçmiş olsun canım. Bizde bir anda askililarfsb uzun kollu Lara ve yemeklere geçtik.😬 Hava bir anda soğudu

Galiba regl oluyorum. Epey erken bence 😐 regl olan arkadaşlar başlangıçta sizin de kahve lekelenme şeklinde miydi ? İki gündür o şekilde. Ne arttı ne azaldı.
Bir de bı yerde okudum ya da duydum. Regl olduktan sonra sütün tadı değişir mi? Bilen veya duyan var mı
Canım benim 2 hafta önce 2 gün kahverengi lekelenme 2 gün kahverengi akıntı oldu. 2 gündürde baya bildiğin regl durumundayım kırmızı ve baya akıntı var. 15 gün içinde tekrar olacagini düşünmedim. 😬

Kangurunun içinden değişik yastık gibi bir şey çıktı. yazdım arkadasa, internetten bak Yenidoğan aparatı o dedi.
Bak hiç aklıma gelmedi doğru yani 😆baktım videolu anlatımları var zaten o markanın Çok iyi vallahi oh çok iyi oldu

Slıng ıle neydı bu günki halim :KK53: :tokat:
Hangi marka? Ben bebek arabası+puset ile asansör sonrası merdivenden indiremediğim için dışarı tek çıkamadım daha ama tak etti canıma. Market ve kısa yürüyüşler yapmak istiyorum artık havalar da soğumadan.

Benım saçlara bişi olmaz
Gür ve güçlü😆

Kv hep " sacları ten rengı ınsallah sana benzer " dıye soyler durur cocuklar ıcın .
Arap bacı aılesi :KK53: aılecek esmerler
Hadi yaaaa ne güzelll vür ve sağlıklı olması hep hayalim öyle bi saçım olsun diye😂
Benim annemin öyle, maşallah döşek gibi saçı varr hiç birimiz ona benzememişiz😃😃

Hadi yaaaa ne güzelll vür ve sağlıklı olması hep hayalim öyle bi saçım olsun diye😂
Benim annemin öyle, maşallah döşek gibi saçı varr hiç birimiz ona benzememişiz😃😃
Yapı kesınlıkle. 😀 ilk kıxım sac konusunda bıraz talıhsız gıbı önlerde asırı küçük saçları var . Bakalım bu nasıl olacak

X